Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Might & Magic Heroes VII

  1. #1
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Might & Magic Heroes VII

    https://www.youtube.com/watch?v=1tdEkcE5EkE

    nisam gledo nista osim trejlera.
    zgleda lose. nisam impresioniran. bit ce smece ko i prosli M&M

  2. #2
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Might & Magic Heroes VII

    Po traileru ne možemo zaključiti ništa (osim da je cheesy). Kaj ja znam, osobno mi šestica nije bila loša. Dobro, neću je niti pokušavati uspoređivati sa trojkom i peticom, pogotovo ne stvari kao gradove itd, ali combat mi je u šestici bio dosta dobro odrađen - ama baš svaka jedinica je bila različita i imala svoje slabije i jače strane. Svakoj frakciji je trebao potpuno drugačiji pristup i u težim bitkama je stvarno trebalo taktizirati. Vidjet ćemo jesu li išta naučili iz svega toga te kako će spojiti zahtjeve community-a i modernih casualfagova.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Might & Magic Heroes VII

    je, baš se ništa ne može zaključiti iz trailera...šesticu nisam još igrao, tak da ne mogu usporedit...nadam se da će bit na razini, ili barem blizu, petice

  4. #4
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Might & Magic Heroes VII

    = Citat = Izvorno postao Outmind Pregledaj post
    Po traileru ne možemo zaključiti ništa (osim da je cheesy). Kaj ja znam, osobno mi šestica nije bila loša. Dobro, neću je niti pokušavati uspoređivati sa trojkom i peticom, pogotovo ne stvari kao gradove itd, ali combat mi je u šestici bio dosta dobro odrađen - ama baš svaka jedinica je bila različita i imala svoje slabije i jače strane. Svakoj frakciji je trebao potpuno drugačiji pristup i u težim bitkama je stvarno trebalo taktizirati. Vidjet ćemo jesu li išta naučili iz svega toga te kako će spojiti zahtjeve community-a i modernih casualfagova.
    Ne znam ako si igrao kasnije, no updejtali su gradove koji mi sada izgledaju kudikamo bolje od onih u petici. Dakle 2D stil s nekoliko animacija.
    Inače u šestici je combat gg, meni u biti najviše nedostaju old skul resursi i academy rasa. Ne mogu im nikako oprostiti što nema titana.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  5. #5
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Might & Magic Heroes VII

    Igrao sam kada su dodali gradove, no nije to to. Vidi se da su ih dodali na silu jer su to tražili fanovi, pa su ispali nekako navrat-nanos. Najljepši gradovi su po meni u petici, premda je necropolis puno atmosferičniji u dvojci i trojci.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  6. #6
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Might & Magic Heroes VII

    Ja sam mislio da je taj serijal davno propao. Tko još uopće igra takve igre?

  7. #7
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Might & Magic Heroes VII

    @outmind
    GG je necropolis, al' jednostavno ne mogu nadmašiti background glazbu trojke što svakako nedostaje za bolji utisak atmosfere. Al' nezz, iako su ih naknadno dodali, prilično mi gg izgledaju.
    Neka u sedmici vrate klasične resurse, još se maknu od klasičnog fantasy dizajna petice i slože dobar map editor pa će to biti gg. Posebno je važna ova posljednja stavka budući da su za dug život trojke ponajviše zaslužne fantastične fan made mape.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  8. #8
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Might & Magic Heroes VII

    Kad smo već kod trojke, neki dan sam si instalirao Horn of the Abyss. Jesi igrao? Dodali su novi grad (pirate's cove) i hrpu poboljšanja, tweakova itd. Zgodno je.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  9. #9
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Might & Magic Heroes VII

    Nope, nisam trojku palio već neko vrijeme. Thx za info, budem isprobao.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  10. #10
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Might & Magic Heroes VII


  11. #11
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Might & Magic Heroes VII

    Ovaj IGN-ov novinar zbilja nije igrao niti jedan HOMM...Kakva pitanja on njemu postavlja.

    Igra i ne izgleda loše. Gradovi su nekako slični trojci, a combat petici.

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  12. #12
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Might & Magic Heroes VII

    Za moj ukus možda malo previše naglašene boje u artu, no ostalo izgleda sasvim ok - vratili su standardni broj resursa, academy rasu (iako bi mi bilo draže da je dizajnerski rađena prema trojci, a ne petici), sredili magije te bolje povezali taktički i strateški dio igre. Neka još naprave dobar map editor i bit će to ok. Jedino će i dalje iritirati uPlay.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  13. #13
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Might & Magic Heroes VII

    = Citat = Izvorno postao Gothmog Pregledaj post
    Ovaj IGN-ov novinar zbilja nije igrao niti jedan HOMM...Kakva pitanja on njemu postavlja.

    Igra i ne izgleda loše. Gradovi su nekako slični trojci, a combat petici.
    >velik sam fan tbs-ova ali niakd nisam igro homm. ogroman retard.


    = Citat = Izvorno postao Deadwalker Pregledaj post
    Za moj ukus možda malo previše naglašene boje u artu, no ostalo izgleda sasvim ok - vratili su standardni broj resursa, academy rasu (iako bi mi bilo draže da je dizajnerski rađena prema trojci, a ne petici), sredili magije te bolje povezali taktički i strateški dio igre. Neka još naprave dobar map editor i bit će to ok. Jedino će i dalje iritirati uPlay.
    igra mi izgleda ok, al ne znam koji kruac nece sve rase odjednom dati. jebeni dlcovi koje cu piratizirati kao i obicno.
    resursi su nazad to je bitno, mapa izgleda ok, gradovi su mi fora, tj heaven barem.
    borba isto ok izgleda, treba vise vidjeti da se da bolje zakljuciti. ajedino se nadam da ce bit fluidna poput homm3

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •