Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Konzole

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Konzole

    Inspirirala me Sickova tema o retro konzolama, al mene zanima općenito koje sve konzole posjedujete (ili ste posjedovali) i zašto ste se odlučili na kupnju istih. Ako je ova tema bila onda je ionako već odavno mrtva i smatrajte ovo rebootom. Ionako je to sad popularno.

    SNES - Imao kad sam bio dječarac, kupili starci. Negdje se zagubila tokom godina, sad mi je skrušeno žao.
    PlayStation - Isto starci uzeli dok sam bio mulac. Kad sam bio doma ili sam jeo ili visio na ovoj konzoli. Ili oboje istovremeno. Najbolja konzola ikad.
    PlayStation 2 - Dobio ju besplatno 2 godine nakon njenog izlaska. Najmanje se igrao na njoj, doslovno svega par naslova.
    PlayStation 3 - Uzeo ju nedavno. Puste ekskluzive su me natjerale, The Last of Us je bila kap koja je prelila čašu. Konzola rula žešće.

    Kao što se vidi kolekcija mi i nije baš nešto velika. No Xbox ekskluzive mi nikad nisu bile primamljive, a bome ni Nintendo. Ubuduće si još planiram piknuti PlayStation 4 za glavnu gaming platformu kada izađe nekakva SLIM edicija i to je to. Barem do sljedeće plejke, jer ono. PlayStation.

  2. #2
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Konzole

    prva "konzola" mi je bila Super Action Set za cirka nekih 200 kuna tada na tome sam igral famozne Tenkiće,Super Maria i Duck Hunt, to su valda bile tri igre kojih se sjeća, sa starim sa znao te tenkiće halat u dvoje ^^ cak se sjecam da je bilo momenata kad bi otišal spat, a stari bi još igral ^^


    sgt7202a.jpg

    druga konzola je bila naravno PSone, ali ona manja verzija, i na njoj sam se fakat onda pošteno izigral, žao mi je što sam ju prodal, fakat mi je jebeno sad žao, siguran sam da bi je i dan danas ukopčal =( što mi bi onda, vrag ce ga znat

    psone.jpg

    nakon PSone sam dobio PC i na njemu sam nastavio gaming karijeru hehe, do sad donedavno ljetos sam si uzeo PS3 iz jednostavnog razloga što mi je bilo dosta gledat sve te zanimljive ekskluzive u nemogućnosti igranja, ali najviše zbog MGS 3 i 4. I sad mi je drago što sam se opet vratio korijenima

    Što ce biti dalje neznam, ako bude PS4 to onda tek za kojih 2-3 godine, prije ne

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Konzole

    Bar nemaš PS1 i PSOne za 50-100 kn pun Njuškalo.

    Kasnije napišem kaj sam kad imao i/ili imam. Sad moram učit.

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Konzole

    Ja sam imao samo onu koju je flander prvu naveo Bila je nešto najbolje ikad, a kad je prestala radit sam nosio pištolj vani i bio gazda s njim. PS one fat sam igrao kod susjeda često i bila je također nenadjebiva, a ja sam kasnije dobio pc i na tome je ostalo. Sad već neko vrijeme štedim za tricu i nadam se do ljeta je uzet. Čak sam se premišljao za četvorku, ali nekako mi je žao ovih pustih naslova koje bih propustio onda. Plus igre će vjerojatno bit masu skupe još neko vrijeme.

    Zaboravih da sam imao i Gamecube jedno vrijeme, posudio mi frend iz njemačke. Sjećam se da je bila neka tabačina sa mario/donkeykong/pokemoni ekipom i da je jebeno rulala. Također sam igrao neku kao društvenu igru koja sastojala od masu mini igara tipa plivanje/ronjenje i takve pizdarije i isto je bila jebena, igrao sam s rodicom do sitnih sati u par navrata.

    EDIT: Sad sam se sjetio da sam imao i ps3 posuđen od drugog frenda neko vrijeme Prošao LBP, Assassin's Creed 2 (tad mi je čak valjao), MGS 4 (tu igru ni dan danas ne znam što se događalo niti kako sam je prešao. Najčudnije iskustvo ikad) i malih milijun demoa što su bili dostupni.
    Zadnji uredio Falus : 08-02-2014 u 23:47

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Konzole

    Pa AssCreed 2 je jedini u serijalu koji je bio ok igra, samo su svi ostali smeće. Kako si krenuo posuđivat ćeš i PS4 ili trčati kod susjeda.

    Tako sam i ja u doba PS3/X360/Wii više manje samo na PC derao, al ono PS ima predobre eksluzive, a imat će garant i ovu generaciju. Prvi je već Uncharted.
    Ček, taj cijeli komplet Super Action Set je koštao samo 200kn? lol

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Konzole



    Doć će i četvroka na red


  7. #7
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Konzole

    Lijepo.
    I ja ću si ih jednog dana nabavit ak ću imat para.

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Konzole

    Pa za 500kn kupiš i PSone i PS2. Nije ti baš skupo. Ja sam prve dvije plejke nabavio relativno rano nakon njihovih izlasaka, jedino sam sad sa PS3 debelo kasnio jer sam uvijek kad bih imao priliku kupiti PS3 našao nešto "pametnije" za trošiti novce.

    Četvorku nabavljam čim budem mogao. Čak ozbiljno razmišljam da si kad tad nabavim i PSP i Vitu pa upotpunim kolekciju makar znam da bih to dvoje rijetko igrao, ako uopće.

  9. #9
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Konzole

    Je, skupo je kad stalno kupujem nove igre.
    Ovi bi mi ionako stajali.
    Tak da ću ih kupit iz kolekcionarskih razloga tek kad počnem zarađivat, ako ikad.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •