Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: *** Might & Magic Heroes Online ***

  1. #1

    *** Might & Magic Heroes Online ***

    Evo javljam se u ovaj podforum da obavijestim ljude da je pred oko 2 tjedna krenula Open Beta igre Might & Magic Heroes Online. Nakon oko 80 sati uloženih u igru mogu reći da je igra iznad svih mojih očekivanja, i napokon se mogu oprostiti od svetog grala HOMM3 kojeg sam uz HOMM2 još od 1999 stalno igrao.

    Link od igre:
    http://clb.heroes-online.com/en-US/home

    Napomena:
    Ako se itko sjeća bilo je dvije verzije Heroesa online, HOMM Kingdoms i HOMM Online i bile su loše napravljene i sada više ne postoje jer su ugašene. To napominjem jer te dvije verzije nemaju nikakve veze sa ovom novom koju je btw napravio odlični Blue Byte i izdao Ubisoft.
    Dajte igri priliku jer bih stvarno želio da svi ljubitelji serijala i ostali ljudi željni kvalitetnog MMO iskustva isprobaju igru. Također u igri ima jako mnogo igrača i Guildova sa naših prostora tako da ćete odmah naći ekipu.

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: *** Might & Magic Heroes Online ***

    Više sam zagrijaniji za HD reizdanje trojke...
    Al' vi samo uživajte

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •