Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: mx518 logitech

  1. #1
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    mx518 logitech

    imam navedeni miš iz 2008. i lagano počinje umirat, problem je u kontaktu, tj. priključku. Prečesto mi miš jednostavno "crkne" i onda ga trebam isključit i opet uključit u kompjuter, pa opet radi normalno neko vrijeme.

    ima li još igdje da se ovaj legendarni miš može kupiti ili neki način da popravim taj priključak? btw je li moguće da je problem u matičnoj, a ne u mišu? S tipkovnicom isto nekad znam imad nekih čudnih problema, ali tipkovnica je smeće tako da me ni ne čudi.

    P.S. možda je problem i u podlozi, jer držim miš na podlozi koja je na kauču #YOLo#studentskiživot

  2. #2
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: mx518 logitech

    Gle, miš probaš na drugom kompu i ako je problem isti nije do prvog kompa.

    Inače, to se da popraviti, no trebaš zamjenske nožice za miša (mislim da su šarafi ispod ovih nožica što imaš na mišu, pa da možeš staviti nove kada makneš stare kako bi rastavio tj došao do šarafa) i malo sreće.
    Gubi ti kontakt u USB-u tj vjerojatno gdje se žičice od USB kabela spajaju na matičnu miša tj na samoj konekciji.

    Ako hoćeš novi "MX518" mogućnost ti je kupnja Logitech G400s ili G402, u pitanju su nasljednici MX518 serije (nekakvi recimo unuci/praunuci).
    Razmisli o G302 i G303, oni su ti jako dobra alternativa a imaš G302 za finu cijenu u Linksu na akciji do mislim ponedjeljka.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  3. #3
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    Re: mx518 logitech

    btw zaboravio sam spomenuti, ali iz nekog razloga mi ponekad lijeva klik miša uopće ne funkcionira, ali nakon što stisnem alt+ctrl+del opet počne radit normalno :S imam win7 64bit, nisam siguran koji service pack. to mi se počelo događati prije otprilike mjesec dana.

    Probaču miš na drugom kompjuteru, pa ću vidjet ponavlja li se problem. Hvala na savjetu!

  4. #4
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: mx518 logitech

    To s ctrl+alt+del je vjerojatno slučajnost. Gubi ti kontakt (pa ne prenosi pritisak tipke). Možda je samo kabel u pitanju, sam konektor ili pak na spoju kabela i ploče miša.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  5. #5
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Hrvatska,Sisak
    Postova
    548

    Re: mx518 logitech

    nedavno sam popravio svoj mx518. takoder je gubio kontakt ponekad, dok nije prestao potpuno raditi.

    https://www.youtube.com/watch?v=CSms6rNV0VI

    sad radi kao novi.
    ako je problem u kablu, malo dobre volje, živaca i alat!

  6. #6
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: mx518 logitech

    Moji 518 i 510 rade još uvijek ko prvog dana.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •