Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 31

Tema: Doom [PC, PS4, Xbox One]

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Doom [PC, PS4, Xbox One]



    Reboot franšiže. Dev je id Software, a publisher Bethesda, engine je novi id Tech 6. Bla, bla bla, evo video sa E3.



    Izgleda zabavno. Igrat će se.

  2. #2
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Moram priznat nikad mi nije bio jasan koncept ubijanja demona iz pakla konvencionalnim oružjem.
    Nego, kaj ne bi Doom trebo bit, onak, horror-ish igra? Kad je izašla bila trojka svi su drkali na to kak je skeri, ovo nema ni tračak toga.

    Izuzev toga izgleda lepo, da.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  3. #3
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Konačno!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    = Citat = Izvorno postao Electromaster Pregledaj post
    Moram priznat nikad mi nije bio jasan koncept ubijanja demona iz pakla konvencionalnim oružjem.
    Nego, kaj ne bi Doom trebo bit, onak, horror-ish igra? Kad je izašla bila trojka svi su drkali na to kak je skeri, ovo nema ni tračak toga.

    Izuzev toga izgleda lepo, da.
    Doom 3 je bio pokušaj da se ubaci veći horror elementi u samu igru (no, postigli su samo "Bu!"-efekt). Doom 1 i Doom 2 su u svoje doba bili više eye-candy i da citiram Alexa DeLarge-a, a bit of the old ultra-violence...


    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Nez, ja dok sam igrala Doom 1 ko klinka sam se par puta dobro usrala.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    = Citat = Izvorno postao Electromaster Pregledaj post
    Nego, kaj ne bi Doom trebo bit, onak, horror-ish igra?
    Prva dva Dooma su bili čisti shooteri, ideš - pucaš. Trojka je u cijelu stvar zamijesila survival horror, što fanovima prijašnjih igara nije sjelo, ali je naravno pronašlo neke nove fanove. Njima se vjerojatno sad ne sviđa povratak na akciju.

    Trailer je ok. Nema health regeneracije, nema iron sighta, nema ograničenja u broju oružja. Level dizajn mi djeluje kao trojka s više svjetla. Takedowni izgledaju kao nešto za "button awsome" generaciju.

    Živi bili pa vidjeli.

    EDIT: Prestigli me svi.

  7. #7
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Izgleda plastično i na neki način ružnije od trojke.

  8. #8
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Ovak na prvu bi reko da je neko od devova igro Brutal Doom malo

    Živi bili pa umrli

  9. #9
    Senior Member It lives by night Sonik's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    610

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Je, Brutal je očiti uzor i vjerojatno najpoznatiji mod ljudima izvan fanbasea, ne pomaže ni što ga svi casuali smatraju kao DOOM KAKAV JE UVIJEK TREBO BIT.

    No da, čuli smo sve i svašta o tome kako se vraćaju na "klasični" gameplay, moglo se i očekivati što će od toga bit. Movement mi se ne čini ništa brži nego u u trojci, samo sad imamo konstantne takedowne koji valjda moraju biti u svakom FPS-u sad, i br00talna ubojstva da se nabrije publika.

    Ostaje vidjeti kakav će biti map design, što uostalom spašava ili potkopava ovakvu igru, ali trenutni dojam je jednostavno malo žešća trojka koja se previše forsira.
    Fanovi žele igru koja je modabilna i koja bi služila kao platforma za mape i konverzije, ali to je danas malo vjerojatno. Bit će shooter za jedan-dva prolaza nakon kojeg se ponovno vraćaš na Doom 2 wadove.

    I da, jel možemo kolektivno proglasiti debilnim ovaj trend "rebootova" i micanja brojeva u nastavcima. Ajde da se radi o nekoj opskurnoj igri koju većina ljudi ne zna, ali ovo su igre sa aktivnim communityem (koj uopće hrv. riječ paše ovdje) nakon 20 godina. Doom 4, jebemu sequel konfuzije.

  10. #10
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Fakat se itko vraća na Doom 2. Daj me nemoj jebat hahahahahaha.

  11. #11
    Senior Member It lives by night Sonik's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    610

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Ajde Weki odjebi sa svojim trolanjem. Da, nitko se ne vraća na igru sa jednim od najodanijih communitija ikad, koji izdaju nove mape svaki mjesec, imaju masu modova u aktivnom developmentu i redovne MP servere.
    Fenomeni kao ti koji samo drkaju na novo i divlje u cinematic experience žanru se mogu i dalje pretvarati da nitko zaista ne voli Doom.

  12. #12
    Senior Member It lives by night Sonik's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    610

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Ne mogu vjerovati da edit još nije produžen. Izgleda da sam loše raspoložen da me Wedran triggera. Evo samo par priloga:

    http://doom.wikia.com/wiki/List_of_notable_WADs
    http://en.m.wikipedia.org/wiki/List_...m_source_ports
    http://www.doomworld.com/idgames/ (pogledaj latest files)

    Uz toliko aktivan komjuniti koji je održao igru živom i voljenom, portao je na svaku moguću platformu I stvorio više sadržaja nego možeš odigrati u jednom životu, pretvarati se da je Doom neka zastarjela bedastoća koju igraju samo hipsteri je, iskreno, čisto preseravanje.

  13. #13
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Evo, budem otvorio linkove, samo da završim s instalacijom DOS-a.

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    = Citat = Izvorno postao Sonik Pregledaj post
    Fanovi žele igru koja je modabilna i koja bi služila kao platforma za mape i konverzije, ali to je danas malo vjerojatno. Bit će shooter za jedan-dva prolaza nakon kojeg se ponovno vraćaš na Doom 2 wadove.

    I da, jel možemo kolektivno proglasiti debilnim ovaj trend "rebootova" i micanja brojeva u nastavcima. Ajde da se radi o nekoj opskurnoj igri koju većina ljudi ne zna, ali ovo su igre sa aktivnim communityem (koj uopće hrv. riječ paše ovdje) nakon 20 godina. Doom 4, jebemu sequel konfuzije.
    Bit će map editor, šta to nije već rečeno?

    I slažem se sa ovom donjom konstatacijom. Al' ujedno razmišljam da je taj potez napravljen zbog mlađih generacija, koje nemaju pojma šta je Doom.

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  15. #15

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    = Citat = Izvorno postao Sonik Pregledaj post
    Je, Brutal je očiti uzor i vjerojatno najpoznatiji mod ljudima izvan fanbasea, ne pomaže ni što ga svi casuali smatraju kao DOOM KAKAV JE UVIJEK TREBO BIT.

    No da, čuli smo sve i svašta o tome kako se vraćaju na "klasični" gameplay, moglo se i očekivati što će od toga bit. Movement mi se ne čini ništa brži nego u u trojci, samo sad imamo konstantne takedowne koji valjda moraju biti u svakom FPS-u sad, i br00talna ubojstva da se nabrije publika.

    Ostaje vidjeti kakav će biti map design, što uostalom spašava ili potkopava ovakvu igru, ali trenutni dojam je jednostavno malo žešća trojka koja se previše forsira.
    Fanovi žele igru koja je modabilna i koja bi služila kao platforma za mape i konverzije, ali to je danas malo vjerojatno. Bit će shooter za jedan-dva prolaza nakon kojeg se ponovno vraćaš na Doom 2 wadove.

    I da, jel možemo kolektivno proglasiti debilnim ovaj trend "rebootova" i micanja brojeva u nastavcima. Ajde da se radi o nekoj opskurnoj igri koju većina ljudi ne zna, ali ovo su igre sa aktivnim communityem (koj uopće hrv. riječ paše ovdje) nakon 20 godina. Doom 4, jebemu sequel konfuzije.
    Bit će razočarano svih 7 fanova.

  16. #16
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    = Citat = Izvorno postao Sonik Pregledaj post
    Ne mogu vjerovati da edit još nije produžen. Izgleda da sam loše raspoložen da me Wedran triggera. Evo samo par priloga:

    http://doom.wikia.com/wiki/List_of_notable_WADs
    http://en.m.wikipedia.org/wiki/List_...m_source_ports
    http://www.doomworld.com/idgames/ (pogledaj latest files)

    Uz toliko aktivan komjuniti koji je održao igru živom i voljenom, portao je na svaku moguću platformu I stvorio više sadržaja nego možeš odigrati u jednom životu, pretvarati se da je Doom neka zastarjela bedastoća koju igraju samo hipsteri je, iskreno, čisto preseravanje.
    Ja sam malo usporio kak sam odigro oni top 100 of all time + onu drugu rang listu koju za 20th anniversary. Al treba materije za novi Brutal Doom isprobat tak da thx za linkove, iskopo bum neš

    Živi bili pa umrli

  17. #17
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    = Citat = Izvorno postao Electromaster Pregledaj post
    Moram priznat nikad mi nije bio jasan koncept ubijanja demona iz pakla konvencionalnim oružjem.
    Nego, kaj ne bi Doom trebo bit, onak, horror-ish igra? Kad je izašla bila trojka svi su drkali na to kak je skeri, ovo nema ni tračak toga.

    Izuzev toga izgleda lepo, da.
    Gle, frende/frendico whatever... možda za tebe mora biti "bolesno" da bi bilo strašno, a takva izdrkavanja su ok tvojoj generaciji koliko sam skužio. Mene je Doom 3 "ok" plašio i to je također jedan od razloga zašto je bio zabavan. Žišku?

  18. #18
    Senior Member It lives by night Sonik's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    610

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Trojka je bila horor, ima svojih odanih fanova ali većina se ipak nada povratku na nešto s manje mraka, više beštija i bržeg gameplaya.
    U međuvremenu sam pogledao oba videa, mislio sam da je samo onaj industrial base, i pročitao sve znane informacije o igri.
    Hell level ostavlja puno bolji dojam, frantična akcija, panični circlestrafing I sve to Može.
    I dalje je glavni problem takedown mehanika, izgleda da monsteri pršte od health pickupova nakon smrti što bi moglo lagano uništiti ikakav balans i taktični razmještaj itema. Nadam se da se radi o niskoj razini težine.

  19. #19
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Iz viđenog zlgeda ko sa su takedownovi opcionalni tak da rađe još jedan blast iz duplonke okineš umjesto da rukama čupaš komade demona ak ti to više odgovara

    Živi bili pa umrli

  20. #20
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Imam još koji mjesec vremena da skinem RoE. Probao sam nedavno, al me bilo trta.


  21. #21

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    RoE= ?
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  22. #22
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Resurrection of Evil - ekspanzija za Doom 3.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]



    Open beta 15. - 17.04.

    Pa da vidimo i to...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  24. #24
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Kupio igru. Igram pomalo MP već nekoliko dana i sviđa mi se. Zadaovoljan sam prikazom na konfi iz potpisa. Idući tjedan idem u skladište popodne, pa ne moram ranit ujutro, tak da ću propisno moć igrat SP od 00 do 3 ujutro.


  25. #25
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Još da nije igra 50 giga.

  26. #26
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Multi izgleda ko zadnje govno, ali zato SP izgleda jebeno. Uzet će se kad bude oko 20 ojra

  27. #27
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Sinoć počeo sp. Stavio Nightmare. Umro 10 puta u pola sata. Nice

  28. #28
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Počeo igrati. Prešao 1. misiju i igra mi se sviđa. Brzina igre je taman pogođena, tako da je napucavanje vrhunsko. Kasnije nastavljam

  29. #29
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]

    Zdrobio sam igru u 1 dan. Nije baš ni lagana, doslovno nemaš 10 sekundi odmora u igri, odma ide roj čudovišta na tebe.

  30. #30
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Doom [PC, PS4, Xbox One]


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •