Stranica 15 od 15 PrvaPrva ... 5131415
Prikazujem rezultate 421 do 444 od 444

Tema: Bloodborne (PS4)

  1. #421
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Bloodborne (PS4)

    NiOh izgleda sranje. Možda ne ko Lords of Fallen sranje, al svejedno sranje.

    From Software radi novu igru, to je već dosta. Ili je BB2 ili nešto novo, kako god da okreneš vjerovatno će bit jebeno.

  2. #422
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Rade 3 igre.

    Igrao sam NiOh demo i daleko je od sranja.

  3. #423
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Hex, si kupio PS4 ili PS4pro?
    Di si kupio?
    Kaj je kliknulo da napokon kupiš (ak se dobro sjećam, isto si kao ja htio odigrati par ekskluziva, ali nikako da te kupe)?
    Se teško bilo naviknuti na PS4 gamepad nakon godina xBox gamepada?
    Kaj s igrama, kupiš novo u dućanu pa prodaš kad odigraš ili...?


    Nekako sam opet počeo trzati na ekskluzive, pa ne znam da li da igram preko youtuba ili da napokon kupim xD

    Čitam glasine da 2018 "možda" izađe PS5, samo glasine naravno, ali to je iza ugla... kaj nakon toga, u kurcu sam!? A u kurcu sam i u oba slučaja pošto PS5 opet nebu vrtio PS4!? :/ To mi je jedino najveći deal breaker, što i PS3 ima igara koje želim probati, jebem ih u oko što ne podržavaju prošli gen na novom Lako za cijenu, nije PS skup, igre jesu, ali može proći ako ih recikliraš i čuvaš samo najbolje...

    Pro naravno. Nije baš imalo logike ići na Slim. Sa njuškala sam uzeo dok je bila poplava radi T-Com akcije, ne znam kak je trenutno situacija.
    Odmah prvi dan sam za s njuškala uzeo Uncharted 1, 2, 3, 4, The Last of us Remastered i Bloodborne GOTY (700kn sve skupa). Uzeo sam si par dana nakon toga i Rachet & Clank da isprobam kako funkcionira game.co.uk i upiknuo i FIFU 17 (ustvari i najveći razlog kupnje konzole) dok je bila na popustu na PS storeu.

    Last of Us i Bloodborn su jebeni. Uncharted 1 nije bog zna šta i bez njega možeš (to je već skoro 10 godina stara igra i osjeti se), ali već dva sata dvojke su mi zabavnija nego cijela jedinica i više ono što sam očekivao od serijala.

    Vrlo vjerojatno ću sve fizičke prodati ili nastojati zamijeniti tokom ove godine (trenutno nema ništa vrijedno tradea ionako). Nisam kolekcionarski tip, a i teško da ću ijednu od tih igara igrati nakon što ih jednom prođem.

    Ustvari mi je PS4 gamepad ok. Dosta brzo sam se naviknuo i ne vidim baš neku razliku u odnosu na xbone u kvaliteti mog igranja FIFE. I dalje mi je Xbone draži jer je veći i ima meni osobno bolje triggere, ali mislim da se ne trebaš brinuti. Xbone ima i manje te nešto više postavljene gljive pa mi se ne događa ko ovdje da prst klizi po njoj. Vele da se to riješi sa kapicama koje staviš gore, ali nikad mi nije stigla pošiljka istih sa game.co pa ću izgleda morati ići paypal disputeom rješavati stvar.

    PS5 ako i izađe 2018., prije 2019/20 neće biti dovoljno ekskluziva koje bi me natjerale kupiti ga. Pa pogledaj sad PS4. Imaš Bloodborne i Uncharted 4 i to je praktički to od vrhunskih naslova.

  4. #424

    Re: Bloodborne (PS4)

    super da si uzeo pro za ps3 igre


  5. #425
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ti to hoćeš reći da jedan Bloodborne nije vrijedan 3000 kuna?

  6. #426

    Re: Bloodborne (PS4)

    Još nije vrijeme za PS4, tek pred kraj platforme kad se nakupi barem desetak dobrih ekskluziva u pola cijene. Negdje pred izlazak PS5.


  7. #427
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    super da si uzeo pro za ps3 igre
    Uzeo sam radi FIFE ko što sam i rekao.

  8. #428

    Re: Bloodborne (PS4)

    Pa kakvi su benefiti za fifu na 1080p rezoluciji u odnosu na vulgaris konzolu? Ak nemaš neki 55" 4K ekran nema smisla pro. Ove vulgaris konzole idu po 1500 kn i toliko vrijede.


  9. #429
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Brijem da se difa bez beda veti na 1080p/60fps.
    Znam da se i BF1 i CoD IW tak vrte, a izgledaju ful dobro.
    Overwatch isto.

  10. #430

    Re: Bloodborne (PS4)

    Brijem da je na fifi isti fps uz nešto malo bolje vizualije na 1080p i jedina prava prednost je kad ga upogoniš na 4K, BF1 nema 60 fpsa na 1080p, za 60 fpsa lock ti treba zvjerski PC.



  11. #431
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Pa kakvi su benefiti za fifu na 1080p rezoluciji u odnosu na vulgaris konzolu? Ak nemaš neki 55" 4K ekran nema smisla pro. Ove vulgaris konzole idu po 1500 kn i toliko vrijede.
    Mislio sam na konzolu općenito da sam upiknuo radi FIFE, a za 600 kuna razlike u cijeni u tom trenutku vraga ću ići kupovati par godina star hardver. Pro je bio jedina logična opcija bez obzira što nemam 4K HDR TV.

    FIFA će raditi na 60 FPS svugdje, ali ak može izgledati bolje zašto ne. Vidi se razlika u prikazu i na 1080p, nije drastično, ali opet. Prelaskom na Frostbyte je igra poprilično skočila po grafičkoj prezentaciji. A i trebalo bi koristiti u svim novijim igrama. Evo za Mass Effect izgleda da će se na starom PS4 vrtjeti u 900p, jer ne može na 1080p.

  12. #432
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Bloodborne (PS4)

    FIFA se vrti na obe PS4 platforme u svim varijantama u 60 FPS-a. Dakle i base model vrti na 60/1080p, a novi vrti na 60/1080p i 60/4K. Jedino u je 30 FPS lock u prekidu igre (korneri, slobodanjaci, aut).

  13. #433
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Bloodborne (PS4)

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Rade 3 igre.

    Igrao sam NiOh demo i daleko je od sranja.
    Rade onaj neki Mech nastavak (lol), novi multiplatform i jednu PS4 eksluzivu.

  14. #434
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Onako od oka mi taj Nioh izgleda ko nešto što bih igrao.


    Sredio sam Margo Nurse? bossa. Baš ima fora animacije kad vitla sa sva četiri mača istovremeno. Nabacio sam +10 napokon na Cane i pojeo 3 umblical corda. Probat ću sad dalje sa DLC-om pa se onda vratim srediti zadnja dva bossa.

    I danas sam doživio prvu invaziju, jebeno je bilo. Uspio sam dobiti lika, ali baš je bilo napeto cijelo vrijeme. I naravno fajtovi dosta dulje traju kad se "možeš" hilati. Probao sam nakon toga ja nekog invadeati, ali jedino što sam uspio je da me igra izbaci sa servera. Sad mi je i više žao što nisam ovo igrao kad je bilo ljudi za pvp. Puno je zabavniji od Dark Soulsa.

  15. #435
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Imaš dost umbilical chordova za zadnjeg bossa?

  16. #436
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Bloodborne (PS4)

    Jedno PvP iskustvo i već je zabavnije od Dark Soulsa. I da si igrao kad je igra izašla ne bi imao puno borbi jer je PvP u Bloodborneu retardirano dizajniran.

  17. #437
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    @maloki
    3 treba ak je wiki točan. Valjda nisam negdje zeznuo.

    Pa sigurno bi imao više od ove jedne. PVP je aktivniji stoga i zabavniji. U Dark Soulsu najveći dio fajta gledate jedan u drugog sa podignutim štitovima. Ili dođe neki pizdek koji non stop spamma magije.


    Pala je i Maria danas iz trećeg pokušaja. Fora fight, pomalo je Devil May Cryska, ali prelako ju je viscereal attackom uništiti. Ono njeno oružje se može negdje nabaviti? Dvije katane koje se spoje u jednu. Imam feeling da sam kod nekih bossova samo trebao spammati blunderbuss non stop i kad tad bi aktivirao visceral.

    Sad sam završio u nekom ribarskom selu pa sutra nastavljam. Mislim da ću prodati sve materijale koje sam dosad skupio za šalice i ulupat u jedan skill point. To mi je daleko najlošiji dio cijele igre i ne vjerujem da ću više igrati.

  18. #438
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Bloodborne (PS4)

    Njeno oružje dobiješ u onom bunaru kojeg sam spominjao u tom selu.

  19. #439
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Heh, baš ga dobio prije par minuta. Eh, da je to oružje samo neki jednostavni pickup možda bih igrao igru ispočetka. Ima genijalne R1 L1 kombinacije, a i obični R1 combo je super. Ustvari sad kad ovo pišem mi je palo na pamet da ak idem na NG+ onda bi mi taj weapon ostao? Ili ne bi?

  20. #440
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ostaje

  21. #441
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Prošao malo prije. I sad se sjetio da sam zaboravio vratiti se do onog First Vicar bossa u katedrali, fak.

    Boss u ribarskom selu je bio ok. Uglavnom svi u DLC-u su mi među boljima. Ludwig i Lady Maria vjerojatno najviše cool od svih.

    Od fajta s Ghermanom sam očekivao malo više, ali sve isto ko i sa svim drugim hunterima. Brzi su i neugodni, ali sve ih se da "visceralati". Moon Presence nakon toga je bio čudan. Ostalo mi premalo blood vialsa nakon prvog fajta da bi uspio pa me sredio. Drugi pokušaj ga dovedem do 50% i onda me one shotao s nekim attackom koji je izgledao skroz obično. Nije mi baš bilo jasno kak mi je uzeo cijeli health. I onda mi se u trećem pokušaju posreći da ga 3-4 puta zaredom lupim sa lancem praktički na početku fajta. Vjerojatno sam ga staggerao jer mu je moj lik automatski napravio visceral. Pa je nakon 10 sekundi fajta bossu ostalo nekih 5% hp-a. Dosta boss fajtova sam ustvari imao više sreće nego pameti/skilla.



    Za kraj par razmišljanja o igri.

    Što se mene tiče, bolja igra od bilo kojeg Dark Soulsa i stvarno must play za sve fanove From Software igara. Stvarno nisam očekivao da će sam gameplay biti toliko zarazniji i jednostavno bolji. Nije baš da sam se pretjerano informirao o igri (ko i sa svakom igrom koja mi je u trenutku kad izađe nedostupna), ali nekakav zaključak je bio da je to samo malo brži Dark Souls i to je to. Ali nije.

    Combat je čisto savršenstvo. Možda ima manje oružja, ali ova transform genijalnost koju su uveli nadopunjuje taj nekakav manjak izbora (baš da je korist od 5 istih mačeva koji se razlikuju sitno po move setu i nije).
    Dosta oružja nisam isprobao zbog strength requirementa (a i općenito mi korištenje sporog oružja nije primamaljivo), ali ona koja jesam su uglavnom bila dosta zabavna za korištenje. Naravno, što se mene tiče ni jedno nije toliko svestrano ko Threaded Cane. Ima savršen move set i za PVE i za PVP (kojeg sam nažalost iskusio premalo).

    Long range oružjima nisam baš pridavao pozornost. Držao sam se od početka blunderbussa i koristio ga za ometanje i stagger neprijatelja. DMG koji sam s njim radio je bio zanemariv. Od arcane stvari dopao mi se old hunter bone, ali više mi izgleda koristan u PVP-u. Al fora je efekt i koristio sam ga tu i tamo.

    Stvarno je jebeno što su rollanje "pretvorili" u side step ako si lockan. Baš ima nešto posebno u tom kad se samo pomakneš korak u stranu, a neka ogromna mrcina proleti pokraj tebe i postaje otvorena za protu napad. Jednostavno ima tu neku eleganciju i coolnes faktor koji Dark Souls nema.

    Ima nekih stvari koje su mogle biti drugačije. Da se uvijek kreće sa 10 blood vialsa, ne vjerujem da bi ičemu štetilo. Da je tako možda bih još par puta probao Vicar bossa, ali ovako sam bio prisiljen ići farmati vialse.

    Ne znam kako vama, ali duše koje ostaviš nakon smrti su mogle biti i malo vidljivije. Par puta mi se dogodilo da ih je jako teško uočiti. Ali zato je ova mehanika da ti monster može ukrasti sve te echoese baš odlična. Par puta mi se dogodilo da sam mislio da se mogu pozdraviti sa njima, kad ono neki jadni mob ih uzme pa ih vratiš debelo prije mjesta gdje si stvarno umro.

    Chalice dungeoni su po meni promašaj. Odigrao sam 3-4 i odustao dalje od toga. Ne vidim uopće privlačnost osim eventualno ako ima neki stvarno jebeni boss tamo pa bi pregrmio. Ali sama ideja toga mi je loša. Nije ovo Diablo ili neki rougelike gdje je cijela igra randomizirana. Ovo je igra gdje je svaki mob s razlogom na nekom mjestu, a ovako kad je to random postavljeno jednostavno mi nije to to. Dropovi unutra su poprilično dosadni pa nemam ni s te strane volje igrati ih, a nema šanse da igram još par puta jednu te istu jebenu tamnicu samo kako bih dobio materijala za neki drugačiji layout, a ustvari isti kurac. Taj dio mi izgleda ko nešto ubačeno tek toliko da ljudi mogu nešto raditi ak žele pauzu od main igre, ali da je zabavno, nije.

    Al ono sve u svemu, jebena igra, must play i sad mi je dvojka pri vrhu igara koje očekujem. Ostaje mi još Uncharted 3 i 4 i to je to.

  22. #442
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Bloodborne (PS4)

    Najveći problem je što će ti DS3 biti poprilično meh nakon jebenog Bloodbornea iako je igra dobra.

  23. #443
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    DS3 je jeben, a Bloodborne mi je u istom rangu sa prvim Soulsima.

  24. #444
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    DS3 ću tek igrat kad GOTY bude oko 20 eura pa možda zaboravim koliko dobro je ovo bilo.

    Prvi DS će mi uvijek biti poseban jer me uveo u cijeli taj From Software svijet, ali BB mi je ipak zericu bolji sveukupno. Prvi DS mi je dosta sjebalo što sam velik dio igre igrao sa wakltroughom na alt tab. Vjerojatno nikad ne bih prošao igru da nisam neke stvari uz pomoć walktrougha našao, ali nije to to.

    Za BB sam si pročitao kako doći do zadnjeg bossa jer teško da ću ponovno prolaziti i to je više manje to. I znao bih provjeriti nakon prolaska nekog područja dal sam možda nešto stvarno bitno propustio.

    Još jedna sitnica. Puno više mi se sviđa fora sa fog gates nego ova da samo uđeš u boss sobu. Osim Gascoine fajta gdje me stvarno iznenadilo, sve druge "vidiš" iz aviona. A kod DS-a nisi nikad siguran dal je iza fog gatea boss ili samo prazni hodnik. Onaj osjećaj olakšanja kad skužiš da nije boss je neprocjenjiv.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •