Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: WiLD [PS4]

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    WiLD [PS4]



    Dakle najavljena je nova PS4 ekskluziva na Gamescom-u. Igru razvija Michel Ancel, koji je zaslužan za Beyond Good & Evil i zadnje Rayman-e sa svojim novoosnovanim studiom, Wild Sheep Studios. Pošto je tip bio valjda zadnja svijetla točka u Ubisoftu, igra možda ispadne i dobro.

    Zasad se nezna puno osim da će igra biti open world i da ćemo moći igrati sa svakakvim živinama te ljudima. E i da, navodno će svijet biti veličine Europe. Neznam što bi to trebalo značit za igru, al svakako se isplatit pratiti kako se igra bude razvijala. Svakako mi ovo zvuči zanimljivo pa budem ispratio kako sve ispadne.

    INFO


  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: WiLD [PS4]

    Moglo bi biti ok, svakako mi se dopada kao ideja no vidjet ćemo što će ispasti iz toga.

    Mene je više zainteresirao onaj Hellblade od studija koji je radio zadnji DMC i Heavenly Sword..

  3. #3
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: WiLD [PS4]

    Nisi napisao da je Ancel spomenuo da će sve životinje i druga bića biti igrivi likovi.

    Najbolja igra sajma. Nema veze s Ubisoftom i rulat će.

  4. #4
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: WiLD [PS4]

    Izgleda ko zadnje smeće.
    Podsjeća na 3D Tokyo Jungle (smeće) s prevelikom, prepraznom otvorenom mapom.
    I grafika i art dizajn su smeće.

  5. #5

    Re: WiLD [PS4]

    Meni se ni video ne da pogledati do kraja, smeće.


  6. #6
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: WiLD [PS4]

    GG djeluje so far, nekako me podsjeća na Ubisoftov From Dust, samo mnogo dorađenije i s drugačijim fokusom.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  7. #7
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: WiLD [PS4]

    Neznam kako već zaključujete što će biti, al meni se sviđa ideja i tko stoji iza cijelog projekta. No opet mi se ne sviđa ova smiješna izjava da će igra biti veličine Europe. Makar da bude i pola toga, to gotovo sigruno znači da će biti prazna, siromašna na sadržaju i s hrpom kopiranog jednoličnog okoliša.

    A još im je k tome ovo i prva igra. Možda su trebali ići prvo na nešto manje i sigurnije, a onda kad ustanove za što su sposobni i kad se dokažu na nešto veće.

  8. #8
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: WiLD [PS4]

    Nije im prva igra, sve su to iskusni devovi u igri.

    Postala je gotovo praksa da svaki bolji producent igri u zadnje vrijeme radi svoj studio. Prije si trebao biti dio velikog studija jer su svi radili svoje engine, imali svoje studije za snimanje zvuka i drugo.

    Danas je to puno jednostavnije i jeftinije. Licenciraš jeftin engine, middleware, iznajmiš par dana tonski studio i primiš se posla.
    Sve češće prva igra ambicioznog studija ispadne odlično. Primjera je hrpa.

  9. #9
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: WiLD [PS4]

    Ako forsiraju ogroman open world , a igra izgleda kao sto je u traileru sada nece biti dobro.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •