Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: #traperice #farmerke #jeans

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    #traperice #farmerke #jeans

    Uz bijeli t-shirt ovo je vjerojatno najprodavaniji odjevni predmet na svijetu i nose ih gotovo svi razumni ljudi. Cijene im se kreću od smiješno niskih do bezobrazno visokih i mislim da nema osobe koja u toj ogromnoj ponudi ne može pronaći model ili marku koja mu najbolje odgovara. Neki ih peru često, a drugi misle da to nije dobra ideja i mrze ih nositi prvih par dana nakon pranja, ali kad im se potpuno prilagode tvrde da su udobne poput trenirke...

    1) Kakvo je vaše mišljenje o njima, nosite li ih i koliko često?

    2) Koliko ste ih spremni platiti i jeste li vjerni nekoj određenoj marki i modelu?

    3) Mislite li da moderne "premium" marke vrijede duplo ili troduplo više novaca od klasičnih kao što su Levi's i slične?

    4) Kupujete li i da li bi ikada kupili krivotvorene "premium" modele na placu ili od švercera iz kvarta?

    5) Jeste li ikad poželjeli da možete kupiti model koji oko struka ima gumilastiku i špagu za stezanje poput klasične pamučne trenirke?

    6) Da li bi dali nekome da zakrpa vaše omiljene trapke ili bi ih radije nosili poderane, a ako je ovo drugo slučaj, koliko se jako moraju sjebati prije nego što ih bacite u kantu?

    7) Imate li hrabrosti da ih kupite online na neviđeno ili ste old school pa ih prije kupnje morate isprobati?

  2. #2
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: #traperice #farmerke #jeans

    1. Nosim, da. Nastojim svesti na minimum, no za zimu je teško nači debele hlače dok debelih traperica ima posvuda.

    2. Nemam pojma. Ovisi kako na meni izgledaju / kako mi stoje i valja li materijal.

    3. Ne.

    4. Događa se. Zato što marka nije bitna.

    5. Ne.

    6. Čim se "sjebu" odmah kanta. Čak mi se ni ne sviđa što ne mogu naći poštene traperice a da nemaju izblijedjelih dijelova.

    7. Isprobati, uvjek.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: #traperice #farmerke #jeans

    dajem godisnje 400-500k n na jedne traperice, traju po dve godine, levisice neke uglavnom kaj mi dobro izgledaju, ali bas da mi e marka bitna nebih reko

    nosim ih po vani, trenirku furam na poso i kadagod mogu, neda mi se oblacit traperice kad ne moram.

    traperice s placa? nikad nisam krocio u taj kraj placa uopce, zar neko tam ide uopce?

    elastika na traperice? nop.jpg koem to pada napamet, ima onak miljon sexy remena kaj se mogu stavit na raperice kaj gro bolje izgleda neg kakva elastika

    krpanje? nah, nitijedne traperice mi nisu tolko drage


    svu robu trebam probati prije ikakve kupnje, nit znam koje brojeve nosim nit su kod svakoga ti brojevi isti

  4. #4

    Re: #traperice #farmerke #jeans

    slabo.
    furam slim fit laču ugl.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  5. #5
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: #traperice #farmerke #jeans

    đins je za softiće.
    #paperplatoongoonz

  6. #6
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: #traperice #farmerke #jeans

    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    đins je za softiće.
    Gledam ovaj komentar i u glavi mi bruji "đins je mekan".

  7. #7
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: #traperice #farmerke #jeans

    Softić sam. Volim čak i kratke jeans za po ljeti.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  8. #8
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: #traperice #farmerke #jeans

    1) Treba imat koje da se nađe, uz neke stvari jednostavno pašu. Nosim svako toliko.

    2) 300kn max, al uglavnom sam ili škrta ili broke pa kupim neš za 100kn na popustu. Jebeš marke.

    3) Jebeš marke.

    4) Ne kupujem na placu ni kod švercera stoga ne.

    5) Neki ženski modeli imaju gumilastiku pa nemam što željet. Al draže su mi klasične

    6) Nosim na krpanje ak se neš manje poderalo (obično zapnem za neki čavao ili tak neš mutavo) al ak su baš razderane jebeš to.

    7) Hlače uvijek treba probat jer brojevi znače goli kurac. U jednom dućanu stanem u 36, u drugi jedva u 40.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer ProzoЯ's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    1.317

    Re: #traperice #farmerke #jeans



    /thread

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: #traperice #farmerke #jeans

    Čekaj malo, jel ti s tom lame ass slikom za djecu iz vrtića pokušavaš biti duhovit ili fakat misliš da je kruh bez kore mekši od te tvoje loše fore. Daj odi ubrizgaj botoks i popeglaj si bore pa skoči u more i plivaj do Crne Gore.


  11. #11
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: #traperice #farmerke #jeans

    1. manje više na dnevnoj bazi

    2. nađem neki model koji mi se sviđa i ak "beta" testin bude zadovoljavajuć, samo ih sljedeći put uzmem 3-4 komada u šutu i miran sam godinama. Iako mi se događalo da model izbace ili brand propadne pa treba pickat neš drugo opet Ovo trenutno ide za 200-300kn, ovisi ak se akcija ulovi, tih 300 je ujedno i max kolko bi istovario.

    3. Ne

    4. Ne, brandovi mi niš ne znače. 2, 3 ili više puta skuplje nisu isto tolko puta bolje ili durabilnije.

    5. Ne, uzmem trenirku rađe

    6. Bi i jesam već prijašnje. Moraju se poprilično razjebat da budu za kantu, koljena ak se zdrapaju, nakon X pranja odu baš grdo bez krpanja, al onda odrežem samo noge pa imam kratke za ljeto. Tak da se mora dupe razletit skroz da mi muda ispadaju da bi ih likvidiro Trenutna rotacija od 3 komada mi traje već nekoliko godina bez većeg zamora materijala tak da drapanja nisu prečesta čak.

    7. Np ako isti taj model uzimam opet, znam po brojevima da mi je dobro, ni u trgovini ne isprobavam kad dođem po novu rundu

    Živi bili pa umrli

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •