Stranica 47 od 108 PrvaPrva ... 3745464748495797 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.381 do 1.410 od 3230

Tema: Fallout 3

  1. #1381
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Taman kada igra dođe u moje ruke, ziher će biti patch ili 2 na netu


    PS: Zanemarite mene, ja se samo tako tješim pošto uvijek zadnji dobijem igru
    ili jos bolje neki community megamod
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  2. #1382

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Taman kada igra dođe u moje ruke, ziher će biti patch ili 2 na netu


    PS: Zanemarite mene, ja se samo tako tješim pošto uvijek zadnji dobijem igru


    I sada bi te trebao žaliti?

  3. #1383
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Alone in the dark
    Postova
    1.355

    Re: Fallout 3

    One minute of silence for our beloved Bartuc.....

  4. #1384
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912

    Re: Fallout 3

    Men je igra dobra,samo mi se ne svidja leveling sistem.Vise bih volija da bude leveling sistem ki u Oblivion.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  5. #1385
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Fallout 3

    Da je sistem levlanja isti , igra bi praktički bila oblivion sa novom grafikom i drugom temom.
    Čak su i komande iste u oblivionu.
    Podizanje objekata sa Y te autorun sa Q.

  6. #1386
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Fallout 3

    jedva čekam da ovo zaigram,dobila je devetku na gamespotu.

  7. #1387
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Fallout 3

    Fallout 3 je kao roman ili film.
    Brdo likova , svaki sa svojom pričom i problemom.
    Previše questova , svaki poseban i zanimljiv na svoj način.
    Svaka lokacija je napravljena do najmanjeg detalja.
    Atmosfera (mi je) bolja nego u stalkeru.

    I onda mi netko kaže da su igre bezveze.. poput onih likova u Provjerenom..
    Igre su umjetnost!

    Svi koji imate priliku , nabavite si ovu igru.
    Evo ja sam trenutno lvl 5 , razvijam si energy weapons najviše uz repair koji je jako potreban.
    Trenutno sam na 3. misiji glavnog questa.

  8. #1388
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao Sova
    Men je igra dobra,samo mi se ne svidja leveling sistem.Vise bih volija da bude leveling sistem ki u Oblivion.
    vjerojatno jedini na svijetu koji to želi..

  9. #1389
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    = Citat = Izvorno postao Sova
    Men je igra dobra,samo mi se ne svidja leveling sistem.Vise bih volija da bude leveling sistem ki u Oblivion.
    vjerojatno jedini na svijetu koji to želi..
    Slažem se... Idemo zvati Hellboya... Di ćemo ga žrtvovati?
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  10. #1390
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Fallout 3

    Mislio sam kod mene u stanu ali gosti su mi sad tu.. Your place? Neko groblje?

  11. #1391
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Mislio sam kod mene u stanu ali gosti su mi sad tu.. Your place? Neko groblje?
    Negdje gdje se neće čuti ovo krivovjerje koje je izrekao bit će zadovoljavajuće.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  12. #1392
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Fallout 3

    LOL, podrum neki..

    Ontopic

    Igra je zbilja dobra, evo, imao sam punooo sumnji ali super je
    samo da se ne ruši stalno

  13. #1393
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao Sova
    Men je igra dobra,samo mi se ne svidja leveling sistem.Vise bih volija da bude leveling sistem ki u Oblivion.

  14. #1394
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao Sova
    Men je igra dobra,samo mi se ne svidja leveling sistem.Vise bih volija da bude leveling sistem ki u Oblivion.
    Jedino sa čime bih se složio u vezi sličnosti u lvlanju sa oblivionom bi bilo to da se skill level podiže i učestalom uporabom, a ne samo lvlanjem / čitanjem knjiga.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  15. #1395
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    LOL, podrum neki..

    Ontopic

    Igra je zbilja dobra, evo, imao sam punooo sumnji ali super je
    samo da se ne ruši stalno

    Meni se nije nijedanput srušila, samo sam imao problema sa sejvanjem (nisam mogao sejvat), ali to sam riješio brisanjem svih pozicija osim zadnje. Inače atmosfera mi je super (svaki put kad naletim na neku zamku se zaserem od straha).

  16. #1396

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    = Citat = Izvorno postao Sova
    Men je igra dobra,samo mi se ne svidja leveling sistem.Vise bih volija da bude leveling sistem ki u Oblivion.
    Jedino sa čime bih se složio u vezi sličnosti u lvlanju sa oblivionom bi bilo to da se skill level podiže i učestalom uporabom, a ne samo lvlanjem / čitanjem knjiga.
    U pitanju je SPECIAL, GURPSov izrod, tako da to nije baš moguće... a i ono, ne bi baš mogli nazvati igru Falloutom ako bar TO nema.

  17. #1397
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Fallout 3

    Da, ali bitno da već prvi kaput u igri diže SPECIAL atribute, što je apsolutno smiješno ako se tog procesa sjećaš iz starih Fallouta. Ubije cijeli smisao pravljenja lika u startu. Bitno je imati deset kaputa s različitim karakteristima u inventoru i time si riješio kompletni reply value, barem što se raznolikosti likova tiče.

    Plus to što je većina skillova tu jer su išli kopirati listu iz prošlih nastavaka, a neki su posve neiskoristivi. Staviti specijalizaciju na njih je bacanje poena.

  18. #1398
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Fallout 3

    Najbolje mi je voo na pocetku kad se pise onaj test:

  19. #1399

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Da, ali bitno da već prvi kaput u igri diže SPECIAL atribute, što je apsolutno smiješno ako se tog procesa sjećaš iz starih Fallouta. Ubije cijeli smisao pravljenja lika u startu. Bitno je imati deset kaputa s različitim karakteristima u inventoru i time si riješio kompletni reply value, barem što se raznolikosti likova tiče.

    Plus to što je većina skillova tu jer su išli kopirati listu iz prošlih nastavaka, a neki su posve neiskoristivi. Staviti specijalizaciju na njih je bacanje poena.
    Nemoj reći? Nisam još igrao pa ne znam, ali to je stvarno loša vijest (znam da su prije izbori po pitanju SPECIAL atributa na početku doista bili važni jer ono, instant povećanja atributa nisu bila baš tako lagano dostupna) i razočaravajuće da guraju klasičnu "enchantanu" opremu u Fallout... loše. Iskreno, mislim da smo svi znali kako će neki skillovi dobiti deblji kraj batine (throwing je već imao problema u F2 po tom pitanju, ako se mene pita, ali uglavnom zbog same nepraktičnosti/nedostatka/loših throwing oružja).

  20. #1400
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Fallout 3

    Trebaš to vidjeti. Evo ja koristim ženskog lika jer je više kul, podrazumjeva se.
    Ali igra podsjeća na kakav Barbie naslov.

    "Hej Ken, idemo u šoping, uzmi svoj Barter +15 ogrtač i +6 speech sunčane naočale i uskoči. Oh kako ćemo se nakupovati jeftinih stvari."
    "Ali Barbie, opasnost vreba vani. Uzmi svoju pletenu kapicu s +20 poena na big guns, a mogla bi obući i kaputić s poenima u thiefu. Ne moramo baš sve kupovati, he he."
    "Dobro Ken, ne zaboravi ti svoju omiljenu bejzbolsku kapu na throw poenima, i par ovim ručnih granata što imam u torbici, da se preobučeš kad zagusti."
    "Pa krenimo Barbie, velik svijet nas čeka tamo vani."

    Long story short, puno je preoblačenja zbog velikih raznolikosti opreme.

    Ne možeš dovoljno nositi, obuci nešto strength.
    Ne možeš obiti bravu, obuci lockpicking.
    Ne možeš nekoga uvjeriti, obuci speech.

    Dodaj na sve to milijun supstanci za privremeno poboljšavanje skillova i atributa i to je to. Imaš sve u jednom liku.

  21. #1401
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912

    Re: Fallout 3

    Sto se tice leveliranja mislio sam to tako da se ima onih par glavnih skillova i njihovom upotrebom se podizu i tako se podize level,ali bez toga da se neprijatelji podizu s vasim levelom.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  22. #1402

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    /cut
    Jesam li ja onda jedini koji ne vidi svrhu toga (ne ovog dinamičnog dua, nego Bethesdine odluke)? Ne bi li bilo bolje da to nisu uvodili i time praktički osigurali replay value (ne vidim da imaju nešto protiv toga), posebno kad je Fallout 3 reklamiran kao igra gdje tvoji izbori STVARNO imaju posljedice? Možda sam ja dobio krivi dojam iz dramatičnog opisa, ali to zvuči kao da je još zastupljenije nego li je u TES igrama (ne mislim brojčano, nego na to da dobra većina opreme ima nekakav bonus na sebi). Može li se na to ikako utjecat/mjenjati (mislim, putem skilla nekog, neznam točno koliko su im mjenjali svrhe)?

  23. #1403
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Fallout 3

    Ja uopce to ne koristim
    Stavim armor najbolji i kacigu i bok

  24. #1404
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Fallout 3

    Evo nakon petosatne seanse u Falloutu3 izgledam ko zombi...vratio deklaraciju nezavisnosti u Rivet City...ujutro slijedi nastavak, odnosno moram u neku tvornicu robota...milina od igre!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  25. #1405

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao mronki
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    LOL, podrum neki..

    Ontopic

    Igra je zbilja dobra, evo, imao sam punooo sumnji ali super je
    samo da se ne ruši stalno

    Meni se nije nijedanput srušila, samo sam imao problema sa sejvanjem (nisam mogao sejvat), ali to sam riješio brisanjem svih pozicija osim zadnje. Inače atmosfera mi je super (svaki put kad naletim na neku zamku se zaserem od straha).
    ma desi se koji put i meni, ništa strašno btw priča je pre dobra, ako je moja stara koja sam igra soliter na poslu bila zaintersirana za priču ove igre onda neznam stvarno šta je ova igra????remek dijelo,,ne teško je to opisati,.....

  26. #1406
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    /cut
    Jesam li ja onda jedini koji ne vidi svrhu toga (ne ovog dinamičnog dua, nego Bethesdine odluke)? Ne bi li bilo bolje da to nisu uvodili i time praktički osigurali replay value (ne vidim da imaju nešto protiv toga), posebno kad je Fallout 3 reklamiran kao igra gdje tvoji izbori STVARNO imaju posljedice? Možda sam ja dobio krivi dojam iz dramatičnog opisa, ali to zvuči kao da je još zastupljenije nego li je u TES igrama (ne mislim brojčano, nego na to da dobra većina opreme ima nekakav bonus na sebi). Može li se na to ikako utjecat/mjenjati (mislim, putem skilla nekog, neznam točno koliko su im mjenjali svrhe)?
    Do sada nisam baš naletio na ne znam koliko itema koji ti povećavaju skill lvl-e, a oni koji ti to i povećavaju to čine za mizernih 5 bodova. Pri tom su ti itemi obično slabije kvalitete (gledano u armor value-u) od drugih itema. Najbolji item kojeh sam ja do sada dobio je sherrif's hat, koji ti povećava perception za 1 i još nešto (small guns vjerojatno) za 5, ali mu je av malen. Doduše sa njim imam badass izgled, pa mi ne smeta, a pošto sam se za small guns i specijalizirao, perception uvijek dobro dođe.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  27. #1407
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999

    Re: Fallout 3

    Za sat vremena idem po svoju kopiju Padovana 3 , ako mislite da je potrebno , imate jos tolko da me razuvjerite.


  28. #1408
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao mronki
    Meni se nije nijedanput srušila, samo sam imao problema sa sejvanjem (nisam mogao sejvat), ali to sam riješio brisanjem svih pozicija osim zadnje.
    Sad sam shvatio da je to zato što nemam više slobodnog mjesta na hardu

  29. #1409
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Trebaš to vidjeti. Evo ja koristim ženskog lika jer je više kul, podrazumjeva se.
    Ali igra podsjeća na kakav Barbie naslov.

    "Hej Ken, idemo u šoping, uzmi svoj Barter +15 ogrtač i +6 speech sunčane naočale i uskoči. Oh kako ćemo se nakupovati jeftinih stvari."
    "Ali Barbie, opasnost vreba vani. Uzmi svoju pletenu kapicu s +20 poena na big guns, a mogla bi obući i kaputić s poenima u thiefu. Ne moramo baš sve kupovati, he he."
    "Dobro Ken, ne zaboravi ti svoju omiljenu bejzbolsku kapu na throw poenima, i par ovim ručnih granata što imam u torbici, da se preobučeš kad zagusti."
    "Pa krenimo Barbie, velik svijet nas čeka tamo vani."

    Long story short, puno je preoblačenja zbog velikih raznolikosti opreme.

    Ne možeš dovoljno nositi, obuci nešto strength.
    Ne možeš obiti bravu, obuci lockpicking.
    Ne možeš nekoga uvjeriti, obuci speech.

    Dodaj na sve to milijun supstanci za privremeno poboljšavanje skillova i atributa i to je to. Imaš sve u jednom liku.
    ta odjela imaju jako mali utjecaj na skillove svega +5 koji recimou barteru neznace skoro nista recimo stimpak koji mi inace kosta 36 capsa kad obucem ogratac kosta 34 capsa
    tebi je to jeftino?
    i da u prijasnjim naslovima kad bi nabavio power armor dobio bi strenght +4 sada dobivas 2+ strenght i -2 agility i nes malo radiation resistance sto ima vise smisla kad se uzme u obzir o kakvom je odjelu rjec
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  30. #1410
    Senior Member Lord of The Fleas miska10's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    In the hood
    Postova
    456

    Re: Fallout 3

    Danas sam zapoceo igrat malo....igra mi je solidna...onak....ok je...

    Vec neznam dalje.....imam problem, moram otworit ona valut vrata neka...al ne mogu do nih...neznam di su...widim na mapi, al nikako da dodjem do njih...al, ubio sam oca od one zenske neke....mozda me ona morala voditi ili===???
    AMD X2 5200+//Gigabyte M55S-S3//4X DDR2 1GB (800mhz),kingmax //HDD HITACHI 320GB SATA//Gigabyte x5500pro, 5000mb DDR6//Chieftec power supply 550W//LG GSA-H42N Dual Layer, 18x, bulk, black//

Slične teme

  1. Fallout 2
    By Totoro in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 25-03-2011, 20:06
  2. Fallout 3
    By kulamasta in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 95
    Posljednji post: 11-06-2010, 22:13
  3. Fallout 3
    By Korpse in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 28-05-2009, 08:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •