Stranica 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 271 do 300 od 349

Tema: Imigranti

  1. #271

    Re: Imigranti

    = Citat = Izvorno postao 3.14colovac Pregledaj post
    odjavi se s foruma i nađi život.
    Kakva ironija

  2. #272

  3. #273
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Imigranti

    Bar imam prakse za socijalnog radnika zbog ovog foruma, koliko prepiranja sa autistima
    Mislim neznam jel ti sam sebe lažeš, i jel te sram/jel ti žao zbog toga niko?

  4. #274
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Imigranti

    = Citat = Izvorno postao hansi Pregledaj post
    Bar imam prakse za socijalnog radnika zbog ovog foruma, koliko prepiranja sa autistima
    Mislim neznam jel ti sam sebe lažeš, i jel te sram/jel ti žao zbog toga niko?
    Ne znaš ti ništa. Da išta znaš ne bi visio tu na forumu i bezveze kenjao kvalitetnim ljudima na koje si ljubomoran jer znaš da nikada nećeš doći na njihov nivo. Ti si za mene samo još jedan nebitan internet warrior i seronja pa me molim te stavi na ignore i poštedi me svojih sranja. Nisi dostojan toga da trošim vrijeme na tebe i stvarno ne znam zašto sam ti uopće odgovarao, odnosno znam, kenjao sam i bilo mi je dosadno pa sam malo otvorio ovaj forum da vidim jel i dalje ista ekipa pametuje i valja "urnebesne" fore.

  5. #275
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Imigranti

    Niko , zas si jos uvijek na forumu?

  6. #276
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Imigranti

    Stvarno ni sam ne znam. Mislim da je to više iz inata, a ne iz nekakve želje ili potrebe. Forum je kompletno u kurcu i najgore je što nema nikakvog kvalitetnog sadržaja osim mojih selfie fotografija.

  7. #277

    Re: Imigranti

    al daj ajde, pa ovo s profilne ima 14 godina max. bu ti netko murju zvao.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  8. #278
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Imigranti

    Baš sam išao na google image search da ju nađem


  9. #279
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Imigranti

    Šveđani imaju malo... drugačiji pristup deficniji silovanja od, recimo, nas. Čuo sam dosta priča sa raznih festivala, jedna Šveđanka se žalila osiguranju da ju je netko napastvovao - a u gužvi ju je netko slučajno dotaknuo po dupetu. Ne zašlatao, nego u prolazu u gužvi okrznuo valjda vanjskom stranom ruke po dupetu. A na festivalu par tisuća ljudi.

    Onda opet imaš naše medije. Naslov: "ŠVEDSKA U ŠOKU Masovni seksualni napadi i silovanja"
    Tekst: "Policija je ipak naglasila kako nitko nije prijavio silovanje, već 'samo' neprimjereno ponašanje i diranje..."
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  10. #280
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    Re: Imigranti

    prokleti imigranti jebu naše šveđanke, treba ih sve nogom u atlantik

  11. #281
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Imigranti

    Je svedjani su malo posebni sto se tice seksualnih prekrsaja.

    npr

    ...
    Unlike the majority of countries in Europe, crime data in Sweden are collected when the offence in question is first reported, at which point the classification may be unclear. In Sweden, once an act has been registered as rape, it retains this classification in the published crime statistics, even if later investigations indicate that no crime can be proven or if the offence must be given an alternative judicial classification.

    ...
    Sweden also applies a system of expansive offence counts. Other countries may employ more restrictive methods of counting. The Swedish police registers one offence for each person raped, and if one and the same person has been raped on a number of occasions, one offence is counted for each occasion that can be specified. For example, if a woman says she has been raped by her husband every day during a year, the Swedish police may record more than 300 cases of rape. In many other countries only a single offence would be counted in such a situation.

    ...
    For example, in 1992 a legislative change came into force which shifted the dividing line between sexual assault and rape. This legislative change resulted in about a 25% increase in the level of registered rape offences.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Rape_in_Sweden

  12. #282

    Re: Imigranti

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0 Pregledaj post
    Šveđani imaju malo... drugačiji pristup deficniji silovanja od, recimo, nas. Čuo sam dosta priča sa raznih festivala, jedna Šveđanka se žalila osiguranju da ju je netko napastvovao - a u gužvi ju je netko slučajno dotaknuo po dupetu. Ne zašlatao, nego u prolazu u gužvi okrznuo valjda vanjskom stranom ruke po dupetu. A na festivalu par tisuća ljudi.

    Onda opet imaš naše medije. Naslov: "ŠVEDSKA U ŠOKU Masovni seksualni napadi i silovanja"
    Tekst: "Policija je ipak naglasila kako nitko nije prijavio silovanje, već 'samo' neprimjereno ponašanje i diranje..."
    Sve 5 ali nije ovo prvi puta, i po njemačkoj su prijavljivanja masovna napastovanja. Do dolaska "izbjeglica" takvih problema nije bilo. Bite će da će desnica rasti sve više po EU.


  13. #283
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Imigranti

    Mislim, to nije ništa čudno. Nije dobro, ali nije ni čudno. Tamo su im punjene glave sa dekadentnim zapadnjakušama koje se štracaju na ulici i oni su tu (negativnu) propagandu shvatili ozbiljno. Bez edukacije neće biti mira, ali to su svi trebali i očekivati.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  14. #284

    Re: Imigranti

    Meni to više izgleda da su prvi puta vidjeli žene bez da su pokrivene plahtama pa se ne mogu kontrolirati. Još uvijek puknem od smijeha kad se sjetim intervjua iz nekog njemačkog kampa. Pita novinar emigranta kaj misli delati u njemačkoj? Veli mu ovaj da je je on brico i da bu brijao ljude...jadnome je netko valjda trebao objasniti da se nijemci briju sami u kupaoni a sve ostalo su kaubojski filmovi, LOL. On bu brijal Zato sam i vidio hrpu prosjaka kada sam prošle godine bio na oktobarfestu...ali nitko ih ne hebe ni pol posto.


  15. #285
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Imigranti

    Da, jer inače ni ne znaju kako žene uopće izgledaju.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  16. #286

    Re: Imigranti

    Baš dobro da smo se složili


  17. #287

  18. #288

    Re: Imigranti

    Brijem da će u EU za koju godinu morati dozvoliti nošenje osobnog vatrenog oružja.


  19. #289
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    Re: Imigranti

    briješ

  20. #290

    Re: Imigranti

    Kaj ima novoga u Minkenu?


  21. #291
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    Re: Imigranti

    ima novo da je lik bio jebeni psihički bolesnik s 300 metaka za pištolj, kojikurac

  22. #292
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Imigranti

    Idkfa

  23. #293
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Imigranti

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Kaj ima novoga u Minkenu?
    Draga mi je otišla u Burger King umjesto u McDonald's i zahvaljujući tome je preživjela.

  24. #294

    Re: Imigranti

    Neš se dogodilo u Reutlingenu


  25. #295

    Re: Imigranti

    ez sirijci
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  26. #296

    Re: Imigranti

    Kaj ima novoga u Ansbachu?


  27. #297
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Imigranti

    Ja sam i dalje za slobodnu imigraciju ako to pitaš.

  28. #298

    Re: Imigranti

    Pa primi kojeg kod sebe doma.


  29. #299
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Imigranti

    Radije ne bih. Pa nisam ni rekao da je netko obavezan skrbiti o njima, samo da se omogući ulazak u zemlju.

  30. #300
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Imigranti

    Jebena mi je ekipa poput Dugog koji samo čekaju da bude neko sranje kako bi svima DOKAZALI da su bili u pravu.
    "To, novi napad! Idem na internet zadovoljni trljati rukama!"

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •