Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 47 od 47

Tema: Monitor i kabeli

  1. #31
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Monitor i kabeli

    pa zato i pitam prije nego sto kupim? nista, pogledam sta ljudi kazu okolo po forumima, uzmem ili p2414h, ili 24/27 samsunga.

  2. #32
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Monitor i kabeli

    Znaci, imam dvoumicu. Samsung S24D590PL ili Dell P2414H. jednog od ta dva uzimam. Ako itko ima ikakav input, plz napišite. Nekakve boljke jednog/drugog, ili osobna iskustva sa bilo kojim od ta 2.

  3. #33

    Re: Monitor i kabeli

    Dell. Zato jer ima odličnu LG matricu i odličan stalak.


  4. #34
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Monitor i kabeli

    imam taj Dell i super sam zadovoljan, nemam nikakvih zamjerki...

  5. #35
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Monitor i kabeli

    peglas ps3 na njemu? kako si spojio, hdmi na dvi kabel/konverter?

  6. #36
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Monitor i kabeli

    ne, to mi je za komp...imam telku u sobi tak da nemam razloga spajat PS3 na monitor...

  7. #37
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Monitor i kabeli

    Defitnitivno Dell, na svim testovima kaj sam videl Samsung mi zgleda nekak isprano, a i taj stalak od Della je jednostavno pre dobra stvar (Zena ima UtraSharp U2412M) i ono zalim kaj moj monitor nema taj stalak
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  8. #38
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Monitor i kabeli

    = Citat = Izvorno postao ezav Pregledaj post
    Defitnitivno Dell, na svim testovima kaj sam videl Samsung mi zgleda nekak isprano, a i taj stalak od Della je jednostavno pre dobra stvar (Zena ima UtraSharp U2412M) i ono zalim kaj moj monitor nema taj stalak
    moguce da samsunga nisu kalibrirali, cini mi se dosta ok kalibriran, nemam pojma iskreno, al uglavnom tenks na inputu, uzmem della vjerovatno kroz tjedan

  9. #39
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Monitor i kabeli

    = Citat = Izvorno postao ezav Pregledaj post
    Defitnitivno Dell, na svim testovima kaj sam videl Samsung mi zgleda nekak isprano, a i taj stalak od Della je jednostavno pre dobra stvar (Zena ima UtraSharp U2412M) i ono zalim kaj moj monitor nema taj stalak
    Ne kužim to hvaljenje stalka. Ja sam svoj postavio na visinu koja mi paše, full ravno i to je to. Fakat sam ikad koristio pivot.

  10. #40
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Monitor i kabeli

    Moguce da je do kalibracije, ali realno u zadnjih 2-3 godine nisam videl "dobrog" (tj. da se meni prikaz svida) monitora od Samsunga.

    Weki u prvo to, stavil na VISINU koja ti pase, em jako malo monitora ima stalak na kojem se to moze, em na svim s kojima sam delal sem Della ta micanje po visni je krzljavo (premalo ide gore dole, ili ima kao zareze za gore dole), tih 20+ cm gore dole po visini koje Dell pruza je savrseno za sva koristenja, a pivot je zakon kada ti je to recimo sekundarni monitor, nem lepseg neg okrenut da mozes prolaziti kroz velike kolicine teksta
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  11. #41
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Monitor i kabeli

    uzeo della, malo su mi boje hladne, sive, nežive? film mi je izgledao dobro, i igre isto, ali nekako mi je u windowsima sve pre sivo. na onom difolt windows 7 wallpaperu ima bas svijetlu nijansu plave, realnije i bolje mi izgleda ovaj stari tn panel koji je ukljucen do njega. mozda se samo moram priviknut? i u browserima mi je sve sivo, isprano i neživo? moguce da je do rendom kineskog dvi kabela iz čipoteke?
    kalibraciju sam napravio po tft centralu i onom drugom sajtu, na oba je slicna slika

  12. #42
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Monitor i kabeli

    also, imam nesto ips glowa u donjem lijevom kutu sto je ocekivano, ali pod dosta kutova gledanja mi se cini kao da pršti glowom, to bi trebalo bit tako?

  13. #43

    Re: Monitor i kabeli

    Hebiga, na mom LG nema probijanja osvjetljenja i prvi dojam nakon TN-a je bio vauuu kad su boje u pitanju.


  14. #44
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Monitor i kabeli

    = Citat = Izvorno postao hansi Pregledaj post
    uzeo della, malo su mi boje hladne, sive, nežive? film mi je izgledao dobro, i igre isto, ali nekako mi je u windowsima sve pre sivo. na onom difolt windows 7 wallpaperu ima bas svijetlu nijansu plave, realnije i bolje mi izgleda ovaj stari tn panel koji je ukljucen do njega. mozda se samo moram priviknut? i u browserima mi je sve sivo, isprano i neživo? moguce da je do rendom kineskog dvi kabela iz čipoteke?
    kalibraciju sam napravio po tft centralu i onom drugom sajtu, na oba je slicna slika
    Općenito svi monitori s toliko jakim coatingom imaju isprane boje. Da si htio sjajne boje, trebao si birati stakleni panel.

  15. #45
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Monitor i kabeli

    i mislio sam da je do matte ekrana, jebiga sad, dobar je monitor

  16. #46
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Monitor i kabeli

    al jbmu, ovo mi se cini malo previse.
    http://www.lg.com/uk/monitors/lg-W2241S-BF-lcd-monitor ovo mi je stari, znaci pise da je non-glare, sto je matte? i on mi ima pun kurac zivlje boje
    dosta jak coating na dellu?

  17. #47
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Monitor i kabeli

    ja kad sam prešao na tog Della, prvi dojam su mi bile super boje...meni sve super izgleda, jedino dok mi je 90% ekrana bijelo onda malo smeta tolika bjelina...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •