Vidi rezultate ankete: Koji od ovih antivirusa staviti na Gaming PC s Win 8.1 x64?

Glasači
12. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Avast Free

    7 58,33%
  • Bitdefender Free

    2 16,67%
  • Avira AntiVir

    0 0%
  • Panda Cloud

    0 0%
  • 360 Internet Security

    1 8,33%
  • Baidu

    2 16,67%
Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 64 od 64

Tema: Koji Antivirus staviti (Win 8.1, gaming PC)?

  1. #61

    Re: Koji Antivirus staviti (Win 8.1, gaming PC)?

    Zar nije najpametniji izbor 360 Total Security? Nema na sebi nikakvih reklama i potpuno je besplatan. Ako si paranoican, mozes ukljucit i BitDefender ili/i Avira Anti Vir engine. Dosta je laksi od 360 Internet Security-a, a ima i brdo drugih mocnih opcija.

  2. #62
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Koji Antivirus staviti (Win 8.1, gaming PC)?

    Ne vjerujem Kinezima, i po av-comparatives ima lošije performanse od Bitdefendera. Ja sam zbrisao Bitdefender Internet Security, stavio Free verziju i TinyWall. Čini mi se kao najbolji izbor što se performansi i zaštite tiče.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  3. #63

    Re: Koji Antivirus staviti (Win 8.1, gaming PC)?

    Predrasude su druga stvar. Ljudi su napravili odlican software. Ja bas imam star PC al' nikad nisam osjetio nikakvo stekanje zbog ovog antivirusa. BitDefender je sam po sebi previse ogranicen i ne dopusta ti nikakvu kontrolu. Updejtuje se dok si u po igre.
    Ovako, 360 Total Security ti omogucava da koristis i BitDefender engine (ako si bas paranoican) i daje ti punu kontrolu nad svime. Ima Gaming Mode/Silent Mode opciju tako da si s njom siguran da ti nece pravit probleme dok si u igri.
    Ja, svejedno, dosad nikad nisam dodatno pokretnuo BitDefender ili Avira engine unutar tog programa, i nikad jos nikakav problem nisam im'o.

  4. #64
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Koji Antivirus staviti (Win 8.1, gaming PC)?

    = Citat = Izvorno postao Whiplash Pregledaj post
    Zar nije najpametniji izbor 360 Total Security? Nema na sebi nikakvih reklama i potpuno je besplatan. Ako si paranoican, mozes ukljucit i BitDefender ili/i Avira Anti Vir engine. Dosta je laksi od 360 Internet Security-a, a ima i brdo drugih mocnih opcija.
    Izazivao mi je BSOD-ove na laptopu.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •