Stranica 8 od 108 PrvaPrva ... 6789101858 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 211 do 240 od 3230

Tema: Fallout 3

  1. #211
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Nemam ništa protiv da bude iz prvog lica,ali dabogda svi crkli koji ga rade ako bude imao "oblivion gemplej"

  2. #212
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598
    EVO VAM GA NA...DO FALLOUT-a 3 ima negdje još godinu i pol(bar tako oni vele),A DO IZLASKA IMATE DA IGRATE ovo

  3. #213
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    = Citat = Izvorno postao Bens
    EVO VAM GA NA...DO FALLOUT-a 3 ima negdje još godinu i pol(bar tako oni vele),A DO IZLASKA IMATE DA IGRATE ovo
    Ne zgleda loše...

  4. #214
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    Da li je to mmorpg i da li je izašlo,ako je mmorpg da li je besplatan ili barem kao GW
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  5. #215
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    nije mi bas neka ta igra glupa su oruzja ko ona u Counter Strikeu nema nis futuristicko

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  6. #216
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    nije mi bas neka ta igra glupa su oruzja ko ona u Counter Strikeu nema nis futuristicko
    Pa nema ni u F-u niš futuristučko
    samo se zahebavam....lol
    nema puno futurističkih oružja,al evo za koje ja znam,a ako sam koje zaboravio samo me nadopunite pls...
    Gatling Laser,M72 Gauss Rifle,Turbo Plasma Rifle(možete ga napravit u LA Boneyard-u,F2 ofkors),Plasma Rifle,Laser Rifle(imate isti taj,samo mu je poboljšano to što troši manje energije,brijem da se zove Laser Rifle Extended Capacity),YK32 Pulse Pistol,Alien Blaster(nađete ga kod Aliena kao random encounter),Solar Scorcher,Plasma Pistol (isto kao Laser rifle extended),Laser Pistol,Magneto Laser Pistol,YK42B Pulse Rifle...ima ih još kao što su nekakve super rukavice,i palice al ih neznam točno...
    evo vam ingame video the fall-a
    09VJzZrCkJ8

  7. #217
    Da, neki su fanovi baš zbog tih retro-futurističkih oružja imali prigovora na račun Fallout 2, navodno da se izgubio onaj duh 50tih iz 1. dijela.

  8. #218
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    = Citat = Izvorno postao Bens
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    nije mi bas neka ta igra glupa su oruzja ko ona u Counter Strikeu nema nis futuristicko
    Pa nema ni u F-u niš futuristučko
    samo se zahebavam....lol
    nema puno futurističkih oružja,al evo za koje ja znam,a ako sam koje zaboravio samo me nadopunite pls...
    Gatling Laser,M72 Gauss Rifle,Turbo Plasma Rifle(možete ga napravit u LA Boneyard-u,F2 ofkors),Plasma Rifle,Laser Rifle(imate isti taj,samo mu je poboljšano to što troši manje energije,brijem da se zove Laser Rifle Extended Capacity),YK32 Pulse Pistol,Alien Blaster(nađete ga kod Aliena kao random encounter),Solar Scorcher,Plasma Pistol (isto kao Laser rifle extended),Laser Pistol,Magneto Laser Pistol,YK42B Pulse Rifle...ima ih još kao što su nekakve super rukavice,i palice al ih neznam točno...
    evo vam ingame video the fall-a
    09VJzZrCkJ8
    mislim da me nisi skuzio reko sam da u The Fall :last days of Gaia nema futuristickih oruzja

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  9. #219
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    = Citat = Izvorno postao Black Hawk Down
    Da li je to mmorpg i da li je izašlo,ako je mmorpg da li je besplatan ili barem kao GW
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  10. #220
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    = Citat = Izvorno postao Bens
    nema puno futurističkih oružja,al evo za koje ja znam,a ako sam koje zaboravio samo me nadopunite pls...
    Gatling Laser,M72 Gauss Rifle,Turbo Plasma Rifle(možete ga napravit u LA Boneyard-u,F2 ofkors),Plasma Rifle,Laser Rifle(imate isti taj,samo mu je poboljšano to što troši manje energije,brijem da se zove Laser Rifle Extended Capacity),YK32 Pulse Pistol,Alien Blaster(nađete ga kod Aliena kao random encounter),Solar Scorcher,Plasma Pistol (isto kao Laser rifle extended),Laser Pistol,Magneto Laser Pistol,YK42B Pulse Rifle...ima ih još kao što su nekakve super rukavice,i palice al ih neznam točno...
    evo vam ingame video the fall-a
    09VJzZrCkJ8
    Mislim da postoji nešto nalik Gauss Rifle-u... ne zove se tako, ali u praksi ide na sličan princip, tj magnetnu propulziju metka...
    Inače, sve drugo je ok
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  11. #221
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    = Citat = Izvorno postao Black Hawk Down
    Da li je to mmorpg i da li je izašlo,ako je mmorpg da li je besplatan ili barem kao GW
    ? ne kužim...

    Pitaš za Fallout?
    Ako pitaš za Fallout, onda nek ti neki mod zakuca ban na dva-tri dana, jer je protuzakonito ne znati što je to Fallout

    (p.s. prekasno skužih, double post, ha-ha)
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  12. #222
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    [quote=Black Hawk Down][quote="Black Hawk Down":nwns6zpa]Da li je to mmorpg i da li je izašlo,ako je mmorpg da li je besplatan ili barem kao GW[/quote][/quote:nwns6zpa]ne spamaj pogle tu [url="http://www.google.hr"]http://www.google.hr[/url]

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  13. #223
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    [quote=Black Hawk Down]
    = Citat = Izvorno postao "Black Hawk Down":2jo5pd4c
    Da li je to mmorpg i da li je izašlo,ako je mmorpg da li je besplatan ili barem kao GW
    [/quote:2jo5pd4c]

    Je tebi dobro? Jesi se uopće potrudio pročitati bar dio postova u ovoj temi?

    Nije MMORPG,nije izašlo,i ne znam zašto ali nekako mi je baš drago što NIJE BESPLATNO

  14. #224
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    = Citat = Izvorno postao Bens
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    nije mi bas neka ta igra glupa su oruzja ko ona u Counter Strikeu nema nis futuristicko
    Pa nema ni u F-u niš futuristučko
    samo se zahebavam....lol
    nema puno futurističkih oružja,al evo za koje ja znam,a ako sam koje zaboravio samo me nadopunite pls...
    Gatling Laser,M72 Gauss Rifle,Turbo Plasma Rifle(možete ga napravit u LA Boneyard-u,F2 ofkors),Plasma Rifle,Laser Rifle(imate isti taj,samo mu je poboljšano to što troši manje energije,brijem da se zove Laser Rifle Extended Capacity),YK32 Pulse Pistol,Alien Blaster(nađete ga kod Aliena kao random encounter),Solar Scorcher,Plasma Pistol (isto kao Laser rifle extended),Laser Pistol,Magneto Laser Pistol,YK42B Pulse Rifle...ima ih još kao što su nekakve super rukavice,i palice al ih neznam točno...
    evo vam ingame video the fall-a
    09VJzZrCkJ8
    mislim da me nisi skuzio reko sam da u The Fall :last days of Gaia nema futuristickih oruzja
    Pa onda me nisi skužio,al ja TEBE jesam...i znam što si rekao,a ja sam napiso da ni FALLOUT nema baš futurističkih oružja,i onda sam napiso da se zajebavam,te da ih ima onoliko koliko sam ih napiso.
    Inače u The fall-u možda ima,možda nema oružja-ja neznam jer nisam igrao igru....a kakav je filmić brijem da bi se isplatilo barem probat to igrat...iako vuče na Mad Max serial(pogotovo onaj dio s autima),nekako mi se čini kao loša kopija Fallouta,nažalost!
    Ako netko proba(ili je probao)igru neka napiše opći dojam,il ak ju netko ima,ja mu dam adresu pa da mi pošalje!
    RESPECT...

  15. #225
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    tek se sad radi na modifikaciji igre za engleski jezik jer je napravljena samo na njemackom
    no nemojmo sad o tome jer ovo je Fallout 3 topic

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  16. #226
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    tek se sad radi na modifikaciji igre za engleski jezik jer je napravljena samo na njemackom
    no nemojmo sad o tome jer ovo je Fallout 3 topic
    Čovjek ima pravo...al ipak igra je dobra za skratit vrijeme do izlaska fallout-a 3

  17. #227
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088
    Dobro izgleda i ima fore mad maxa tak da.. TB je? koliko sam primjetio

  18. #228
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598
    Brijem da nije TB...Al jeste vidli kako se vozila upravljauju...jebenica

  19. #229
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088
    Svima koji su fallout fanovi i fanovi takvih postapokaliptičnih settinga nek pročitaju knjigu The Stand od Stephena Kinga

  20. #230
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598
    = Citat = Izvorno postao Death By Sexy
    Svima koji su fallout fanovi i fanovi takvih postapokaliptičnih settinga nek pročitaju knjigu The Stand od Stephena Kinga
    Evo ja dodajem ove dvije fenomenalne knjige;Hvalospjev Leibowitzu Waltera M. Millera,te Rat Miru Vernora Vingeja...

  21. #231
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Nove informacije o Falloutu 3 iz Gameinformer časopisa(nazalost nitko još nije stavio skenirane skrinšote,iako svi kazu da grafika ubija Oblivion i bilokoji drugi RPG,dobro to je ionako sad nevazno):

    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php...36&page=11:
    This is where most of your worries or doubts come to an end.

    Everything said here is logical and stable.

    Seems some people got their magazine and shared them with us.

    Here they are:

    - Game runs on an evolved version of the Oblivion engine. Third person view has been reworked since the verdict was that the Oblivion version was bad.

    - Game starts with your birth and your mother's death in a vault hospital. This is essentially the character customization part of the game. Your father hands you up to have your DNA analyzed and you get to pick out all your character traits. Your dad takes off his mask to reveal similar traits to the ones you picked.

    - You grow up in the vault and as you grow you get your first book titled "You're Special" which allows you to choose you baseline stats for each of your 7 primary aptitudes. You'll also get your first weapons and wrist computer (menu) as you get older and take tests to determine the initial layout of your skills and traits.

    - Every aspect of character creation is based on S.P.E.C.I.A.L. system. Of your 14 skills you can tag 3 to grow at a faster rate than the rest as you level up.

    -SBattle system is called the Vault-tec Assisted Targeting System (V.A.T.S.). The article states. "While you'll certainly be able to tackle enemies in real time using first person shooting, V.A.T.S. lets players pause time and select a target at their leisure". Battle system still uses action points, but once you've used them up you'll still be able to fight targets in real time while they charge back up.

    Ovo je svima na sluzbenom forumu dosta nejasno,nespretno je napisano,tako da sami izvlačite zaključke kako će to točno borba bit izvedena,dok developeri sami ne objasne.

    - Game is still violent and gory. One of the featured screens is of a guy's head exploding in super gory detail. Apparently all gory deaths in the game will be in slow motion.

    - More than one way to play the game. Go balls out and kill people, or sneak past situations, or perhaps talk your way out of situations.

    - Enemies can target you just like you can target them, so you can get injured in very specific points on you body. This in addition to an all new health/radiation system. This new system has you measuring how radiated certain things (like water) are and how they affect you when you consume them.

    - Karma system returns

    - The game does not scale like oblivion, so if you enter a high level area expect to be promptly murdered.
    - Level cap is 20.

    - Definite ending to the game, but there are 9 - 12 possible endings.
    - There are NPC's you can hire, but this is not a party based game.
    I confirm the above mentioned specifications.
    They are all based upon the interview among GameInformer Magazine

  22. #232
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088
    za sad zadovoljavajuće....

  23. #233
    Meni žestoko baca na TES sistem, ali još ćemo vidjeti (kao što ja stalno govorim).

  24. #234
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    - The game does not scale like oblivion, so if you enter a high level area expect to be promptly murdered.
    Podsjetilo me na Fallout 2 i na one Enclave patrole koje prisiljavaju na Load Game
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  25. #235
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    - The game does not scale like oblivion, so if you enter a high level area expect to be promptly murdered.
    Podsjetilo me na Fallout 2 i na one Enclave patrole koje prisiljavaju na Load Game
    LOOOOOOOOOOOL....Nakon što sam igru prešo barem 7 puta loUdanje više nije bilo potrebno!!!stavite veći luck pri izradi karaktera
    mravojed20 slobodno pitaj što ti nije jasno?!?!?
    Igračeš igru...ako si igrao brothers in arms;road to hill 30,biče ti tako...a ako nisi imaš jednog jako velikog prijatelja Google-a koji će ti pokazat kako to izgleda...Inače igramo igru iz FPS-a(kolko sam razumio?!?!?),na AP(BODOVE),koji kada se istroše prelazi se u RTFPS mod(realtimefirstperson ),te smo u njemu dok se bodovi ponovno ne napune...kada se napune onda možemo koristit razne taktike....najjebenije je to što će SMRTI BITI U SLOW MOTION-u

  26. #236
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    hm ovo mi se cini OK samo mi se ne svida nabijanje levela ko u oblivionu

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  27. #237
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Pa nema baš nekog nabijanja kad je maksimalni level 20. U Oblivionu je maksimalni level puno veći.

    @Bens

    BIA sam igrao,ali ne čini mi se da će bit tako,osim ako nisam vidio neku vaznu opciju u toj igri,sve se svodi na gledanje mape i flankanje neprijatelja,sa slanjem svojih timova na strateške lokacije koje sam izabereš.

    Pogled je iz prvog lica,ili iz trećeg,tj.over the shoulder,kao u Infernalu.

    Opis borbe je preloš i stvarno me zanima kako će to točno bit izvedeno.

    Mozeš se boriti kompletno u RT,imaš opciju za pauzu,određene akcije troše action pointove kojima treba vremena da se napune. Budući da a nazivu VATS stoji riječ targeting,moze se doć do zaključka da će ta pauza i action pointovi sluziti za recimo gađanje neprijatelja u ruku u kojoj drzi oruzje pa da kad opet dođeš u RT,lošije gađa.. itd itd.

  28. #238
    Senior Member It lives by night Chieftain's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    In dirty old part of the city where the sun refused to shine
    Postova
    525
    ehh.. ove novosti mi se sviđaju
    Game is still violent and gory. One of the featured screens is of a guy's head exploding in super gory detail. Apparently all gory deaths in the game will be in slow motion.
    damn
    War, war never changes.

  29. #239
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    http://www.nma-fallout.com/forum/album_ ... ic_id=2276

    Slike iz igre,čitajte svaki tekst jer daje dosta informacija.

  30. #240
    Stalker meets Oblivion, Oblivion meets Bloodlines.
    Malo mi je čudan onaj borbeni interface kod super-mutanta, ali je dobar novi pipboy.

Slične teme

  1. Fallout 2
    By Totoro in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 25-03-2011, 20:06
  2. Fallout 3
    By kulamasta in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 95
    Posljednji post: 11-06-2010, 22:13
  3. Fallout 3
    By Korpse in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 28-05-2009, 08:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •