Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Zelene tockice na ekranu

  1. #1

    Zelene tockice na ekranu

    Pozz, imao sam prije ovdje acc ali sam zaboravio lozinku, ugl imam jedan problem pa ako mozete pomoci. Do sad mi se u zadnjih par mjeseci nekoliko puta usred igranja pojavi crni ekran te nakon njega razne crte,tocke i tako po ekranu uz poruku "Display Driver Nvidia Windows Kernel Mode Driver Version 310.90" Nakon toga se pojavi Blue Screen i komp se resetarta. Kad ponovno ude u Windowse sve bude ok dok ne pokrenem Igru, Google Chrome ili neki drugi program nakon cega se ovo opet ponovi. To bih rijesavao tako da bi nakon sto se komp sam resetarta samo reinstalirao drivere prije pokretanje nekih program te bi sve super radilo tjedan,dva dok se opet ne ponovi i tako stalno. Ugl zadnji put sam isto tako i dok su se driveri reinstalirali doslo je do toga opet te mi ovaj put nakon resetarta nije moglo uopce pokrenuti windowse...samo bi se resetartao prije pokretanja. Usao sam u safe mode te u Device Menageru ugasio grafu, resetirao komp i uslo je u Windowse ali nakon ponovne aktivacije grafe opet isto i od tada mi stalno stoje nekakve zelene tockice i grafu kada idem pokrenuti u Device Menageru stoji zuti usklicnik, a u properties pise "Code 43".. pokusao sam LoL pokrenut i pise Could not load "direct3d". Ako mozete pomoc bratu bio bih vrlo zahvalan

  2. #2
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    To zvuči kao artefakti. Oni se pojavljuju kod pretjeranog overklokiranja, pregrijavanja ili rikavanja grafičke.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  3. #3
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041
    This. Vjerojatno grafa na izdisaju.

    Živi bili pa umrli

  4. #4
    Ok thx na odgovorima...trebam li kupovati novu ili se moze popraviti ova?

  5. #5
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    Možda bi pečenje grafičke pomoglo (ovisi koja je), ali ja se ne bi time zamarao.

    Prvo ti nju lijepo isprobaj u drugom računalu pa ako je problem isti onda ju mijenjaj.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •