Stranica 2 od 25 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 736

Tema: Horror

  1. #31
    = Citat = Izvorno postao Big Al
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    agree, Uljezi su jedini film od kojeg su mi se dikle dlake po cijelom tijelu od jeze
    Nisu toliko strašni Uljezi jer nemaju puno strašnih scena, ! Neću nikad zaboravit onu scenu kad joj se odjednom, skroz neočekivano, zalupe vrata u facu! Takva priča je ono što današnji horori nemaju pa samo snimaju bolesne ili krvoločne "horore" kao i igre.
    imas SH koji ima vrlo malo krvi a strasan je

  2. #32
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Predobra mi je scena kad uleti N.Kidman u sobu gdje oni ljudi dozivaju duhove. Ona ih vidi ,a oni nju ne. Zgrabi papire i baci ih u zrak, a vidiš scenu kak to izgleda pred ovim ljudima kaj ju ne vide!
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  3. #33
    Senior Member Lock'n'Load Bastard's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Pogreb
    Postova
    176
    Obožavam horore u bilo kojem obliku: pisane (H.P. Lovecraft, Stephen King, Edgar Allan Poe) stripove (Dylan Dog- neki ga ne smatraju hororom, a nije ni strašan ali ima odličnu priču) filmove(sve japansko ali su mi opet draže engleske prerade- strašnije su, SF horori, horori 80-ih i horori po literarnom predlošku tipa Rose Red i Carrie- meni jedan od najdražih filmova pa sam ga morao spomenuti iako i nije strašan.
    Fight truth with ban

  4. #34
    Senior Member Lord of The Fleas Imam Feebasa/Milotca's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Napredni Tamnice i Zmajevi
    Postova
    332
    Horor je nakon pijanke kad me netko nađe iznad WC školjke a ja nisam upalio svjetlo. (vrata su bila pritvorena a netko je išao u WC i nije me čula, kad je ušla taman sam počeo bljuvat, ostalo se zna )
    Fuckas crni deck koji Dark Rituala nema.

  5. #35
    = Citat = Izvorno postao Big Al
    A šta je s knjigama? Čitao sam priče H.P Lovecrafta, Kinga(nije mi tak dobar), Clivea Barkera(najbolji njegova priča- U bregovima, gradovi)! SAWW nije pravi horor, kad bolje pogledaš samo je bolestan. Kako je i Lovecraft rekao : "Najveći strah je strah od neviđenog." Najbolji primjer toga je avantura Dark fall koja svojom pričom i zvukovima ulijeva stalan strah. Jedan od boljih horor filmova je Uljezi.
    King ti nije dobar?! Omg, pa daj molim te, jesi čitao njegovu Snovolovku (po kojoj je i film snimljen inače)? Film je dobar, solidno napravljen horor, a knjiga je još bolja. Pravi horor, kad ju čitaš uplašiš se bolje nego kad gledaš film.

  6. #36
    Senior Member Lord of The Fleas Imam Feebasa/Milotca's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Napredni Tamnice i Zmajevi
    Postova
    332
    = Citat = Izvorno postao Helena
    = Citat = Izvorno postao Big Al
    A šta je s knjigama? Čitao sam priče H.P Lovecrafta, Kinga(nije mi tak dobar), Clivea Barkera(najbolji njegova priča- U bregovima, gradovi)! SAWW nije pravi horor, kad bolje pogledaš samo je bolestan. Kako je i Lovecraft rekao : "Najveći strah je strah od neviđenog." Najbolji primjer toga je avantura Dark fall koja svojom pričom i zvukovima ulijeva stalan strah. Jedan od boljih horor filmova je Uljezi.
    King ti nije dobar?! Omg, pa daj molim te, jesi čitao njegovu Snovolovku (po kojoj je i film snimljen inače)? Film je dobar, solidno napravljen horor, a knjiga je još bolja. Pravi horor, kad ju čitaš uplašiš se bolje nego kad gledaš film.
    Kak se možeš prepasti dok čitaš knjigu, malo bedasto zvuči. Najstrašnije kaj sam ja čitao je TEX i Zagor. Kad im nešto ne štima izađe hrpa indijanaca ili bandita iz šume pa ih propucaju.
    Fuckas crni deck koji Dark Rituala nema.

  7. #37
    A čuj, zvuči bedasto, al se prepadneš. Mislim, nije da se usereš ko grlica od straha, al malo je jezivo. Pročitaj knjigu uostalom, pa se javi onda.

  8. #38
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Kak se možeš prepasti dok čitaš knjigu, malo bedasto zvuči. Najstrašnije kaj sam ja čitao je TEX i Zagor. Kad im nešto ne štima izađe hrpa indijanaca ili bandita iz šume pa ih propucaju. Very Happy
    Za pocetak uzmi Dylan Doga.
    tarmi rićmi

  9. #39
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    = Citat = Izvorno postao Herr Schnitzel
    Uljezi, Rose Red (duhovi, paranormalno) su mi najbolje stvari. Ovo sto su samo efekti u pitanju mi je bezveze. To paranje crijeva, oci i svega drugog mi je dosadno i ne smatram to hororima, nego bedastocom.
    Volim Dylan Doga procitat (ako netko to smatra hororcem) .
    O cemu se radi taj film Hostel?
    nije zabavno ak ti ga neko isprica, uzmi u videoteki, nebudes se razocaral...

  10. #40
    Member Plants Vs Zombies Joint Op3rat1on's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Under fire!!!!
    Postova
    69
    = Citat = Izvorno postao King tiger
    Kak se možeš prepasti dok čitaš knjigu, malo bedasto zvuči. Najstrašnije kaj sam ja čitao je TEX i Zagor. Kad im nešto ne štima izađe hrpa indijanaca ili bandita iz šume pa ih propucaju. Very Happy
    Za pocetak uzmi Dylan Doga.
    Ma stvarno nikad nisam i nikada neću razumijeti tog Dylam Droga.Svaki nastavak donosi sve bolesnije radnje.Ne možeš se toliko "uživiti" u radnju kada čitaš knjigu ili strip, jednostavno nije isto kao film koji bolje dočarava prizore strave(a ne da moram upregnuti mozak i sam ih zamišljati).

  11. #41
    dylan dog je zakon,imam oko 100 brojeva

  12. #42
    Senior Member It lives by night antrax5's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Somewere from Middle Earth
    Postova
    644
    ma bjezac 3 ja najbolji i najstrasniji
    The DOOM shall apear from dark caves of Moria. And there shall be no peace...

  13. #43
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Ma stvarno nikad nisam i nikada neću razumijeti tog Dylam Droga.Svaki nastavak donosi sve bolesnije radnje.Ne možeš se toliko "uživiti" u radnju kada čitaš knjigu ili strip, jednostavno nije isto kao film koji bolje dočarava prizore straveS(a ne da moram upregnuti mozak i sam ih zamišljati).
    Pa u tome i jest fazon, ti zamisljas horor scene i to je najstrasnije.
    tarmi rićmi

  14. #44
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao Big Al
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    agree, Uljezi su jedini film od kojeg su mi se dikle dlake po cijelom tijelu od jeze
    Nisu toliko strašni Uljezi jer nemaju puno strašnih scena, ! Neću nikad zaboravit onu scenu kad joj se odjednom, skroz neočekivano, zalupe vrata u facu! Takva priča je ono što današnji horori nemaju pa samo snimaju bolesne ili krvoločne "horore" kao i igre.
    imas SH koji ima vrlo malo krvi a strasan je
    Koji SH da uzmem? Prema pcplayu 4 je loša! Kinga baš i nisam čito puno, pročito sam jedino Talentirani učenik, kad dečko amerikanac ucijenjuje starog Nacista . Ostalo mi se nije dalo. Neznam kak se možeš od filma prestrašit, puno gadnije je u igri, pogotovo iz 1. lica jer se možeš uživit jer si to kao ti.
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  15. #45
    Senior Member Lord of The Fleas Imam Feebasa/Milotca's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Napredni Tamnice i Zmajevi
    Postova
    332
    Dylan Dog mi je dosadan strip, čitao par epizoda i nisu TAK strašne. Nisam neustrašiv i ima stvari kojih se bojim ko vrag tamjana, ali knjige i sve u tekstualnom obliku me ne plaši. (kad mi dođe račun za internet pa me čopi infarkt al to je druga priča ) To je različito od osobe do osobe tak da nema potrebe za dubljom raspravom kad svatko ima drugačije strahove.
    Fuckas crni deck koji Dark Rituala nema.

  16. #46
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Volim horrore, filmove i igre, ali posebno knjige, najbolji je osjecaj kad citas knjigu i to filmovi i igre nemogu docarati, rijeci rullaju, slike im niju ni do prvog slova , neznam koje bi nabrojio kao najbolje, ali nevolim one sadasnje horrore ti pobiju ljudi 5000 ljudi s sikirom i to je strasno, lol, pravi horror je strasan na psiholoskoj bazi, zapravo je triler i iako se bojis onoga sto sljedis jedva cekas da saznas sto je to, to su horrori koje te uvuku u pravi osjecas i nakon kojih ne ides spavati vec lezis u krevetu otvorenih ociju i razmisljas
    Well, as long as it's interesting.

  17. #47
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Ja preferiram paranormalne horore koji su na bazu Silent Hill-a ili prvog Kruga odnosno one u kojima neznaš što se zapravo događa sve do samog kraja, iako mi nije mrsko pogledat ni kakav survivor horor tipa Doom ili Resident Evil.

  18. #48
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    gledah grudge, nikad vise, film je preglup...
    jedino se trgam na klasike poput americkoga psiha, to je dobar film

    "uuu vidim, prekrio sam novinama pod tako da ti mogu otvoriti lubanju svojom uzasno velikom ogromnom...sjekirom !!! MUHAHAHAAA"

    "a za dorucak, mozak gospodicne model tako da budem tako pametan i imam sniezno bijelu boju koze"
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  19. #49
    [quote=Big Al]
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao "Big Al":pvbl489y
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    agree, Uljezi su jedini film od kojeg su mi se dikle dlake po cijelom tijelu od jeze
    Nisu toliko strašni Uljezi jer nemaju puno strašnih scena, ! Neću nikad zaboravit onu scenu kad joj se odjednom, skroz neočekivano, zalupe vrata u facu! Takva priča je ono što današnji horori nemaju pa samo snimaju bolesne ili krvoločne "horore" kao i igre.
    imas SH koji ima vrlo malo krvi a strasan je
    Koji SH da uzmem? Prema pcplayu 4 je loša! Kinga baš i nisam čito puno, pročito sam jedino Talentirani učenik, kad dečko amerikanac ucijenjuje starog Nacista . Ostalo mi se nije dalo. Neznam kak se možeš od filma prestrašit, puno gadnije je u igri, pogotovo iz 1. lica jer se možeš uživit jer si to kao ti.[/quotevbl489y]

    uzmi 1,pa 2,pa 3,pa 4

    e,da,zaboravih spomenutibavezno posjetite

    http://horror.blog.hr

  20. #50
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao Glass
    Ja preferiram paranormalne horore koji su na bazu Silent Hill-a ili prvog Kruga odnosno one u kojima neznaš što se zapravo događa sve do samog kraja, iako mi nije mrsko pogledat ni kakav survivor horor tipa Doom ili Resident Evil.
    Sbas tako, to je i meni najdraze kad horror ima napetost, iscekivanje sve do kraja
    Well, as long as it's interesting.

  21. #51
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    Ja sam veliki fan horora , najdraži su mi : The Texas Chainsaw Massacre(2003) , The Exorcist (remake) i Halloween (svejedno koji nastavak) . Jako me zanima film It od Kinga i nadam se da ću ga uskoro gledati .

  22. #52
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    = Citat = Izvorno postao Glass
    Ja preferiram paranormalne horore koji su na bazu Silent Hill-a ili prvog Kruga odnosno one u kojima neznaš što se zapravo događa sve do samog kraja, iako mi nije mrsko pogledat ni kakav survivor horor tipa Doom ili Resident Evil.
    Ako voliš paranormalno onda obavezno moraš odigrat igru Dark fall: The journal! Oćeš ne?
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  23. #53
    Guest
    A šta vidiš u masarku motornom pilom

  24. #54
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    lol, radnja cijelog filma u naslovu

  25. #55
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    IMO, horori saksaju
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  26. #56
    King nije pisac horrora, stovise... jedini "horror" koji je napisao je Ocajavanje... Ostale knjige su cisto filozofske sa dozom nepoznatog, sto zivot i jeste, samo sto nekima je to strasno, nekima ne. Na kraju krajeva, svaka knjiga je inace samo uvodna za Dark Tower...

    Horror? Hmmm, tesko reci, ali mene je samo Silent Hill (igra) zaista preplasila, da sam skakao sa stolice na krevet Inace, nema filma da mi je strasan...

  27. #57
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    kod horror igara...
    Alines vs. Predator
    igranje s marincem
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  28. #58
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Ja sam dobio fobiju od vrata zbog te igre.
    Ono ides ides naidjes na vrata, jedini put.Ajd sad otvori
    tarmi rićmi

  29. #59
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Horror? Hmmm, tesko reci, ali mene je samo Silent Hill (igra) zaista preplasila, da sam skakao sa stolice na krevet

    Onaj radio koji krči je grozan , zvuk ubija ...

  30. #60
    = Citat = Izvorno postao Lich
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Horror? Hmmm, tesko reci, ali mene je samo Silent Hill (igra) zaista preplasila, da sam skakao sa stolice na krevet

    Onaj radio koji krči je grozan , zvuk ubija ...
    OOOOO da, ja nisam radija palio te dane, da ne bih slucajno cuo krcanje, cak sam se plasio televizora, od The Rooma... Zidovi, hocu li vidjeti lice na njima. Frizider, hocu li naci srce koje jos kuca. Ogledalo, hocu li vidjeti nekog iza sebe, ili mozda drugu verziju sebe. Umivaonik, da nece krv... ahhhh, to su bili dani...

Slične teme

  1. Horror roman
    By The Great Duck in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 05-10-2013, 22:15
  2. Horror Bishke
    By Carp in forum Multimedia
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 02-02-2012, 05:50
  3. Horror
    By Big Al in forum Alt-F4
    Odgovora: 57
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •