Stranica 50 od 108 PrvaPrva ... 40484950515260100 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.471 do 1.500 od 3230

Tema: Fallout 3

  1. #1471
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Fallout 3

    neko je pital kak lockpicka, s misem pomakni spangicu u nekom smjeru, i probaj s a ili w okrenut srafciger, ak steka, prekini, jer bus ostal bez spangice... i tak okreci polako dok nebu islo glatko...

    a hackiranje kompa mi je najbolje... stisnes neku rijec i onda ti pise kolko slova si pogodil... i onda trazis drugu rijec koja ima tolko slova na istim mjestima kolko pise... obicno se otkljucava s druge ili trece ak se dobro gleda...

    shebo sam quest s mravima, napal sam kraljicu i doktor je pobegel i sprzili ga mravi... i sad moram opet od djela di sam saznal za mrave, a neda mi se...

  2. #1472
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Fallout 3

    samo imam jedno pitanje, jel se isplati nabavljati fallout 3, malo sam noviji gamer i nisam stigao odigrati fallout 1 i 2, ali sam čuo da su jako dobri.

  3. #1473
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Fallout 3

    Ovisi kaj od igre očekuješ. Ako voliš fps-ove u kojima priča nije bitna i samo hodaš i ubijaš, onda nije za teeb. Ako se pak voliš uživjeti u priču i svijet, te se u koštac hvatati sa skillovima, questovima i sličnim, onda definitivno isprobaj.

    Jesam li ja jedini koji do sada sa igrom nije imao apsolutno nikakvih problema? Nit mi trza, nit mi usporava, sve ide savršeno, jedino mi se tu i tamo kod brzog pomicanja ili pucanja zna desit da zatreperi nekkva bijela kockica ili tak neš, pre brzo je pa ne stignem vidjet...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  4. #1474
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Fallout 3

    meni taskbar svako malo zatreperi, al ne cijeli, nego samo donji rub...

  5. #1475
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Fallout 3

    Outmind , meni se čak ni tvoj problem ne događa. Igra mi radi savršeno

  6. #1476
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999

    Re: Fallout 3

    Evo , doso sam dost daleko u main questu, a i rijesio par side questova, igra je predobra, al stvarno ne žalim novce sta sam dao ni malo,


  7. #1477
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: Fallout 3

    Ja sam je prisa jucer, kao full dobar leek.
    Sad idem ponovo, i raditi totalni rampage odpocetka

  8. #1478
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: Fallout 3


  9. #1479
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Fallout 3

    taj bug se meni desio u oblivonu
    very lame
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  10. #1480
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Ovisi kaj od igre očekuješ. Ako voliš fps-ove u kojima priča nije bitna i samo hodaš i ubijaš, onda nije za teeb. Ako se pak voliš uživjeti u priču i svijet, te se u koštac hvatati sa skillovima, questovima i sličnim, onda definitivno isprobaj.

    Jesam li ja jedini koji do sada sa igrom nije imao apsolutno nikakvih problema? Nit mi trza, nit mi usporava, sve ide savršeno, jedino mi se tu i tamo kod brzog pomicanja ili pucanja zna desit da zatreperi nekkva bijela kockica ili tak neš, pre brzo je pa ne stignem vidjet...
    volim da je igra što dulja, da ima dobru atmosferu, te da je priča dobra, znači ne mora biti nikakva uber grafika i bezglavi fps

  11. #1481
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Fallout 3

    Kak se to vama da "prelaziti", hoću reći, zašto su neki od vas igru već završili? Ja sam sad kaj se glavnog questa tiče obavio samo gnr, i to samo zato da vidim dc i otvorim si nove mogućmosti. Baš mi je gušt igrat lijepo polako i otkrivat sitnice koje život znače.

    I može li mi molim vas netko reći gdje je cucak?
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  12. #1482
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Fallout 3

    Sad mio se igra totalno zgadila zbog hakiranje,jednostavno je pretesko,nema smisla,sve ovisi o sreći,evo već puni sat pokušavam hakirati jedan terminal i ne uspijevam,pre teško je.

  13. #1483
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: Fallout 3

    ??? pa onak misli malo. za hakiranje jednog ti treba 5-10 pokušaja najviše. što je tu pre teško? probaš riječ, vidiš koliko je slova, ak je malo onda je neka totalno drugačija riječ, ak je puno tražiš identičnu samo sa slovom ili dva razlike.
    i uvijek tako. bez uvrede, vidim da si nov u serijalu i sve, ali stvarno nas iznenađuješ novim postovima. teže je lockpickanje od hakiranja, barem to.

  14. #1484
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    Sad mio se igra totalno zgadila zbog hakiranje,jednostavno je pretesko,nema smisla,sve ovisi o sreći,evo već puni sat pokušavam hakirati jedan terminal i ne uspijevam,pre teško je.
    Odabereš riječ... Ako promašiš, dobit ćeš broj slova koji su pogođeni. Recimo ako odabereš "selamuto", i ukaže da je pogrešno, ispisat će ti ovisno o passwordu koliko je slova točno u toj riječi (od početka do kraja...)... 4/8, dakle, slova 's', 'e' 'l' 'a' i onda čitaš druge izbore i tražiš navedena slova... Imaš 4 pokušaja da to napraviš kako treba i ne moraš žuriti. Simple as that.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  15. #1485

    Re: Fallout 3

    Probao... dojmovi u prvih pola sata su se uglavnom sveli na nekih 5-6 CTD-ova bez ikakvog razloga. Daljni dojmovi slijede ako smognem snage nastaviti.

  16. #1486
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Fallout 3

    ctd se zasad moze rjesit igranjem u windowed modu
    ja doduse nemam problema s tim u 25h igranja mi se crashalo 2 puta
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  17. #1487
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Fallout 3

    Neprestano sam lutao podzemljem i gradovima pa sam tek maloprije skužio da postoji fast travell.Nasao sam Laser Rifle i Rocket Launceher.Zanima me jel se isplati dat 1000 i nesto capsa za ono rock it launcher kod one ženske u Megatonu?

  18. #1488
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999

    Re: Fallout 3

    preso main quest, sazno da igra zavrsava s njim, sacu ispocetka...


  19. #1489
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Fallout 3

    Nesto me jako smeta.Imao sam zadatak da pomognem jednom liku iz brotherhood of steel da spasi svog prijatelja,problem je u tome sto on umre prebrzo,ubije ga neki supermutant makar ja pucao u njega.

  20. #1490
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: Fallout 3

    nevolim baš rpg-ove(više mozak na pašu) ali FALLOUT 3 je ludilo,jučer instalira,igra jedno 4-5 sati onda jednostavno izbrisa save tako da igram iz početka kad kupim novu grafu jer sa 1950 GT i na medium nije glatko...velika su variranja fps-ova,ovo je bilo čisto testiranje tako kad budem igra da igram polako s guštom..iunače neko je reka da su protivnici pre jaki...pa u početku se susreču sami rideri koji se vrlo olako mogu neutralizirati melee borbom,jer je onaj 10mm samokres za k.rac...spoiler ali olakšava donekle stvar idete odma u market tamo ima lipog oružja nakon što izađete kao pobjednik u fightu, u knjižnici od brotherhood of the steel...mislia kako se domoći njihovog oklopa a da mi ne postanu neprijatelji,kad ono dvojica braće krenila čistiti zaostale ridere u knjižnici i pritom jedan pogine,ali problem šta odjelo nisam moga obuči jer triba trening...tako da igri triba dati šansu i definitivno je puno bolja nego oblivion(kod kojeg lutaš ko budala)...kao što rekoh u tih par sati igre rješija par side quest-ova i pritom malo luta i već skupia par vrsta oružja;10mm samokres(bezveze)karabin,automatsku pušku,skračenu dvocjevku,snajper,laser gun,borbenu sačmaricu(opaka stvar)koristi bubanj kao spremnik....tako da svi oni koji započinju i budu fustrirani sa borbom...malo lutajte po mapi tražeči stvari,oružja koja če vam koliko toliklo olakšati borbu
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  21. #1491
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    Neprestano sam lutao podzemljem i gradovima pa sam tek maloprije skužio da postoji fast travell.Nasao sam Laser Rifle i Rocket Launceher.Zanima me jel se isplati dat 1000 i nesto capsa za ono rock it launcher kod one ženske u Megatonu?
    ako nisi bill gates, nemoj, jer to su ipak samo nacrti, trebaju ti jos materijali da ga napravis... a kolko sam skuzil, to je ko ono oruzje u half life 2, kaj ispaljuje bilo kaj...

    btw, ima kakvih questova za Family il ih mogu poklat? jer onaj vince ima neki vatreni sword, zanimljivo izgleda... a neki mislim da imaju i laser rifle... a kutija i medicinea ko u prici...

    i dal se i tu moze postat vampir?

  22. #1492
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598

    Re: Fallout 3

    OK..Ko je za da nam face pcplay-a otvore fallout podforum,isto kak je dobio i tes...

    GIEF FALLOUT PODFORUM,GIEF FALLOUT PODFORUM!!!

    ....
    Imo igra je predobra,wow sam hitil na stranu,necu igrat dok ne dođe ekspanzija...

  23. #1493
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao Bens
    OK..Ko je za da nam face pcplay-a otvore fallout podforum,isto kak je dobio i tes...

    GIEF FALLOUT PODFORUM,GIEF FALLOUT PODFORUM!!!

    ....
    Imo igra je predobra,wow sam hitil na stranu,necu igrat dok ne dođe ekspanzija...

    bilo bi dobro...

    nego, dal je ko obavil onaj zadatak za onu trebu kaj pise knjigu, di treba nest na o ostaviti kod spawn pad-a onih vodenih zivina, a da se ni jedan ne ubije??? dosel sam do kinga, i otkril izlaz kroz vodu... za tu zensku sve obavljam s optional, dal to kaj znaci? mislim, dobije se vise exp il vecu nagradu il kaj?

  24. #1494
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Fallout 3

    Moras samo onaj monitoring device stavit u one spawn padove, optional ti je da ne ubijes one monstere pa zato i nemoj ^^ Kao trebao bi se suljat al posto ja nemam stealth uletio sam unutra glavom bez obzira, i bez pucanja naravno, stavio taj monitoring device u ta jaja i zbrisao van i vratio se u Rivet City da obavim taj dio questa. Kad smo kod toga jucer sam bas zavrsio tu knjigu, fancy fora.

    A za sve ove koji traze Citadel od BoS...pratite samo main quest, necu spoilat jer ono sto prije predvodi je fakat savrseno napravljeno...ljudska psiha je tako predivna stvar xD
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  25. #1495
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Fallout 3

    a di su ti pod-ovi??? da se postavi bas treba nest napravit, tj stisnu e?
    a je to tam negde oko onog njihovog king-a?

    bas sam napravil rock it luncher, al sam skuzil da nemam nikakvo smece kod sebe...

  26. #1496
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: Fallout 3

    da, tamo kod kinga. to su ti nekakva njihova jaja liče na glivlje. pogledaj po zemlji, mislim da čak i zeleno svijetle. trebaš stisnit e.

  27. #1497
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598

    Re: Fallout 3

    e ja kurca ne razumijem hacking...science skill mi je na 25,imam za haknut terminal u nekom ducanu(tamo di treba nabavit neku hranu za trebu u megatonu kaj piše knjigu)....aj nek neko objasni hacking

    još nekaj...ak neko slucajno zna kak napravit onu pušku koji zvuci ko vlak kad trubi..aj pls

  28. #1498
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao Snake
    ??? pa onak misli malo. za hakiranje jednog ti treba 5-10 pokušaja najviše. što je tu pre teško? probaš riječ, vidiš koliko je slova, ak je malo onda je neka totalno drugačija riječ, ak je puno tražiš identičnu samo sa slovom ili dva razlike.
    i uvijek tako.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  29. #1499
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    = Citat = Izvorno postao Snake
    ??? pa onak misli malo. za hakiranje jednog ti treba 5-10 pokušaja najviše. što je tu pre teško? probaš riječ, vidiš koliko je slova, ak je malo onda je neka totalno drugačija riječ, ak je puno tražiš identičnu samo sa slovom ili dva razlike.
    i uvijek tako.
    ^^

    niko nema pušku do sada?..ja sam našo djelove u tom supermarketu,al kak da napravim taj gun

  30. #1500
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Fallout 3

    Evo dobit cu danas igru oko 17 sati...jedva cekam, valjda se isplatilo dati parze za to
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

Slične teme

  1. Fallout 2
    By Totoro in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 25-03-2011, 20:06
  2. Fallout 3
    By kulamasta in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 95
    Posljednji post: 11-06-2010, 22:13
  3. Fallout 3
    By Korpse in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 28-05-2009, 08:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •