Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 46 od 46

Tema: War Thunder

  1. #31
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: War Thunder

    Kak igrat tenkove? Treba nes skidat ili?

  2. #32
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: War Thunder

    nope
    samo trenutno svabe i rusi imaju tenkove
    moras odabrat ruse, i dolje prvo avione poizbacivat i onda ubacit tenkove i samo startas gejm
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  3. #33
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: War Thunder

    hvala na info

  4. #34
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: War Thunder



    poso obavljen
    + tier 3 avioni a ja tier 2
    i samo su mi jednog skinuli
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  5. #35

    Re: War Thunder

    Jesi provao kako realistic battles igrat? Izgleda mi dosta teže

  6. #36
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: War Thunder

    jesam, al nije mi bas gust ko arkade
    ovo bas trebas isto prakse i iznerviram se kad me obore bez da sam opalio ijedan metak
    probo sam i simulacije i toje dojaja, samo opet, pretesko bez joysticka i prakse
    to budem sve bolje prostudiro kasnije kad kupim novi komp i neku opremu za letenje

    sad ce mi jedan frend se malo ufurat u igru pa budem snjim mozda u squadu roko realistic
    to je bas za timsku igru
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  7. #37
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: War Thunder

    120 tisuca lionsa dobio u zadnjem mecu :O
    inace igram t4
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  8. #38
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: War Thunder

    jel igra jos ko ovo?
    ja picim redovito svaki dan
    par meceva sa njemackim tenkovima, pa par sa ruskim i par sa RAF avionima
    trenutno tier 4 rusija i njemacka
    rusi su mi kanta - tenkovi S1 i S2, puno bolji mi je tiger 2 H verzija
    tiger 2 p je kanta jer mu je kupola pre mekana
    svako sranje moze unistit ga
    al tier 3 su mi rusi bolji zbog kv2 i SU 152
    na yutubu zovu ih drt-gan
    znaci stavite na eksplozivnu miniciju i doslovce sve kosi pogotkom u stranu ili u kupolu

    sta se tice aviona, sa britancima sam tier 5
    imam venoma, camberu, vampira, i prva 2 meteora
    flustrirajuce su spori i ocajan climb rate, pogotovo kod vampira
    pise kao 45ms ak se nevaram, a nepenje se ni koda ima 15ms
    i ta njihova sporost i je frustrirajuca, jednostavno nemoguce nikog uvatit, jedino sta su okretniji u dog fightu, al dosta je rjetko da ce se neko upustit jer svi znaju kakve su to letece serpe i da im mogu utec
    presporo se sve otkljucava na tier 5
    po mj dana treba za jedan avion ak dnevno igrate barem 5-10 meceva

    rusi su pomeni mozda i najbolji tier 5
    imaju brzinu i jake topove
    30mm topovi otkidaju i ako samo jedno zrno pogodi u krilo
    a da nepricam o bombarderu IL28 koji ima i na guzici 30 mm topove, i otprilike svaki 3. kojeg sam vijao me je oborio. cak me jedan sa 1.2 km oborio jednim pogotkom O.o'
    ameri imaju svasta od aviona, svaki je zajeban zasebe, a pogotovo sabre koji je brijem najbrzi u igri
    vidit cu jos sta ce ostala 3 meteora donjet sta se tice brzine i ostaloga, iako mi neizgleda obecavajuce vec kad sad vidim kak stvari stoje
    al inace, sta se tice nizih tiera kod britanaca spitfireji kose sve avione, nanjh nemam nikakve primjedbe

    arkadu stalno igram kod tenkova i aviona, jedino kad su kombinirani eventi sa avionima i tenkovima skupa, onda igram simulacije.
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  9. #39
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: War Thunder

    ni blizu kvaliteti ko world of tanks nazalost

  10. #40
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: War Thunder

    wot nisam igrao al sam vidio neke meceve na youtubu i nekak sam i dalje na wt strani
    neznam pod sta podrazumjevas kvalitetu
    ovdje je dobra grafika, dobar sistem bitki, dobar dmg sistem i sve je na mjestu
    u wot tenkovi djeluju ko igracke, a dmg sistem se svodi na HP dok vamo toga nema
    jednostavno ili ubijes svu posadu u tenku ili pogodis tenk u gorivo, motor, ili municiju, i tenkovi djeluju puno stvarnije i imas osjecaj njihove tezine i moci dok se krecu
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  11. #41
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: War Thunder

    probqaj igrati, dalje od prvih par scrub nub tiera, pa ce se totalno osjetiti razlika. ja probao oboje i jedino sto je bolje u wt izvedeno je artiljerija. cjeli ostatak granata, aimanja, movement fizike i sceg ostalog sto sma isi isao usporedivati je bolje u wotu.

    doduse moram priznati da je to bilo jos u closed beti pa ono, nznm jel jos uvijek takvo stanje. po videima i streamu se nije nist promjenilo

  12. #42
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: War Thunder

    proslo je dost patcheva od onda i ima promjena
    fizika je dost drukcija, vise nema onog da dodjes do tenka i prevrnes ga guranjem
    neznam sta se tice ciljanja i toga jel ima neke razlike jer na pocetku nisam nes pretjerano igro tenkove tek kasnije sam ih igro aktivnije
    jesi otkljuco tier 4 u wt?
    prva 2 tiera su smjesna, tek 3 i 4 imaju nekog smisla

    jedina stvar koja me ubija u pojam cjelo vrjeme je mec making sistem
    stalno me zna bacat u vece tiere od mog i to frustrira

    npr kad sam tek otkljuco IS 2 kao prvi tier 4 ruski tenk, nakon 3 borbe su me ubacili u tier 5 mec -.-
    nigdje veze
    da to srede kak spada igra bi bila savrsena
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  13. #43
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: War Thunder

    trojku sam bio otkljucao i nest igro. odusto ubrzo nakon toga.

    mm je boljka i wota i wt-a. wot nece unesti skill based mm vec samo tier based. za wt nznm kak ide vise

  14. #44
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: War Thunder

    ja eto igram igru godinu ipo ak ne i 2 vec i ja pojma nemam na koju foru radi MM
    neznam jel battlerating ili sta
    al nema veze sa vezom
    evo bas maloprije igro malo tier4 avione i ubaci me u tier 5, a nijednog jeta nemam, sve propelerci
    i tak sa tenkovima
    1 od 3 meca baca me u vislji tier
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  15. #45
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: War Thunder

    nznm kak ej u wt, u wotu ti je tvoj tier +-2.
    recimo ti vozis tier 8 tenka, mozes zavrsiti u partiji di su tenkovi 678, 78, 8, 789, 89 i 8910. uzasan princip jer ponekad dobijes totalne retarde u timu a nekad dobijes pro team koji poejde sve zivo prijen eg ti ista vidis. mislim da je tak i u wt al me nemoj drzati za rijec

  16. #46
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: War Thunder

    je totalno
    nekad bukvalno nemos prdnit
    napravim 1 kill a 5x me uniste, tim nijednu bazu nezauzme, ispusimo zacas
    a nekad nemos opet doc do kilova jer tim sve pobije i nakraju mec zavrsi jer proticnici nemaju vise tenkova
    inace budem u top3 igraca, al sve ovisi
    pogotovo kad ulete 3-4 iz istog klana, i ako su protivnici, obicno bude poraz bilo sa avonima bilo tenkovima

    avioni mi bolje leze, vise mogu imat utjecaja u samoj igri
    i puno puta je bilo da je tim pobjedio jer uspijem napravit final blow prije protivnika
    ili upocetku uvatim 3-4 bombardera sta uvelike odredjuje cjeli mec
    i uvjek u sastavu imam jednog bombardera ak je gusto nakraju uskocim unjega da zavrsim mec
    a ako od pocetka partije igram bombardera, popnem se na 8km i samo derem bazu
    imam nakraju 0 kilova, budem prvi i mec zavrsi dost brzo

    i ruski serveri su najgori, ja neam pojma staje snjima, al to je uzas igrat
    zna nekad bit nekih drkadjija koji te eto tak iz cista mira uniste a u istom timu.
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •