Stranica 12 od 15 PrvaPrva ... 21011121314 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 331 do 360 od 444

Tema: Bloodborne (PS4)

  1. #331
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ah baš... prošao sam i DS1 i DS2 bez da sam pobio baš sve bossove. Tako će biti i ovdje, ako uleti neki posebno zajebani. Nisam baš toliko hardcore. Ak ne ide ne ide.

    Uglavnom jučer sam došao do neke riječice, potočića šta već nakon podužeg silaženja pa se onda vratio po nekim ljestvama i otvorio shortcut do fontane oko koje patrolira par likova sa pitchforkovima i psima. To je relativno blizu prvoj lampi (našao sam samo jednu dosad ionako). Valjda tamo negdje ima neki drugi put. Dal ću "znati" kad dođem do bossa? Nešto tipa onaj prolaz ko na Dark Souls.

    Fali mi i dalje barem nekakav quest log u tim igrama jer sam lijen sam si zapisati. Trenutno trebam pronaći safe place za neku žensku, šta god to značilo. I neka klinka mi da zadatak da joj pronađem majku sa crvenim šalom. Za ovu prvu već danas nisam 100% siguran gdje sam ju našao, ovu drugu nemam blage gdje uopće tražiti... klasika.

    I dosad nisam dobio niti jedan komad armora ili oružja od enemija. To je uobičajeno?

    Ak je taj prvi boss opcionalni onda je valjda negdje blizu i neki koji nije opcionalni?
    Dal i tu ima summonanja NPC-eva za pomoć? Sve koje sam dosad upoznao se sakrivaju po kućama pa teško da su ti od koristi.

  2. #332
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Bloodborne (PS4)

    Normalno jer u Bloodborne bez DLC-a imaš 10 oružja i valjda 20 oblekica.

  3. #333
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ne dropaju ti armori i weaponi od protivnika.
    Nije to Dark Souls gdje ti svaki hollow da komad smeće armora i prlja inventory.
    Ovdje ćeš armore nalazit većinom u setovima i skoro svaki je zakon i koristan i može ti služiti za end game.
    Isto kao i oružja.
    Bolje 10 kvalitetnih, korisnih i jedinstvenih, nego 10 varijacija longsworda od kojih samo jedna valja.

  4. #334
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Bloodborne (PS4)

    To je tako samo u DS3 ostale Souls igre imaju bolji izbor oružja.

  5. #335
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    DLC oružja su dostupna već sad u prvom prelasku ili je do toga mogu tek nakon prolaska igre? Ko Dark Souls DLC-evi recimo.

  6. #336
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Bloodborne (PS4)

    U DLC području su, a mislim da tamo možeš ući prije prolaska.

  7. #337
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Bloodborne (PS4)

    Pa odeš u DLC i pokupiš ih.

  8. #338
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    U DLC možeš već nakon drugog bossa.

  9. #339
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ok, prvog bossa sam riješio ili drugog... Father Gascoine. Da nisam imao Cane vjerojatno bi bilo i više zajebancije, ovako nekih 5-6 pokušaja. Taj mi ne izgleda baš opcionalan (i jebo ih što nema indikacije da slijedi boss fight pa sam spušio 6k echoesa), pa sam valjda negdje fulao tog prvog.

    Išao sam onda guglat zašto se najednom spawnam sa samo 9 blood vialsa i pročitam da višak preko 20 ide u neki inventory (a baš mislio komentirati da je glupo da lootam vialse kad su mi već maxani), a da se onda napune iz inventorija ak ti fale kod respawna. Mislio sam da se non stop respawnaš sa 20 viala i bulleta (i već se čudio kako su darežljivi). Jbg, vjerojatno sam ih negdje potrošio gdje baš nije bila krajnja sila, ali nadoknadit ću farmanjem.

    Morat ću provjerit wiki gdje je onda taj prvi boss.

  10. #340
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ne znam kak si ga fulao, na onom mostu di su dva crna psa.

    Nema fog gatea kad prvi put dođeš kod bossa, ali nakon par komada skužiš kad ih očekivat.

  11. #341
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Bloodborne (PS4)

    Father je jeben boss, al vjerojatno će ti bit pretežak, bez obzira što lažeš da si ga ubio.

  12. #342
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Bloodborne (PS4)

    Plus peder si ako ne završiš bar main šalice do čru zadnjeg bossa.

  13. #343
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Eh ne znam sad ni ja na pamet. Možda sam išao po putu lijevo, a nisam uopće išao dalje po mostu nakon što sam ih ubio. Budem danas provjerio.

    Za prvog bossa Father je jako fora. Naravno bilo je za očekivati da to bude neki brzi agresivni motherfucker, a ne DS mrcina kojoj treba pola dana da se okrene. Malo su mi ovi spomenici išli na k, pa sam se borio s njim na stepenicama. Fora mi je što tehnički ima 3 faze borbe, nadam se da će se takav princip koliko toliko nastaviti.

    Ovu treću rečenicu ne kužim uopće. Šalice je tipfeler ili šta? Ustvari ima tamo u hunters dreamu par grobova koji traže Ritual Chalice ak se ne varam za nešto. O tome pričaš? To je nešto ko great souls (su se tak zvale?) u DS 1 koje je trebalo skupiti da možeš dalje kroz igru?

  14. #344
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Bloodborne (PS4)

    90% ljudi je Father drugi boss, dok im je prvi velika mrcina, kojeg si ti uspio fulati, lol.
    Al da, većina bossova ti ima tako faze i promjene moveseta, agresivnosti i slično.

    Chalice, što mi od milja zovemo šalice, su ti sranjski random dungeoni odvojeni od glavne igre.
    No, u njima postoje neki bossovi kojih u glavnoj igri nema, tak da se moraju odigrati.
    Također služe za farmanje dobrih weapon runa, a možeš naći i verzije postojećih oružja s drugačijom kombinacijom runa, koja ti možda bolje odgovara od originalne.
    E da, jedno oružje i armor set se može naći isključivo u šalicama.

  15. #345
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Što se tiče weapon upgradea tu nisam uopće u toku. Našao sam samo par shardova i ak sam skužio sad trebam naći workshop negdje.

    Ok, znači šalice su mmo syle dungeoni. Dal je to nešto što mogu već sad igrati, tj. dal su prilagođeni mom levelu ili su jednostavno random po svemu? Dal je bolje riješiti glavnu igru pa se onda ići baviti s time?

  16. #346
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Imaš više razina težine, prvu šalicu ćeš dobit nakon bossa na kojeg ćeš vjerojatno uskoro naletit i možda popizdit na putu do njega.
    Šalice su u principu dosta straight forward, svode se na to da nađeš lever koji otvori vrata do bossa, usput pobereš hrpu shardova i dobre gemove za upgrade. Nisu bog zna kaj, ali ima dobrih boss fightova, primjerice bloodletting beast.
    Watchdog mi je pak vjerojatno bio najteži boss u igri, umro sam sigurno 50 puta, a zadnji boss je poprilično napet.

  17. #347
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Chalice bih usporedio sa riftovima u Diablu 3

  18. #348
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Bloodborne (PS4)

    Meni je daleko najteži bio Abhorent beast, prije nego su ga masno nerfali.
    Sad je smijurija.
    A prije je bio gotovo nemoguć za čisti melee build.

  19. #349
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Pao i prvi/drugi boss. Je, s mosta sam išao po stepenicama dolje kroz kućicu pa kasnije zaboravio istražiti dalje. Ovaj mi nije bio tako zabavan. Kamera je malo smetala u nekim trenucima, a i par puta sam bio 100% siguran da ću ga pogoditi, ali fulao sam. Puno se kreće pa se lako prevariti. Malo hopsanja i par molotovljevih koktela (nije ga baš ni lako pogoditi) i to je to.

    Podsjetio me malo na jednog bossa čiji fight sam vidio na jubitou i što me ustvari i privuklo igri. Slično izgleda boss, bijele je boje, ali borba je u crkvi i mislim da ima 2 faze borbe. Sjećam se da je lik koji je igrao non stop sprintao gore dolje po crkvi jer je neki close range napad prilično zajeban.

    Bajdevej, healing ostaje ovakav do kraja? Znači 20 max vialova i postotak koji izliječi (nekih 50% od oka).

    I još nešto. Dal je neograničen broj itema koji mogu kupiti u Hunters Dreamu? Recimo oni "pergamenti" koji ti omoguće da se respawnaš bez gubljenja echoesa mi izgledaju korisni. Ne vidim u shopu da piše koliko točno ih je na prodaju. U DS je merchant imao, ne znam 4 nečega i to je bilo to.

  20. #350
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ameliju si gledao.
    Moći ćeš nosit više vialova uz equipanje određenih runa ali po meni nema potrebe, 20 vialova je dost. Ima boljih runa.

  21. #351
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    WWalker je u jednom trenu spomenuo da Insight oteža igru? Na koji točno način? Sad sam na nekih 14, dal treba u nekom trenutku izbjegavati konzumaciju onih itema što ga daju?

    Počeo sam dobivati i gemove za oružja, dal se nekako mogu kombinirati? Imam sad par komada istog imena sa random atributima pa koristim najjači. Dal mogu spojit 2-3 u bolji ili slabije da prodam?

    Armori se ne mogu +jednovati ili trebam neki vrag za workshop.

    Progress update:
    Probao slijedećeg bossa reda radi prije gašenja plejke. Beast nešto. Sjebao me u trećoj fazi kad je skočio na me, ali onako od oka ne bi smjelo biti previše problema. Skače pun k uokolo i teško mi je bilo procijeniti gdje će mu napad baš završiti.
    Jebeno mi je što se ovi manji enemiji boje vatre i sam torch mi je korisniji nego u DS. Nekad taman završim lika sa vatrom jer je brže nego još jedan potez za Caneom. Kak sad stvari stoje, osim ak pronađem Threaded Cane 2.0, s ovim običnim ću igrat jako dugo, ako ne i do kraja. Praktički ista stvari ko sa prethodnim igrama. Jedinicu sa Claymorom, dvojku sa Fire Longswordom. Oružja koja nađeš unutar sat vremena igre, ako ti sjednu koristiš ih do kraja igre.
    Šta je da je uspjela me igra zaraziti više nego sam očekivao. Nakon podosta razočaravajućeg DS2 ovo je baš ono što mi je trebalo. U jednu ruku sve ti je poznato, a opet je dovoljno toga drugačije da te bez teškoća tjera da ideš dalje. E sad, koliko daleko ću dogurati to ću još vidjeti. Zasad nisam imao većih problema, ali u pravilu mi baš i ne idu igre gdje je jako bitan timing. Pogotovo one s fiksnom težinom ko ova.

  22. #352
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Bloodborne (PS4)

    Primjer 'otežavanja' insightom ti je ona šumica gdje je hrpa lovaca s puškama i pasa.
    Ak imaš više insighta (nisam siguran koliko, mislim 15) tamo se pojavi još jedna vrsta neprijatelja, točnije ovih iz mog bivšeg avatara.

    No ništa prestrašno.
    A ako skupljaš insigt dalje, na nekih 50 će ti postat vidljive neke stvari koje te trenutno ubiju same od sebe, tj. vidiš samo bljesak neke energije.
    Ali to postane vidljivo i daljnjim napretkom kroz igru, nakon određene faze, neovisno o insightu.

    Gemovi se ne mogu spajati jedan s drugim u jači, ako si to mislio, ali mogu se naći jači tipovi nekog gema (ali nažalost, farmanje najboljih radi se u šalicama).

    Armori su ti čisti 'fashion souls' i nema upgradeanja.
    Koristiš koji ti je najljepši, najviše cool i slično.
    Jedino ak igraš protiv nekog vatrenog bossa koji ti je pretežak, obučeš armor koji ima najveći fire defense pa ti ga malo olakša.

  23. #353
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ok, onda ću prodati gemove koji su slabiji od trenutnog.

    Još nešto oko upgradeanja. Dobio sam sad gem koji daje + fire dmg %. Moj Threaded cane je samo +4, ali kad idem na upgrade i stavim taj gem piše mi da daje 106 fire dmg. Nije mi sad jasno, dal onda s tim mogu staviti elemental dmg gore ili je taj natpis pogrešan. Jer ne vidi se ništa na samom caneu da bi sad bio vatreni. Nije mi palo na pamet ići baš provjeriti razliku u dmg-u.


    Dobio sam prvu šalicu i otvorio si jedan dungeon. Ne znam dal je bilo pametnije čekati veći lvl ili kako to ide, ali došao sam sad do trećeg levela. Pretpostavljam da ih je 4-5 maksimalno. Vidio 3 bossa i par neprijatelja koje dosad nisam. Zabavno je. Dal vi uglavnom otvorite vrata i odmah na bossa ili očistite sve prostorije prije?

    U "main igri" me ubio neki lik s vrećom i probudio sam se u zatvoru. DS1 fora. Ali ne mogu se više vratiti putem lampe. Mora me opet takav mob ubiti ili sam se sjebao što sam pobjegao prije nego sam sve istražio?

  24. #354
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Bloodborne (PS4)

    Provjeri neki od drugih spomenika, mislim da treći. Tamo bi trebao biti warp do zatvora.

    Al dođeš kasnije opet tamo, samo bude sve mrvu teže.

  25. #355
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Bloodborne (PS4)

    Da, s fire gemom oružje pretvoriš u vatreno, al to ti je za arcane build.

  26. #356
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    E cool, znači za neki fight si mogu stavit fire rune gore recimo ak je boss slab na vatru. Nama gnjavaže ko u DS.

    Nisam ni znao da se i sa drugih spomenika može negdje warpati. Budem probao sutra pa možda riješim taj zatvor sad ak će ići.

  27. #357
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Bloodborne (PS4)

    Možeš, al će ti oružje s fire runom biti slabije nego oružje koje pojačava štetu vezanu uz skill, a ti ideš na npr. skill build.

    Ja obično lika fokusiram na jedan/dva atributa, a za izvore ostale štete koristim bombe i slično.

    A vatrena šteta iz svih izvora ti raste s arcane.

  28. #358
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Ma da kužim. U ovom trenutku bi bio jači, ali kad još malo napunim skill onda će biti zanemarivo.

    Arcane i Bloodletting ak se tak zove su mi i dalje na 7. Filam samo skill i vitality sad.

    I sad sam se sjetio da sam u šalici našao i nekakve rune. Znam da je jedna davala +1 vials, ali nije mi to nudilo da stavim na oružje. Moram danas provjeriti kam to ide.

  29. #359
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Bloodborne (PS4)

    To ti bude išlo u posebni slot na tvog lika, al trebaš prvo nešto što ti ih otključa.
    I onda ti to bude slično kao prstenje u Soulsima.
    Moći ćeš nositi tri takve rune i jednu posebnu, koja ti je za covenant.

    I ono se zove bloodtinge, a ne bloodletting.

  30. #360
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Bloodborne (PS4)

    Da, bloodtinge.

    Skužio sam kako se vratiti u onaj zatvor. Mislim da ću tu probati nabrati par levela pa onda ići dalje. Ona dva pajceka + 2 lika sa vrećama daju oko 10k soulsa, trenutno trebam 8k za level. A onda se malo prošećem dalje, pretpostavljam da negdje je nekakav boss.

    Uletila mi ova FIFA na akciji pa će se nešto smanjiti dnevna doza Bloodbornea.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •