Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Google groups i prekomjeran broj emaila od istih

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Google groups i prekomjeran broj emaila od istih

    Problem je sljedeci, u aktivnoj grupi sam i korisni su mi njihovi mailovi, ali svi dolaze u primary inbox na gmailu, to mi otezava snalazenje i trazenje drugih mailova pa bi volio sljedece da mi netko pomogne

    Kako da stavim da mi ti mailovi dolaze u zasebni dio a ne da su mi u primarnom inboxu? tipa ovo ==> http://prntscr.com/7i4h65
    imam dio koji se zove vazno gdje sam si manualno prebacio mailove. e sada bi bilo super da tu dodam GoogleGrupa1 i da mi svi mailovi koji jesu i koji ce doci automatski idu tamo da imam kontrolu nad njima a ne da smetaju

    dali je to moguce? googlao sam i nisam uspio nista korisnog naci, sto zbog mojeg ne znanja u googlanju, sto zbog vjerojatno krivo postavljenih pitanja na engleskom sa manjkom objasnjenja
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  2. #2
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Google groups i prekomjeran broj emaila od istih

    Dunno kako redirectat automatski u folder, al imaš filter pa možeš isfiltrirat te mailove i sam ih prebacit kad ti smetaju.
    Filter opcije su ti kod search znaka, lijevo od povećala klikni na strelicu.

  3. #3
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Google groups i prekomjeran broj emaila od istih

    pa gmail ima ove fore sa tabovima gdje sortira social stvari sastrane, a možeš i custom foldere radit kolko sam vidio.

    Živi bili pa umrli

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •