Vidi rezultate ankete: a

Glasači
28. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • josipović

    9 32,14%
  • kolinda

    2 7,14%
  • kujundžić

    3 10,71%
  • sinčić

    14 50,00%
Stranica 16 od 17 PrvaPrva ... 614151617 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 451 do 480 od 510

Tema: predsjednički izbori 2014

  1. #451
    Member Plants Vs Zombies Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    80

    Re: predsjednički izbori 2014

    = Citat = Izvorno postao Duke v2.0 Pregledaj post
    Ja se nadam da će to napravit baš svi i da će Hrvatska kao entitet potpuno propast i bit asimilirana u neku drugu državu. Eto.
    0/10 za trolanje

  2. #452
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: predsjednički izbori 2014

    Ron Swanson najveći car


  3. #453
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: predsjednički izbori 2014

    ma de kakvo vracanje novaca ovoj drzavi, nek milanovic i ova propala "vlada" vrate sve novce koje su protekle 4 godine rzaradila za ovaj nerad. nek još malo izucim jebeni njemacki a ne da mogu natucati sam ovih 20ak recenica i bjezim iz ove prčije. engleski znam i vise neg tecno. snac se mogu, kuhat i prat si znam. vratit se necu. novce im sigurno necu slat nazad, vidim kolko su moji roditelji radili i naradili se da bi ovi debili mogli posrati se svima u tanjur i sjebati nam buducnost. smatram da svaki mladi covjek koji je sposoban ista raditi treba otici negdje gdje ce se moci prehraniti od svoje palce. a ne od ovih jebenih 1600 (2400) sto ti ovdje drzava daje. bolje su bili placeni robovi u egiptu sto su piramide gradili.

    marko ti zivis u nekom deliiriju ako ti se cini da je ikako drugacije nego ovako. srecom, takvi kao ti ce ostati ovdje pa me barem nece sjebati u nekoj stranoj drzavi. good riddance

  4. #454
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: predsjednički izbori 2014

    Ma ko će tebe primit, svi mrze TVZ.

  5. #455
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: predsjednički izbori 2014

    ccna cnnp ccna-security i -voice mi garantiraju nesto srecom. samo ne ovdje kod nas jer smo ovak sugava zemlja koja je u 50ima jos.

  6. #456

    Re: predsjednički izbori 2014



  7. #457
    Member Plants Vs Zombies Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    80

    Re: predsjednički izbori 2014

    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok Pregledaj post
    ma de kakvo vracanje novaca ovoj drzavi, nek milanovic i ova propala "vlada" vrate sve novce koje su protekle 4 godine rzaradila za ovaj nerad. nek još malo izucim jebeni njemacki a ne da mogu natucati sam ovih 20ak recenica i bjezim iz ove prčije. engleski znam i vise neg tecno. snac se mogu, kuhat i prat si znam. vratit se necu. novce im sigurno necu slat nazad, vidim kolko su moji roditelji radili i naradili se da bi ovi debili mogli posrati se svima u tanjur i sjebati nam buducnost. smatram da svaki mladi covjek koji je sposoban ista raditi treba otici negdje gdje ce se moci prehraniti od svoje palce. a ne od ovih jebenih 1600 (2400) sto ti ovdje drzava daje. bolje su bili placeni robovi u egiptu sto su piramide gradili.

    marko ti zivis u nekom deliiriju ako ti se cini da je ikako drugacije nego ovako. srecom, takvi kao ti ce ostati ovdje pa me barem nece sjebati u nekoj stranoj drzavi. good riddance
    izgleda da ću vam morat nacrtat da po državom ne podrazumijevam vladu, nego društvo kao kolektiv koje si otkida od usta da bi se svi mi mogli besplatno školovati

    puno sreće u inozemstvu sa svojim nenadjebivim vještinama kuhanja i pranja

  8. #458
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: predsjednički izbori 2014

    Dobar je čovjek ovaj Marko.

  9. #459

    Re: predsjednički izbori 2014

    Marko je u pravu. Odavno sam rekao da fakultet treba privatizirati. Društvo bi trebali koštati 0 kn. Istina studirali bi onda samo bogati ali i tako nikave koristi od diploma kad se zaposliš ko perač WC-a u Kanadi. Školstvo je HR samom sebi svrha. Treba napuniti klupe kako bi prekobrojni i nesposobni profesori primali sigurne plaće. Kako je program sulud i nefunkcionalan dobro zarađuju i u fušu dajući instrukcije. To je svrha svega.


  10. #460
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: predsjednički izbori 2014

    isto kolko cjelo drustvo to sebi otkida od usta tolko i moji roditelji. jeftinije bi prosao da moji roditelji nemaju nikakva izdavanja za skolstvo i da su mi sami platili fakultet nego da svih ovih godina daju drzavi da se mogu ljudi poput TEBE skolovati.

    mozda sa tih 15 godian kolko si skupio pod pojasom, kuhati i prati ne znaci nista. vidio bi tebe kako bi mjesec dana zivio na fast foodu, salamama te tim pizdarijama i kolko bi te to sve kostalo, sta financijski sta zdravstveno.

  11. #461
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: predsjednički izbori 2014

    jebeni edit isteko il nesto il neki kurac

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Marko je u pravu. Odavno sam rekao da fakultet treba privatizirati. Društvo bi trebali koštati 0 kn. Istina studirali bi onda samo bogati ali i tako nikave koristi od diploma kad se zaposliš ko perač WC-a u Kanadi. Školstvo je HR samom sebi svrha. Treba napuniti klupe kako bi prekobrojni i nesposobni profesori primali sigurne plaće. Kako je program sulud i nefunkcionalan dobro zarađuju i u fušu dajući instrukcije. To je svrha svega.
    tocno to, fakultet i je za bogate. ako je covjek dovoljno pametan naci ce stipendiju. ostatak je ostao da sam radi i da se sam skoluje kolko moze. fakultet nije privilegija kao sto smo si svi ovdje u ovoj drzavi zacrtali.

  12. #462
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: predsjednički izbori 2014

    Obrazovanje bi uvijek i zauvijek trebalo biti besplatno svima, jer je prva osnova društvenog i osobnog napretka.

  13. #463

    Re: predsjednički izbori 2014

    Ništa nije besplatno.


  14. #464
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: predsjednički izbori 2014

    Zrak je.

  15. #465
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: predsjednički izbori 2014

    Zašto ga onda prodaju u limenkama???

  16. #466
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: predsjednički izbori 2014

    = Citat = Izvorno postao Marko Pregledaj post
    tko spominje državu?

    ja cijelo vrijeme govorim o kolektivu koji je odvajao od svojih usta da ja, ti i bilo tko drugi u ovoj državi ima mogućnost stjecanja dodatnih vještina kako bi mogao biti društveno koristan

    problem nastaje kada ti i takvi ljudi, poneseni općim defetizmom, bez imalo srama podviju rep
    kakvi to ljudi kao ja? misliš oni koji već 7-8 godina plaćaju poreze, doprinose i slično i ne dobiju apsolutno ništa za uzvart? debilu.

    kakav kolektiv? kolektiv koji čine ljudi od kojih je 90% mentalno dno? ne hvala.

    = Citat = Izvorno postao Duke v2.0 Pregledaj post
    Ja se nadam da će to napravit baš svi i da će Hrvatska kao entitet potpuno propast i bit asimilirana u neku drugu državu. Eto.
    amen.
    #paperplatoongoonz

  17. #467
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: predsjednički izbori 2014

    Da jebote, čak i od ciganskog T-coma dobiješ neki mob ili nešto jer plaćaš račune na vrijeme!!!

  18. #468
    Member Plants Vs Zombies Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    80

    Re: predsjednički izbori 2014

    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok Pregledaj post
    isto kolko cjelo drustvo to sebi otkida od usta tolko i moji roditelji. jeftinije bi prosao da moji roditelji nemaju nikakva izdavanja za skolstvo i da su mi sami platili fakultet nego da svih ovih godina daju drzavi da se mogu ljudi poput TEBE skolovati.
    ...i baš zato što CIJELO društvo, uključivo sa tvojim roditeljima, godinama putem poreza, prireza i inih nameta odvaja od svojih usta, ja danas do mog faxa mogu prošetati cestom koja je osvjetljena javnom rasvjetom. ako putem slomim nogu, mogu bez straha od astronomskog računa nazvati hitnu, a ako me neko orobi, mogu se jednako tako poslužiti uslugama policije - ili jednostavno mogu izbjeći sve komplikacije i uzeti tramvaj

    tvoj cijeli post, pa i mantra, bazira se na pretpostavci "sa svojim radom u skladištu, sam si već otplatio obrazovanje!!11", a pritom svjesno zanemaruješ gore navedene usluge koje se, pogodi, barem djelomično financiraju istim tim javnim novcem - mojim i tvojim, jer upravo je to svrha države - biti aparat u koji se ubacuje novčić da zajedno izgradimo nešto što individualno ne možemo. na nama je, kao članovima te i takve zajednice, da iskoristimo dano nam obrazovanje i kroz poreze uplatimo novac da se, štajaznam, izgradi starački dom onima koji su nam spomenuto obrazovanje omogućili

    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok Pregledaj post
    mozda sa tih 15 godian kolko si skupio pod pojasom, kuhati i prati ne znaci nista. vidio bi tebe kako bi mjesec dana zivio na fast foodu, salamama te tim pizdarijama i kolko bi te to sve kostalo, sta financijski sta zdravstveno.
    ne vidim kako moje godine ( 21, btw ), ili ovaj dio posta, imaju veze sa raspravom

  19. #469
    Member Plants Vs Zombies Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    80

    Re: predsjednički izbori 2014

    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    kakvi to ljudi kao ja? misliš oni koji već 7-8 godina plaćaju poreze, doprinose i slično i ne dobiju apsolutno ništa za uzvart? debilu.
    pravit ću se da nisi napisao ovu uvredu, ajd kao pa nekako

    dobio si gro toga, dio čega sam naveo u gornjem postu

  20. #470
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: predsjednički izbori 2014

    Dobro i kaj sad to znaci da mora ostat u ovoj odvratnoj drzavi sa ljudima ciji mentalitet vodi ka kamenom dobu?
    Moras zivjet u jebenoj iluziji da se pravis da ikome dugujes ista u ovoj drzavi.

  21. #471
    Member Plants Vs Zombies Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    80

    Re: predsjednički izbori 2014

    = Citat = Izvorno postao Paran0a Pregledaj post
    Moras zivjet u jebenoj iluziji da se pravis da ikome dugujes ista u ovoj drzavi.
    ...ili jednostavno trebaš bit sebično smeće od čovjeka, da

  22. #472
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: predsjednički izbori 2014

    Kakav si ti bog, ja fakat nisam siguran jel trollaš ili si ozbiljan. Ili možda samo živiš s bogatim starcima i stvaraš si u glavi neke iluzije idealnog društva.

  23. #473
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: predsjednički izbori 2014

    Ne , prvo kreces od sebe. Sebi sredis uvjete zivota kako bi mogao kasnije pomoci nekom drugom.
    Zasto ostat ovdje , krpat jedva kraj s krajem i onda se pravit da nisi smece jer eto nisi sebican,osto si trunut tu sa svima drugima.

  24. #474
    Member Plants Vs Zombies Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    80

    Re: predsjednički izbori 2014

    = Citat = Izvorno postao Paran0a Pregledaj post
    Ne , prvo kreces od sebe. Sebi sredis uvjete zivota kako bi mogao kasnije pomoci nekom drugom.
    Zasto ostat ovdje , krpat jedva kraj s krajem i onda se pravit da nisi smece jer eto nisi sebican,osto si trunut tu sa svima drugima.
    prva rečenica je ultimativni argument svih bakalara i magistara koji odlaze iz zemlje. kao, idem radit u irsku, al jedini razlog za to je da domoljubne ojre šaljem u jedinu i vječnu arvacku!

    nije problem što mene lažete, nemojte sebe

    = Citat = Izvorno postao Paran0a Pregledaj post
    Zasto ostat ovdje , krpat jedva kraj s krajem i onda se pravit da nisi smece jer eto nisi sebican,osto si trunut tu sa svima drugima.
    slažem se. međutim, cijela rasprava se povela na temelju posta koji je išao otprilike "čim završim fax, idem van iz ove neprosperitetne vukojebine koja je obrasla brdskim gorštacima". nemam problema što se ide iz zemlje, al imam problema sa osobama koje odma poslije promocije hvataju bus za njemačku, iako su se školovali na teret države

  25. #475
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: predsjednički izbori 2014

    Ja idem gotovo sigurno iz ove zemlje za nekoliko mjeseci zbog 4 puta veće plaće nego sada. Najvjerojatnije ću sprovodit struju po objektima. Trenutno radim kao trgovac u veleprodaji za 3100kn. Građevinski tehničar po struci sa 10 godina iskustva u radnoj knjigi.

  26. #476
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: predsjednički izbori 2014

    = Citat = Izvorno postao Marko Pregledaj post
    bla bla bla
    nije problem što mene lažete, nemojte sebe



    slažem se. međutim, cijela rasprava se povela na temelju posta koji je išao otprilike "čim završim fax, idem van iz ove neprosperitetne vukojebine koja je obrasla brdskim gorštacima". nemam problema što se ide iz zemlje, al imam problema sa osobama koje odma poslije promocije hvataju bus za njemačku, iako su se školovali na teret države

    ja ne lazem ni sebe nit ikog drugog. prvom prilikom cu uteci odavde, bez da trepnem il se okrenem nazad. Jedino cu doalziti ljetovati ovdje ako ce prilike dopustati.

    zavrsio faks u 7om mjesecu posla nema ko vode u sahari. za zivot si mogu priustiti tako da zicam starce pare za svaku sitnicu. imam kvalifikacije za posao koji se vani placa 3000 eura i navise, kod nas me nit na razgovor ne zovu. vise sam mailova u ovih 5 mjeseci razmjenio sa danskim/njemackim firmama i redovnim javljanjima na burzu nego sa poslodavcima.

    ti si jedini koji ima problema ovdje. 90% ljudi tu na forumu shvaca ovo stanje u drzavi i shvaca da ako zeli jesti cjeli mjesec od svoje place da mora otici od ove vukojebine koja se zove Hrvatska. necu ni spominjati ako bolju polovicu imas i planirate nesto zajedno, to uspjeti je ravno pogotku na lotu. jedino sto osjecam prema ovoj drzavi je gadenje. proslo je 20 godian od rata, a jos imamo komuniste, partizane, srbe, rvate, ustase i ostale stvarcice po vijestima, novinama, politici i di sve ne. sjecas se onih milijuna sto je sanader ukro? di su nestali? nitko ne zna, netko si ih je spremio. di su apre od privatizacija? i od prestecajnih nagodba? sve pokradeno. eto di je nestao sav nvoac koji smo uplatili kroz poreze i prireze. i sad se mladi iskoristavaju u radu za 1600/2400kn. ZATO se nista ne duguje ovoj prciji. Zato svi gledaju na ovu zemlju kao nakupinu mongoloida i gorštaka. jer to i je.




    eto da i priznam, jedino kaj ce mi faliti su ove zagrebacke cure. to je jedino dobro u ovoj drzavi. (i dalmatinke isto mogu proc )




    da se nadovezem tamo gore isto:








    = Citat = Izvorno postao Marko Pregledaj post
    ...i baš zato što CIJELO društvo, uključivo sa tvojim roditeljima, godinama putem poreza, prireza i inih nameta odvaja od svojih usta, ja danas do mog faxa mogu prošetati cestom koja je osvjetljena javnom rasvjetom. ako putem slomim nogu, mogu bez straha od astronomskog računa nazvati hitnu, a ako me neko orobi, mogu se jednako tako poslužiti uslugama policije - ili jednostavno mogu izbjeći sve komplikacije i uzeti tramvaj

    tvoj cijeli post, pa i mantra, bazira se na pretpostavci "sa svojim radom u skladištu, sam si već otplatio obrazovanje!!11", a pritom svjesno zanemaruješ gore navedene usluge koje se, pogodi, barem djelomično financiraju istim tim javnim novcem - mojim i tvojim, jer upravo je to svrha države - biti aparat u koji se ubacuje novčić da zajedno izgradimo nešto što individualno ne možemo. na nama je, kao članovima te i takve zajednice, da iskoristimo dano nam obrazovanje i kroz poreze uplatimo novac da se, štajaznam, izgradi starački dom onima koji su nam spomenuto obrazovanje omogućili



    ne vidim kako moje godine ( 21, btw ), ili ovaj dio posta, imaju veze sa raspravom
    mozes uzeti tramvaj? onaj tramvaj koji skuplje placas (u odnosu na bdp) od bilokoje druge metropole u gradu? mislim sad si pobjego sa skolstva na zdravstvo i sve ostalo..
    znas da invalidi (i roditelji) sa invalidnom djecom imaju manja primanja od vecine drugih drzava u eu? da ih se slabo stiti na poslu i da nisu prihvaceni? molim te, nemoj mi se vise javljat sa zdravstvenim. kolkogod bilo "dobro" izgledalo. (psoebne ljekove koji su potrebni necu ni spominjati, to je tek prava sala)
    da jos napomenem, protiv zdravstvenog nemam problema, to je odlicno kod nas izvdeno u nekim aspektima.
    jel znas kolko kosta taj staracki dom koji se "izgradio novcem poreznih obveznika"? jel znas da e skuplji nego 2 prosjecne penzije zajedno? privatne necu ni spominjati. a samo u ODREDENIM privatnim mozes dobiti neke posebne pogodnosti koje bi ti trebale. tipa kisik*. ako si starac i imas problema sa disanjem zbog xy razloga.



    eda, tih tvojih odlicnih 21 godinu i vjerojatno ne znas ni sareni ves odvojiti. NARAVNO da to bitno. jednom ces shvatiti sto znaci sam zivjeti i sto znaci svakih 5minuta zvati mamu kako ovo kako ono. jednom neces moci to i bit ce banana. to su ti vjestine potrebne za prezivljavanje. ne prezivljavanje u divljini, ali u gradu definitivno.

    *takav staracki dom (tocnije hospicij) je u sesvetama za 4000kn mjesecno. ovi u zagrebu su 6000kn i vise. nazalost sam morao takvo nesto saznati iz prve ruke.

    valjda sam sve pokrio sada kaj si nabaljezgao.

  27. #477

    Re: predsjednički izbori 2014

    He, he baš je zanimljivo kako klinčadija sa foruma polako odrasta i polako ali sigurno shvaća kako je život jedna velika kifla


  28. #478
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: predsjednički izbori 2014

    23godine, mislim da je i vrijeme
    doduse ovo stanje i plan sam imao i sa 20
    malo vise optimistican bio al ovih zadnjih 3-4 godine su katafaking strofa totalna

  29. #479
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: predsjednički izbori 2014

    Meni je najbitnije imat dobre ljude oko sebe, onda sam zadovoljan i sve mi je puno lakše.

  30. #480
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: predsjednički izbori 2014

    Mislim da je poanta u tome što nitko nikad nije pokazao interes da se tu išta promijeni od devedesetih do danas. Ili barem od ranih dvijetisućitih kada su problemi postali jasno vidljivi. Jedino na što se naša generacija može pozivati jest to da smo bili premladi i nismo imali šansu ništa promijeniti za razliku od onih koji su sjedili sa strane i promatrali od Tuđmana do danas.

    Al opet stav "ja idem van jer sam bolji od ove države i ona me ne zaslužuje" ništa ne rješava, iako su dugovi koji su nam nametnuti došli od starijih generacija, netko će ih morati otplatiti. Preuzimanje tog jarma s jedne strane otplaćuje tuđe dugove, ali i pomaže da iduća generacija ne doživi još i gore stanje.

    Istina je da obrazovanje nikad nije besplatno i da su ga naši starci plaćali sigurno više nego što vrijedi, ali mogao si se roditi i u obali bjelokosti ili nekoj pizdi materini pa bi se silom prilike našao u sistemu koji ti daje još manje za još veću cijenu.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •