Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 114

Tema: Televizor do 3000 kuna

  1. #61
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Izgleda i to solidno, a nije baš zanemariva razlika u cijeni. Brine me donekle što je samo 2GB RAM-a, ali ne znam koliko je ta briga opravdana. Trebala bi doći i 960ti verzija ako je internet u pravu. Možda stigne do travnja pa onda odlučim točno koja od te tri.

  2. #62

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Dati za grafu sa 2 GB rama taj novac je blesavo.


  3. #63
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Televizor do 3000 kuna

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Meni se ova nova GTX 960 čini kao best buy.
    Minimalno lošija od 970, ali 1000 kuna jeftinija.

    http://www.gamersnexus.net/hwreviews...-review/Page-2
    http://www.instar-informatika.hr/gra...a-2801/A844806
    ni blizu lol, 2GB, ne pričaj pizdarije

    očajan review site, očajne review igre, očajna grafička kartica. za 2k kuna nebi mrtav to uzeo pored 2.7k gtx 970.

    čekaj da amd izbaci grafe, nvidia sigurno nece poskupit do onda bezimeni ne plaši ga bezveze i ne brljaj, mozda amd izbaci bolji best buy i nvidia smanji cijene, poskupit sigurno nece. I grafe ce doc prije GTA V

  4. #64
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Televizor do 3000 kuna

    minimalno lošija, lol. neznam gledamo li u istu stvar ili me jebeš

  5. #65
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Čini se ok, a hasni je seronja.

  6. #66
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Evo par novih informacija koje bi te mogle zanimati:
    Microsoft potvrdio - za puni DirectX 12 trebati će i DirectX 12 grafičke. Slijedeća AMD kartica je puni DX12, trenutne kartice kako od AMD-a tako i od Nvidije su sve oko DirectX11/DX11.1 ma što god ti proizvođači tvrdili.
    Dakle, GTX 960, 970, 980 podržavaju DX12 kao i sve nVidije počevši od Fermi na dalje i svi AMD-i s GCN arhitekturom ALI nijedna nije puni DX12.
    Ovo je došlo od microsofta nakon ove prezentacije od neki dan i kažu više informacija o DX12 dati će u ožujku na GDC-u.
    MS Win 10 izlazi vjerojatno najesen, možda ne bi bilo loše da ipak pričekaš s promjenom grafičke pa da onda uzmeš neku koja je potpuni DirectX 12.

    GTX 960 nema što tražiti pored Radeona R9 285 ili tek neznatno skupljeg R9 290. Manje troši, isto košta ali je i slabija.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  7. #67
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Ah, ne znam sad više ni sam. Ovo sa DX12 bi moglo biti jako bitno, ali i skroz nebitno. Niti znam točno kolika će biti razlika u nekoj igri imao li full DX12 ili ovaj "slabiji" i kad će uopće DX12 igre početi stizati u većem broju. A i ogroman broj njih sigurno neće biti DX12 only.

    Sigurno ću pričekati da vidim što AMD nudi slijedeće (valjda će se znati više informacija uskoro.)

    Al opet, čekati čak do jeseni mi je malo puno. Baš ne bih htio toliko odgoditi Witcher 3.

  8. #68
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Televizor do 3000 kuna

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Čini se ok, a hasni je seronja.
    da, jer ti pricas pizdarije i petljas se u nesto u sta se apsolutno ne kuzis

  9. #69
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Televizor do 3000 kuna

    dx 12 ce zahtjev win desetku, i sumnjam da ce je sve igre odmah koristit. i mislim da je moguce da ce dx 12 vecina grafa trenutne generacije podrzavat. a nova amd serija 100%. izac ce prije GTA V, ne poslije witcher 3

  10. #70

    Re: Televizor do 3000 kuna

    DX 12 donosi rasterećenje CPU-a, kažu čak i do 50%. Osobno u to sve skupa vjerujem kao što sam vjerovao da će mantle donijeti revoluciju. Ali ajde, ovaj novi DX bi stvarno mogao i donijeti nešto opipljiviji pomak samo kaj će ga vjerovatno uvjetovati windowsima 10. Osobno također čekam nove radeone, vjerovatno i kupujem jednu, dosadila mi nvidia .



  11. #71
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Televizor do 3000 kuna

    = Citat = Izvorno postao hansi Pregledaj post
    a nova amd serija 100%. izac ce prije GTA V, ne poslije witcher 3
    To mi je taman, ako stvarno tako bude. Srećom su odgodili i GTA i Witcher pa imam vremena za mozganje

  12. #72
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Vrijeme je novac.

  13. #73
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Ako se ne misliš previše dugo zadržavat na grafi koju ćeš sad kupit i mijenjat na DX 12 kroz godinu-dvije onda bih ti ja preoručio da manje trošiš i uzmeš ono što je Vedran linkao ili nešto u tom rangu. Ako ćeš već dulje to ostavljat onda troši i probaj što više GB napucat na grafu. Najbolje neku GTX 970.

    Ja sam isto tako mislio sad radit upgrade na jači proc+grafa ali brijem da je sad najgore moguće vrijeme za to. Dolazak DX12, DDR4, a i izgleda da će grafe sa brdom GB postati standard. Sa sadašnjim kompom sam zadovoljan, pa ću rađe pričekat godinu-dvije pa vidjet onda kakvo je stanje.

  14. #74
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Televizor do 3000 kuna

    o jebemti isusa još jedan konzolaš se mješa u nešto u šta se ne kuži, vi kao da namjerno grupno stvarate negativne stereotipe o sebi

  15. #75
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Televizor do 3000 kuna

    pa neznam bar pročitaj pola mrtve stranice koju smo ispisali i u kojoj je objasnjeno sve sta se ima objasnit prije nego sto napises shitpost.
    zasto bi covjeku preporucio da uzme 960 za 2k kuna, jel ovo neki jebacki pokusaj trollanja svega jos normalnog ostalog na ovom forumu ili ste zapravo toliko zatucani i poluretardirani

  16. #76
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Televizor do 3000 kuna

    DX12 ce podrzavat trenutne grafe 90%, nova amd-ova serija koja izlazi vrlo brzo 100%, ddr4 je apsolutno nebitan, bar zasad, 0 bodova, 3-4GB vrama su danas standard i bit ce standard sve dok 4K ne bude apsolutni mainstream, i svaka relevantna grafa danas ima tu kolicinu. nikakvih ogromnih turnaroundova nema u skorije vrijeme, zadnje sto se desilo je da je nvidia pomela amd sa 970 i 980, a sta se moze desit je da židovi nekako iskopaju sami sebi grob pa dodatno zajebu stvar sa dx 12 i windows 10, ali poznavajuci nvidiu dobro so osigurani pa ce 970 vrlo, vrlo vjerovatno, skoro garantirano podrzavat taj dx12. iako ce dx 12 napravit nekakvu razliku tek oko 2017. i moguce cyberpunk 2077 ere

  17. #77
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Ova Windforcica, je sad prvi izbor. U slučaju da nove Radeonke stvarno dođu u slijedećih 3-4 mjeseca i neće biti promašaj onda ću skoro sigurno uzeti jednu od njih. Ako ne dođu uzima se 970 pa kud puklo da puklo.


    Ili možda uzmem PS4 i gotovo.

  18. #78

    Re: Televizor do 3000 kuna

    I ja si kontam ostati na GTX 760 još neko vrijeme i uzeti PS4 ili bost novu radeonku za tri soma kuna i prodat gtx 760.


  19. #79
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Televizor do 3000 kuna

    imas izbor nje, asus strix i msi gaming. proguglaj malo revieowe, sve su negdje blizu sa cijenom

  20. #80
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Hansi bože popij čaj za smirenje i čitaj s razumijevanjem. U konzole sam upao pred godinu dana, a u PC-u sam puno više godina. Rekao sam da uzme tu grafu ili nesto tako sto će ga manje opalit po đepu ako se već misli za DX12 što se iz njegovog posta dalo zaključit da je. Pošto mu je i napajanje bespotrebno mjenjat a svejedeno će ga mjenjat radi "lakšeg sna" mislio sam da i je i ovdje ista situacija da ga DX 12 ne zaplaši pa ide kasnije uzimat i to novo. GTX 970 je jebačka grafa, al onda tih 2700kn neće vratit ako bude prodavao jer te skupe komponente gube brutalno na vrijednosti kako vrijeme odmiče. Tih 3-4GB VRAMA nije još standard jer ima jako mal broj igara koji to zahtijevaju, a i to je većinom radi nesposobnosti deva nego stvarne potrebe. Al dobro i kažem i sam da on bude strelovito brzo postao standard. Za rame sam govorio za sebe, vjerovatno ne bude nikakva razlika sada, al ako su već iza ugla meni nije žurba pričekat pa si rađe uzmem DDR4 nego DDR3 kad se odlučim na upgrade.

    A dugi ako te baš zanima PS4 imaš ga za 2650kn s dostavom u Sloveniji sa godinu dana garancije. Možeš si i sam slagat PS4 paket pa dodavat igre, dodatne gamepadove i opremu po želji. Samo ti se onda naravno korigira cijena sukladno tome što si dodao.

  21. #81
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Televizor do 3000 kuna

    kompletno sam razumio post. " Rekao sam da uzme tu grafu" da
    da, cijela moja poanta
    http://www.guru3d.com/articles-pages...-review,1.html
    280x je jaca grafa, ali i ona je losa kupnja

    dx 12 nije problem, moguce je da je nešto novo
    http://www.lazygamer.net/general-new...llocation-bug/
    http://techwaynews.com/2015/01/23/gt...llocation-bug/

  22. #82
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Uzeo prošli tjedan Sonyjev TV W605B od 102 cm. Primijeti se poboljšanje u svakom smislu u odnosu na moj stari LG. Slika je odlična i posebno mi se sviđa što je crna fakat crna, dok se na ostalim telkama što imam doma primijeti slabiji kontrast/previše osvjetljenja. Običan TV signal (preko kabelske) izgleda nešto bolje nego prije, valjda zahvaljujući upscalingu, mada to dijelom ovisi i što gledam - recimo Boardwalk Empire izgleda odlično, da ne znam rekao bih da gledam u HD rezi. Ima hrpu različitih opcija za sliku i mislim da su odlično podešene po defaultu, jako malo sam mijenjao.
    Najviše me iznenadio zvuk budući da su po svim recenzijama koje sam pročitao pisali da je slika odlična ali zvuk tek prosječan. No, u usporedbi s mojim starim LG-jem i ostalim telkama u kući ovaj Sony ima uvjerljivo bolji zvuk s izraženijim basom (a i na mojem starom TV-u se bas pri određenim tonovima znao skroz ''skršiti'' te bi dobio nekakve šumove). Ima i nekakav surround koji je dobra stvar - nije sad da se dobije surround zvuk no dobije se bolji/bogatiji zvuk.
    Smart funkcije/aplikacije bi mogle biti brže, al nije neki veliki problem.
    Ajd sad barem ne moram paliti plejku kad hoću gledati nešto preko USB-a i mogu spojit sluške u telku a ne imat hrpu kablova iza plejke. I da, više ne moram živčanit kad nešto ne mogu naći u avi ili mp4 formatu te se zajebavat s konverzijom, fala bogu pa podržava mkv. Sad imam TV spreman za PS4

    Ako će netko kupovati TV dijagonale 102cm, ovaj Sony ima moju preporuku.



    I vidim da podržava 24p reprodukciju filmova, jel to vrijedi išta? A i moram skužiti kako to ustvari upaliti...

  23. #83
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Rivajv

    Skoro godinu poslije kupuje se još jedan TV.

    Zapela mi za oko akcija u Elipsu i ovaj Samsung. Uz 5% popusta za online narudžbu dođe me 3350 kn.

    Znači treba mi TV za cca 3-3.500 kn koji će se koristiti za streamanje filmova sa PC-a, igranje PS4 i gledanje sporta. prvenstveno nogometa. Onako od oka mi taj Samsung izgleda odlično za te pare. Bilo bi super ako netko ima iskustva iz prve ruke sa tom serijom.

    Uglavnom, da li kupiti taj TV danas ili čekati još cca mjesec dana kad se nabavi plejka. Znam da Samsung ima deal sa Sonyem da se na njihove telke streamaju PS3 igre pa si mislim da je TV onda pogodan za gaming.

    Dal ima u tom cjenovnom razredu nešto puno isplativije? Evo da se malo odmaknete od parfema i brojenja kalorija.

  24. #84
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Ako uzimaš za keš uzmi neki povoljni i ostatak para spremi pa za 2 ili 3 godine kada tehnologija ode 100 kilometara naprijed prodaj ovoga, dodaj keš koji nisi bacio bezveze i imaj duplo bolji TV idućih 2 ili 3 godine.

    Razlog. Od pradavne 2008. godine imam u dnevnoj sobi SONY Bravia HD Ready TV od 32" (bez USB ulaza) i ne fali mu ama baš ništa za gledanje televizije. Ako nemaš neke ekstra prohtjeve radije ne bacaj pare na gluposti.

    Da ide kod tebe u sobu pjevao bi neku drugu pjesmu, ali grijeh je bacati pare na televizor koji neće biti korišten u posebne svrhe i na kojem će se gledati vijesti.

  25. #85
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Pročitaj post iznad, a ne onaj od prije godinu dana.

  26. #86
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Izgubi8 naočari. Kaj da ti velim.

  27. #87
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Bump bumpiti bump

    Znači TV za gaming, 102cm ekran, do 3.5k. Prijedlozi itd.

  28. #88
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Ja ti mogu preporučiti LG 40" ili 42" LS5610 ili LB5610. Za njih iz vlastitog iskustva znam da valjaju.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  29. #89
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Ne vidim ni jednog od tih u ponudi niti na nabavi niti na jeftinije.hr. Možda jer su stariji modeli. Ali općenito LG je dobar što se toga tiče? I Sony vjerojatno. Ima li neke prednosti ako uparim plejku sa Sony TV-om?

    I kolike su stvarne razlike dal je odaziv 20, 30, 40 ms? Više marketinški trik ili se osjeti. Mi je bitno da li je panel 100 ili 200Hz?

  30. #90
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Televizor do 3000 kuna

    Jebeni best buy, Samsung 40-inčna 4K telka za 3500 kuna u Elipsu. Ako to ne kupiš, fakat si pizdek.
    Danas imaju 5% popusta za sve vrste plaćanja.

    http://www.elipso.hr/audio__video/te...-UE40JU6072UX/

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •