Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Laptop za cca 6k

  1. #1

    Laptop za cca 6k

    eo jos jedan frend treba novu mašinu. xd
    namjena je photoshop, illustrator, tj za posao i pokoja igrica, za primjer je naveo PES, al znam da voli zaigrat i vožnje. treba mu nešto prijenosno, mac mu je počeo odapinjat i nema trenutačno 15k za novi macbook i veli da mu neki za 12 nije dovoljno jak, tj da mu nije isplativa investicija.
    rekao je da oće 15''. preporučio sam mu da uzme zenbook, al da se na tom ne bu igrao šta je odbio. također, treba mu "masa" memorije, tj bar 500GB pa laptop koji ima samo SSD otpada. rekao sam mu za caddy soluciju, poslao par videa gdje SSD gazi laptope s HDDom, al memorija mu je preča, bar za sad.
    cijena je okvirno 6k, kupuje se idući tjedan.

    trazeci po ADMu laptop do 7200 s IPS 15'' displayom i pristojnom grafom, našao sam ovaj i otkrio da je u mcomputersu 400kn jeftiniji:
    http://www.m-computers.hr/asus-n551j...04850/product/

    kad ga zasvrbi, ubaci još 8GB rama, SSD i bok? prava je šteta što nema verzije sa SSHDom.
    kad piknemo model laptopa, linkat ću mu nabavu.net pa nek zivka dućane i raspituje se za produženu garanciju.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Laptop za cca 6k

    Odličan laptop! Ako ga ne uzme reci mu da je budala i prestani se družit s njim.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Laptop za cca 6k

    Slažem se, na papiru izgleda baš jebeno za te pare.

  4. #4
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Laptop za cca 6k

    Zgleda dobro, može odma dodat parsto kn i krknut ssd od 120 giga, a teru u caddy preselit. meme ak će mu falit lako nadoda, sad bar nije skupa.

    Živi bili pa umrli

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •