Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 64 od 64

Tema: Možete li gledati crno-bijele filmove?

  1. #61
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Možete li gledati crno-bijele filmove?

    Nosferatua ova muzika totalno uništi

  2. #62
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Možete li gledati crno-bijele filmove?

    Metropolis je izasao i u blueray verziji. Izgleda predobro, nemojte ga gledat na youtubeu ako ne morate.

  3. #63
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Možete li gledati crno-bijele filmove?

    Nosferatua sam jedva pogledao u dva-tri sjedenja i svaki put skoro zaspao.
    Za Metropolis ili išta slično nema više te sile koja bi me natjerala tako nešto gledati.

  4. #64
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Možete li gledati crno-bijele filmove?

    Ma lako što ljudi ne gledaju crno-bijele filmove, nego znam i dosta njih kojima je općenito činjenica da je film stariji od određenog broja godina automatski znak da se to ne gleda.
    Tipa, dođem na neke forume, threadovi za filmske preporuke, svaki drugi post je " dajte neki xy film a da nije stariji od 2-5-10 godina"
    Ili pričam jednom s jednom velikom obožavateljicom LOTR-a i spomenem Hobbit crtani iz 70-ih, reakcija na to "Ah...a to mi je prestaro onda da bi gledala...Iz 70-ih..."
    Ili jednom s rođacima idem gledat film na kompu, idem upalit Hammerovog Drakulu "Hej, jesi ti normalan!!?? Pa nećemo to gledat, jel vidiš ti da to ima preko 50 godina!!"
    A najbolji su mi fanovi Tarantina kad odbijaju gledati stvari po kojima je napravio svoje plag...homagee. Tako jednom pričamo ja i frend o Django Unchained, ja preporučim Corbuccijevog Djanga, dobijem odgovor u stilu "Prestaro mi je to, ne mogu gledati filmove prije 70-ih".

    Da, Tarantino i Rodriguez, to su genijalci i majstori filma, al jebeš ti ove spaghetti westerne, gialloe, blaxplo, kung fu i hong kong akciju, to su neki tamo bezvezni prastari smeće trash b-filmovi, tko vidio to gledati danas.

    Da ne spomenem da je nekima također izgleda negledljivo i sve što nije američko, ili bar iz engleskog govornog područja. Tipa spomenem rođaku talijanske horore i kako su oni poslužili kao inspiracija nekim američkim horor redateljima, ovaj odmah odgovara: "Aha, to je ono kad nekoga inspirira nešto što pogleda pa poslije nadmaši to i napravi bolje."

    /rant over

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •