Stranica 14 od 15 PrvaPrva ... 412131415 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 391 do 420 od 444

Tema: Bloodborne (PS4)

  1. #391
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ići ću to onda sad negdje pa vidjeti kak mi ide. Mislim da sam se i ja zeznuo što sam igrao uopće šalice jer za neka područja sam baš izgledao overpowered, a više manje sam išao redom.

  2. #392
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Bloodborne (PS4)

    Prvih par šalica su kurac i namijenjena su da ih se igra pri početku igre, poslije težina malo skoči ali zadnjih par bude pišanje krvi.

  3. #393
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Išao pročitati kak aktivirati DLC i u procesu "otkrijem" da u jebenom Hunters Dreamu imam i Insight shop. Sreća da skačem uokolo već par sati sa 99 Insighta i mislim si koji kurac mi to treba uopće. Ulupao sam sad pola na neke cool armore i bolt/fire papere jer toga nikad dosta.


    Onako na prvu DLC ima mali minus zbog korištenja već viđene lokacije, ali dosta je jeben zasad. Old Hunteri su poprilično zabavni suparnici (i iritantni jer seronje rade iste pizdarije ko i ti) i dosta teži od ičega gdje sam stao u main igri. Onaj s gattling ganom me skoro sjebo. Otvorio sam shortcut do lampe pa pretpostavljam da je prvi boss tu negdje.

    Ne znam baš koliko ću se gnjaviti sa šalicama. Vidio sam dosad 6 bossova u njima, ne vjerujem da ih ima baš puno više novih. Mislim da ću odraditi DLC i main game pa se prebaciti na Unchartede, a šalicama se možda vratim tokom godine.

  4. #394
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Prva lokacija ti je ponovno korištenje "stare" lokacije ali je super napravljeno, kao da se netko pokušava prisjetit tog mjesta ali ne uspijeva pogodit sve detalje.

  5. #395
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Bloodborne (PS4)

    Pa isto fora kao DS1 dlc. Samo reskin šume.

  6. #396
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Bloodborne (PS4)

    U DS1 mi je lokacija bila dovoljno različita.

  7. #397
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Pa i u Bloodborneu je.

  8. #398
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Uopće se ne mogu sjetiti DS1 DLC-a. Sjećam se samo da se aktivira tamo kod jezera sa hidrom.


    Bajdevej, je pvp u bloodbornu mrtav? Nitko me dosad nije invadeao, a pretpostavljam da nema nečega tipa onih arena u DS2.

  9. #399
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Vrlo vjerojatno, PvP nikad nije bio nešto pretjerano razvijen u Bloodborneu.
    Jedino kad dođeš u zadnji zonu, Nightmare of Mensis. Tam sam znao bit invejdan i invejdat.

  10. #400
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Bloodborne (PS4)

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Pa i u Bloodborneu je.
    Zapravo je samo prva lokacija u DLC-u ista kao i u base igri (iako je i ona sama dosta izmjenjena i fora napravljena) ali ostalih 3-4 područja su potpuno nove lokacije.

    Btw. Ako igraš skill build, uđi u bunar u onom nekom ribičkom selu u DLC-u i pobiji 2-3 tipa koji su unutra. Malo je zajebano, ali dobiješ jeben weapon drop za skill.

  11. #401
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ima i onaj hunter saif u prvoj zoni, jedno od bržih oružja.

  12. #402
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    To će morati biti nešto stvarno posebno da me "natjera" promijeniti cain. Pogotovo sad protiv ovih jebenih huntera koji su jako brzi i nepredvidivi, ništa mi ne smeta ostati što dalje od njih. Kupio sam one Blades of Mercy i iako su jebene u transform načinu (regular je mah) ne mogu baš reći da se sjetim koristiti ih. Kad mi s nečim ide onda se toga držim. Navika iz prošlih igara. Teško je naučiti starog psa novim trikovima.

    A i dalje imam blunderbuss jer ustvari nisam ni isprobao nešto drugo. Gattling izgleda zabavno na prvu, ali traži pun k strengtha pa niš od toga. A ove neke stvari koje mogu kupiti tipa rifleovi i pistoli mi ne izgledaju ko da će mi puno pomoći. A i planiram bullete uskoro koristiti za ovaj teleport vrag.

    Saif mislim da nisam našao. Onako iz glave: amigdala arm, nešto slično caneu ali sporo (hammer nešto?), par ovih ranged weapona i neka koja ne mogu isprobati jer nemam min req. U svakom slučaju, skoro više u tih pola sata DLC-a nego u cijeloj igri dotad.

  13. #403
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Kad se penješ lojtrama prema jednoj čistini di su oni ogromni likovi, odeš brijem na lijevo i tam je neki hunter. Ne sjećam se jel ga trebaš naštemat da ti dropa oružje ili je na truplu blizu, ali uglavnom pobereš beasthunter saif i dost rula.

  14. #404
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Bloodborne (PS4)

    Bloodborne ima jedan problem, a to je da je svaki weapon poprilično jeben ;(.

  15. #405
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Našao sam Saif. Spor mi je nekako. R1 + L1 combo je jeben doduše. Našao i neki cirkular, ali traži previše strengtha,


    Sredio sam prvog (ak nisam nešto fulao) bossa, Ludwig šta već. To je fajt koji sam vidio na jubitou prije par mjeseci/godinu dana i fora je. Barem je drastičnija razlika između faza ak niš drugo, a i sam boss izgleda fora kad vitla mač. Stao sam u nekakvoj bolnici pa krećem sutra dalje.

  16. #406
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Transformirani je bomba, samo skačeš okolo i reckaš.

  17. #407
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    First Viscar me jučer razbio ko beba zvečku. To mi je dosad najteži boss od oka. Jako udara i malo mi je manevarskog prostora jer dosta široko lupa. Uzme mi 80% hp-a s onim jačim udarcem, a nemam više blood vialsa na zalihi. Ostaviti ću ga za malo kasnije ako ne zaboravim na njega.

    A sjetio sam se i da ne mogu raditi šalice nakon što završim main igru (pretpostavljam barem). Možda ipak odradim i par njih, ali malo mi je smor farmati ovu jednu te istu da bih dobio materijale za slijedeći "izgled" šalice.

  18. #408
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Tko je First Viscar.
    Možeš si radit one neke root šalice pa nađeš na netu kodove dobrih šalica za farmanje.

  19. #409
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Vicar, ne Viscar.

    Ovaj mofo http://bloodborne.wiki.fextralife.co...he+First+Vicar

    Možda nije toliko zajeban koliko je meni osobno ovo ogroman skok u težini nakon "napuštanja" glavne igre.

  20. #410
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    A, njega nisam ni tuko, došao sam do zadnje zone i tu stao sa DLCom, odvratno je koliko je teško.

  21. #411
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Bloodborne (PS4)

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Vicar, ne Viscar.

    Ovaj mofo http://bloodborne.wiki.fextralife.co...he+First+Vicar

    Možda nije toliko zajeban koliko je meni osobno ovo ogroman skok u težini nakon "napuštanja" glavne igre.
    Kažem ti odi nazad na main game ako je prevelik skok pa se vrati kasnije. Ja se samo sjećam da mi nitijedan dio DLC-a nije stvarao muke, dosta jako su udarali svejedno, ali sam je imao pun kurac HP-a, udarao još jače i imao Vialsa na bacanje. Al to je bilo pred kraj igre i nakon šalica pa je praktički bila šetnjica kroz DLC.

    Mislim da je taj boss opcionalan i možeš ga preskočit ili mu se vratit kasnije. Ako se dobro sjećam spamao sam jedan od papera na njega koji je bio učinkovit, al jbg ko će se sjetit koji.

  22. #412
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ma je tak ću i napraviti. Tj, ne na main game nego dalje sa DLC-om da dokud će ići s trenutnim statsima. Jer ak uspoređujem onog prvog bossa u DLC-u i ovog Vicara to je nebo i zemlja prema težini. Odraditi ću vjerojatno par šalica jer sam pri kraju sa vialsima.

  23. #413
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Bloodborne (PS4)

    Hex, si kupio PS4 ili PS4pro?
    Di si kupio?
    Kaj je kliknulo da napokon kupiš (ak se dobro sjećam, isto si kao ja htio odigrati par ekskluziva, ali nikako da te kupe)?
    Se teško bilo naviknuti na PS4 gamepad nakon godina xBox gamepada?
    Kaj s igrama, kupiš novo u dućanu pa prodaš kad odigraš ili...?


    Nekako sam opet počeo trzati na ekskluzive, pa ne znam da li da igram preko youtuba ili da napokon kupim xD

    Čitam glasine da 2018 "možda" izađe PS5, samo glasine naravno, ali to je iza ugla... kaj nakon toga, u kurcu sam!? A u kurcu sam i u oba slučaja pošto PS5 opet nebu vrtio PS4!? :/ To mi je jedino najveći deal breaker, što i PS3 ima igara koje želim probati, jebem ih u oko što ne podržavaju prošli gen na novom Lako za cijenu, nije PS skup, igre jesu, ali može proći ako ih recikliraš i čuvaš samo najbolje...

  24. #414
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    I ja si brijem da će PS5 tamo 2018., eventualno 2019.
    Vjerujem da će ovaj put biti podrške za last-gen naslove, mislim da će im ubuduće konzole funkcionirati kao i ps4 i pro sad. Kupiš istu igru i ovisno o sustavu na kojem igraš poriktaju ti se postavke.

    Igre uvijek možeš kupit pa prodat, možeš pričekat koji tjedan od releasea pa kupit od nekog na njuškalu ili samo čekat dealove na raznim online retailerima ili PSNu.

    I bome nike skup više ps4, kupiš u dućanu onaj slim sa 3 igre za 2700kn.

  25. #415
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Bloodborne (PS4)

    Za PS3 imaš PSnow. Sve PS3 ekskluzive igram tako.

  26. #416
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Bloodborne (PS4)

    Baš gledam liste, uglavnom su sve konkretne igre remasterane za PS4. Demon Souls na žalost nije, a bome ga nema niti na PSNow :/

    @Maloki, to bi bilo super, tako je i moralo biti oduvijek. Napravio sam si listu, ima ukupno 18 igri što me zanima, od čega samo 4 koje bi baš volio odigrati (Last of Us 1 i 2, Bloodborne, The Last Guardian).

  27. #417
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    A Red Dead?

    Inače From navodno radi neku novu ekskluzivu za Sony.
    I ne bih se čudio da remasteraju Demone.

  28. #418
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Bloodborne (PS4)

    Jbg, ja bi isto PS pro i prestrašnu 4k telku u svojoj sobi, ali puno mi je para pa igram na kompu.

  29. #419
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Bloodborne (PS4)

    A dolazi i NiOh - mješavina Soulsa i Ninja Gaidena.

  30. #420
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    I Horizon i God of War.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •