Stranica 11 od 18 PrvaPrva ... 910111213 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 539

Tema: Savjeti oko gaming konfe

  1. #301
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    Kad si ti prenaporan i trudiš se baš svugdje gurat i3. Nitko normalan tko se itimalo razumije u hardver neće svjesno kupovat dvojezgreni procesor u godini 2015. Stavit će i5 4460 koji je miljun puta bolja opcija od bilo kojeg FX-a i košta oko 1500kn (zavisi koja trgovina) i to je više svega 300-400kn više od tog i3. Valjda nitko nije cigan i neće se sad jebavat tu radi 300kn. Ako baš nemaš srezat ćeš negdje drugdje a stavit taj proc.

    Jedini razlog za kupnju tog FX-a bi bio ako već imaš cijelu AMD podlogu spremnu za taj FX i neda ti se zajebavat radit novi Intel build. Da sad radiš novi build i kupiš AMD pokraj Intela za iste pare stvarno trebaš bit zatucan.

  2. #302
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    ----REKLAME----

    Zamijenio onaj XFX za Super Flower FX 550W, dečki u Centro servisu i dućanu su samo riješili papirologiju i mogao sam odmah uzeti novu stvar.

  3. #303
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    Da, da imam AM3+ sa DDR3 memorijom, vjerojatno bi išao na FX tak da izvučem max iz platforme. Ali ovak sam na ploči kojoj sam bios morao updateati da uopće mogu staviti gore Phenoma i na DDR2, tak da moram ići na sve novo, a tu mi nema smisla FX.

    Kažem, ukupno je oko 450 kuna razlika između Intel i AMD (8320e) odnosno 150 kuna ako se uzme 8350. Zanemarivo s obzirom da je Intel hladni, štedljivi plug'n'play i uglavnom bolji nego brutalno OC-ani FX (700-1GHz OC). Teški multitasking gdje bi FX imao neku prednost me baš i ne dira, nikad ne multitaskam toliko da bi osjetio razliku.

  4. #304
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    Kakva su ova Real Power napajanja koja isfurava Instar?

    http://www.instar-informatika.hr/nap...e-80plus/86394

  5. #305
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    Ovaj hansi je veći retard čak i od samog marijanovića... ne vjerujem... jedino im wedran još blizu ponekad dođe sa svojim izljevima...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  6. #306
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    Sorry Mister Igor, odi slušat coil whine napajanja.

  7. #307
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    da, ja sam retard jer moram retanim amd drkačima na pc play forumu objašnjavat zasto su amd procesori slabi i neisplativi jer su nesposobni i tulavi za pogledat benchmarkove aktualnih igara. jos tip linka, vidi se da ima lošije performanse, nevjerovatno kakvi karakteri. i opet ova legenda govori o i3 procesorima, ovo se ne događa nigdje osim na pc play forumu, i onda ja ispadam gnjevan divljak retard jer gubim zivce na ove tuljane koji su jos ostali na ovom subu

  8. #308
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    mislim tip vec kupi gtx 970 za 3k i onda mu oni peru mozak sa nekim 300 kuna jeftinijim, a losijim varijantama, bojanju sata kabela, koji unikati treba vas arhivirat negdje

  9. #309
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    Ma tebi i takvima treba zabranit pristup internetu, oduzet vam svu tehnologiju i poslat vas tucat kamenje na Goli Otok. Jebote bog tulavi, jesam ja rekao da neka kupi AMD? Normalno da je Intel superiorniji što se CPU-a tiče i tako je već zadnjih ne znam koliko godina. I naravno da će uzet jebeni intel ako mu je unutar budžeta i ako već ide na ne znam kakvu bijesnu grafu.

    A ti si "retard" zbog ovakvih generalizirajućih ispljuvaka:

    amd je prokleto staro slabo neisplativo smeće sa single core performansama lošijim od pc play foruma
    Da jebote konj - Intel je bolji i nitko to ne poriče, ali da je FX8350 smeće - nije. A ovome kretenu koji je u benchmarku stavio graf di fx8350 ima 30ak FPS avg u GTA5 @ 1080p mogu samo reći da je još veći retard od tebe jer ili ne zna napraviti benchmark ili je lažljivo govno. Da sam imao 30 fps avg u gta 5 na tom procu (na istim postavkama ko ovaj krelos s jutuba) majke mi da bi prodao pc i kupio usranu konzolu...

    I da - igram prejebenog WITCHERA 3 (Wedran mi može polizat šupak s izjavama da igra ne valja) na istoj konfi i igra leti u iznad 60 FPS-a sa svim usranim ultra high mega detaljima osim one jebene nvidia kose... pušite kurac svi seratori

    EDIT: i da, kablove farba marijanović, a ne ja... zapravo za njega smatram da je najveći retard na ovom forumu i jedan od razloga zakaj više ne dolazim ovdje...
    Zadnji uredio IGoR_2803 : 10-08-2015 u 12:33

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  10. #310
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803 Pregledaj post
    I da - igram prejebenog WITCHERA 3 (Wedran mi može polizat šupak s izjavama da igra ne valja) na istoj konfi i igra leti u iznad 60 FPS-a sa svim usranim ultra high mega detaljima osim one jebene nvidia kose... pušite kurac svi seratori
    Ta igra je zanimljiva isto kao Dugijev WordPad, pa nije relevantna za raspravu.

  11. #311

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    Ha, ha goli otok a Vedran mu može polizati, LOL. Igor


  12. #312
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni_v2.0 Pregledaj post
    Kad si ti prenaporan i trudiš se baš svugdje gurat i3. Nitko normalan tko se itimalo razumije u hardver neće svjesno kupovat dvojezgreni procesor u godini 2015. Stavit će i5 4460 koji je miljun puta bolja opcija od bilo kojeg FX-a i košta oko 1500kn (zavisi koja trgovina) i to je više svega 300-400kn više od tog i3. Valjda nitko nije cigan i neće se sad jebavat tu radi 300kn. Ako baš nemaš srezat ćeš negdje drugdje a stavit taj proc.

    Jedini razlog za kupnju tog FX-a bi bio ako već imaš cijelu AMD podlogu spremnu za taj FX i neda ti se zajebavat radit novi Intel build. Da sad radiš novi build i kupiš AMD pokraj Intela za iste pare stvarno trebaš bit zatucan.
    Nije FX 8300 300 Kn jeftiniji od i5 već više od 400 Kn. I ne guram ja i3. To što neki ne kuže da se za cijenu i3-ja dobije procesor jači od i3 i koji je vrlo blizu i5 NIJE guranje i3-ja.
    Na cijenu procesora od 1000 Kn, 400 Kn je 40% ukupne cijene. Sigurni da se isplati dati 40% više novca za to što jedan neclockabilan i5 nudi naspram FX-a?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Kakva su ova Real Power napajanja koja isfurava Instar?
    http://www.instar-informatika.hr/nap...e-80plus/86394
    Nije to dobro. Avoid.

    = Citat = Izvorno postao hansi Pregledaj post
    da, ja sam retard jer moram retanim amd drkačima na pc play forumu objašnjavat zasto su amd procesori slabi i neisplativi jer su nesposobni i tulavi za pogledat benchmarkove aktualnih igara. jos tip linka, vidi se da ima lošije performanse, nevjerovatno kakvi karakteri. i opet ova legenda govori o i3 procesorima, ovo se ne događa nigdje osim na pc play forumu, i onda ja ispadam gnjevan divljak retard jer gubim zivce na ove tuljane koji su jos ostali na ovom subu
    Pa kako ću drugačije budalama dokazati da je FX 8300 procesor koji košta kao jebeni i3 a sustiže neclockabilnog 400+ Kn skupljeg i5?
    Šta sam trebao, staviti i5, pa uspređivati procesore od 1000 i 1500 Kn te imati dvije konfe - jednu za 5000 a drugu za 5500 Kn pa reći "Ej ljudi, ovaj 40-50% skuplji proc je super kupnja jer je od jeftinijeg jači za 20%?!

    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803 Pregledaj post
    EDIT: i da, kablove farba marijanović, a ne ja... zapravo za njega smatram da je najveći retard na ovom forumu i jedan od razloga zakaj više ne dolazim ovdje...
    Što sam ti ja točno napravio? Zašto takvo mišljenje i vrijeđanje?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  13. #313
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    Baš se fino da nasmijati ovdje, je da su teške riječi, ali domišljatost vrijeđanja na ovom forumu rula

    Nego, došla je i prva z170 matična sa nižom cifrom, ali kaj je najbolje, ta matična uopće ne postoji niti na službenoj MSI stranici

    http://www.iqcentar.hr/product&product_id=52192

    http://www.msi.com/product/motherboa...hipset_no=1250


    Pojavila se i ova - https://www.uzishop.hr/intel-/3723-a...170-pro4s.html


    Ali još nitko ne drži nove proceve...

  14. #314
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    Witcher 3 je sranje sa checklist strukturom questanja i "sandboxa".

  15. #315

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    Ne znam kaj to znači ali izgleda kao da bi i ti polizao


  16. #316
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    Haha xD

  17. #317
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    E al brat bratu, to forsanje fake sandboxa je donijelo baš ništa igri. Linearnost prva dva dijela je puno bolja nego ovo.

  18. #318
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    Pa no. Ovdje imaš ogromnu mapu i milijun questova koje riješavaš tako da skačeš okolo po mapi, ideš kroz njih ko kroz shopping listu.
    Sandobx je kad imaš veliku mapu i gameplay ti omogućava da izvodiš svakakve pizdarije. Ovdje toga nema.

  19. #319
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Kakva su ova Real Power napajanja koja isfurava Instar?

    http://www.instar-informatika.hr/nap...e-80plus/86394
    Ovisi za kaj će služit. Da je neka spejs ejđ tehnologija nutra, nije. Ali čini mi se da mi je samo jedno došlo nazad dok sam bio tamo, a ugradio sam ih na stotine. Tad je bilo poprilično jeftino (270kn il tak nekak), mislim da te pare vredi.

    Živi bili pa umrli

  20. #320
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Kakva su ova Real Power napajanja koja isfurava Instar?

    http://www.instar-informatika.hr/nap...e-80plus/86394
    Sori, ali grafika na kutiji izgleda kao najveće smeće, a niti po cijeni ne bih rekao da je nešto dobro.

  21. #321
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    *prema cijeni ne bih rekao da je dobro.

  22. #322
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Witcher 3 je sranje sa checklist strukturom questanja i "sandboxa".
    Al ti može potrošit grafičku.

  23. #323
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    A kako radi na FX 8000-nešto?

  24. #324
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    FX ju brutalno troši. Sad, zavisi koji. Što je veći broj to je više troši.

  25. #325
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    E al brat bratu, to forsanje fake sandboxa je donijelo baš ništa igri. Linearnost prva dva dijela je puno bolja nego ovo.
    Kako nije ništa donijelo kad je to najbolja Witcher igra? I usput najbolja igra ikad.

  26. #326
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803 Pregledaj post
    Jebote bog tulavi, jesam ja rekao da neka kupi AMD?+
    EDIT: i da, kablove farba marijanović, a ne ja... zapravo za njega smatram da je najveći retard na ovom forumu i jedan od razloga zakaj više ne dolazim ovdje...
    ?? nisam srao tebi, neznam kako si iz mog posta to uspio zakljucit

  27. #327
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    >ne guram ja i3.
    haha

    >Sigurni da se isplati dati 40% više novca za to što jedan neclockabilan i5 nudi naspram FX-a?
    da lol

    Pa kako ću drugačije budalama dokazati da je FX 8300 procesor koji košta kao jebeni i3 a sustiže neclockabilnog 400+ Kn skupljeg i5?
    >? pa izmedu i3 i fx bi sigurno uzeo fx, ali poanta je u tome da je covjek uzeo gtx 970 karticu koju bottleneckaju oba i nema smisla usparat na 400 kuna ako je potrosio vec 3200 na gpu?

    >Šta sam trebao, staviti i5, pa uspređivati procesore od 1000 i 1500 Kn te imati dvije konfe - jednu za 5000 a drugu za 5500 Kn pa reći "Ej ljudi, ovaj 40-50% skuplji proc je super kupnja jer je od jeftinijeg jači za 20%?!

    pa da lol, jer je 500 kuna od 5000 10% i isplati se dat da ti igre rade kako spada ako si se vec iskesirao na sve ostalo?

  28. #328
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    = Citat = Izvorno postao hansi Pregledaj post
    >ne guram ja i3.
    haha

    >Sigurni da se isplati dati 40% više novca za to što jedan neclockabilan i5 nudi naspram FX-a?
    da lol

    Pa kako ću drugačije budalama dokazati da je FX 8300 procesor koji košta kao jebeni i3 a sustiže neclockabilnog 400+ Kn skupljeg i5?
    >? pa izmedu i3 i fx bi sigurno uzeo fx, ali poanta je u tome da je covjek uzeo gtx 970 karticu koju bottleneckaju oba i nema smisla usparat na 400 kuna ako je potrosio vec 3200 na gpu?

    >Šta sam trebao, staviti i5, pa uspređivati procesore od 1000 i 1500 Kn te imati dvije konfe - jednu za 5000 a drugu za 5500 Kn pa reći "Ej ljudi, ovaj 40-50% skuplji proc je super kupnja jer je od jeftinijeg jači za 20%?!

    pa da lol, jer je 500 kuna od 5000 10% i isplati se dat da ti igre rade kako spada ako si se vec iskesirao na sve ostalo?
    Rasprava je o tome jel FX 8300/8320E/8320/8350E/8350/8370E/8370 valjaju ili ne. Ja tvrdim da FX 8300/8320/8320E valja i da uopće nije loša kupnja ako se ne ide na neku ekstra grafu (sve ispod R9 290 i GTX 970 ti procesori ganjaju ko i skuplji Inteli!). Tamo gdje je FX 8000 usko grlo, neki skuplji procesor je manje (ili nije uopće) i zbog toga ima bolje performanse. Tamo gdje nije u pitanju usko grlo, i5 nema znatno bolje performanse. U tim situacijama razlika je mizerna.

    Ako se raspravlja jel FX valja ili ne i ako se daju argumenti za to da valja, ta nemojte onda prebacivati priču na preporučanje uz gtx 970 ili što već. Ta priča je završena, Bartuc dobro zna da uz GTX 970 ili jače treba i pošten procesor, a to nije neki tamo ispod 1400-1500 kuna star 2-3 godine.

    Ovi što seru po AMD-u valjda svi odreda imaju kompove s GTX 980 Ti pa ih FX koči...
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  29. #329
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    "Ubogi" FX košta smješnih 1000 kn FX 8300 koji ide na prikazane frekvencije i vrijedi svake kune.U večini testova je podjednak sa mogo skupljim Intelom kao što se i vidi iz priloženog. Uglavnom na 60Hz monitoru teško da bi skužio razliku na kojem procesoru se igraš.
    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Da upare neku kombinaciju koja ne bi imala to usko grlo, recimo da stave grafičku GTX 960 ili Radeona R9 380 (ili čak GTX 970 / R9 390) razlika bi bila drastično manja, vjerojatno čak i zanemariva.
    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Cijena, odnos uloženo dobiveno, dobre performanse u svemu, dobar overkloking potencijal. Mana; potrošnja i performanse u odnosu na intela kad se koristi samo jedna/dvije jezgre.
    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Ste me zajebali sa tim FX-om, sad malo slažem konfe sa njime i ispada 600injak kuna jeftinije.
    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    par igara ga zna iskoristiti malo preko 70%, u večini vremena je tek na 50% i ima još hrpu lufta za buduće igre. I5 već sada zna biti zakucan na 100% u nekim igrama.



    Uglavnom nećeš pogriješiti sa FX-om
    Na 60hz monitoru ne vjerujem da ćeš skužiti razliku koji procesor koristiš, na FX-u ima lufta za buduće naslove.za svaku novu igru vidiš pod preporučenim zahtjevima i jedan osmerojezgreni FX. S druge strane i5 kao što sam rekao u nekim naslovima je već sada zakucan do kraja, znači nema lufta iako to ne mora ništa značiti jer će DX12 bacati naglasak na GPU.

    cijepidlačim i izrezao sam sve sta ste napisali u korist al nemozes mi sad rec da diskusija nije bila i5 vs fx
    da, bezimeni je rekao da na kraju ode na intel, ali je uz to srao sa svojim amd-om bez potrebe, da bartuc je reko da ce uzet intela, ali je uz to čitao vaše nebuloze sa krivim preporukama
    da ne spominjem jebeni xeon na pocetku trida

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    A sad da te malo izownam:

    1.)
    FX 8300 1000 Kn
    Gigabyte GA970A-DS3P 600 Kn
    8 GB Kingston HyperX Fury 500 Kn
    nVidia GTX 970 2850 Kn
    ukupno ~ 4950 Kn

    2.)
    Intel i5 4460 1550 Kn
    Asrock B85 Anniversary 550 Kn
    8 GB Kingston HyperX Fury 500 Kn
    R9 290 4GB 2700 Kn
    ukupno ~ 5300 Kn

    /\
    ||
    Podjednake performanse u igrama(<--------------------) NE JEBI GOSPU OD KARMEN NISAN ZA OVO MORA GUBIT ZIVCE PRIJE), skoro isti račun za struju.

    3.)
    FX 8300 1000 Kn
    Gigabyte GA970A-DS3P 600 Kn
    8 GB Kingston HyperX Fury 500 Kn
    R9 380 4GB 1900 Kn
    ~ 4000 Kn


    I zašto uporno tvrdiš da Xeaon E3 4C/8T nema bolje performanse u igrama?
    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    I5 ti je praktički no brainer
    zasto nije moglo stat kod ovoga

  30. #330
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Savjeti oko gaming konfe

    fx 8300/6300 "valja" jer je jedina alternativa za te novce dual core i3 smeće
    budget opcije uz nesto tipa r9 380 su i5, mbo sto je oko 2100

    1 x Procesor Intel Core i5-4460 (3.20GHz,1MB,6MB,84 W,1150) Box
    1 x Asrock B85 ANNIVERSARY - Supports 4th Gen & 5th

    2.097,99Kn

    ili amd sa coolerom, jer je bez oc-a jos gori

    1 x Procesor AMD FX-Series X8 8300 3.3GHz,16MB,125W,AM3+, FD8300WMHK
    1 x ASUS M5A97 R2.0, AM3,AM3+, AMD 970, SB950, BUS 5200 MHz, DDR3
    1 x Cooler Master Hyper 212 Evo,2011,1366/1156/775/AM3/ 626g,13-32dB

    1.996,97Kn

    100 kuna više se isplati i i5 je bolji procesor za zahtjevne video igrice

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •