Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 124

Tema: Moderni feminizam

  1. #1

    Moderni feminizam

    Ok, ovo je možda ono što mi najviše smeta u cijelom svijetu. U današnjem svijetu, gdje nije potreban feminizam, bar u zapadnom svijetu, one tumblr feministkinje oće superiornost.
    Efo neki primjeri:





    Ili ovaj članak:
    http://witchwind.wordpress.com/2013/...lways-rape-ok/

    Bleh...samo me naljuti.

  2. #2
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Moderni feminizam


  4. #4

    Re: Moderni feminizam

    A di su one šta ne briju dlake ispod pazuha? Mmmm.

  5. #5
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2014
    Postova
    252

    Re: Moderni feminizam

    di je niko kad zatreba...
    sta vas briga kaj tamo neki nedojebani gabor, sasvim slucajno mnogo iskompleksirana i umno poremecena osoba koja zivi u alternativnoj stvarnosti, misli o nekome?
    budite sretni da se dnevno ne susrecete s takvim slucajevima, a ako i budete, nije da ih ne mozete izbjegavat / sterat u kurac / nesto trece
    meni je samo zao kad ovakvi slucajevi unistavaju sliku feminizma koji je mozda potreban u nekim drustvima koji tretiraju zene kao niza bica, ali jebiga

  6. #6

    Re: Moderni feminizam

    Ima ih sve više i više, to i je problem.
    To je zbog internet sranja kao što je tumblr koji podržava takve stvare.

    E, btw:

    https://www.youtube.com/watch?v=Cyjhbepx1Go

    Rage spree.

  7. #7

    Re: Moderni feminizam

    Lol za nije taj Free Bleeding započeo 4chan kao sprdnju?

  8. #8

    Re: Moderni feminizam

    Ja poznam samo super žene, valjda imam sreće. Pouzdanije u poslu od muškaraca, poslušnije, spremnije pretrpati sranja. Bore se u obitelji na svim mogućim stranama, zaposlene po 24 sata dnevno. Skidam kapu. Da moram trpiti sva ta sranja u životu odavno bih dignuo ruke i pustio dlake po nogama.


  9. #9
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Moderni feminizam

    Izadji van iz sobe i druzi se sa zenama. Neces imat problema sa tim.

    Internet je kriv za ovakve pizdarije , ljudi misle da su pametniji neg kaj jesu.

  10. #10
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Moderni feminizam

    Ekstremizam svake vrste je idiotluk, nije bitno u kojem spektru ni na koju stranu.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  11. #11

    Re: Moderni feminizam

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Ja poznam samo super žene, valjda imam sreće. Pouzdanije u poslu od muškaraca, poslušnije, spremnije pretrpati sranja. Bore se u obitelji na svim mogućim stranama, zaposlene po 24 sata dnevno. Skidam kapu. Da moram trpiti sva ta sranja u životu odavno bih dignuo ruke i pustio dlake po nogama.
    Lol jel te žena nadzirala iza leđa dok si ovo pisao?

    Btw, slažem se da je ekstremizam svake vrste glup, ALI...isto tako želim reći da je feminizam uopće u današnjem zapadnom društvu totalno nepotreban i time se ne bori za jednakost nego superiornost žena. Stvari tipa da određen udio žena mora biti u nečemu (tipa u saboru) je retardirana ideja, jer trebalo bi se zapošljavati ljude na temelju njihovih sposobnosti, a ne na temelju spola. Sad da ima muški kandidat za sabor i ženski, i da je ovaj muški puno bolji, žena bi upala jer se moraju kao popuniti ta ženska mjesta.

    Sve što hoću reći da je da nije samo ekstremizam problem, nego danas je u nas feminizam gadna stvar.

  12. #12
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Moderni feminizam

    There , there. Prezivjet ces.

  13. #13

    Re: Moderni feminizam

    = Citat = Izvorno postao Slender Man Pregledaj post
    Lol jel te žena nadzirala iza leđa dok si ovo pisao?
    Što tebe mama nije dovoljno dojila ko bebu pa se sad bojiš žena ili koji k.?


  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Moderni feminizam

    Brutalno

  15. #15
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Moderni feminizam

    = Citat = Izvorno postao Slender Man Pregledaj post
    Btw, slažem se da je ekstremizam svake vrste glup, ALI...isto tako želim reći da je feminizam uopće u današnjem zapadnom društvu totalno nepotreban i time se ne bori za jednakost nego superiornost žena. Stvari tipa da određen udio žena mora biti u nečemu (tipa u saboru) je retardirana ideja, jer trebalo bi se zapošljavati ljude na temelju njihovih sposobnosti, a ne na temelju spola. Sad da ima muški kandidat za sabor i ženski, i da je ovaj muški puno bolji, žena bi upala jer se moraju kao popuniti ta ženska mjesta.

    Sve što hoću reći da je da nije samo ekstremizam problem, nego danas je u nas feminizam gadna stvar.
    Kvote po pitanju političkih lista itd. će se koristiti sve dok ne dok spolovi sami od sebe ne budu dovoljno zastupljeni. U Njemačkoj nemaš tih problema, čak mi je jedna zastupnica u pokrajinskom parlamentu rekla da ćeš teže biti izabran na funkciju ako si muško.

    Ne, nije nepotreban, ali određen dio ekipe se usmjerava na krive stvari. Dok god postoji "glass ceiling" borba za ravnopravnost nije gotova.

    U nas nije gadna stvar. U nas nije ni približno dovoljno razvijen.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  16. #16

    Re: Moderni feminizam

    Bez te kvote u saboru bi sjedile dvije tri žene...čisti da nas svijet ne proglasi talibanima. Uostalom tako je i bilo početkom devedesetih. I kad bi se usudile nešto reći dobile su poruke poput ovih



    ono čisto seksistički i prostačko šovinistički. Dam se kladiti da je većina reagirala sa zluradim smiješkom.


  17. #17
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Moderni feminizam

    Dugi jel tvoj nick kao dugačak si ili je kao Doogie?

    Uglavnom uz Dugog/Dugija sam, sve žene koje znam su skroz normalne, nemam kontakta sa feminacijima.
    Feminizam je daleko od nepotrebnog u zapadnom svijetu. Dokle god su za iste poslove plaćene manje, dokle god poslodavci na razgovorima za posao ispituju da li se planiraju uskoro udavati i/ili imati balavce i slične pizdarije - treba feminizam.
    Nažalost feminacizam samo šteti feminizmu što je očito vidljivo iz stavova slender mana.

    Naravno ima puno situacija gdje se podilazi ženama, primjerice u brakorazvodnim i skrbničkim parnicama, te činjenica da za iste zločine u prosjeku dobivaju manje i blaže kazne. No to je za neku drugu temu.

    Uglavnom jednakost spolova je daleko od realnosti u zapadnom svijetu, a feminacizam je idiotluk.

  18. #18

    Re: Moderni feminizam

    Malo sam duži...

    Normalno da nije sve crno bijelo nego čisto sivilo kao i sve drugo u životu. Gurajući jednakost danas je ženi teže nego ikada. Rade na poslu i kod kuće kao majke svoje djece ali i kao "majke" svojih muževa. Mnogi će reći što su tražile to su dobile. Samo što na žalost sve skupa ide u smjeru da će one sve rijeđe htjeti biti majke i supruge...ne zato jer su to zle feministice nego zato jer se u globalu muškarci ne mijenjaju jednako brzo. Počeli smo pomagati u kućanskim poslovima i počeli smo prihvaćati da su žene danas potpuno samostalne te ne ovise ekonomski o muškarcu kao nekada. Hebiga, više nas ne trebaju da kopamo ugljen, ručno oremo zemlju ili da kopamo kanale. Danas žene konkuriraju za "muške" poslove više nego ikada pa će muški rod polagano prelaziti u kategoriju "pizduna". Kak je, tak je . Što se svega toga tiče ja se smatram sretno oženjenim čovjekom. Imam dovoljno inteligentnu ženu da mi daje prostora, dok s druge strane ja pomognem koliko imam volje .


  19. #19

    Re: Moderni feminizam

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Bez te kvote u saboru bi sjedile dvije tri žene...
    Kako ne shvaćaš da nije uopće kriterij po kojemu bi se išta trebalo gledat. Ako tražiš za sabor sposobne ljude a ispadne da su svi od kandidiranih muškarci, tako bi trebalo bit. Ako ispadne da su najsposobnije sve žene, onda bi trebalo bit 100% žena u tom saboru. Jer dok određen postotak žena nije popunjen, uzimat će se žene nad muškarcima čak i ako je ta žena manje sposobna od nekog drugog muškog kandidata. Shvaćaš kako to šteti svima?

    Ravnopravnost spolova bi trebala biti upravo to. Ravnopravnost. Ne kada žena uspije u nečemu ''bravooo ženo uspjela si među ovim muškarcima, ponosni smo'' jer to je po meni uvredljivo i samo aludira da žene i jesu manje sposobne od muškaraca. Izgleda da su feminacistkinje najuvredljiviji po pitanju toga kako gledaju na žene. Tako je nekad sa crncima ili ostalim manjinama, zbog opresije koju su trpili u prošlosti, sada često dobijaju prednost u određenim stvarima. Nije li cijela poanta jednakosti da ih se tretira jednako, a ne specijalno?

    Poistovjećujem feminizam sa feminacizmom jer kao što rekoh, davno su se rješili problemi feminizma i danas su ostale samo takve lude. Ne znam gdje još plaćaju žene manje za isto obavljeni posao i naravno da ne bi trebalo biti tako, tu su apsolutno u pravu. Al ne mislim da danas toga ima u praksi baš.

    Ni ja IRL ne poznam feministkinje il se bar ne družim s njima i normalno, nemam ništa protiv žena općenito, ali sve im više raste broj zbog tumblra i ostalih edgy siteova za buntovne tinejdžere. Politička korektnost bi mogla postati ozbiljan problem u budućnosti.

  20. #20

    Re: Moderni feminizam

    Ako u zemlji ima karikiram 52% žena, onda je ravnopravno da ih toliko i bude na izbornim listama, ili u saboru, a ima ih oko 20%. U sabor se ne biraju ljudi po stručnosti nego po stranačkim listama, po stranačkoj podobnost, po političkoj trgovini, populizmu, demagogiji itd. Stvar je daleko od jednostavnog. Kada bi se birali po stručnosti onda bi to bilo idealno društvo u kome bi svi imali svi jednaku priliku za dokazivanjem. Npr. nacionalne manjine imaju pravo na svog zastupnika što nema nikakve veze sa ukupnom sposobnošću istoga. Kako da se postigne ravnopravnost u neravnopravnom društvu ako ne pravilima?


  21. #21

    Re: Moderni feminizam

    Ne razumijem se u politiku niti me zanima pa ne znam kako se to bira, ali opet, ako se gleda po političkoj trgovini i listama i to, onda se treba po tome gledat a ne popunjavat nekakve zacrtane postotke. Btw nije li bio doveden zakon da mora bit 40% žena u saboru il nešto tako?

  22. #22
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Moderni feminizam

    ništa briši, shitpost

  23. #23
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2014
    Postova
    252

    Re: Moderni feminizam

    saborski madraci
    stvarno treba pustit plin na ovu sjednicu ako ovakvi ljudi i dalje sjede tamo

  24. #24
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Moderni feminizam

    npr ako isprebijam neku modernu feministkinju, onda onda nemre dobivati poene još i na nasilju nad ženama? to je isto kao da i lika našamaram jel?

  25. #25
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Moderni feminizam

    Točno

  26. #26

    Re: Moderni feminizam

    iks ko kuča na malokija

  27. #27

    Re: Moderni feminizam



  28. #28

    Re: Moderni feminizam

    = Citat = Izvorno postao pimp Pregledaj post
    npr ako isprebijam neku modernu feministkinju, onda onda nemre dobivati poene još i na nasilju nad ženama? to je isto kao da i lika našamaram jel?
    Ne, onda se ne računa, JER UDRIO SI ŽENU.

  29. #29
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Moderni feminizam

    Šta se mene tiče, neka sere štogod tko hoće. Nisu feminacistkinje ni prvi ni posljednji idioti na kugli zemaljskoj. Mene samo smeta kad ih netko shvaća ozbiljno i pušta da mu neka politička ili društvena korektnost utječe na posao koji s time nema veze. Ne pizdim toliko čak ni oko te moderne korektnosti u gaming industriji koliko ostali, ali to je idealan primjer neke recimo industrije ili čak možda kulturne sfere koja ne bi s time trebala imati ništa i koja bi mogla jednostavno ignorirati taj kretenizam kao i sav normalan narod.Odnosno, smeta mi kad se to zavuče u mainstream i nametne se kao nekakva društvena norma. Za par godina će te čudno gledati ako nisi sweden yes.Normalno kod nas još nema takvih jedinki, ili bar vrlo malo, ali pošto je na zapadu postalo kul, doći će i kod nas sa jedno 4 godine zakašnjenja, isto kao i hipster naočale i slični trendovi.@Maloki: Ok, žene imaju manje plaće i teže dolaze do posla, ali tu nikakav feminizam ne može ništa napraviti, ili vrlo malo. To je vjerojatno ponajprije uzrokovano velikom nezaposlenošću i mogućnosti da poslodavac koji je vjerojatno najčešće muškarac bira između mase kandidata pa će nekako najradije odabrati muško, bar pretpostavljam. Kad nekome treba radnik i kad bi imao solidan dokaz da je taj i taj kandidat bolji od ostalih (što je za mnoge poslove i pozicije jako teško utvrditi), onda ne bi nimalo gledao kojeg je spola. Da ne spominjem kako bi pomoglo kad bi nezaposlenost bila manja i kad bi bila veća nestašica potencijalnih radnika. Statistika također ne može pokazati da li su žene generalno doista jednako sposobne na određenim radnim mjestima.Što se tiče porodiljnog, ako se ne varam, prema trenutnim zakonima i muškarci mogu dobiti dopust. Ako je tako, onda problema nema, samo je na ženama i njihovim partnerima onda odgovornost da se počne i muškarce tjerati da ostanu doma s djecom. Ili još bolje neka uzmu oboje.

  30. #30
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Moderni feminizam

    Jel to novi feature da forum ignorira nove redove?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •