Stranica 25 od 27 PrvaPrva ... 152324252627 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 721 do 750 od 808

Tema: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

  1. #721
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Ne koprcam se, nego izbjegavam retardiranu raspravu. Kad bi se penal izvodio iz dva pokusaja a prosjek golova po utakmici bio 150, tvoja analogija zadovaljavala bi bar neki minimum smisla.

  2. #722
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao cham3leon Pregledaj post
    Gluposti, od svih klinaca koji se krenu baviti nogometom, fantastično mali postotak ih uopće dođe do profesionalnog nogometa, a kamoli da igraju na nekoj svjetskoj razini gdje imaju šansu imati basnoslovne plaće. Radi se o užasno malom krugu ljudi čiji je talent na tolikoj cijeni. Apsolutno mi je blesavo kad ljudi gunđaju kako treba nogometašima smanjiti plaće samo zato jer ih žulja kad vide pojedince koji u cca 20 godina karijere zarade koliko bi oni zaradili u 4 života. Kome smeta, može ne kupovati karte za utakmice i bilo kakve rekvizite, gledati reklame itd.
    Baš to. Površno razmišljanje, ali i površno poznavanje sporta. Pogrešno je gledati nekog prosječnog stopera koji na račun činjenice što jedan Stoke igra u najunosnijoj ligi na svijetu zarađuje milijune i sad ispada da svi nogometaši na njegovoj razini zarađuju te novce. A zapravo se tu radi o svega par liga i klubova i njihovom zabetoniranom statusu u nogometu. Postoje nogometne lige i u Africi i Aziji i još hrpetina nogometaša iste kvalitete koji zarađuju pet puta manje.

    A penali su sposobnost koliko i psiha tako da je smiješno na temelju promašenog penala zaključivati da igrača ne treba plaćati onoliko koliko je sam klub zaključio da mu vrijedi.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  3. #723
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Stvar je u tome da je Slander Man rekao da zarađuju puno novaca te da bi zbog toga trebale sve lopte koje puknu ulaziti u gol, ako sam dobro shvatio.
    Ovako nešto po mogućnosti


  4. #724
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Stvar je u tome da je Slander Man rekao da zarađuju puno novaca te da bi zbog toga trebale sve lopte koje puknu ulaziti u gol, ako sam dobro shvatio.
    Pa ok, slična stvar - ako ti se ne sviđa igrač ili momčad i misliš da se zajebava, jedino ga možeš tako "bojkotirat". Ostalo se obične navijače i gledatelje ne tiče.

  5. #725
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Pa ja sam mu i mislio reći neka onda gleda šah ili nešto ali mi bilo glupo pošto sam vidio da će ići rasprava o novcu.

  6. #726
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  7. #727
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Pa ja sam mu i mislio reći neka onda gleda šah ili nešto ali mi bilo glupo pošto sam vidio da će ići rasprava o novcu.
    Sami ste skrenuli na pricu o novcu. Koliko zarađuju igraci nizih liga, marginalizirani igraci, to sad uopce nije bitno. Ovdje govorimo o svjetskom prvenstvu, dakle 23 najbolja, najplacenija igraca, koji igraju u najboljim klubovima svijeta, i zato se od njih ocekuje besprijekoran nastup. Ali dobro, ajmo prestat o tome.

  8. #728
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Samo što to nisu najplaćeniji i najbolji igrači iz najboljih klubova, tako da...
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  9. #729
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao Dylan11 Pregledaj post
    Sami ste skrenuli na pricu o novcu. Koliko zarađuju igraci nizih liga, marginalizirani igraci, to sad uopce nije bitno. Ovdje govorimo o svjetskom prvenstvu, dakle 23 najbolja, najplacenija igraca, koji igraju u najboljim klubovima svijeta, i zato se od njih ocekuje besprijekoran nastup. Ali dobro, ajmo prestat o tome.
    Jedino sam pokušao objasniti glupost da "nogometaši puno treniraju a nemaju skila".

  10. #730
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Što je najbolje, i Messi ih često promašuje u zadnje vrijeme. Bar za Barcelonu.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  11. #731
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Pa gle, pri brzini od 20-30km/h treba stvarno imat koncentraciju i skila pa šutnut loptu u ćošak sa 20 metara a prije toga si pretrčao možda 10 kilometara. Nije to košarka da staneš iza crte i fino rukom bacaš tricu.

  12. #732
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    2 neregularna gola zasad, a tek je poluvrijeme

  13. #733
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Ma koga briga, čeka se sutra finale i pobjeda Argentine

  14. #734
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Bio bi to crni dan za Brazil kad bi oni osvojili. Prvo 7-1, pa pobjeda Argentine, još ako ovdje izgube... Nemilosrdno.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  15. #735
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Bit će 4-0 za Njemačku.

  16. #736
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Scolari mi baca na Hackmana malo.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  17. #737
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Za dosta nizozemskih igrača nisam ni čuo do ovog prvenstva, mislim na ove iz njihove lige. Čak sam mislio da će zapeti u skupini, al' eto, Van Gaal... Da je bilo više spretnosti, mogli su i u finalu biti.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  18. #738
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Ma koga briga, čeka se sutra finale i pobjeda Argentine
    Jel to navijački ili zbog mogućih nereda?

  19. #739
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Ma sve ispod pobjede Njemacke je tesko razocaranje. Ali nadam se da ce biti napeto.

  20. #740
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao hacker Pregledaj post
    Jel to navijački ili zbog mogućih nereda?
    Navijački naravno. Iskreno niti ne znam kakve veze to ima sa Brazilom. U glavnom želim Argentinu na vrhu zbog Messija, pa da mogu unucima pričati kako sam gledao najboljeg nogometaša svih vremena.

  21. #741

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Dosta vas je ovdje promašilo poantu, koja nije bila da se nogometašima treba smanjiti plaće, nego da bi nogometaši s toliko godina treninga i tolikim masnim parama trebali imati više skillza nego što imaju. Ja razumijem i da je tu psiha u pitanju, i da si u pokretu, gdje je teže zahvatit balun itd itd. al to bi mi bilo jasno da sam ja taj koji igra na prvenstvu. Ono, i ja koji ne treniram ništa mogu iz slobodnog/penala normalno uputit loptu prema golu dovoljnom brzinom a možda bi se sjebalo kad bi bio u pokretu i kad bi bio velik pritisak, al to sam ja. Ovo su ''top-notch'' igrači koje plaćaju masne milijune pa imaju šansu pogodit okvir gola koliko i ja.

    Sve što hoću reći, u odnosu na uložene godine truda i ostale sportove (ili aktivnosti koje se mogu uvježbati), nogometaši i slični i nemaju skilla nešto.

  22. #742
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    A gle, nogomet je fala bogu puno više od pucanja lopte na gol. Treba puno trenirat, znati i napravit da bi došao u priliku da na kraju zapucaš na gol. To je samo vrhunac. Kada sam to kratko vrijeme trenirao košarku u početku smo puno trčali u krug, na što sam ja pitao trenera kad ćemo igrati, a on mi je odgovorio " igrao bi košarku a još ne znaš ni trčat"
    Ak ti se ne sviđa gledaj freestyle


  23. #743
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Zaboravio si da postoje ljudi u obrani koji su također trenirani cijeli život da zaustave napad. Da bilo tko od nas igra ne bi u sto godina uopće došao u priliku da zapuca na gol.

  24. #744
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Pa no. Obrana te pokušava izbaciti iz ravnoteže ili u konačnici faulirati i logično je da ćeš osnovne poteze raditi lošije što se više umaraš u silnim duelima. Obični gledatelji često nisu svjesni šta za tijelo znači istrčati par uzastopnih sprinteva samo da bi te De Jong skrljao svaki put, a moraš nastaviti istim tempom do kraja utakmice, još na svjetskom igraš svaka 3 ili 4 dana. Uopće nije bitno što ti igrači treniraju cijeli život kad im na suprotnoj strani stoje jednako istrenirani protivnici koji ih žele zaustaviti.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  25. #745
    Senior Member It lives by night p0ky12's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    531

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Došao je zadnji dan prvenstva, samim time i finalna utakmica i nakon toga pozdrav Brazilu 2014.

    Njemačka '06 mi je bio prvi susret sa nogometnom igrom uopće, uz to je i naša Hrvatska bila na prvenstvu pa je taj prvi doživljaj nogometa i strasti bio nešto neponovljivo i uistinu divno. Po tome se niti jedno prvenstvo neće moći mjeriti sa tom, za mene, mitskom Njemačkom.
    Afrika '10 je bilo, po mom skromnom sudu, kvalitetom igre pomalo slabije prvenstvo, a mislim da to pokazuje i činjenica od 145 postignutih golova (u Njemačkoj je bilo 147, ali opet, doživljaj je bio drugačiji), a i primjerice svjetski prvaci Španjolci su na cijelom turniru zabili samo 8 golova..

    I došao je i taj Brazil '14, po svemu je trebao biti kruna minulih nogometnih sezona i naplata za četiri godine čekanja. I bio je nešto više od toga.
    Većina najboljih svjetskih igrača u svojim najboljim godinama, ekipe izjednačenije nego prije, golovi padaju kao ludi, mislim da ih je postignuto ravno 170 (ludilo, usporedivo jedino sa Francuskom '98 od kada je tu format sa 32 ekipe.)
    I općenito kvaliteta utakmica je na visokom nivou, svaka ekipa (osim Hondurasa, Irana) je došla igrati na pobjedu, da daju gol više, naravno, kako prvenstvo odmiče tako i taktičke igre sve više utječu na broj golova i kvalitetu igre, ali sve u svemu, da ne duljim previše ovaj ionako dugi post, ovo je prvenstvo za mene bilo uistinu odlično, i moram priznati, iznad očekivanja.

    Za kraj, dvije jednostavne riječi, prikladnim, portugalskim jezikom.

    Joga bonito.
    "Expand your mind, elevate your consciousness and seek enlightenment, look to kill your ego, love each other, don't fear success, play guitar, make music, create art."

  26. #746
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Samo ću napisati Ćiro i 98'.

  27. #747
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Bilo je neko istraživanje, uglavnom neki doktor je tvrdio da su nogometaši najistrošeniji od svih sportaša, kao maratonac i ragbijaš zajedno.

  28. #748
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Ja sam dugo trenirao i igrao. Od svih zglobova dolje samo mi je desno koljeno ostalo ful zdravo. I lijevi i desni gležanj su mi po par puta ozljeđivani sa time da nisam išao doktoru nego ono, pričekaj da oteklina splasne i ajmo dalje. A koljeno u totalnom kuršlusu.
    Mene jedino živcira kada gledam nogomet na tv-u gluma, padanje i previjanje na podu, tak da rijetko gledam tekme osim ajde europskog i svjetskog. Ligu prvaka kada gledam automatski prebacujem kanal kada vidim glumu i ulazak liječnika u teren zbog ničega. Rijetko odgledam cijelu tekmu. Svi su kao pičkice što mi nije jasno. Ja uopće nisam imao liječnika u momčadi jer je bila slaba liga i nije bilo novaca, a kada mi je koljeno prvi put izletilo, fino sam se digao i odšepao do svlačionice i kasnije otišao doktoru.

  29. #749
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Tvoje koljeno nije vrjedno 20 miljuna eura.

  30. #750
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Je, onaj doktorov sprej je neprocjenjiv.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •