Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Ludi Grad Online Community

  1. #1

    Ludi Grad Online Community

    Poštovani forumaši, posjetioci naše Zajednice,

    u ovome tekstu ću Vam predstaviti našu ulogu u ovome svijetu.

    Ludi Grad je zajednica koja je ovdje postavljena kao izvanzemaljska, metafizička i konfuzna.

    No, negirat ću se odmah na početku teksta i reći ću da smo mi stvarno, od krvi i mesa, imamo svoj život, hobi, djevojke (neki i žene i djecu) itd.

    Pitanje jeste zašto smo mi ovdje, šta radimo?

    Pa vidite, živimo u svijetu gdje su poremećene općeljudske vrijednosti, gdje je humanost marginalizirana a ljudska egzistencija svedena na minimum. S tendencijom uspostavljanja novih i frekventnijih vrijednosti, danas pišem ovaj tekst, trošim vrijeme na ovu Zajednicu (s velikim grafemom Z).

    Mnogo je gaming zajednica, čemu uopće ovo?

    Iako smo svjesni činjenice da postoji nekoliko tisuća/hiljada gaming zajednica, i da je konkurencija maksimalna, mi smo opet tu. Tu smo da napravimo jedan zajednički projekt, jednu općeljudsku zajednicu o***aćenu dobrom simulacijom i zabavom. Moram napomenuti da postoje "zajednice" ali to nisu "zajednice". To su većinom općenacionalno orijentirane skupine ljudi koji promoviraju neku ideologiju a i samo nesvjesni činjenice da ni kompetentni za razumijevanje istog.
    Zajednica nije ako vas neko tjera da nešto plaćate, pa vi platite pa vas otjeraju. To je neljudski i dehumanizirano! Mi to ne želimo, to nije poanta svega! Činjenica je da živimo u teškim vremenima gdje se skoro plaća i vazduh i da je težak i skup život.
    Zato od Vas ne tražim(o) novac, bitno je da ste ovdje i da budete humani, da ne varate, da budete ljudi, da ispunite želje vaših roditelja.
    Biti čovjek s humanističkim vrijednostima jeste jedna velika i religiozna i nereligiozna stvar. To je OPĆA stvar.
    Ne tražim ovdje 500 ljudi, tražim onoliko koliko je spremno da pokaže ljudskost, zabavu, svoje dobre vrline i raspoloženost za igru, simulaciju.
    Dovoljno vam je što vas svakim danom u stvarnom (RL) životu varaju, crpe vam dušu i kradu pred očima. Zar nije bolje ući na forum, server i pobjeti od realnih, zbiljskih konvencija te simulirati ono što biste ŽELJELI biti!
    Ako smo osuđeni na vječitu borbu za egzistenciju, zašto onda ne simulirati nešto što vas čini BOLJIM!

    I, da, šta dalje, koja je bit svega?

    Naša tendencija, misija, jeste upravo stvaranje ovog irealnog prostora gdje ćemo uživati.
    Gdje ćemo funkcionirati kao jedna lijepa i dobra zajednica.
    Moći će napredovati jednostavno preko ravnopravnih mogućnosti.

    Šta tražim(o)?]

    Tražimo ljude koji su spremni pokazati svoju čovječnost i volju, snagu za simuliranjem boljeg sebe!

    Šta uzvraćam(o)?

    Prije svega dokaz da smo kao individue postojani ii izgrađeni s identitetom.
    Ne tražimo da nam bilo šta plaćate! Ako donirate za host, to je krajnje humano i dobrodošlo.
    Mapping team i razne pogodnosti su zapravo u svrhu plaćanja hosta i produženja trajanja naše zajednice.

    Oh, već nemate novac, pa tražite?

    Ne, Ludi Grad će postojati dok ima i vas. Uvijek će se naći neka sića za pruduljenje hosta. Bitni ste Vi i vaše prisustvo, pouzdanost, čvrstina.

    Šta će biti s onima koji žele zlo, neljudima, otpadnicima i bezumnicima?

    Pa, na serveru neće biti ban-a. Osim za cheatere.
    Njih čeka bolja kazna.
    Oni koji planiraju veće napade i te stvari, bit će MUP nadležan jer smo mi lincencirani. IP se bilježe.

    O različitostima i porijeklu...

    Ovo je MULTIETNIČNA zajednica u kojoj svi imaju jednaka prava!
    LIBERALNOST, INTERKULTURALNOST, RAVNOPRAVNOST, MULTIKONFESIONALNOST je naše drugo ime!
    Svi članovi Ludog Grada su MI. Tu nema dvojbe! Kod bude odstupao, bit će odstranjen!
    Kada ste na Ludom Gradu, vi ste zapravo MI! Bez rase, boje kože, spola, jezika, vjere, političkog ili drugog uvjerenja!!!
    STAFF TEAM je posebno konstruiran u tim pogledima!
    Bitno je da radite onako kako je u korist Ludog Grada i po željenim konvencijama!

    Za kraj?
    Poručujem(o) Vam da budete LJUDI. Dobri simulatori igre i da ne zapostavljate obaveze u realnom životu jer KARIJERA je doista bitna!
    www.ludi-grad.com
    ************************
    * -OTVORENJE LG RP- *
    * [31.5. u 20h] *
    * LudiGrad RolePlay *
    *IP: 37.187.20.174:8141*
    ************************
    Za aktivne forumaše, nagrada na otvorenju servera.
    Obećavamo: dobru zabavu, dobar staff
    Nudimo: jedinstven ulazak u staff, liderstvo i mnogo pogodnosti
    Vratite se onom pravom igranju, simuliranju uz pravu EKIPU
    Ludi grad NEO neka bude Vaš favorit, dodajte našu IP: 37.187.20.174:8141 adresu u Vašu listu omiljenih servera.
    Dokazat ćemo Vam zašto. Vaš Ludi Grad.

  2. #2
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Ludi Grad Online Community

    Jel to još uvijek San Andreas?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •