Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Laptop

  1. #1
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Laptop

    Kupujem novi laptop kroz mjesec dva, nekih 5,5k kuna planiram ulozit. Volio bih se uz multimediu malo i igrat na njemu. Posto mi je prvi izbor lenovo y410p nenabavljiv u hrvatskoj ili u europi bacite neke prijedloge. Vidim daje Acer Aspire V3 oko 5k kuna samo me brine sta je 17'' i visoka reza, nije full HD ali skoro neznam, bacajte prijedloge. Totalni sam amater, jbg.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237
    Ja bi ovo dole uzeo za te pare. Totalna mašina i 3 godine imaš mir.

    http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=13776

  3. #3
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480
    Djeluje super. No imam jos mjesec, da razmislim i promislim svasta se jos moze promijeniti, no ovo se zasad čini jebeno...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237
    Po meni mu je jedina mana to što uz njega ne daju džabe grozd banana.

    DELL je inače za mene sinonim pouzdanosti. Moj rmba od početka proljeća 2009. godine i osim sitnih tragova korištenja (kojih ni ne bi bilo da sam bio pažljiviji) izgleda i radi kao nov, a baterija mu oko sat i pol dura.

    DELL ti jednostavno dela, a ostali pokušavaju. Razmišljao sam čak i o tome da kupim novi DELL, no pošto na njemu ne igram igre, skužio sam da to nema smisla.

    I ♥ DELL

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •