Stranica 7 od 27 PrvaPrva ... 5678917 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 181 do 210 od 808

Tema: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

  1. #181
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Meni je žao što ne koristimo šuteve izvana malo više. Ili se zapetljamo, ili nabacujemo sa bokova.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  2. #182
    Senior Member Respawned sorcerer ProzoЯ's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    1.317

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Sad samo cekaj one idiote koji ce se samo zalit na sudca, i govorit da smo radi njega izgubili. Je dosudio folirani penal ali nismo samo radi toga izgubili. Sto se mene tice ok je bilo suđenje samo sto je kod 3. gola za brazil mogao sudit faul na Modricu

  3. #183
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Ono nema šanse da je bio penal, al ovisi od suca do suca opet. Olićeva ruka na golmanu je po meni ok. I Neymarov samo žuti je isto ok.

  4. #184
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.


  5. #185
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Ali ono lomljenje Rakitića prije trećeg gola nije ok.

  6. #186
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Da, i to još ispred njega. Baš sad čitam strane portale i sve se zgražaju nad suđenjem.

    http://www.gfycat.com/DangerousAdmirableBoaconstrictor

  7. #187
    Senior Member Respawned sorcerer ProzoЯ's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    1.317

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Da, to + penal i za olica je sudio ruku, cega opce nije bilo (no svejedno je mogao suditi faul)

  8. #188
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Testiranje nove linijske tehnologije trenutak veceri. Hmmm, da vidimo... Da, definitivno gol.

  9. #189
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    vrlo vjerovatno najgore suđenje u profesionalnom nogometu ikad, kakav jebeni blam : pray :
    nije da me nesto pretjerano boli kurac za nogomet ni za nasu zgb repku, ali ovo je vise bilo za smijeh nego za nerviranje
    bar nije covjek 3-4 kljucna momenta u utakmici krivo sudio, i sve u korist brazila. rofl
    je da smo igrali ko kurac i da su imali 15% vise posjeda lopte i puno vise passova, kornera i šuteva, ali nogomet nije košarka, gubi se zbog 1 ili 2 greške, brazilci su ih napravili masu. gadarija

  10. #190
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    eo me
    Postova
    1.766

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    ne znam. mene je pored najočitijih pogrešaka suca fasciniralo da je brazil do neke 75. minute napravo svega dva faula a do kraja utakmice monstruoznih pet.

  11. #191
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Kad im nismo da li povoda da rade faulove

  12. #192
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    koji kurac ne uvedu pregledavanje snimke kao u hokeju kod ovako ključnih situacija tipa nepostojeći penal? glavno da su uveli spektakularnu tehnologiju koja nam je ukazala da je zaista bio gol i koja će se korisno primijenit na možda jednoj utakmici na cijelom turniru...a i kolko ja znam pa ima puno bolji i poznatijih sudaca, ovo je ipak bilo otvaranje prvenstva i mogli su stavit nekog pouzdanog...čim sam vidio da sudi Japanac znao sam da će nešto zajebat...i još ona u emisiji poslije kaže Beusan da je na prošlo Svjetskom prvenstvu napravio slični ili čak isti zajeb...

    po meni su dečki odigrali ok, mada mi nije jasno što je Jelavić radio unutra (pogotovo jer smo igrali na kontre, praktički bilo koji drugi napadač kojeg imamo bi bio bolji izbor), a i uvođenje Brozovića nema smisla, pogotovo jer ga nije stavio na zadnjeg veznog, a Rakitića poslao prema naprijed...Kovačić se pogubio na terenu, ne znam što mu je bilo

    kod prvog gola ne znam što nisu srušili Neymara na centru (kao Ćorluka u drugom poluvremenu), drugi je sramota za suca, treći greška obrane (za koju smo znali da nam je najlošija karika, al čak su odigrali donekle dobro, barem bolje nego sam očekivao), a i Stipe je trebao to obranit po meni...naš drugi gol je s razlogom poništen, bio je faul na golmanu, i žuti za Neymara mi je ok - moguće da bi i neki sudac dao crveni al tu se nemamo što previše žaliti...

    a ono, očekivani poraz, ipak smo igrali protiv Brazila i to još kao domaćina, koji istina nije odigrao ništa posebno no evo sudac je prelomio utakmicu...

  13. #193

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Hebiga, cijelo prvenstvo je pod pritiskom masovnih nemira. Poraz Brazila bi bio ulje na vatru. Pokradeni jesmo ali objektivno, za pobijediti domaćina i to još na otvorenju moraš biti duplo bolja momčad. Mi na žalost nismo ni jednom zabili. Bilo je trenutaka dobre igre i pokušaja ali definitivno nedovoljno. Pratimo dalje, još smo u igri.


  14. #194
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Pročitao sam negdje da sudac ne bi smio biti s kontinenta s kojeg je jedna od reprezentacija koje igraju. Kad uzmeš to u obzir, bome teško možeš pronaći suca koji je naučen na tekme takvog kalibra.

  15. #195
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Pročitao sam negdje da sudac ne bi smio biti s kontinenta s kojeg je jedna od reprezentacija koje igraju. Kad uzmeš to u obzir, bome teško možeš pronaći suca koji je naučen na tekme takvog kalibra.
    dobro da 90% sudaca koji valjaju nije iz Europe, možda i više

  16. #196
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Ne kužim

  17. #197
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    eo me
    Postova
    1.766

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Kad im nismo da li povoda da rade faulove
    ne mislim da su sad brazilci radili brutalne faulove na koje je sudac žmirio ali prilikom svih duela je postojao drugačiji kriterij za obje momčadi (koliko god to otrcano zvučalo). svi ti nebitni sudari i skokovi su suđeni protiv hrvatske dok protiv brazila nisu.

  18. #198
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Pa i Hrvatska je u Europi.

  19. #199
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao skitkid Pregledaj post
    ne mislim da su sad brazilci radili brutalne faulove na koje je sudac žmirio ali prilikom svih duela je postojao drugačiji kriterij za obje momčadi (koliko god to otrcano zvučalo). svi ti nebitni sudari i skokovi su suđeni protiv hrvatske dok protiv brazila nisu.
    Pa to da, ali to smo znali i prije tekme.

  20. #200
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Ali onaj uskraćeni hrvatski gol je najgora sudačka pogreška. Snimka je pokazala da baš objektivno nije imao što suditi.

  21. #201
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Osim čistog faula Olića na golmanu...

  22. #202
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    A baš. Ovo mi je najjače uvijek nas jadne sudci pokradu. Osim tog kiksa na penalu ostatak suđenja je skroz na mjestu. Naravno da je u duelima davao prednost Brazilu jer ono to je Brazil i domaćini su. Kao da bi bilo išta drugačije da je bilo tko drugi sudio. Naravno da bi Brazil imao prednost i svatko tko je sad iznenađen i reagira pokralo nas je idiot. Osim tog penala naravno, al mislim da bi i bez njega veoma brzo popili gol. Pošto smo se očekivano i retardirano povukli čim smo dali ili bolje rečeno dobili poklonjeni autogol. Nemoš mi čim ostvariš prednost povuć se protiv momčadi kao Brazil, to je recept za katastrofu.

    Najveća greška je forsiranje Jelavića koji osim što nije ništa napravio je kasnio na svaku loptu i svaku priliku usrao, isto tako Brozović totalno nepotreban. Mislim ok je igrač al vidno se usro na ovakvoj utakmici, trebao je Vukojevića uvesti. Možda jest smeće od igrača, al sve se bojim da bi se Oscar tako lako prošetao do gola. Najugodnije iznenađenje Perišić i Rebić. Prvi put da Perišić nije nešto usrao i da je lijepo odigrao. Davao je lopte, čak bi zavaljao koga tu i tamo, zapucao lijepo 2-3 puta. Rebić je bio brz i čvrst na nogama, nije se usrao i dobro je odigrao. Mogao je slobodno od prve minute igrati, svakako beskonačno bolji od onog Jelavića. Olića svi hvale i brate svaka njemu čast trčao je ko manijak i svugdje ga je bilo, al svaki put kad bi išao tehnicirat bi izgubio loptu i nije baš nešto konkretnog napravio.

  23. #203
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    a čuj, koga briga da je sve ostalo savršeno odsudio kad je izmislio penal kod neriješenog rezultata i time direktno utjecao na daljnji tijek utakmice...ono, čak su se sve strane tiskovine i portali složili da nas je sudac zajebo

    može bit da nije bilo penala da bi svejedno izgubili, a možda i ne, to sad nikad nećemo znati...ako i bi izgubili, meni bar ne bi bilo žao, nemam ništa protiv da se pošteno izgubi od Brazila...

  24. #204
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni_v2.0 Pregledaj post
    Naravno da je u duelima davao prednost Brazilu jer ono to je Brazil i domaćini su.
    Super, ne moram dalje čitati.

    Btw. naši su igrali odlično, a sudac je sudio katastrofalno.

  25. #205
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  26. #206
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Pa ne govorim da je to uredu, al što si ti zbilja iznenađen i razočaran što je tako? Pa tako je u bilokojem sportskom natjecanju ikad. Kao da prvi put gledamo nogomet pa smo si iznenađeni. Sudac je jebački usro s penalom, ostatak je ok. Igrali smo ok, al svakako ne da se oduševimo i čestitamo si, nije ni Brazil bogzna što pokazao. Ipak nismo ni gol dali, a ni 2 poštene prilike nismo imali. Neznam baš kako je to "igrali smo odlično".

  27. #207
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    slažem se da nismo igrali odlično, no nije ni Brazil...kao što je većina i rekla najpravedniji rezultat bi bilo neriješeno...no jbg, u nogometu stvarni rezultat skoro nikad nije onaj koji bi po prikazanoj igri bio najpošteniji...

    treba se sad pripremit za ostale dvije tekme i odigrati na razini početnih i završnih 15-20 minuta protiv Brazila...a dobro je i Prosinečki ili Vlaović rekao, da Hrvatska može odigrati cijelu tekmu na razini kvalitete kako smo odigrali prvih 20 minuta onda bi bili jedni od favorita za prvaka, no realno je da ne možemo...

    nek sad ovi Meksikanci i Kamerunci odigraju 0:0, to bi bio najbolji rezultat za nas...

  28. #208
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Koliko kod mi kritizirali suce - koji su, mozemo slobodno reci, odradili katastrofalan posao, citav svijet je u konsenzusu oko toga - ostaje cinjenica da smo pokazali jako slab nastup, sve karakteristicne boljke reprezentacije jos uvijek su prisutne. Troma, neucinkovita obrana, nedostatak agresivnosti u obrani, manjak kreativnosti u posjedu lopte, panicna dodavanja kao da imaju tempiranu bombu pod nogama, losa takticka rjesenja (nepostojeci lijevi bek, rakitic na neofenzivnoj poziciji), itd.
    Mozemo nesto kazati o igracima i pojedinacno. Corluka i Lovren - dva nesposobna panja koja u prekidima tamo kod suca glume neku temperamentnost, a u igri su totalne impotentne picke, strossmayer i simunic su za njih klasa;
    Pletikosa - solidan, imao je mnogo vaznih intervencija, obrana ga je nebrojeno puta izdala, neki mu predbacuju da je primio dva gola na istu foru i da ima ocajne reflekse (sto je donekle tocno), međutim prvi gol je po meni tesko obranjiv, dok mu je treci gol bio jedina veca greska na utakmici, uz ona retardirana ispucavanja gdje lopta svaki put zavrsi kod brazilaca;
    Vrsaljko - zbunjoza, nije prelos ali je limitiran, nije on klasa za prvu postavu otvaranja svjetskog;
    Brozovic - rotfl... al ajde iskreno, bar je nesto pokusavao
    Kovacic - najvece razocarenje, ocito je psihloski pritisak bio prevelik, izgledao je zaista uplaseno. losa procjena izbornika, trebao je izaci prije;
    Jelavic - panjina, prakticki igrac manje dok nije zamijenjen. jos jedna losa procjena izbornika;
    Rebic - ocekivano neucinkovit, ali bar je malo proigravao obranu
    Rakitic - vise bi dosao do izrazaja da je igrao na ofenzivnijoj poziciji, ovako nam je najbolji igrac ostao neiskoristen. jos jedan propust izbornika; Modric - solidan, ali ni blizu svojih mogucnosti. trebao je imati vise inicijative;
    Olic - apsolutni bog, hejteri umrite;


    Perisic - ugodno iznenađen njegovim nastupom, jako solidan;
    Srna - UZAS, taj covjek ne moze pravilno dodati loptu covjeku 5 metara ispred sebe, NIJEDNO USPJESNO DODAVANJE, na svaku oduzetu izgubio je tri. Srna mi je drag igrac, ali krajnje je vrijeme da preda tu vrazju kapetansku vrpcu nekom drugome, njegova je uloga marginalna, osim kada gubi loptu, tada je kljucna. u mirovinu nek jos ne ide jer nemamo dostojnu zamjenu za tu poziciju, ipak u obrani moze napraviti vise od ikog;
    Sammir - odlican, zelim ga u istom izdanju do kraja prvenstva;

    Zakljucak: apsolutno sam ocekivao ovakvu igru (post na prvoj stranici ) ali svejedno tvrdim da bi najrealniji ishod bio X. Brazil, koliko god bio nabrijan, nije bio narocito uvjerljiv i sudac je bio presuđujuci faktor za njegovu pobjedu, uz strah od javnog linča, dakako. Kako god, nakon ove utakmice sam optimisticniji nego prije pocetka prvenstva, mislim da imamo jos toga za pokazati na terenu, pod uvjetom da Niko i tim dobro dijagnoziraju probleme i ovo iskustvo s brazilom maksimalno iskoriste za naredne meceve. Mnogo je toga jos neizvjesno, cekamo ovu utakmicu za pola sata da vidimo kako disu druge dvije momcadi, ali definitivno nije nerealno ocekivati prolaz. Niko Kraftwerk je gospodin i na vjerujem u njega.

  29. #209
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni_v2.0 Pregledaj post
    Pa ne govorim da je to uredu, al što si ti zbilja iznenađen i razočaran što je tako? Pa tako je u bilokojem sportskom natjecanju ikad. Kao da prvi put gledamo nogomet pa smo si iznenađeni. Sudac je jebački usro s penalom, ostatak je ok. Igrali smo ok, al svakako ne da se oduševimo i čestitamo si, nije ni Brazil bogzna što pokazao. Ipak nismo ni gol dali, a ni 2 poštene prilike nismo imali. Neznam baš kako je to "igrali smo odlično".
    Jesam, iznenađen sam i razočaran zbog suđenja zato jer se ne igra žnj liga nego svjetsko prvenstvo nacija i onda se zna na kakvoj razini bi suđenje trebalo biti. Uostalom tu tekmu je gledalo milijardu ljudi, sramota. Ali možda sada kada razmislim ne čudi me jer je taj sudac iz žnj lige.

  30. #210
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    I taj Brazil je zaista odvratan, dobili su mec ali izgubili su respekt diljem svijeta.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •