Inspirirala me Sickova tema o retro konzolama, al mene zanima općenito koje sve konzole posjedujete (ili ste posjedovali) i zašto ste se odlučili na kupnju istih. Ako je ova tema bila onda je ionako već odavno mrtva i smatrajte ovo rebootom. Ionako je to sad popularno.

SNES - Imao kad sam bio dječarac, kupili starci. Negdje se zagubila tokom godina, sad mi je skrušeno žao.
PlayStation - Isto starci uzeli dok sam bio mulac. Kad sam bio doma ili sam jeo ili visio na ovoj konzoli. Ili oboje istovremeno. Najbolja konzola ikad.
PlayStation 2 - Dobio ju besplatno 2 godine nakon njenog izlaska. Najmanje se igrao na njoj, doslovno svega par naslova.
PlayStation 3 - Uzeo ju nedavno. Puste ekskluzive su me natjerale, The Last of Us je bila kap koja je prelila čašu. Konzola rula žešće.

Kao što se vidi kolekcija mi i nije baš nešto velika. No Xbox ekskluzive mi nikad nisu bile primamljive, a bome ni Nintendo. Ubuduće si još planiram piknuti PlayStation 4 za glavnu gaming platformu kada izađe nekakva SLIM edicija i to je to. Barem do sljedeće plejke, jer ono. PlayStation.