Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 54 od 54

Tema: Upomoć-gamepad

  1. #31
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Upomoć-gamepad

    bok mama

  2. #32
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Upomoć-gamepad

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    PS1, PS2, PS3, 3-4 PC gamepada koja više nemam i trenutno dva, logitech chillstream i X360 zadnja verzija. To je ono što sam intezivno koristio i što trenutno intezivno koristim. Kad si napisao da ne znam za bolje na što si mislio?

    Na svima je D pad jedno veliko sranje ili odlična stvar, zavisno kao gledaš. Ovaj X360 nije apsolutno ništa lošiji ili bolji po tom pitanju od ostalih koje sam koristio.

    Aj nek mi netko objasni što točno ne valja jer ovaj moj kao što sam rekao reagira svaki puta u bilo kojem od četiri moguća pravca. I normalno da će poslužiti za sekundarne akcije kao i svi ostali d padovi koje sam koristio, dok će se analogija koristiti za sve moguće još tamo od 1998. godine kada su gamepadi u pitanju, a joystick od 1985. ili koje, barem kada sam ih ja počeo koristi na arkadnim automatima.

    Isusati kako komplicirate i tražite dlaku u jajetu.
    Zafrkavao sam te.

    D-pad je loš jer je cijeli napravljen od jednog komada plastike kojeg onda možeš klikat u različitim smjerovima.
    U teoriji je ok ali u praksi je zeznuto jer često fulaš smjer i nemaš preciznost potrebnu za mnoge igre gdje je d-pad primarna kontrola, primjerice tabačine.
    Ak tebi paše super, lijepo da nemaš problema, ali jebiga ne moraš nas tu uvjeravat kako je odličan pošto smo ga uglavnom svi isprobali i svima nam je užasan.

  3. #33

    Re: Upomoć-gamepad

    Poanta je bila da nema d pad lošiji ili bolji od drugih modela koje sam koristio pa ne vidim zašto posebno isticati ovaj po lošem ilki dobrom. D pad ko d pad.

    = Citat = Izvorno postao hansi Pregledaj post
    bok mama
    I što kaže za mene?


  4. #34
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Upomoć-gamepad

    Dugi , previse pricas iz svojeg iskustva. Mase su progovorile , mase su u pravu.

  5. #35
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Upomoć-gamepad

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Zafrkavao sam te.

    D-pad je loš jer je cijeli napravljen od jednog komada plastike kojeg onda možeš klikat u različitim smjerovima.
    U teoriji je ok ali u praksi je zeznuto jer često fulaš smjer i nemaš preciznost potrebnu za mnoge igre gdje je d-pad primarna kontrola, primjerice tabačine.
    Ak tebi paše super, lijepo da nemaš problema, ali jebiga ne moraš nas tu uvjeravat kako je odličan pošto smo ga uglavnom svi isprobali i svima nam je užasan.
    Meni nije uopće zamjerka to što je od jednog komada plastike, nego to što kad ga stisneš (barem na mojem, dugi možda ima neku 1337 verziju) ponekad ti ne uhvati to što si stisnuo, a ponekad ti uhvati i njega i ovaj susjedni kontakt. U usporedbi s ovime je na Chillstreamu bio savršen.

  6. #36
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Upomoć-gamepad

    = Citat = Izvorno postao hansi Pregledaj post
    glup si
    Ne ozbiljno, koliko ti ono godina imaš?
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  7. #37
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Upomoć-gamepad

    D-pad je i na Dual Shockovima napravljen iz jednog komada plastike, samo što ima masku preko pojedinačnih smjernica.

  8. #38
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Upomoć-gamepad

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Poanta je bila da nema d pad lošiji ili bolji od drugih modela koje sam koristio pa ne vidim zašto posebno isticati ovaj po lošem ilki dobrom. D pad ko d pad.



    I što kaže za mene?
    alo jebač tuđih žena od metar pedeset i crnin cvikama priko glavurde, nemoj jako s r y

  9. #39
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Upomoć-gamepad

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    vidio sam i ja to al nekako ne vjerujem tim prodavacima preko njuskala, i ocu crni

  10. #40

    Re: Upomoć-gamepad

    Bitno da si mamu pozdravio .

    = Citat = Izvorno postao hansi Pregledaj post
    i ocu crni
    Isuse


  11. #41
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Upomoć-gamepad

    daj odjebi iz teme

  12. #42
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Upomoć-gamepad

    Vidi jel ima ovdje ak ti nije skupo http://www.comel.hr/gamepad-microsof...r-windows-1913

  13. #43
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Upomoć-gamepad

    Jel valja kaj ovaj Steamov gamepad? Fora zgleda, jedino bi volio da je stick gore kao na xBox gamepadu...

    http://store.steampowered.com/universe/controller/

  14. #44
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Upomoć-gamepad

    Najbolja stvar na tom kontroleru je postojanje tipki na donjoj strani gamepada, nešto što je trebalo biti na svim lontrolerima još od vremena PS2 ali iz nelog razloga se nitko nije sjetio to staviti do sad.

  15. #45
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Upomoć-gamepad

    Koliko sam skužio, revieweri baš i nisu zadovoljni. Navodno i u Portalu 2 saxa.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  16. #46
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Upomoć-gamepad

    Niš posebno koliko sam shvatio. Za igranje je obični gamepad još uvijek bog i batina, a jedina prednost ovog je lakša navigacija kroz menije. Bezveze.

  17. #47
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Upomoć-gamepad

    Malo sam citao ove user reviewe na steamu i dobio sam dojam da su zadovoljni. Moram do bozica odluciti koji gamepad hocu za pod bor Xbone vs Steam... Tko zna kak uopce salju za HR ovi iz steama, do sad su bili samo digitalni shop.

    Cijena mi se cini cist do jaja, oko 50€, to je dosta jeftinije nego xbone + wifi dongle sto je hex spominjo da dolazi krajem godine. Ovak na prvu mi je fora posto je unikatan dizajn, ali realno, tko zna jel bi koristio i jel bi bio zadovoljan sa ovim touchpadovima...

  18. #48

    Re: Upomoć-gamepad

    Daj kupi pa reci kakav je

    Osobno sam prezadovoljan sa bežičnim X360 ali ako se može još bolje zašto ne.


  19. #49
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Upomoć-gamepad

    Pa znaš da u ovom trenu više naginjem na Steampad Bum još malo istražio recenzije, nisam stigao do sad. Danas mi je upala reklama na steamu u oko, pa odmah tu pitao, nisam nešto detaljno istraživao osim tih user recenzijica. Vjerujem da treba nešto vremena da se privikneš na taj layout. Samo bad kaj nemreš gdje isprobati malo, da vidiš kak prsti leže na sticku i gumbima :/

  20. #50
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Upomoć-gamepad

    Dostupan ti je dongle za Xbone, ali jebo me pas ako dam 250 kuna za to. Xbone je bolji od 360 pa naravno da se može bolje. A za steam definitivno javi ak nabaviš. Onako od oka mi izgleda da može biti korisniji u FPSovima i strategijama od klasičnog, ali takve igre ni ne planiram igrati sa kontrolerom.

    Od sveg tog Steam harderaja mi Steam Link izgleda kao cool stvarčica, a gamepad te pogotovo Steam machines totalni promašaj.

  21. #51
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Upomoć-gamepad

    Daj ne serite da vi još dan danas koristite žičane gamepade? Hahhahahha

  22. #52
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Upomoć-gamepad

    Nakon nekoliko pogledanih recenzija, pretpostavio bih da valja.

    >bežičan, ali može i na USB kabel, pretpostavljam da se preko USB-a puni
    >tipke s doljnje strane kontrolera
    >akcelerometar i žiroskop
    >ima gljivu, ali ima i touchpadove
    >konfigurabilan sve u 16, možeš programirat da ti žiro kontrole rade samo dok držiš neku tipku i sl.
    >haptički feedback, ali ne samo na touchpadovima nego i na gljivi i triggerima

    Naravno, ne može zamijeniti miš i traži navikavanje, ali puno bih prije s time igrao FPS vulgaris nego na gljive. Jedine recenzije koje su ga popljuvale su bile od IGN-a i ostalih govnara koji navode kao minus da nema službeni support od igara i da ga treba konfigurirat za svaku igru jer nisu skužili da se može na steamu samo skinut najpopularniji config.

  23. #53
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Upomoć-gamepad

    Da, baš čitam, samo odabereš config i uploada ti kontrole, nemaš nikakve zajebancije da sam izmišljaš toplu vodu dok ne pogodiš kaj ti paše. Javim vam dojmove ako se odlučim za njega, ali tek iza Božića jebiga

  24. #54
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Upomoć-gamepad

    = Citat = Izvorno postao hansi Pregledaj post
    ne, nije, loš je.



    ako iko naiđe na x360 žičani kod nas bio bi zahvalan
    http://www.moduldevet.com/retail-xbo...c-or-xbox-360/
    http://www.supernet.hr/pc-gaming_2#M0630807

    btw imao sam ovaj gamepad, prodal sam ga tu nekom na forumu ne sjećam se više, žao mi je kaj sam ga prodal, veoma kvalitetan gamepad

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •