Stranica 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikazujem rezultate 181 do 184 od 184

Tema: Mid range PC za 4.5-5k

  1. #181
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Mid range PC za 4.5-5k

    Prije nekoliko godina debil meni debilu uspio prodat potrganu matičnu ploču za 350 kuna. Zvao sam debila telefonom i rekao da na ploči ima hrpa potrganih mikrokontrolera. Odgovorio mi je ovim riječima "ali to je polovna roba". Bio sam pristojan ipak i rekao ok bok.

  2. #182
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Mid range PC za 4.5-5k

    Neispravna neka prastara grafička isto, al ajd bila je tridesetak kuna.
    Opet jedna ploča koju je čovjek uzeo natrag i tak, ima svašta. Uglavnom svi te hoće zajebat.

  3. #183
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Mid range PC za 4.5-5k

    Dobar mi je ovaj šta mi je proda ove neispravne 100% provjerene rame, kad sam malo bolje istražija vidija sam da su najjeftiniji na internetu, a lik ih prodaje za 3 puta vecu cijenu iako zna da nece biti kompatibilni u masu sistema. Graficka i procesor odlicni btw.

  4. #184
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Mid range PC za 4.5-5k

    A probaj ih negdje drugdje, ne znači da nevaljaju, možda iz board samo neće progutat. Inaće preferabilno dilam u oba smjera po forumima sa polovnom opremom. To mi je prvi izbor ak ima to kaj tražim, njuškalo diđe na red ak baš mora i to primopredaja uglavnom. PC Ekspert recimo ima jebenu tržnicu ak se potrudiš tam ubacit pošto nije otvorena za opći puk. Ali tam ima svega, od starudije do curent gen komponenti i u ponudi i potražnji

    Živi bili pa umrli

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •