Stranica 13 od 15 PrvaPrva ... 31112131415 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 361 do 390 od 444

Tema: Bloodborne (PS4)

  1. #361
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Je težak boss u ovom Unseen Villageu? Vjerojatno je slab na lightning kad mi mobovi bacaju bolt paper, a i našao sam neki blunt weapon sa lightning dmg. Dal ima veze pokušavati ga pronaći sad ili ići dalje sa "glavnim dijelom". U Cathedral wardu sam otvorio neka velika vrata pa sad idem istraživat šta ima. Ak je svejedno onda bih išao malo dalje nakupiti par levela pa se vratim u Village. Maloki je spominjao da je trenutno Village nešto lakši, ali nije baš konkretno rekao što s time misli.

    I još nešto. Mislim da sam prešao prvu šalicu, ali nisam sasvim siguran. Znači, ubio sam 3 bossa i otvorila se neka prostorija sa par mobova i podosta stvari za lootanje. I u nekom zlatnom coffinu sam našao materijal da mogu otvorit novi dungeon Depth 2 (to je valjda težina?). Dal to onda znači da je ovaj Depth 1 dungeon riješen? I dalje mogu ući unutra, valjda radi farmanja, ali to mi je bezveze. Ovu šalicu sad samo maknem s oltara ili šta?

  2. #362
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Bloodborne (PS4)

    Svaki je boss pretežak. Nekima.

  3. #363
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Da, malo glupo pitanje. Niš, idem prvo vidjet što je u Chatedral Wardu pa se vratim

  4. #364
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Bloodborne (PS4)

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Je težak boss u ovom Unseen Villageu? Vjerojatno je slab na lightning kad mi mobovi bacaju bolt paper, a i našao sam neki blunt weapon sa lightning dmg.
    Upravo suprotno. Boss je električni. Meni nikad nije radio probleme. Ali mislim da sam k njemu išao malo overleveled, jer sam prije villagea riješio još neke stvari.

    Što se šalice tiče, gotova je kad središ bossa i iz njegove arene više nemaš vrata za dalje.

  5. #365
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Meni je taj boss bio dosta lagan, više su me mučili karate monkovi u okolici.
    Neću ti spoilat, al ta zona nakon određenog pauka postane dost luda.

  6. #366
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ok, idem onda to sad odraditi. Ionako nisam 100% siguran kamo dalje nakon Amelie. Našao sam neki fog gate, ali nisam išao blizu jer sam mislio da je to boss fight, nego krenuo drugim putem i slučajno uletio u fajt s Ameliom. Valjda sad mogu tim prvim putem.

  7. #367
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Bloodborne (PS4)

    Jebote, kak se uopće sjećate tih stvari? Ja nemam pojma o ničem o čemu on piše. Fakat bi trebao ponovit igru.

  8. #368
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Bloodborne (PS4)

    Kad nisi uspio doći do kud je on došao, nube

    O jebote, kad se ulogiraš nakon n mjeseci da pikneš vekia

  9. #369
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Sredio sam i Dark Pearl Beast i trenutno sam u nešto Lane. Prošao sam kroz šumicu koja je izgledala ko Texas gun show i došao ovdje. I našao sam napokon i triange rune za moj dragi Cane.


    Bajdevej. Kod vrate od Amelie ima put lijevo koji vodi do šume pa dalje (valjda tu treba ići), a ima put desno gdje mi je jučer bio fog gate. Nakon što sam sredio bossa tamo je sad prostorija s vratima i u sredini kao bazen/fontana/šta već. Uglavnom ušao sam unutra i neki polunevidljivi kurac me digao u zrak i instant killao. U tih par sekundi mi je izgledao kao velika verzija moba kojeg sam vidio u šalici, čudni neki vrag kao stonoga sa otvorom na prsima. Znate valjda na što mislim. Kako mogu dalje tim putem? Idem rješavat ovo poslije šume pa se otključa samo?

    I dal ima nešto što je ono must must have za napraviti ili pronaći dosad da nešto žestoko ne userem kasnije/otežam si jako playtrough?

  10. #370
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Idi kroz tu šumu do kraja, imaš jako bitan item.
    Nakon toga idi ravno dolje od crkve di si natuko Ameliju.

    Kolko imaš insighta?

  11. #371
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    40-ak


    Witch of nešto fight najgori dosad. Totalni nedostatak ideje, živa dosada. Cijelo vrijeme čekam da se neki kurac dogodi, kad ono šipak. Ajd bar mogu stavljat "prstene". Nije da imam neke posebno jake, ali bolje nego ništa.

  12. #372
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Prvi put da sam baš bezveze spušio hrpu echoesea. Uletio u neki swamp bullshit sa poison buildup. Krenem kroz neki tunel i "zapnem" o jebene jegulje ili koji k u vodi. I kako to biva, kod povratka me ubije giant koji je isto u swampu ni sam ne znam kako. Ode 5 levela u vjetar.

  13. #373
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ako imaš pismo kod sebe možeš otić u najtežu i možda najbolju zonu. Umjesto da skreneš desno za one vještice, nastaviš ravno do kočije iza tri pesa.

  14. #374
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ne znam kakvo pismo, pa pretpostavljam da nemam. To je taj dio kroz močvaru sa poisonom? Išao sam tamo jer je neki note rekao hidden path ahead, ali vratit ću se kasnije s malo više poison resista.

    Našao sam sad shortcut u Forbidden forest, lift odmah kod lampe pa pretpostavljam da ni boss nije daleko. Dobio sam neki Tonsil stone i veli lik da sad mogu kroz vrata desno od katedrale. To je valjda ono u Chatedral wardu gdje me rejpao nevidljivi nešto. Moram i to pamtiti. A mogao bih i isprobati šalicu depth 2.


    Dobio sam beast roar, treba 15 arcane, imam 7. To bi bilo nešto tipa magija u DS? Dal ima neka za koju se isplati pumpati arcane?

    I imam jedan rune koji mi daje (onako iz glave), beast transform +50. To bi trebalo biti što točno?


    EDIT: E da, Sretan Božić svima koji slave.

  15. #375
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Bloodborne (PS4)

    Mislim da je jedino beast roar kolko tolko koristan, ako ne ideš na puni arcane build.
    Stvori malu eksploziju oko tvog lika koja knocka humanoidne i manje neprijatelje, pa te može izvući tu i tamo.

    Ovo
    beast transform su neke bezvezarije koje nisam ni isprobavao. Kakti nekakav rage mode ili slično.
    Ali to i insight se tuku. Više insighta, manje beasthooda.

  16. #376
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Nemoj još ić tamo sa Tonsilom, ne treba ti.
    Ne znam o kojoj močvari pričaš, ne sjećam se močvare. Ja pričam o onom djelu di digneš ona velika vrata i onda imaš veliko područje di se nalaze par onih jako velikih mobova i nešto pesa. Lijevim putem se ide prema onoj vještici di si uzeo ono za equipanje runa, a ravno ispred se nalazi par pesa i jedan ili dva rednecka. Pogledaj u inventoryju jel imaš neš sa Cainhurst u nazivu.

  17. #377
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ne sjećam se nekih posebno velikih mobova.

    Uglavnom, sredio sam ona 3 Shadow bossa i sad idem dalje kroz šumu, pa ću onda vidjeti.

  18. #378
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Idemo dalje!


    Našao sam Cainhurst Summons u klinici i ubio onu Iosefku. Ne znam koliko je to pametan potez, ali napala me pa jbg. Cainhurst je fora, pogotovo dizajn dvorca, ali one nevidljive ženske su ipak malo preslabe. Je da ih ima pun k, ali em s dva prava udarca padaju, em ju 5 puta lupiš dok skuži da si tu. Gargoyle su bili fora jer ih ne skužiš među kipovima.

    Boss fight mi je na prvu izgleda ko neprelazan. Martyr nešto lik me rejpao žestoko s daljine i lupio sam ga jedva dvaput, a on mene ostavio na 0 vialsa i 70% hp-a. I onda sasvim slučajno napravim visceral attack i uzmem mu trećinu jebenog heltha. I zatim uspijem još 2 puta zaredom visceral bez frke i ubijem ga. Na bossovima nisam baš isprobavao visceral, na mobovima češće. Ostalo mi iz DS-a, da je to nešto teško za tempirati i da više najebeš nego ti koristi, ali ovdje je ustvari puno lakše za izvesti. Uglavnom, boss na kraju pao iz prve, došao sam do kraljice i nisam se joinao Vilebloodsima. Od oka mi zvuči ko neki pvp/invasion covenant što mi trenutno nije zanimljivo. Dobio sam još jedan Cainhurst summons, moram vidjeti šta s tim dalje.

    Zatim sam ubio i pauka. Smećast fight ko i više manje svaki gdje boss ima minione. Nisam odmah skužio da ga ne moram lupati po glavi pa mi je izgledalo ko da će trebati 2 godine da ga sredim.

    I tak, sad sam u Unseen Village, lightao lampu pa danas krećemo dalje. Ne samo da i dalje imam Cane + blunderbuss nego nisam ni isprobao ništa drugo. Za dosta toga mi fali req pa mi bezveze puniti recimo arcane, ako oružje ne valja. Možda zbog spellova malo nabacim, ali nekako mi je najmanje brige samo fillati skill i vit.

  19. #379
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Bloodborne (PS4)

    Al nemoj atribute dizati iznad 50 (max).
    Čak je 40 nekak optimalno.

  20. #380
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Vitality mi je trenutno na 38, skill na 42 i endurance na 20 što je uvrh glave. Cane na +9. Možda ulupam nešto u Arcane reda radi.

    Danas se šetao malo po Unseen Village, ubio nekog bossa. Nešto One... vatrene kugle padaju s neba i tak. Završio sam Alfred i ona crow hunterica quest lineove i išao vidjet šta sa ovim Tonsil stoneom pa sam sad završio u nekoj sobici. To je na redu sutra.

  21. #381
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Bloodborne (PS4)

    Vitality možeš do 50, skill ak baš hoćeš, a u arcane možeš kakvih 15 do 20 ubacit.
    Probaj noževe koje možeš kupit s crow huntericinim badgeom. Zakon su.
    Idu na skill, al imaju i malen udio arcane damagea u sebi, bez da staviš rune.

  22. #382
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Pa koji si ti level?

  23. #383
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ne znam na pamet, oko 70-ak. Trebam negdje 30k echoesa za level.


    @wind
    Skužio sam da imam to za kupiti ili nisam baš obraćao pažnju koliko su jaki na papiru. Budem isprobao ak se sjetim.

  24. #384
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ti fakat onda nisi dizao niš osim vit i slill.

  25. #385
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Bloodborne (PS4)

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    @wind
    Skužio sam da imam to za kupiti ili nisam baš obraćao pažnju koliko su jaki na papiru. Budem isprobao ak se sjetim.
    Ali uzmi u obzir da oni zahtijevaju malo drukčiji način igre.
    Više su za 1 na 1, a ne za klanje masa protivnika kao neka veća oružja.
    Meni baš rulaju sa skokovima naprijed/nazad i animacijama svih tih pokreta i comboa koje daju.

  26. #386
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    @maloki
    Ne mogu reći da me išta dosad motiviralo uložiti u nešto drugo. Ne vidim poantu ni arcanea, ni bloodletinga, a najmanje strengtha. Blunderbuss mi je i dalje čist dosta za ono što mi treba iako pretpostavljam da ima zabavnijih hunter toolsa, a Threaded Cane je toliko jebeno oružje da ne vidim ništa što bi ga moglo zamijeniti. Možda upiknem nešto arcanea da vidim kako izgledaju "magije", ili će mi trebat kod nekog bossa, ali zasad mi ništa ne fali.

    @wind
    Vidjet ću danas kad skupim "para" dal se isplati kupiti te noževe. Čisto da imam još nešto kod sebe ak već pašu uz skill build.


    Btw, hunter s kojim sam se borio u katedrali (crow hunterica zadnji dio) nije koristio side step/roll nego nešto tipa teleporta. Nestane u oblaku dima pa se pojavi malo dalje. Short range je, ali cool izgleda. To ima samo taj NPC ili je to neki spell/item koji omogućava. Bacio mi je samo rune neki kad sam ga ubio.

  27. #387
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Bloodborne (PS4)

    Mislim da je to magija Old Hunter Bone.

  28. #388
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Našao sam taj Bone, fali mi još 8 arcanea pa ću puniti to da isprobam item.

    Danas sam riješio Upper Chatedral Ward. Onaj neki Emmesary fight je bio prilično smećast, onaj nakon toga Daughter of nešto malo zabavniji. Ali i dalje mi je recimo father Gascoine bio nekako najbolji fight. Em je bio prvi, em su faze borbe bile dosta različite em mi je u tom trenu stvarno bio izazovan. Nakon njega, ak sam umro ukupno 5 puta na bossevima to sam puno rekao. A i općenito mi je ovo najlakša Souls igra dosad. Ujedno i najzabavnija doduše. Ko i usvakoj, dosta brutalan početak, ali čim pohvataš malo konce i nafilaš vitality ide bez problema. Naravno, vjerojatno ne škodi što nisam počeo sa nekim oružjem koje nije toliko svestrano ko ova ludnica od Canea.

    Uglavnom, sad sam u onom Lecture building dijelu. Vjerojatno idem prema kraju igre, ali šta sa ovim DLC-om. Dal ga odigrati sad ili mogu nakon što prođem glavni dio?

  29. #389
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Samo pazi da ne triggeraš kraj prije nego odradiš DLC jer ti u suprotnom krene NG+.
    Koliko umbical chordova imaš?

    Meni je inače Ebrietas bio najteži boss u main igri (bez šalica i DLC-a).

  30. #390
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Bloodborne (PS4)

    Za DLC bih ti preporučio da ga probaš sad odmah pa vidiš kako ide. Ja sam ga igrao nakon šalica i tik prije kraja i bio sam dosta OP, više manje sam se prošetao kroz DLC. Na šalicama digneš pun kurac lvl-a i neki od dungeona su mi bili najteži dijelovi igre. Pretežito ona s pola HP-a i vatrenim pesom.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •