Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 176

Tema: Transgender

  1. #61
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Transgender

    = Citat = Izvorno postao Slender Man Pregledaj post
    Ne, nego je čovjek u pravu. Škola/fakultet je obrazovna ustanova i tijerat ga da te oslovljava kao ženu je pogrešno. Ovo da mora poštovati studente ne drži nikakvu vodu. Treba ih tretirati kao normalne osobe, a ne klanjati im se. Iskreno, malo mi se cringea kad pokušavam zamisliti tu scenu kad si zamolio profesora da te oslovljava ženskim zamjenicama. Possibly ispred svih...

    Uglavnom, nabavi para za pravu promjenu spola i imena, onda će te valjda morati oslovljavati kao Luna jer legalno jesi to, dotad je to veliko preseravanje.

    I bar ne živiš u Splitu. Ovdje bi već bio mrtav
    Pa dobro majketi, kaj nisam upravo rekla da mislim da je cijela spika sa (pravnim) zahtijevanjem ičega moguća tek jednom kad legalno promijeniš spol (i po potrebi ime) u dokumentima. Pritom, napomenut ću da je za državu, a znači i bilo kakav pravni aspekt, bitniji upravo taj administrativni dio, jer u praksi ti doslovno možeš obavit genitalnu operaciju, al ako ne zatražiš promjenu dokumenata, službeno si i dalje onaj spol u kojem si rođen/rođena, i stoga zapravo imaš manje prava tražit da ti se netko obraća u željenom rodu. Birokracija, fak jeah.
    Što se tiče mojih osobnih iskustava, na jednom kolegiju sam se autala javno jer su mi transrodne osobe bile tema seminara (sociologija roda), na jednom koglegiju sam otišla profi i objasnila situaciju, dok su me na ostalim kolegijima, kak sam prešla iz ženskog u muški rod među semestrima, profesori jednostavno upoznali ko žensko. Srećom, "Luka" je vani često unisex ime, pa se trenutno većinu vremena samo pravim luda.
    Al da, kužiš, ja prolazim pa mi je super jer me ljudi automatski prihvate ko žensko, al neka druga trans cura ne prolazi, i kaj sad, njoj će se obraćat u muškom rodu? Al ona se ne osjeća niš manje žensko neg ja, i to je seronjski.

    Kameleon naporan si više. "Hurr durr moje pravo da tjeram ljude u kategorije koje odgovaraju meni i mom zatucanom svjetonazoru je bitnije od prava drugih ljudi da žive život koji nije usran i ispunjen napadajima disforije!".
    Trans osoba je jednostavno to što jest. Nije to izabrala, i generalno nije to ni htjela. To da joj se obraćaš u željenom rodu tebi neće značiti apsolutno ništa, niti će ti naškoditi, a njoj će pomoći da se ne osjeća ko govno svaki dan.

    Sonik, iznenađena sam smislenošću odgovora, kupićuti sladoled.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  2. #62
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Transgender

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Kakve sise je izvuko? Misliš možda "si se"?
    Možda ima velike si se

  3. #63
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Transgender

    A gdje je moje pravo da živim život koji nije usran i ispunjen napadima idiotarija, boleština i izmišljotina i u njemu ne sudjelujem? Zašto onda vi imate pravo tjerati ljude u kategorije koje odgovaraju vama i vašem zatucanom svjetonazoru? I šta vas čuva od statusa zatucanosti? Zato jer je vaša doktrina još degeneričnija i devijantnija od svega prije? Majke mi, ako se ovako nastavi, čim netko uspije uzgojiti kurac na čelu, to će postati najprogresivnija, najmodernija i najtolerantnija stvar ikada, a svi koji budu cis i beskurcna čela pa makar bili gej/bi će biti najveće zaatucane seljačine i podržavatelji patrijarhata.

  4. #64
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Transgender

    Tebi jest naravno da trans osoba traži da oslovljavaš *nju* u željenom rodu, te da poštuješ *njen* osobni identitet, dok ti tražiš da ti možeš svoje vlastite ideale nametat njoj, i ograničavat nju. Ne znam, meni je sasvim prihvatljivo da svatko ima slobodu samoizražavanja, to jest samoodređenja, i da drugi istu poštuju. Ako netko nešto hoće bit, pa pusti ga da bude, kaj te boli kurac, nitko tebe ne tjera da budeš nešto. Al ti druge ljude očito pokušavaš tjerat.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  5. #65
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Transgender

    Kako pobogu ja ikoga pokušavam natjerat? Ako nekom tardu smeta što ga ne zovem njegovim zamjenicama, ne mora mi se obraćati. Ili može meni odgovarati sa nečim šta meni ne paše. Ja nisam pizda da ga tužim za to i plačem teti sutkinji da mi je ružno rekao i da neka ga kazni. Da ja radim na radnom mjestu za koje sam se morao obavezati da ću oslovljavati svakoga onako kako oni žele, ja bih to ispoštovao, međutim to nije slučaj, jer se ničime i nikome nisam u životu cijelom obavezao da ću napraviti išta slično, stoga i ne namjeravam.

  6. #66
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Transgender

    Pa da, istina, srećom u pogledu svakodnevne komunikacije, možda će se desiti da ćeš namjernim korišenjem krivog roda povrijediti neku osobu, al onda će ona skužit da si tard i maknut se od tebe. Puno drugačija situacija jest kad je osoba koja vrši obraćanje u krivom rodu na poziciji moći (šef na poslu npr.) pa trans osoba mora birat između maltretiranja i imanja plaće.
    Nisi se obvezao nikakvim ugovorom, no srećom kao građanin republike Hrvatske obvezao si se da nećeš vršiti rodnu diskriminaciju nad drugim osobama, ili riskiraš snositi pravne posljedice za to- a diskriminacija transrodnih osoba veoma spada pod rodnu diskriminaciju, ako ne vjeruješ meni, slobodno se obratiš Pravobraniteljici za ravnopravnost spolova pa će te ona informirati.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  7. #67
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Transgender

    Šta je našim osnovnim ljudskim pravima da tlačimo druge?

  8. #68
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Transgender

    = Citat = Izvorno postao Electromaster Pregledaj post
    Puno drugačija situacija jest kad je osoba koja vrši obraćanje u krivom rodu na poziciji moći (šef na poslu npr.) pa trans osoba mora birat između maltretiranja i imanja plaće.
    Nije. Ako ti je stalo do novaca, a poslodavac ne tolerira te stvari, ili trpi pa zaradi, ili odi nekamo drugamo radit. Nitko te ne sili. Uostalom, danas ima velikih firmi koje drže do ugleda pa se uvlače SJW-ovima sa takvim glupostima. Ja doduše mislim da ne bih nikada zaposlio takvu osobu.

    Nisi se obvezao nikakvim ugovorom, no srećom kao građanin republike Hrvatske obvezao si se da nećeš vršiti rodnu diskriminaciju nad drugim osobama, ili riskiraš snositi pravne posljedice za to- a diskriminacija transrodnih osoba veoma spada pod rodnu diskriminaciju, ako ne vjeruješ meni, slobodno se obratiš Pravobraniteljici za ravnopravnost spolova pa će te ona informirati.
    Ja se nisam obvezao ničime. Ja nisam *nikada* u životu glasao za takav zakon niti *nikada* glasao za stranku koja podržava takve zakone nego su mi ti zakoni nametnuti od raznoraznih pametnjakovića, a pravobraniteljici za ravnopravnost spolova poručujem da se mani ćorava posla i da ide raditi nešto manje sramotno, recimo seksualno zadovoljavati ljude za novac.

  9. #69
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Transgender

    Ne citam kaj pisete al htio bih samo istaknuti kako je predator losa osoba. Bez uvljacenja spola u pricu.

  10. #70
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Transgender

    = Citat = Izvorno postao Paran0a Pregledaj post
    Ne citam kaj pisete al htio bih samo istaknuti kako je predator losa osoba. Bez uvljacenja spola u pricu.
    Kako ti to znaš? Ti misliš i za mene da sam loša osoba, a nemaš pojma da sam ja jedan od posljednjih nekoliko uistinu neiskvarenih ljudi. Uglavnom, nisi neki faktor za bacat procjene i ne manje bitno, najčešće upravo loši ljudi optužuju druge da su takvi kako bi skrenuli pažnju s vlastite lošosti. Nešto poput onoga kad prdneš pa optužiš frenda koji sjedi do tebe... Popravi se dok je još vrijeme. Energiju od hejtanja uloži u kulturno uzdizanje i bićeš bolja osoba i privlačniji ženama.

    P.S. Dobar savjet tko ne sluša radi vrlo glupo jer iskustvo ljude uči, al' se plaća skupo.

  11. #71
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Transgender

    Svakako si nabavite NikoFilter™

  12. #72
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Transgender

    Čuj kameleon, ako se osjećaš da su ti zakoni nametnuti, nitko te ne sili da živiš u ovoj državi. Činom bivanja hrvatskim građaninom automatski ih prihvaćaš. Al slobodno ti nastaviš bit seronja,

    Paran0a, zake sam ja loša osoba, kaj sam sad napravila?
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  13. #73
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Transgender

    = Citat = Izvorno postao cham3leon Pregledaj post

    Ja se nisam obvezao ničime. Ja nisam *nikada* u životu glasao za takav zakon niti *nikada* glasao za stranku koja podržava takve zakone nego su mi ti zakoni nametnuti od raznoraznih pametnjakovića, a pravobraniteljici za ravnopravnost spolova poručujem da se mani ćorava posla i da ide raditi nešto manje sramotno, recimo seksualno zadovoljavati ljude za novac.
    A jebote onda se ja mogu nalit ko stoka ići vozit auto i kad me murja uhvati reći da ja nisam glasao za taj zakon i da se mane ćorava posla i odu tražiti ubojice i nasilnike il štogod.

  14. #74

    Re: Transgender

    = Citat = Izvorno postao Electromaster Pregledaj post
    Čuj kameleon, ako se osjećaš da su ti zakoni nametnuti, nitko te ne sili da živiš u ovoj državi. Činom bivanja hrvatskim građaninom automatski ih prihvaćaš. Al slobodno ti nastaviš bit seronja
    Ovo mi je najgori argument ikada. Ovo je točno ono kad ideš poslušat neku s novog albuma svog omiljenog benda i napišeš da ti se ne sviđa u odnosu na ostale i odma ti dođe horda ljudi i viče: ''ŠTA ONDA UOPĆE ULAZIŠ U OVU PISMU HEJTERU NIKO TE NE SILI DA OVO SLUŠAŠ!''

    Ovu drugu rečenicu neću ni komentirati, mogao bih navesti toliko primjera s toliko zakona gdje se to ne slaže.

    Uostalom, nisi li rekao da 1) bi ti se trebali službeno obraćat kao ženi inače je opresija NAKON što promjeneš spol stvarno, ali i da si 2) već zahtjevao od profesora i kolega da ti se obraćaju u ženskom spolu.
    I kužim logiku, kao zašto ti se ne bi obraćali kao ženi ako ćeš se tako osjećati bolje a to njima ništa ne znači bla bla, ali to mi je točno kao da neka osoba umisli da je Batman i svi mu se moraju tako obraćati, inače će ga uvrijediti. Boli me kurac, nije batman.

    I ne, to nije loš primjer, jer je jedno jednako imaginarno kao i drugo. Stvarno, jel ono plačeš ako ti netko kaže da si debil? Glup? Pretpostavljam ne. Te su ''uvrede'' na jednakom razinu kao tobože pogrešno oslovljavanje. Zašto te uopće boli kurac što netko koga ti ionako smatraš glupim i zadrtim misli o tebi?

  15. #75
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Transgender

    Ne znam za vas, ali ja sam u nekoliko navrata morao izbjegavati rodno obraćanje jer nisam bio siguran kojeg je spola osoba, ali mi se, ukoliko se dobro sjecam, nitko nije žalio da sam upotrijebio krivi spol.
    Isto tako, bilo je slučajeva tokom vožnje, da sam vidio mnogo žena koje doslovno izgledaju kao muškarci, sve od mladih pa do onih jednom nogom u grobu. XD
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  16. #76
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Transgender

    Slender Man, i mene iritiraju ljudi koji tak seru da ak ti se neš ne sviđa zašto to slušaš, ali ovdje je stvar potpuno drugačija, al ti slobodno mi nađeš spomenute primjere da me uvjeriš suprotno. Vrlo jednostavno- ako ti želiš bit građanin RH, a očito želiš, ili barem prihvaćaš to, s obzirom da tu živiš, ti se automatski samim činom dobivanja hrvatskog državljanstva obvezuješ državi da ćeš slijediti njene zakone, ili da će te ona ili drugi njeni građani imati pravo pravno goniti ako ih ne poštuješ. To je ono, osnove funkcioniranja države 101. A zakon o rodnoj diskriminaciji je veoma realan zakon.

    Ne čitaš što pišem. Rekla sam da tek kad promijeniš dokumente imaš mogućnost pravno, zakonski zahtijevat da ti se netko obraća ovako ili onako, no naravno, i prije toga možeš osobe lijepo zamoliti da ti se obraćaju u željenom rodu, što sam ja eto i napravila i profesori su eto na moje veselje tu molbu uslišili.
    Također na moje veselje, nitko nije u poziciji tražiti od države pravno priznanje da je Batman, pa ni stoga zahtjevati da mu se itko tako obraća.

    Nadalje, krivi rod za trans osobu jednostavno jest to- kriv. Trans osoba koja je natjerana živjet u neželjenom rodu, bilo u potpunosti da joj netko priječi tranziciju ili da ju okolina jednostavno odbija priznati će se vrlo brzo početi svakodnevno osjećati mučno, depresivno i anksiozno, često do ruba- ili preko ruba- suicida, jer se osjeća neprilagođenom i odbačenom- a ne može to promijeniti, nije kriva, takva se rodila. Stoga mislim da je sasvim razumljivo pokušati izbjeći tako nešto. I da, ono, ako skužiš da je netko seronja u tvom privatnom životu, da, maknut ćeš se, ali često ćeš naić u toku života na osobe koje će te maltretirat, a ne možeš se maknut od njih, onak, jer ste u istom razredu, na istom radnom mjestu. I stoga postoje organi i službe koji su tu da takvo maltretiranje spriječe. A sad, to što oni kod nas jedva funkcioniraju, to je druga stvar.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  17. #77
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Transgender

    http://www.webmd.com/mental-health/gender-dysphoria

    Trenutno se lijeci tako da ljudima das operaciju pa da zive kao drugi spol.
    Mozda cemo u buducnosti misliti da je ova metoda bila barbarska ako se ikad nadje tretman ili lijek koji funkcionira.


    Al u sustini bmk, kao sto Maloki rece. Samo sam preletio preko kratkih postova, duge ne citam


    I btw grinlajtana mi je igra na Steamu woooooooooooooooooooooooooooooooo
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  18. #78
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Transgender

    Pa da, to sam i ja rekla, trenutno radimo ovo jer je najbolje što imamo. Možda jednog dana budemo imali međik pill od kojem postaneš cisrodna osoba, al taj dan bome još nije došao.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  19. #79
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Transgender

    Kakva igra daj link

  20. #80
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Transgender

    Neki srednjovjekovni diler simulator.

  21. #81
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Transgender

    Da sam sam mu prostalkao profil pa sam skužio. I kaj se sad događa kad je greenlajtana?

    #threadhijack

  22. #82
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Transgender

    = Citat = Izvorno postao hacker Pregledaj post
    A jebote onda se ja mogu nalit ko stoka ići vozit auto i kad me murja uhvati reći da ja nisam glasao za taj zakon i da se mane ćorava posla i odu tražiti ubojice i nasilnike il štogod.
    Nije isto - cesta ima svoja pravila kao što ima fakultet, bolnica, privatna firma itd. Moraš imati osiguran auto, ne bit pijan, voziti unutar ograničenja, itd. Ako ti ne paše, nemoj koristiti ceste i biti vozač, na svom privatnom posjedu valjda smiješ pijan voziti neregistrirani auto iznad svih ograničenja po nekoj staza koju si napraviš. A ovo je doslovno da te netko iz čista mira ide zajebavat ni krivog ni dužnog.

  23. #83
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Transgender

    slatko

  24. #84
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Transgender

    = Citat = Izvorno postao kid a Pregledaj post



    i btw grinlajtana mi je igra na steamu woooooooooooooooooooooooooooooooo
    4kn ocu!!!!!!!111111

  25. #85
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Transgender

    = Citat = Izvorno postao cham3leon Pregledaj post
    Ja se nisam obvezao ničime. Ja nisam *nikada* u životu glasao za takav zakon niti *nikada* glasao za stranku koja podržava takve zakone nego su mi ti zakoni nametnuti od raznoraznih pametnjakovića, a pravobraniteljici za ravnopravnost spolova poručujem da se mani ćorava posla i da ide raditi nešto manje sramotno, recimo seksualno zadovoljavati ljude za novac.
    Ovo je dno na toliko razina i onda za homerun na krajuuuuu... aaaand it's out of the park.

    Pravobraniteljica za ravnopravnost spolova upravo postoji zbog ne-osoba poput tebe. Znači ne samo da degradiraš žene i ne poštuješ slobodna mišljenja i prava ljudi koji ni na koji način tebe ugnjetavaju, već i misliš da imaš pravo odlučivati koji zakoni ti odgovaraju? Ti si se na sve zakone obvezao kad si se rodio u ovoj državi i nastavio u njoj živjeti.

    Jasno je vidljivo da si frustriran. Nadam se da si jebao nešto do sad u životu i da će te bar neko bar na kratko trpit u vezi jer to su važni događaji formiranja ličnosti (za što neki nemaju mogućnost jer su anksiozni zbog tebi sličnih i društva, i ugnjetavani cijeli život), pa da malo i omekšaš i shvatiš koliko si nebitan skupa sa svojim stavovima. Ako ti je teško nekog oslovljavat na način na koji se oni osjećaju sigurnijima i sretnijima i samim sebi iskrenima, onda fakat trebaš razmislit kaj ti je bitno u životu. Nadam se da će ti djeca biti nenormalna pa da ih izbaciš iz kuće i odrekneš ih se.

  26. #86
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Transgender

    Daj bogte kakvi su ovo stavovi? Jel ovo balkan ili švedska?

  27. #87
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Transgender

    Trebalo bi biti nebitno. Nažalost nije, Hrvatska poprilično odvratna zemlja - zbog ljudi, al aj super su klima i priroda...

  28. #88
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Transgender

    = Citat = Izvorno postao Death By Sexy Pregledaj post
    Ovo je dno na toliko razina i onda za homerun na krajuuuuu... aaaand it's out of the park.

    Pravobraniteljica za ravnopravnost spolova upravo postoji zbog ne-osoba poput tebe. Znači ne samo da degradiraš žene i ne poštuješ slobodna mišljenja i prava ljudi koji ni na koji način tebe ugnjetavaju, već i misliš da imaš pravo odlučivati koji zakoni ti odgovaraju? Ti si se na sve zakone obvezao kad si se rodio u ovoj državi i nastavio u njoj živjeti.
    Poštujem i žene i slobodna mišljenja ljudi, ali za razliku od nekih cijenim slobodu govora. Očekujem samo da oni ne budu licemjeri i poštuju i moja mišljenja. Rođenje u državi je jako usran način prihvaćanja zakona koji se ne bi ni trebali odnositi na tu osobu, ali ako ti tako kažeš, onda je valjda ok. Pravobraniteljičina primarna uloga je da je uhljebčina, a ako se još mora baviti slučajevima poput Prdatorove uvrijeđenosti oko zamjenica, onda se još i bavi nepotrebnim stvarima. Zelena karta i dovoljno novaca za iseljenje bi mi dobro došli, makar radije želim standati svoj ground i nadati se da će jednom i Hrvatska poštovati individualne slobode kao što je to sloboda govora.

    Jasno je vidljivo da si frustriran. Nadam se da si jebao nešto do sad u životu i da će te bar neko bar na kratko trpit u vezi jer to su važni događaji formiranja ličnosti (za što neki nemaju mogućnost jer su anksiozni zbog tebi sličnih i društva, i ugnjetavani cijeli život), pa da malo i omekšaš i shvatiš koliko si nebitan skupa sa svojim stavovima. Ako ti je teško nekog oslovljavat na način na koji se oni osjećaju sigurnijima i sretnijima i samim sebi iskrenima, onda fakat trebaš razmislit kaj ti je bitno u životu. Nadam se da će ti djeca biti nenormalna pa da ih izbaciš iz kuće i odrekneš ih se.
    10/10, bitno samo da ti nisi frustriran. Uživao sam čitajući ovo.

  29. #89
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Transgender

    Al fakat, za čovjeka kojeg boli kurac za sve to dosta si se raspisao i svađao oko toga ;(

  30. #90
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Transgender

    Poštujem žene - al opet nek se rađe prostituira nego da brani prava žena jer to je uhljebarski posao. ODLIČNO.

    Bivanje građaninom neke države i nalazeći se u njoj znači prihvaćati i pridržavati se njenih zakona, ful teško za shvatiti.
    Znam da si uživao, teško da možeš neš konstruktivno napisati, pa bar uživaj.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •