Stranica 19 od 27 PrvaPrva ... 91718192021 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 541 do 570 od 808

Tema: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

  1. #541
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    S potpunim pravom, ne bi Argentinci znali odradit jedan trening bez Messija.
    Jedina dobra stvar kod ove utakmice je sto nije zavrsila jedanaestercima. I zadnjih par minuta poslije gola bilo je jebeno napeto.
    Sad ce Argentince rjesit Uncle Sam u iducem kolu.

  2. #542
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Valjda jedina loša stvar, jedanesterci su zakon.

  3. #543
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao Dylan11 Pregledaj post
    Jedina dobra stvar kod ove utakmice je sto nije zavrsila jedanaestercima. I zadnjih par minuta poslije gola bilo je jebeno napeto.
    meni bi bilo draže da su bili penali kad sam već morao gledati preko pola sata produžetaka

  4. #544
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Da, najbolje da, nakon sat i pol natezanja, 30 minuta umiranja na terenu i prosjekom od 0,5 golova po poluvremenu.
    , svaku utakmicu zavrsavamo penalima. Mogli smo jednostavno odigrati par-nepar posto su obje varijante jednako mjerodavne.

  5. #545
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    U pionirima i juniorima uvijek sam pucao penale, a fulao sam jednom ili dva puta samo, ne mogu se dobro sjetit. Fora je da na treningu spičiš loptu svom snagom u neku stranu i pogodiš tako da dva golmana ne mogu branit. A kad je tekma gol ti se smanji i pucaš kao pičkica

  6. #546
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao Dylan11 Pregledaj post
    Da, najbolje da, nakon sat i pol natezanja, 30 minuta umiranja na terenu i prosjekom od 0,5 golova po poluvremenu.
    , svaku utakmicu zavrsavamo penalima. Mogli smo jednostavno odigrati par-nepar posto su obje varijante jednako mjerodavne.
    Pa ono, ak već moram gledat 118 minuta dosade, radije bi da se to završi penalima koji su nepredvidljivi i zabavni za promatrača.

  7. #547
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.


  8. #548
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Juesofej ispao, ali nisam razocaran. Utakmica je bila odlicna i Belgija zasluzeno ide dalje.

  9. #549

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Ona završnica nakon što su ameri zabili gol je bila epska. Mogli su i drugi, imali su dobre šanse.

  10. #550
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Nevjerojatno je kako se fulava na ovom SP-u. Da su Njemačka ili Belgija kojim slučajem ispali (a mogli su), svi bi pričali kako su Alžir ili SAD super, a u oba slučaja je trebalo biti najmanje 5 razlike. Golmani tu nisu ništa napravili posebno, 99 posto fulanaca su promašivanja gola ili napucavanja direktno u golmana. Koji je ku s tim napadačima, to im neka fora gađat golmane? Nek im vele da gađaju stativu pa će im više ulazit.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  11. #551
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao Dylan11 Pregledaj post
    Da, najbolje da, nakon sat i pol natezanja, 30 minuta umiranja na terenu i prosjekom od 0,5 golova po poluvremenu.
    , svaku utakmicu zavrsavamo penalima. Mogli smo jednostavno odigrati par-nepar posto su obje varijante jednako mjerodavne.
    nisam ni rekao da je mjerodavno al za mene kao gledatelja je sigurno zanimljivije, zabavnije nego da u zadnjoj minuti produžetka netko uspije nekako ugurati loptu u gol nakon što sam preko dva sata gledao dosadnu tekmu

    recimo produžeci na SAD - Belgija su bili super, tri pogotka, puno uzbuđenja, završni pritisak Amerikanaca gdje se samo čekalo da ili oni zabiju ili Belgijanci odu u kontru i konačno potvrde pobjedu...makar opet velim, kao nepristrani gledatelj ne bi imao ništa protiv da su Ameri izjednačili pa da su bili penali

  12. #552
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Gledaj, meni su penali jednako napeti kao i svima ostalima, ali kad se svaka druga utakmica odlucuje na takav nacin gubi se smisao.

    @Viking Ma daj kakva Njemacka i pet razlike, mogu biti sretni sto su dosli do cetvrtfinala. Ako je to igra zbog koje su oni najizgledniji kandidat za finale, onda ne znam sta da o ovom prvenstvu mislim.

  13. #553
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Jesi ti uopće gledao tekmu? Ispromašivali su se u 100-postotnim prilikama kao nikada od kada ih ja gledam u životu, pogotovo Müller. Da je jedna trećina toga ušla, i onom tko nema pojma o nogometu bili bi među glavnim favoritima. Slična stvar je bila s Belgijom jučer. Da su Ameri na kraju regularnog dijela zabili onu gajbu svi bi ih dizali u nebesa i više nitko ne bi spominjao sve one silne promašaje Belgije koja je bila bolja za 800 posto.
    U nogometu uvijek ima lutrije, zato i je zanimljiv, ali treba ipak biti objektivan kada se govori o tome kako je koja momčad igrala. Ako su Belgija i Njemačka sad potrošile sve promašaje na ovom SP-u, i dalje imaju velike šanse da naprave odličan rezultat. Nisu valjda zaboravili igrat nogomet isti oni Nijemci koji u kvalifikacijama za EP i SP smelju sve protivnike prije polovice ciklusa.
    Realno gledano, u četvrtfinalu se nalaze svi oni koje smo očekivali osim možda Kolumbije i Kostarike kao najvećih iznenađenja. Umjesto njih sam u četvrtfinalu očekivao Portugal i Španjolsku, čiji je odlazak najveće iznenađenje u obrnutom smislu. Što se Italije i Engleske tiče, osobno sam očekivao da će imati velikih problema, pogotovo Engleska koja se uvijek na tim prvenstvima zasere, dok se kod Italije nikada ne zna, jer zna imati 7 mačjih života.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  14. #554
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    ne gubi se smisao, utakmice su i dalje jednako loše.

  15. #555
    Senior Member It lives by night p0ky12's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    531

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Svaka čast SAD-u. Koliko su ih podcijenili svi, to je nevjerojatno. Da su igrali s nama razmontirali bi nas. A vjerojatno i Alžir.
    "Expand your mind, elevate your consciousness and seek enlightenment, look to kill your ego, love each other, don't fear success, play guitar, make music, create art."

  16. #556
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Ameri su poznati po tome da nikad ne odustaju i nikad se ne predaju, to im je najveća snaga, značajka koju Hrvatska nikada nije imala, čak ni u vrijeme Vatrenih, no daleko od toga da nogometno vrijede nešto posebno (čast nekolicini - Dempsey, Bradley ili Donovan nekad). Jučer su imali sreće za valjda idućih 20 godina, ništa više od toga.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  17. #557
    Senior Member It lives by night p0ky12's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    531

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Kad bi nama došao jedan Klinsmann.. Da dobi par godna vremena da studiozno pripremi ekipu i stručni stožer. Prošetali bi se našom grupom, u to ne sumnjam.
    "Expand your mind, elevate your consciousness and seek enlightenment, look to kill your ego, love each other, don't fear success, play guitar, make music, create art."

  18. #558
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    U kladionicama je kofa na Kolumbiju protiv Brazila 4.60, na hendikep 0:1 je 10.0, a 2/2 je 7.0. Ovo je brijem najveći zicer u povijesti svjetskih prvenstava, bar po omjeru uloženo:dobiveno.

  19. #559
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Stavi onda soma kuna ako imaš muda
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  20. #560
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    nzm baš, suci uvijek mogu izvući brazil, pogotovo ako je sucu umro neki bližnji od predoziranja heroinom.

  21. #561
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6 Pregledaj post
    Stavi onda soma kuna ako imaš muda
    Nemam, ali da imam soma kuna stavio bi sigurno pedeset. Ovak sam stavio 10 iz budžeta od 50

  22. #562
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao rejndjer Pregledaj post
    nzm baš, suci uvijek mogu izvući brazil, pogotovo ako je sucu umro neki bližnji od predoziranja heroinom.
    Daj molim te, nema više pomaganja sudaca, mislim da je Brazil-Čile bio dovoljan dokaz za to, jebeno i pošteno suđenje je bilo.

  23. #563
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6 Pregledaj post
    Jesi ti uopće gledao tekmu? Ispromašivali su se u 100-postotnim prilikama kao nikada od kada ih ja gledam u životu, pogotovo Müller. Da je jedna trećina toga ušla, i onom tko nema pojma o nogometu bili bi među glavnim favoritima. Slična stvar je bila s Belgijom jučer. Da su Ameri na kraju regularnog dijela zabili onu gajbu svi bi ih dizali u nebesa i više nitko ne bi spominjao sve one silne promašaje Belgije koja je bila bolja za 800 posto.
    U nogometu uvijek ima lutrije, zato i je zanimljiv, ali treba ipak biti objektivan kada se govori o tome kako je koja momčad igrala. Ako su Belgija i Njemačka sad potrošile sve promašaje na ovom SP-u, i dalje imaju velike šanse da naprave odličan rezultat. Nisu valjda zaboravili igrat nogomet isti oni Nijemci koji u kvalifikacijama za EP i SP smelju sve protivnike prije polovice ciklusa.
    Realno gledano, u četvrtfinalu se nalaze svi oni koje smo očekivali osim možda Kolumbije i Kostarike kao najvećih iznenađenja. Umjesto njih sam u četvrtfinalu očekivao Portugal i Španjolsku, čiji je odlazak najveće iznenađenje u obrnutom smislu. Što se Italije i Engleske tiče, osobno sam očekivao da će imati velikih problema, pogotovo Engleska koja se uvijek na tim prvenstvima zasere, dok se kod Italije nikada ne zna, jer zna imati 7 mačjih života.
    Ok, donekle si u pravu, ali Nijemci su zadnju utakmicu odigrali IZNADPROSJECNO. A i to je vise do slabog Alzira, koji je bogznakako prosao skupinu, nego do njihove igre. Gledajuci sveukupno na prvenstvu, njihova je igra poprilicno losa. Bas svaki put jedva cekam da izgube loptu jer nemaju veze sta rade s njom.

    @Duke On je među top 3 suca na svijetu, nije svatko fenomenalan kao on. Ali slazem se, gotovo je s tim izgovorom da sudac podilazi domacinu.

  24. #564
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Rastavit će ih Francuzi, nemaš brige A ako se nekim ludim slučajem to ne desi, tu je Kolumbija da dovrši posao

  25. #565
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Zadnju su se utakmicu tijesno provukli. Nego, koliko god da su brazilci iritantni i jedva se ceka da ispadnu, s druge strane je dobro da prolaze jer njihovi navijaci sacinjavaju dobar dio atmosfere na stadionima, bez obzira cija se utakmica igra. Tog ce nestati jednom kad njihovi ispadnu.

    Btw jel samo meni pomalo surealno kad Amazing Grace svira na stadionu svjetskog prvenstva? Ono, navikao sam cuti samo u hollywoodskim filmovima, imam osjecaj kao da se ispresijecaju dva paralelna svemira.

  26. #566
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Ako briješ na USA himnu, nije Amazing Grace.

    https://www.youtube.com/watch?v=M1wLtAXDgqg

  27. #567
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    typo, ali istekao mi bio edit

  28. #568
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Tješi se.

  29. #569
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.



    Sve objasnjeno.

  30. #570
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao Dylan11 Pregledaj post
    Ok, donekle si u pravu, ali Nijemci su zadnju utakmicu odigrali IZNADPROSJECNO. A i to je vise do slabog Alzira, koji je bogznakako prosao skupinu, nego do njihove igre. Gledajuci sveukupno na prvenstvu, njihova je igra poprilicno losa. Bas svaki put jedva cekam da izgube loptu jer nemaju veze sta rade s njom.
    Zaboravio si da su Portugal oprali s 4:0. Ja sam siguran da oni imaju snagu za ići do kraja, ne vjerujem da ih Francuska može dobit ako budu maksimalno koncentrirani. Znači ja bih se na Njemačku kladio uvijek barem za polufinale, a dalje je sve moguće.
    Što se želja tiče, volio bih finale Njemačka-Nizozemska, mada sve nekako smrdi na Brazil-Argentina (uz malo sudačke pomoći), jer je to utakmica za koju živi cijela Južna Amerika.

    Najveća senzacija bi bila da se u finalu nađu Kolumbija i Belgija, ali tako nešto se nikad u povijesti nije dogodilo. Kada bi neko na kladionici to pogodio digao bi para i para. Kolumbija mi je do sada igrala najljepši nogomet na SP-u, a Belgija je nagazna, plutajuća i odskočna mina za svakoga.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •