Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 192

Tema: Stolica

  1. #1
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Stolica

    Treba mi neka pristojna stolica da mogu sjedit za konpijuteron ko čovjek. Sjećam se da je Wedran jednom preporučao nekome stolice iz Jyska koje valjaju.

    Stvarno ne znam šta se nudi na tržištu i za kolike pare, samo da ima pošten i udoban naslon za leđa, da je udobna i da se neće počet raspadat za godinu dana.

  2. #2
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Stolica

    IKEA Markus probaj, ak imaš vremena i mogućnosti, pa javi kakva je jer ja sebi planiram kupiti sjedalo.

  3. #3
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Stolica

    Ne, marijanovic je predložio stolice iz Jyska, koje su sranje. To je ozbiljna i multidimenzionalna tema koja treba duboku analizu, a ne stolac iz Jyska lol.

  4. #4

    Re: Stolica

    U principu daobr a jeftinu stolicu je teže naći nego dobru ženu

    Ja sam kupio ovo i zadovoljan sam ali nisam oduševljen. Mislim da tip nema dostavu izvan Zagreba, ima kakti neki salon namješataja u "garaži".


    http://www.njuskalo.hr/uredski-namje...oglas-15812206

    U principu svakih par godina zamjenim ta sranja.


  5. #5
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Stolica

    Pošto WDR4N preporuča Jysk, pogledao sam malo što nude i evo jedne-dvije koje bi mogle biti OK:
    http://jysk.hr/radna-soba/uredske-st...rup-mreza-crna
    http://jysk.hr/radna-soba/uredske-st...e-crna-plava-0
    Obje imaju podešenje visine kao i podešenje visine naslona za ruke.

    Ja već nekoliko godina koristim ovakvu:
    http://jysk.hr/radna-soba/uredske-st...ca-billum-crna
    s tim da sam obrnuo naslone za ruke (metalni dio prema naprijed) kako bi naslon bio višlji i udobniji za rad (ali opet je ispod razine stola).
    Osim mane visine naslona za ruke problematično je i to što su sami nasloni tvrda plastika - neudobno.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  6. #6
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Stolica

    Jebote ovaj Dugi kad ide srat, kupi polovni WC papir na njuškalu ili na PC Ekspertu. Daj odi u dućan.

  7. #7

    Re: Stolica

    Lol, stolica je nova u najlonu i u djelovima. Zašto bi dao soma kuna ako mogu 600?


  8. #8
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Stolica

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Ne, marijanovic je predložio stolice iz Jyska, koje su sranje. To je ozbiljna i multidimenzionalna tema koja treba duboku analizu, a ne stolac iz Jyska lol.
    Gdje onda? IKEA?

    Ovaj Markus što spominje Vedro mi se čini ok, al ne bi mi bilo bed što se budžeta tiče protegnut se i na Volmar. Budem onda jednom tamo išao pa da to malo vidim i isprobam.

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Stolica

    http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/wc...oglas-13775142

    A stolicu kupiš ko svaka normalna osoba tako da odeš u dućan sjedneš u svaku i vidiš koja ti je najebenija. Onda pogledaš cijenu, vidiš da košta ko suha zlato, progutaš knedlu i kupiš to jer shvatiš da je sve ostalo kompletno smeće.

  10. #10
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Stolica

    Pitam zato jer se sjećam da je Wedran zadnji put objasnio koje od stolica koje i dobro izgledaju su zapravo drek jer npr. imaju spužvu koja će za par godina se potpuno uništit bla bla.

  11. #11

    Re: Stolica

    To ti je pravilo za sve stolice do recimo 1500 kn. Gledaj da ima memorijsku pjenu ako želiš udobnost nakon pola godine kao i prvog dana.


  12. #12
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Stolica

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    To ti je pravilo za sve stolice do recimo 1500 kn. Gledaj da ima memorijsku pjenu ako želiš udobnost nakon pola godine kao i prvog dana.
    Rješenje je jednostavno, kupiš bilo koji stolac i staviš si sjedalicu od memorijske pjene. I jeftinije je.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  13. #13

    Re: Stolica

    Pa tak i radim, 10 cm memorijske pjene i ovaj stolac koji sam linkao je savršena kombinacija pogotovo za tu lovu. Čvrsta umjetna koža dobro opšivena i dobar plinski mehanizam. Spužva u njoj je još uvijek vrlo dobra.


  14. #14
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Stolica

    Kod mene, na plastičnjači koju spominjete vas dva, pukla jedna noga prilikom sjedanja. Dobro da nisam kičmu polomio. Dalje bi tražio dobra invalidska kolica.

  15. #15
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Stolica

    Prvo pravilo. Ako stolica dobro izgleda - sranje je. Jer mora dobro izgledat.

    Sve te umjetne kože su sranje, uključujući stolicu od Dugog, koja će popucat čim upali centralno ove zime.
    Stolica mora biti ili od tkanine, kakva je ta iz IKEA-e ili ona rupičasta. Jer nije umjetna koža i odma nije sranje.
    Razlog zašto ne uzimaš kožu je i taj da spužva mora disati, a to u koži ne može i onda se spljošti i ostaneš sjediti na željeznoj konstrukciji.

    Treće, ta spužva koju stavljaju u stolice nije spužva, ni pjena, nego ljepljeno kinesko smeće. Ali baš smeće. Znači sva spužva koja ostane od svega. Ostaci od spužvi za pranje suđa, od spužvi u koje pakiraju kompjuterske opreme i hrpe drugih. To sranje prešaju u nekoj ljepljivoj tekućini i to završi u stolici. Ne serem, zbilja je takva proizvodnja.

  16. #16
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Stolica

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Kod mene, na plastičnjači koju spominjete vas dva, pukla jedna noga prilikom sjedanja. Dobro da nisam kičmu polomio. Dalje bi tražio dobra invalidska kolica.
    Nisam spominjao "plastičnjaču". Podrazumijeva se da nosivi dijelovi moraju biti metalni ili kombinacija metal+drvo.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  17. #17
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Stolica

    Čitava STOLICA je nosiva. Znači svaki dio počevši od kotača, spužve ispod dupeta, tkanine koja se haba, naslona za ruke, glavu, leđa, mehanizam, sve.

  18. #18

    Re: Stolica

    Poslikam ti ju na proljeće da vidiš kako ništa nije popucalo osim što ju pes izgrize


  19. #19
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Stolica

    Da imam malo više novaca, a koliko sjedim dnevno, sramota bi bilo ne kupiti nešto ovakvo.

    http://www.hermanmiller.com/products...dy-chairs.html

  20. #20
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  21. #21
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Stolica

    dat za stolicu više od 600 kuna moraš bit blesav, al fakat

  22. #22
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Stolica

    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    dat za stolicu više od 600 kuna moraš bit blesav, al fakat
    Jel ti i jeftin wc papir koristiš?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  23. #23
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Stolica

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Prvo pravilo. Ako stolica dobro izgleda - sranje je. Jer mora dobro izgledat.

    Sve te umjetne kože su sranje, uključujući stolicu od Dugog, koja će popucat čim upali centralno ove zime.
    Stolica mora biti ili od tkanine, kakva je ta iz IKEA-e ili ona rupičasta. Jer nije umjetna koža i odma nije sranje.
    Razlog zašto ne uzimaš kožu je i taj da spužva mora disati, a to u koži ne može i onda se spljošti i ostaneš sjediti na željeznoj konstrukciji.

    Treće, ta spužva koju stavljaju u stolice nije spužva, ni pjena, nego ljepljeno kinesko smeće. Ali baš smeće. Znači sva spužva koja ostane od svega. Ostaci od spužvi za pranje suđa, od spužvi u koje pakiraju kompjuterske opreme i hrpe drugih. To sranje prešaju u nekoj ljepljivoj tekućini i to završi u stolici. Ne serem, zbilja je takva proizvodnja.
    Znači umjetnu kožu izbjegavati svakako. Pogledat ću onda jedan dan u IKEI kad stignem, te rupičaste mi ne djeluju baš udobno, ali ajde, neću previše cjepidlačit, bitno da ne moram sjedit na drvenoj kuhinjskoj stolici.

  24. #24
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Stolica

    Ja sam godinu dana na kuhinjskoj sjedio nakon što je uredska pukla. Nedavno sam opet uredsku plastičnu polovnu dobio. Cijela škripi i neudobna je. Najradije bi kuhinjsku opet stavio. A ovo da je glupost platiti uredsku stolicu više od 600 kuna ima smisla ako će na stolici sjediti djete od 8 godina.

  25. #25

    Re: Stolica

    Ja imam 116 kila i sjedim zavaljen u linkanoj stolici...znači kaubojski stil, obje noge na stolu i stolica maksimalno oslobođena za poluležeči položaj...čak i kad sjedim kao pravilno sa nogama pod stolom, opet ju imam opuštenu tak da sam zavaljen. Ak nije pod mnom pukla neće ni pod nekim drugim jer ja to govno ne štedim ni 5%. Jedino kad kupujem pazim da su rukohvati ujedno i držači naslonjača sa sjedalom.

    Imao sam te rupičaste i platnene u toj klasi i sve je to isti drek. Bez jastuka od 10 cm memorijske spužve ste hebali ježa u leđa prije ili kasnije sa bilo kojom http://www.polimix.hr/jastuci.asp . Za poštenu stolicu, pogotova ako netko može sjediti pravilno, treba izdvojiti brdo para.


  26. #26
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Stolica

    Sjedio sam 2 godine na kuhinjskoj stolici jedino kaj sam dole jos stavio onaj jastucic. To ti preporucam , nema sanse da hemeroide dobijes.

  27. #27
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  28. #28
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Stolica

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    To je to, mislim da smo došli pred sam ulaz crne rupe.

  29. #29
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Stolica

    Nismo, za to služi DXRacer http://www.dxracer.net/
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Stolica

    Koji kurac? Kakve su sad to trkaće stolice za kompove lol.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •