Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 79

Tema: Miš Miš Miš

  1. #31
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Miš Miš Miš

    Ma 95% ću si piknut DeathAddera. Ako ga bude bilo u ADM-u.

    560kn, možda još dobim popust neki za gotovinu i trajat će barem 3-4 godine i super.

  2. #32
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Miš Miš Miš

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Ne. Taj miš nije po ničemu dobar, a košta ko spk.
    svetog petra kajgana

    Ma uzmi Razera, mislim da ga Razarač ima polovnog već godinama.

  3. #33
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Miš Miš Miš

    Pa uzmi ga negdje gdje je jeftiniji, 560 Kn je dobrano paprena cijena za DA.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  4. #34
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Miš Miš Miš

    Ne znam, ne mogu baš naći nigdje u ZG jeftiniji...

  5. #35
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Miš Miš Miš

    Bio je u Fenixu, al čini se da ga više nemaju (trenutno).

    Pogledaj si i ovaj miš:
    http://www.fenix.hr/product.asp?prod...b&code=F403211
    Također neloš izbor.

    Evo gdje imaš DeathAddera:
    http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=deathadder
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  6. #36
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Miš Miš Miš

    Ma da, tu sam i gledo i nigdje nema. Ima u Instaru neki World of Tanks za 500kn, kaj će mi to.

    EDIT: taj magazinrs je u ZG, to nisam znao, jao.

  7. #37
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Miš Miš Miš

    Ali piše kontaktirajte nas za informaciju o raspoloživosti, bla bla. Znači vjerojatno nemaju. Al probat ću ih nazvat sutra. Ajd hvala svima, odo ja krmit. Slobodno još nabacite ak imate kaj pametno, pa pročitam ujutro

  8. #38
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Miš Miš Miš

    Očekujem nove informacije sutra po povratku s posla (oko pola 10 navečer), a možda provjerim temu i ujutro ako stignem (oko cca pola 10 ujutro).

    Btw prije nego sam popravio dvoklik na svom Kudosu opcija mi je bio DeathAdder za ~500 Kn. Iako nisam fan Razera, ne smatram ih kvalitetom. Toliko o tome valja li taj miš.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  9. #39
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Miš Miš Miš

    Evo pametno nešto: ako nemaju u MagazinaRS, uzmi World of Tanks u Instara jer je jeftiniji puno i nema nikakve razlike. Bit ćeš sretan ko malo dijete vjeruj mi.

  10. #40

    Re: Miš Miš Miš

    Ovaj Logitech 502 je valjda prvi sfušani miš od njih nakon dugo vremena. Ovako loše nožice na tako skupom mišu su sramota. Ali vjerujem da takve stvari priznaju pod zamjenu jer su izuzetno pošteni i imaju dobar glas po to pitanju. Tako da ako kupuješ neka bude logitech, inače savršeno kvalitetna periferija i garancija koja zbilja funkcionira.

    Na tvom mjestu bih se maknuo od žice, miš,tipkovnica i gamepad bez žice djeluje oslobađajuće . Sad mi je krivo ko psu što si nisam kupio bežične slušalice koliko god trenutne imale fenomenalan zvuk.

    Razmisli o ovom mišu.
    http://www.adm.hr/product_info.php?c...oducts_id=8100

    Dobro leži u ruci, sa dvije baterije ima odličnu težinu a to možeš regulirati i staviti samo jednu bateriju ako želiš lakši. Trajnost baterija je cc dvije godine intezivne upotrebe, tako da nema "punjenja". S obzirom da je bežični skroz je jednostavan za upotrebu na stolu a odlično posluži i kao daljinski upravljač sa kreveta prilikom gledanja nekog filma npr. Imao sam prije toga MX 518 i G 400 pa ne primijetim nikakvu razliku u igrama u smislu manje brzine ili kašnjenja.


    Nema neke solidne recenzije ovog miša pa možda posluži i ovo



  11. #41
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Miš Miš Miš

    Pa, za singlePlayer igre je i taj miš OK. Za multiPlayer, gdje igraš protiv drugih igrača, poželjno je eliminirati što više ograničavajućih čimbenika kako bi igrao što bolje (kao što sam i prije spominjao, dobra periferija te neće učiniti boljim ali loša itekako hoće gorim, pa ako imaš lošu bolje pređi na dobru).
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  12. #42

    Re: Miš Miš Miš

    90% vremena igram multi i ne vidim neku razliku, ali OK. netko drugi bi ju možda primjetio.


  13. #43
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Miš Miš Miš

    Ma nisam uopće fan bežičnih stvari, osim slušalica. Nikad u životu mi nije bilo potrebno da mi je miš ili tipkovnica bežičan, a samo me znalo sjebat kad gubi signal ili tako nešto.

    Zvao sam magazinrs i nemaju deathaddera, idem do ADM-a pa ću tamo piknut njega ili g500s.

  14. #44
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Miš Miš Miš

    Bolje G502 nego G500s pa makar i imao jednog dana problem s nožicama.
    Ili si negdje uzmi, ako bi bežičnog, G700s - ni on nije loš.
    Al na tvom mjestu ja bih ili DeathAddera ili Roccat Kone Pure.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Miš Miš Miš

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Ovaj Logitech 502 je valjda prvi sfušani miš od njih nakon dugo vremena. Ovako loše nožice na tako skupom mišu su sramota. Ali vjerujem da takve stvari priznaju pod zamjenu jer su izuzetno pošteni i imaju dobar glas po to pitanju. Tako da ako kupuješ neka bude logitech, inače savršeno kvalitetna periferija i garancija koja zbilja funkcionira.
    Nije jedini, moj Logi Anywhere Mouse MX je nakon 3 mjeseca zavrsil na zamjeni zbog dvoklika (kliknes jednom od prijavi dva put) i krepanog mid wheela i eto sada nakon kaj novog koristim cca 4 meseca je opet pocel raditi dvoklik, ne cesto ali ono jednom u 20-30 klikova registirira na single click da je dvo klik, tak da ce opet na zamjenu izgleda

    A da ne pricamo da moja Logi Illuminated koliko god da je udoban i do jaja nakon 2.5 godine zgleda gore najveceg srotiksa s placa jer se izlizalo pol tipki ...

    Onak oboje neoprostivo jer je mis skoro 500kn dok je kiba jos i skuplja ...
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  16. #46
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Miš Miš Miš

    Uzeo deathaddera jer nije bilo drugih bas za izbor, a taman je dosla dostava razera. Baš je delicija miš, dosad sam uvijek imo neke divlje logitechove koji su onog cudnog oblika a drzo bi ih u ruci ko da drzim DA, nisam ni sanjo da postoji miš takvog oblika. Fala svima

  17. #47
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Miš Miš Miš

    Uzivaj

    Ja sam orginali DeathAdder koristil prek 6 godina a sada sam prek dvoje godine na DeathAdder 3.5g

    I po obliku meni nema boljeg misa
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  18. #48
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Miš Miš Miš

    Da, stvarno mi je to najbolji oblik o kojem nisam ni sanjao da postoji. I još mi je super što ima samo back i forward tipke, bez onih milijun ostalih glupih tipki za mijenjanje DPI i kaj već ne. To mi tak i tak netreba.

  19. #49
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Miš Miš Miš

    Šta nisi prije reko da nećeš onaj World of Tanks? Našo sam ovdje za 525 kuna obični http://playgame.com.hr/razer-deadhadder-2014-mis-gaming

  20. #50
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Miš Miš Miš


  21. #51
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Miš Miš Miš

    Ma nema veze, bilo mi je usput ovo jer sam išo na Rebro, tak i tak bi tih 40kn razlike potrošio za benzin dok dođem do tih drugih dućana, pogotovo karlovac hehe

  22. #52
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Miš Miš Miš

    Super. Svakako za koji dan javi dojmove i slično - jerbo nije isključeno da ću i ja za koji tjedan uzeti taj miš.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  23. #53
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Miš Miš Miš

    Ma brutala je miš, nemam tu kaj puno za pričati više. Javim ako se kaj sjebe

  24. #54
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Miš Miš Miš

    A što od igara igraš s njime? Jel primjetiš da je klik brži?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  25. #55
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Miš Miš Miš

    "Na tvom mjestu bih se maknuo od žice, miš,tipkovnica i gamepad bez žice djeluje oslobađajuće . "

    >da, žica je smece i mrzim ju, ali i dalje je bolja od bezicnog smeca za nezahtjevne korisnike koji ne znaju za bolje i koji koriste miš kako bi upalili film.

    "Sad mi je krivo ko psu što si nisam kupio bežične slušalice koliko god trenutne imale fenomenalan zvuk". (>kek)

    Razmisli o ovom mišu.
    http://www.adm.hr/product_info.php?c...oducts_id=8100
    "kao daljinski upravljač sa kreveta prilikom gledanja nekog filma npr. "
    lel

    "Imao sam prije toga MX 518 i G 400 pa ne primijetim nikakvu razliku u igrama u smislu manje brzine ili kašnjenja."
    >naravno, kad nisi ni igrao ništa što zahtjeva brzinu ili ne kašnjenje i nikad nisi dosao u poziciju da ti crkne miš u bitnom momentu

    deathadder je najbolji mis na trzistu trenutno, sto se tice gaminga bar, uz odredene steelseriese i logiteche, koji se razlikuju po grippu koji je za njih predviđen.

  26. #56
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Miš Miš Miš

    @marijanovic
    ja sam na deathadder black editionu, koji je inferiorniji DA 2013 (moj ima sjebanu teksturu, stariji je itd.), sa novim pc-om sam testirao i g400s, i novi, tj da 2013. takoder je i neka Kana upala.
    od svega mi je DA 2013 daleko najbolji miš koji sam u ruci drzao. Za claw grip je bogom dan (g400s je palm grip).
    imam dosta veliku ruku btw. U cs-u, doti, Osu!, bf4, DA 2013 je sigurno najbolji miš koji sam ikad probao. Blizu su mu jedino stariji DA, sensei, i mislim da je tocno jedan roccat bio jeben.

  27. #57

    Re: Miš Miš Miš

    O kakvom crkavanju miša pričaš unutar igre? Znači nema crkavanja i gubljenja signala, nikada. Zar misliš da bi konzolaši kupovali konzole kada bi im bežični gempad crkavao i gubio signal? Od kuda ti da nisam igrao ništa što zahtjeva brzinu? Bežična tehnologija je skroz zrela.


  28. #58
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Miš Miš Miš

    zrela za ostat tamo gdje joj je i mjesto za sada. lol, sta konzolasima moze bit ako im gempad crkne? na xboxu mi se znalo, ali vrlo rijetko dogodit da izgubi signal na sekundu, sto se u vecini mp pc igara ne smije dogodit, nikad. sto si igrao sto zahtjeva brzinu?

  29. #59

    Re: Miš Miš Miš

    COD, Battlefield, arma itd. Nikakvih problema, tak da ne znam kakvu si ti šrot tehnologiju koristio.


  30. #60

    Re: Miš Miš Miš

    EDIT;

    I gdje je mjesto bežičnoj tehnologiji trenutno. LOL. Sve konzole su na njoj a što se PC-a tiče svaki poznati brend ima takve proizvode.


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •