Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Mbo+cpu+gpu

  1. #1
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Mbo+cpu+gpu

    Doslo vrjeme da se nadogradi i moj prvi komp... ako ga se neko sjeca svaka mu cast ako ne rijec je o Athlon 64 3500+, Asus A8V-XE (smece), Gigabyte X1600Pro, 2GB ddr400, Fortron PNF 400w, SATA HDD........ ostatak nije bitan (u biti ni nema ga xd)
    Komp trenutno služi za radio, njuškalo i fejs na 17" crt monitoru rezolucije 1024*768.
    Potreban mi je procesor, maticna i radna memorija.

    Prohtjevi ideje su: AMD proc, minimalno dvojezgreni, može i polovan, nova maticna s time da može ona sa njuškala "nova sa garancijom" (negdi prije ste spominjali nekog "pouzdanog" lika, imao je maticne vec za 150-200kn al sad ga nemogu naci), 2GB DDR3 memorije i naravno sve kompaktibilno sa AM3 socketom (slobodno me nazovite AMD fanboyem kad to i jesam )
    Nikakve FMx gluposti ne dolaze u obzir iz razloga što možda jednog dana stavim svoj 955 u taj komp tako da sve mora biti kompaktibilno. Ispravite me ako su AM3 procesori i FMx maticne kompaktibilne. U tom slucaju dosta toga od navedenog pada u vodu.
    Maticna mora podržavati taj "novi" koji ce ici u nju i vec spomenuti 955 i sve mora raditi sa 4pinskim dovodom za struju (dobar prastari Fortron PNF 400w ostaje u igri) i po mogucnosti da može unlockati dvojezgrene procesore.

    Ono što sam ja pronašao je http://www.njuskalo.hr/procesori/amd...oglas-10551626
    Sviđa mi se što po njega mogu otici biciklom, odnosno nema drkanja sa poštarom i ostalim golubovima, a u slucaju da je neispravan mogu ga ponovo posjetiti sa palicom.

    Maticnu nisam pronašao u nadi da ce netko drugi to obaviti uspjesnije od mene pošto sam tražio vec spomenutog lika a nisam ga pronašao :/

    Za ram cu lako... netreba mi nista specijalno, ako neko ima neki prjedlog slobodno nek ga stavi. DDR3 logicno...

    Nadam se da sam bio dovoljno precizan i da ce mi neko moci pomoci Buđet nije ogranicen ni maximumom ni minimumom, ali naravno želim proci sto povoljnije.

  2. #2
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Mbo+cpu+gpu

    niko ništa? xD
    jel ima ko barem neki drugi prjedlog, maticna i proc, može i Intel...?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •