Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: gledaj.hrt.hr

  1. #1
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    gledaj.hrt.hr

    Pozz!

    Trebam sljedeća tri dana snimiti jedan dokumentarac s HTV-a 2, ima li neko ideje kako to izvesti s gledaj.hrt.hr servisa? Koji softver koristiti? Ili neki drugi način koji ne uključuje nabavku novog hardvera (tv kartice i sl.)..

    pozz,
    Igor

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  2. #2
    Member Plants Vs Zombies Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    80

    Re: gledaj.hrt.hr

    camtasia studio?

  3. #3
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: gledaj.hrt.hr

    Koristio sam Camtasiu nešto za faks prije koju godinu i mislim da je to ok. Skineš trial i bit će ti dovoljno.

    S druge strane, gledaj.hrt servis po mom iskustvu nije toliko pouzdan da bi mogao biti 100% siguran da stream ne pukne u jednom trenutku i onda moraš raditi refresh stranice što ti prekida dokumentarac. Možda bi ipak bilo pametnije posuditi barem TV tuner USB stick ili nešto slično. Neki jeftinjara Genius koji sam koristio je imao i unutar svog softvera mogućnost da snima program.

  4. #4
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: gledaj.hrt.hr

    Našao sam način kako ovo riješiti, ali nije 100% pouzdan. Finta je u tome da podesiš mrežu na kompu kao da je STB za IPTV (u postavkama na TV-u pronaći IP adresu i MAC adresu pa to ručno postaviti na mrežnoj od kompa)... mrežni kabel ide iz rutera (port za IPTV) na komp i onda pomoću VLC-a ili sl. programa se može gledati/snimati materijal s TV-a, s time da se IP adrese pojedinih programa mogu naći guglanjem...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •