Stranica 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 349

Tema: Imigranti

  1. #61
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Imigranti

    Znam da se ne šališ i da ima takvih HC brijača.
    Isto kao što imaš profesore vjeronauka koji drže predavanja o drugim vjerima tako da bi "upoznao otrov" ili svećenike koji veličaju Pavelića.
    Ili roditelje koji uče djecu da je u redu vrijeđati one slabijeg imovinskog stanja ili da treba tuči crnce i pedere.
    Ima svakakvih sranja, ali to su sve izolirani slučajevi.

    Ako te strah da će ti vrijednosti poremetiti čovjek koji ne želi da mu se govedina reže istim nožem kojim se rezala svinjetina onda ti vrijednosti i nišu baš nešto čvrste.

  2. #62

    Re: Imigranti

    Ali problem je što u muslimana to nisu toliko izolirani slučajevi. Činjenica je da u muslimana ima daleko najveći postotak ekstremista i nasilnika.

    To nije kriva religija, nego mentalitet ljudi koji žive tamo i koji su zatupljeni.

  3. #63
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Imigranti

    Ne, to nije činjenica.
    Ekstremizam se najčešće javlja na bliskom istoku, a i tada je prenapuhano pa se muškarci doživljavaju kao nasilni šovinisti, a žene kao potlačene ninje.
    Bliski istok čini 20% svjetskog islamakog stanovništva. Afrika čini 25% svjetskog kršćanskog stanovništa. Tamo imaš djecu vještice, obrezivanje žena i svakakva druga sranja. Kakav ćemo sad zaključak iz toga izvući?

  4. #64

  5. #65

    Re: Imigranti

    Pa to se slaže s onim što želim reći.
    Kao što sam rekao, to nema veze s religijom, nego ljudima koji žive na određenom prostoru. Naravno da sve pripadnike jedne religije ne možeš staviti u jedan koš.
    Hrvatska je jedna kršćanska zemlja, kao i Njemačka (mada manjim dijelom, i brojim prije imigranata), ali naši ljudi su mnogo više zadrti i nasilni. Oni su onaj tip koji bi zatukli nekoga na smrt kada bi govorili nešto protiv kršćanstva, Hrvatske, za Srbiju, za pedere itd. Njemcima smo mi seljačine i divljaci, što je istina.

    Kada gledaš kartu prosječnih kvocijenta inteligencije, Hrvati su pri dnu Europe, a Njemci pri vrhu. Ispod nas su one zemlje koje bi i očekivao: Makedonija, Albanija i BiH. U recimo Albaniji su ljudi veći ekstremisti od nas, agresivniji itd.

    Sada pogledaj Afriku. Afričke zemlje većinom imaju katastrofalno nizak prosječni IQ (dakle one nerazvijene, JAR recimo nije toliko) i pogledaj kakvi su. Oni su najzatucaniji, najnasilniji i najzadrtiji narodi svijeta. I sam si rekao, obrezivanje žena, legalna ubojstva, nasilje, barbaski način života itd. Zamisli nereda da oni odjednom masovno migriraju u Europu. Iako nisu elaborate tersoristi, napravili bi više nereda nego itko.

    Bliski istok i arapske zemlje su negdje između nas i Afrike po civiliziranosti i inteligenciji. I sam znaš da su nasilni i zadrti, to ti ne moram objašnjavati. Po Bliskom istoku, sjevernoj Africi i Aziji do negdje Indije sve vlada Islam. Sve te zemlje više-manje spadaju u ovaj opis. Tako da kad kažem da su muslimani nasilniji narod od kršćana, to je tehnički i praktički istina, ali nema veze s religijom. Da slučajno kršćanstvo prevladava bliskim istokom, a Islam Europom, bila bi obrnuta situacija, shvaćaš?

    To je hejt na ljude koji tamo žive i njihov mentalitet, a ne na njihovu religiju.

    Činjenica je da ljudi koji žive po većim životnim standardima i u obrazovanijim zemljama su i inteligentniji i pristojniji i razumniji. Što je zemlja neurednija i zadrtija, to su ljudi nasilniji i više skloni uništavanju.

    Dakle ti muslimani koji žive u razvijenim djelovima svijeta (ne nedavno integrirani), što ih ti spominješ, su normalni ljudi koji se ne razlikuju od kršćana, osim po životnim običajima.

  6. #66
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Imigranti


  7. #67
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Imigranti

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Ako te strah da će ti vrijednosti poremetiti čovjek koji ne želi da mu se govedina reže istim nožem kojim se rezala svinjetina onda ti vrijednosti i nišu baš nešto čvrste.
    Nije me strah, samo priznajem da postoji zamjetan kulturni utjecaj i kulturna nekompatibilnost, a mislim da bi red bio da se došljaci prilagođavaju okolini u koju dolaze ali ne obratno. Također mislim da će sve više socijalne politike koja se gura u razvijenim europskim zemljama i šire stvoriti pokoju generaciju dindu nuffina, ali opet ni to nije moj problem.

    Dolazak izbjeglica meni ništa ne mijenja jer i ovako sam bio žrtva krađa više puta od strane jedne druge nacionalne manjine koja je tu od pamtivijeka, pa moram tako i tako biti na oprezu. Štaviše, neka dođu u Hrvatsku. Politika i ustroj koji pati od priljeva ljudi je jednako smiješan kao i onaj u kojem isplata penzije ovisi o dovoljnom broju radnika u zemlji i najbolje je oba razjebat čim prije kad već demokratski nitko nije zainteresiran da ih reformira.

  8. #68
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Imigranti

    S obzirom na prosjek seljačina u Hrvatskoj, sumnjam da može doći netko primitivniji.

  9. #69

  10. #70

    Re: Imigranti

    Vidim ovo ne prestaje, neki EU političar već spominju moguće milione izbjeglica tj. ekonomskim ilegalnih imigranata. Nitko ne zna tko su i od kuda su jer mahom lažu sirija, arhitekt, doktor, profesor LOL. E sad kad krenu tražiti socijalu po dojčland . Bit će daj milom ili silom, zvali ste nas.


  11. #71
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Imigranti

    Jebote Dugom kao da je ostvarenje svih snova živjeti negdje vani od 300 Eura socijalne pomoći lol.

  12. #72

    Re: Imigranti

    Tipični licemjer. Koliko si ih primio u vlastiti dom?


  13. #73
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Imigranti

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Jebote Dugom kao da je ostvarenje svih snova živjeti negdje vani od 300 Eura socijalne pomoći lol.
    Četveročlana (ili veća) obitelj, svaki član po 300+ eura i da vidiš kako mogu živjeti kad ni za smještaj ne moraju plaćati.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  14. #74
    Senior Member Respawned sorcerer ProzoЯ's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    1.317

    Re: Imigranti


  15. #75
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Imigranti

    To Putin na školjci?
    A bokte, naučio bi taj ruski za tjedan dana iz principa. Clint ga je u Firefoxu naučio preko noći.


  16. #76
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    Re: Imigranti

    = Citat = Izvorno postao ProzoЯ Pregledaj post
    /putin

    ako je to stvarno reko onda je jebeni kralj.

  17. #77
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Imigranti

    Putin, koji je inače poznat kao veliki borac za ljudska prava.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  18. #78

    Re: Imigranti

    Pa dobro je rekao. Nemoze se većina prilagođavati glasnoj manjini.

  19. #79

    Re: Imigranti

    Naravno da se ljudska prava trebaju poštivati, ali danas ne smiješ više ništa reći protiv bilo koje manjine koliko god su agresivni njihovi zahtjevi, zato jer diskriminacija.

  20. #80
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Imigranti

    Lel, ljudska prava.

  21. #81

    Re: Imigranti

    Ma ovo sve omogućava ovo doba prekomjerne političke tolerancije gdje oni koji su bili opressani u prošlosti, sada opressaju većine jer kompenzacija. Da su išli emigrirati prije 15 godina, nitko ih ne bi pustio nigdje.

  22. #82
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Imigranti

    Ta slika je sranje.
    Dajte mi jedan primjer, jedan jedini primjer di se cijela jebena nacija morala prilagoditi zahtjevima manjina.
    Ranit ću vas ako se da primjer da se u našim školama mora vjeronauk stavit na prvi ili zadnji sat, te zakon o dvojezičnim natpisima.

    Slender jebala te više ta tvoja politička korektnost ;(

  23. #83
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Imigranti

    = Citat = Izvorno postao Rad R4C3R Pregledaj post
    Pa dobro je rekao. Nemoze se većina prilagođavati glasnoj manjini.
    Putinov citat i ova tvoja rečenica nemaju veze jedno s drugim.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  24. #84
    Senior Member Respawned sorcerer ProzoЯ's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    1.317

    Re: Imigranti

    lel maloki je muslic

  25. #85

    Re: Imigranti

    Evo za Vedrana i ostatak fanova prilika da primite poneku izbjeglicu u vlastitu kuću...Mađarska ih vrača 97% nama ako ne dobe azil Eto zašto ih Srbija gura na našu granicu.

    http://www.hrt.hr/300674/vijesti/maa...lnih-migranata


  26. #86
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Imigranti

    Ne kužim taj uberloš argument "primite ih u svoju kuću hehe", a postoje ful organizirani izbjeglički kampovi.

  27. #87

    Re: Imigranti

    Stvarno je loš argument. To je ono ista stvar kada svi bithcaju kako hrvate kradu i nitko nema para i kako im je žao ovih beskućnika, ali nitko ih opet ne bi primio u svoju kuću.

  28. #88
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Imigranti

    Izbjeglički kampovi koštaju, dragi moji. Netko ih mora platiti. To je zato što za zbrinjavanje nekoga treba hrane, vode, higijenskih i drugih potrepština i rada. Kažem to zbog toga jer me silno iritiraju europski aktivisti koji se okupljaju po trgovima i pale svijećice držeći transparente. To mi je krajnje bezobrazno, neodgovorno, lijeno i privilegirano. Izvolite volontirati u prihvatnim centrima, transportirati namirnice ili čak primati ljude u vlastitu kuću. Sve ostalo je moljakanje da netko drugi obavi humanitarni posao ili plati za njega a da aktivistička gospoda mogu bez potrošene lipe ili minute posla spavati mirno i pokazivati svoju distanciranu tolerantnost na fejsbuku.

  29. #89
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Imigranti

    Ja sam već osobno spakirao par paleta hrane i higijene većim dijelom za djecu izbjeglice, doduše u radnom vremenu, al ok je svejedno.

  30. #90
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Imigranti

    Također smo poslali kao firma malo vode, jedino po tu higijenu i dio hrane su dolazili valjda humanitarci i sa njima stranci nekakvi. Ali ti stranci su teški likovi neki. Uzeli bi cijeli dućan da mogu vjerojatno, ako ne glume samo
    Mislim to govorim kao primjer samo, a ima toga još puno sigurno, ali je lijepo vidjeti da se ljudi žele brinuti, ne?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •