Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Tablet do 1500 kn

  1. #1
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Tablet do 1500 kn

    Pozz,

    daklem, trebam najbolji mogući tablet do 1500 kn. Koristit će se za sve što vole mladi (internet, gledanje filmova, skype, i sl. pizdarije). Za igre se neće koristiti ili pak vrlo malo, a i onda ništa zahtjevno. Tablet je zapravo za osobu srednje dobi.

    Nikakvi ugovori s telekom smradovima, samo slobodna prodaja. U obzir dolazi bilo koja trgovina u Zagrebu. Ako postoji nešto ultra jebeno za 1600 kn - u redu, može se nategnut, ali bolje ne.

    Budući da ne koristim tablet osobno, ne znam jedino što se dijagonale ekrana tiče pa tu budite slobodni predložiti što mislite da se uklapa u ovaj cjenovni rang, a da je ipak veći od smartphone ekrana...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  2. #2

    Re: Tablet do 1500 kn

    Imam samsung 10" i to je jebeno dobar tablet.

    http://www.samsung.com/global/micros...10.1/spec.html


  3. #3
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Tablet do 1500 kn

    Osobno bih išao na ovako nešto jer ima Android 5.0 i 2 GB RAM-a, a njega nikad dosta kod Androida. Al za ovo što si naveo ne možeš puno fulati.

    Vidim u Linksu neke Ionik modele sa Windows 8.1 + office + ona mala tipkovnica. Možda i to nije loša opcija, ali nisam baš upoznat sa njima

  4. #4

    Re: Tablet do 1500 kn

    U stvari nisam linkao točan model. Imam ovaj

    http://www.njuskalo.hr/tablet-pc/sam...oglas-16700817

    Ja bi kontaktirao čovjeka, spustio još za 100-200 kn i dobio stvarno odličan uređaj za relativno male novce. Baš nikada nisam pomislio kako je 1 GB radne memorije malo a ne vidim da bi nešto dobio sa androidom 5.0 u odnosu na 4.4.2. Ovdje dobiješ odličan uređaj, odlična baterija...makar i ovaj Asus djeluje jako dobro.


  5. #5

    Re: Tablet do 1500 kn

    Također pogledaj ovo

    http://forum.pcplay.hr/showthread.ph...ponente/page24

    Kupio lenovo G50 za 2040 kn....ipak je to laptop za samo 500 kn više. Ako ne mora baš biti tablet laptop je ipak bolja opcija makar ga i svaki dan prenosio jer nije par kila sad neka težina. Malo proguglaj ja sam svoj dobio sa 5 godina garancije a mislim da Lenovo to daje šakom i kapom.


  6. #6
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Tablet do 1500 kn

    Hvala na savjetima, ovaj ASUS mi se čini super... a za laptop sam već predložio ali želi baš tablet, što ćeš...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  7. #7
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Tablet do 1500 kn

    Je moguće da u ovaj ASUS tablet ne idu SIM kartice? Totalni sam njub za tablete, nekako sam pretpostavio da svi imaju tu mogućnost. Daklem, treba mi tablet u koji mogu SIM karticu staviti zbog mobilnog interneta...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  8. #8
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Tablet do 1500 kn

    SIM kartice su dosta rijetke kod tableta

  9. #9

    Re: Tablet do 1500 kn

    Hebo tablet bez sim modula. Za surfanje preko kućnog wlana ima i boljih solucija od tableta, osim kad provodiš vrijeme na WC-u.


  10. #10
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Tablet do 1500 kn

    koji kurac? pa to je jebena poanta tableta... kad sam doma imam laptop ili desktop računalo... a tablet je valjda namijenjen da bude mobilan. i kaj mi onda znači ako sam ovisan o dostupnosti Wi-Fi-a... moj faking Vivax tablet koji sam dobio preko T-coma i dao ga mami ima SIM modul... ne kuzim...

    Uglavnom, ukoliko ovaj ASUS nema sim modul, a očigledno nema, imate preporuku tableta prema kriterijima koje sam gore napisao, a da ima sim modul?

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  11. #11

    Re: Tablet do 1500 kn

    Zovi onog preko njuškala. Ostane ti para i za neki etui+ tipkovnica.


  12. #12
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Tablet do 1500 kn

    Jesi kupio što na kraju? Mislim sebi uzeti neki 10.1" za tu cifru, pa isto imam dvojbi.

  13. #13
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Tablet do 1500 kn

    Ovo nije bilo za mene, tak da ne znam. Savjet sam proslijedio ali nemam pojma što je, i je li uopće, nešto uzela...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  14. #14
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Tablet do 1500 kn

    Ja sam pred par tjedana uzeo iPad Mini 2 32GB al jebiga dost je više od ove cifre i nije 10.1 ;(
    Al rula, ekran i baterija su vrh.

  15. #15
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Tablet do 1500 kn

    Ma meni treba prvenstveno za stripove i tu i tamo surfanje. Buraz je uspio razbiti Vivaxa od T-coma koji je i više nego dobro odrađivao tu funkciju. Čak i tih 1500 je vjerojatno previsok limit s obzirom za što mi treba. A 10.1 čisto promjene radi, glupo mi opet uzet 7".

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •