Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Novi laptop do oko 2000 eur

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Novi laptop do oko 2000 eur

    Prvi put uzimam laptop za sebe a nemam pojma kako se cijene kreću te tko proizvodi kvalitetne laptope. Namjeravam ga koristit uglavnom za igre i posao. Nisam ljubitelj tikpvnice s lampicama i takvim karafekama tako da ako laptop i dodje s tim bilo bi korisno ako se lampice mogu ugasit.

    Frend mi je preporučio MSI GS70-2PEi71631 V2 W8 i stvarno laptop odlično izgleda. Imam pitanje, se isplati dati 300 eur više za MSI GT70-2PE16SR21B V2 W8.1?

    Nisam u Hrvatskoj ali dolazim za kojih mjesec dva pa sam mislio pokupit laptop tamo jer mi je porez manji. Bio bih vam zahvalan ako imate kakav savjet koji laptop uzet te gdje (uzet u hr ili narucit izvana, koja marka itd.).

  2. #2
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Novi laptop do oko 2000 eur

    To su sranje laptopi. Skoro da i nisu laptopi. Preveliki su, preteški i imaju kinder jaja za baterije.

  3. #3

    Re: Novi laptop do oko 2000 eur

    Super laptop iako bi za tu lovu sklopio daleko bolji klasični komp. Ovo se kupuje samo ako voliš igrati PC naslove a mijenjaš adresu nekoliko puta godišnje pa ti je tlaka seliti iako PC lako zapakiraš u srednje veliku kutiju. Također ovo što kaže Vedran, stroj koji i tako mora stalno biti priključen na eletričnu mrežu pa gubi smisao prenosivosti zbog težine i glomaznosti. Meni nikada gamerski laptopi nisu imali nikavog smisla.


  4. #4
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Novi laptop do oko 2000 eur

    Počela je sezona laptopa čini se.

  5. #5
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Novi laptop do oko 2000 eur

    Banana je što konstantno putujem iz jedne zemlje u drugu pa mi nema nekog smisla sklopit stolno računalo za igre. Nije problem nositi komp sa sobom ali slat ga avionom svaki put, plaćat extra i još nisam siguran hoće li se što polomit kako rukuju s prtljagom, meh, nema baš nekog smisla. Igrat ću se na laptopu kad sam u stanu a kad ga nosim to će biti samo za posao tako da će baterija trajat i više nego mi je potrebno (tih 6 sati je ok).

    Jednog dana kad se usidrim negdje ću složiti gaming pc a do tad pucajte sa savjetima za laptope.

  6. #6
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Novi laptop do oko 2000 eur

    Kakvih šest sati, daj se saberi. Mi smo testirali takav sličan gamerski laptop i na punoj bateriji smo dobili 45 minuta igre. Realno bi za ostalo trajala 2 sata.

    Ti testovi se baziraju na prosječnoj potrošnji što je dio office, dio net, dio multimedija na 50% svjetline ekrana.

  7. #7
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Novi laptop do oko 2000 eur

    Kao što sam rekao, kad ću koristit bateriju neću se igrat a za posao i ono što meni treba ima da laptop traje preko 4 sata. Moja računica je bila oko 6 e sad koliko je točno nemam pojma, nisam testirao nego sam čitao po netu pa tako zaključio. E sad, se isplati uzet GT 70 ili ima nešto bolje za te novce?

  8. #8
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Novi laptop do oko 2000 eur

    Evo ga, taman oko 2000€
    http://www.razerzone.com/gaming-systems/razer-blade
    I hvale ga svi, osim naravno W3DR4Na (barem mislim da bi ga on popljuvao).
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  9. #9
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Novi laptop do oko 2000 eur

    Blentav sam što se tiče tehnologije. Po čeme je Razer bolji od GT70 kojeg sam naveo u prvom postu? Ista cijena a po samim brojkama msi je jaci o.o

  10. #10
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Novi laptop do oko 2000 eur

    pozz mystery, long time no see.
    pricekaj si novu 9xx nvidia seriju, izac ce vrlo brzo 970m ili 980m, bit ce dosta jace od sadasnjih

  11. #11
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Novi laptop do oko 2000 eur

    http://videocardz.com/52166/nvidia-g...rk-performance

    kartice bi trebale bit van u roku od 2 tjedna, vjerovatno tu negdje i za laptope sa novom serijom. kupujes od vani? onda nebi trebalo bit problema sa nalazenjem neceg super, ako ti se da pocekat samo zbog grafe.

    also, razer blade mi se nesviđa. 14inči je mizerno, rezolucija prevelika za vrtit igre, pogotovo sa 870m grafom.

  12. #12
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Novi laptop do oko 2000 eur

    ako bi išao na striktno taj dučan, i uzimao odmah, http://www.computeruniverse.net/prod...ei71611-v2.asp ovaj je vjerovatno najbolji izbor za novce.
    U usporedbi s ovim http://www.computeruniverse.net/prod...ei71631-v2.asp, ima jedino 120GB ssd umjesto 384, za 200eura manje

  13. #13
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Novi laptop do oko 2000 eur

    Bok hansi ^^
    Neću uzimat odmah

    Mogu naručit izvana jer mi sve voze ovdje ali idem u Hrvatsku za kojih mjesec dana pa sam mislio uzet u HR ili narucit izvana da dovedu u hr pa manji porez platim xD

  14. #14
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Novi laptop do oko 2000 eur

    Kod nas mi se ovaj sviđa
    http://www.adm.hr/product_info.php?c...ducts_id=14842

    ali bi ipak pocekao novu seriju grafa, posto droppas 10k+ kuna na laptop, i ove nove se cine zvjerske

  15. #15
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Novi laptop do oko 2000 eur

    Budem pričekao onda. Nadam se samo da će unormalit cijene onda.

  16. #16
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Novi laptop do oko 2000 eur


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •