Odigrao zadnjih par sati na monitoru. I dalje je bilo povremenog smrzavanja tokom igre, ali barem se nije crashalo.

Sve u svemu solidno, ali ovi tehnički problemi su mi jako pokvarili doživljaj. Sister Friede mi je bila malo problematična (cca 10 pokušaja) i za Spear of the church sam si pozvao NPC-a jer ne vjerujem da bih mogao solo. Eventualno u offline modu. Sve ostalo laganica. Zadnjeg bossa sam od prve sredio, ali sam i bio podosta overpowered jer sam riješio DLC-ove u međuvremenu. Ostao mi jedino onaj blesavi zmaj kojeg baciš s mosta. Probao sam fight 3-4 puta, ali nemam volje za takvo dosadno sranje.

Agresivniji mobovi mi nisu predstavljali veći problem, možda i zbog iskustva u BB. Eventualno su oni u Ariandelu bili veći zalogaj (jedan sa claw oružjem i jedan s mačem). Za razliku od prva dva backstab mi ovdje izgleda puno lakše za izvesti. A pošto većina mobova ima duge komboe bez problema ih backstabaš dok lupaju po zraku.

Irythyl of the boreal valley će mi ostati u sjećanju od lokacija, dragon peak ili kak već je bio fora i ringed city DLC od samog početka do kraja je dosta jeben.

Teško da ću se ikad više vraćati tom serijalu iako mi ostaje i dalje odličan. Nastavci me ipak nisu toliko oduševili ko prvi dio, ali i dalje su to bolje igre od većine na tržištu.

Čeka se Bloodborne 2 ili nešto novo od njih.