Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 119

Tema: Sve što ne valja s gamingom

  1. #61
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552
    Pa i ja prvi put sad čujem to ime, a igrao sam Papers Please. I da igra je dobra tako kako je, serete bezveze na temelju screenshotova.

  2. #62
    Poanta mog posta je bila da moraš biti na jednom sasvim drugom nivou da uopće čuješ za ovakve igre. Da nisam ušao u ovu temu, nikada na bi čuo ni za ovog genijalca i igru, a svakodnevno bacim oko na gaming i elektroničke portale. Hebiga, meni je ovo u rangu praćenja onih prostih japanski crtića . Ali vele da svaka budala ima svoje veselje.

    Za ozbiljno, igra je možda stvarno genijalana, serem neutemeljeno ali mene sami izgled odbija da ju makar i probam. Jednostavno znam da to nije za mene. Prije dvadeset i kusur godina ne bi bio problem.

  3. #63
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552
    Ne stoji ti baš da moraš biti ne znam koliko geek ili šta već da čuješ baš za ovu igru. Ne pratim ni jedan gaming site svakodnevno jedino što bacim oko na metacritic svako malo da vidim šta je izašlo. Tamo sam i prvi put čuo za ovu igru. A ocjena od 85 me zainteresirala da vidim koji vrag to točno je. Iz samog opisa igre izgleda ko nešto najdosadnije ikad, ali... nije. Rijetko kad me grafički izgled odbije od igranja neke igre, ako igra pruža nešto kvalitetno u drugim segmentima.

  4. #64
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Igra izgleda odvratno.

  5. #65
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Igra izgleda odvratno.
    U smislu da dizajn evocira odvratnost i sivilo totalitarnog rezima u kojem je igra smjestena?
    Zadnji uredio Dylan11 : 15-01-2014 u 22:26

  6. #66
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Čak ni u takvom režimu ljudi ne bi bili pikselasti.

  7. #67
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249
    Igra te moli da je niti ne probaš koliko odvratno i odbojno izgleda.

  8. #68
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084
    Nije bitno kako izgleda izvana čim ju pogledaš, bitno je ono što se nalazi unutra. Kako to još ne znate?

  9. #69
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414
    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni_v2.0 Pregledaj post
    Igra te moli da je niti ne probaš koliko odvratno i odbojno izgleda.
    820mA

    Da je razina neukusa razina radijacije, sad bi preko servera na kojem je ovaj forum stavljali betonski sarkofag.

  10. #70
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111
    Treba napraviti nekakav dijagram uz pojasnjenja, nije fer da jedini ti rukujes Aralovim brojacem.

  11. #71
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587
    Wedran se zapravo svojim postom žali nama što su stvari takve jer se njemu ne sviđaju. Izađu indie drekovi i indie dobre igre, ali ipak je masu, masu zabavnije napravit ovakvu temu jer nekako iznjedri najbolje od svih i sa takvim užitkom čitam ovo.

  12. #72
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529
    slažem se s wedranovim OPom, ali nekužim taj rockstar fenbojizam.

    Mislim da je vrh kompetitivnog gaminga dota 2, a što se singleplayera tiće, čini mi se da zbog prevelikog iskustva i premalo vremena, automatski odbacujem 99% stvari koje izlaze, pa tu nemam šta pametno reć. Osim da će witcher 3 bit najbolja igra ikad, a CDPR se otkad je izašao na scenu s witcher 1 neprestano dokazivao kao najbolji developer ikad, igdje i stvarno neznam na šta bi gaming ličio kad bi bar jedan studio bio upola dobar kao oni. Pogotovo ako razmislimo o pucačinama. Čudim se kako wedran nije spomenuo ove modern fps ispljuvke, brijem da je zadnji fps koji mi se svidio tf2, a on je izašo kad, prije nekih 5-6 godina?

    P.S. CS:GO mi izgleda zanimljivo, ali zbog nedostatka vremena/novaca još nisam isprobao.

  13. #73
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    CDPR je daleko od pedantonsti i posvećenosti detaljima koje imaju Naughty Dog i Rockstar.

    @Kickstarter - osnovna ideja je "uložite novce u moj projekt a da pritom ja zadržim sav profit!".

    @Early Access - osnovna ideja je "umjesto da mi vama platimo da nam budete alpha testeri, kao što je to uobičajeno u industriji, rađe vi nama dajte novce i pritom budete alpha testeri!".

    Sa čisto poslovne strane su ovo odlični modeli, ali sa potrošačke strane dosta zajebani i ne kužim kak ljudi to tak jako puše.

  14. #74
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587
    Svakom svoje. DayZ ljudi gledaju kao priliku za platit igru duplo jeftinije nego kad (ako) bude gotova. Piše im u opisu da je to jedva kostur igre i da ima buggova milijun, ali očito im ne smeta. A pošto na igri rade i neki (ili svi) ljudi koji su radili na modu valjda znaju što očekivat.

  15. #75
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414
    Ako mogu izvući 20, 30, 40 ili više sati iz toga, problema nema. Ionako ne postoji nikakva alternativa DayZ-u pa da moraš vagat koju igru ti se isplati kupovat. Želiš igrati DayZ, kupi DayZ ako si možeš to priuštiti. Mislim da je to i razlog uspjeha early access/kickstarter kampanja bez obzira na očite mane. Svi najvažniji projekti koji tako funkcioniraju imaju iza sebe nešto unikatno i originalno što mnogi igrači žele i ne mogu naći ništa slično na tržištu. Pillars of Eternity/, KSP, DayZ, Next Car Game, nijedna od tih igara nema neku današnju alternativu niti ima ikakve naznake da će je ikad imati izuzev možda nekih starijih igara sa takvom ili sličnom filozofijom koje su fanovi već davno prežvakali.

  16. #76
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552
    Pa i je. Netko će radije dati npr. 10$ unaprijed za Broken Sword 5 (i hvala im na tome) čisto nostalgije radi, pa makar igra ne kraju ne bila dostojna prva dva, ali i to je nekome bolje nego da ne izađe nikada.

  17. #77
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao cham3leon Pregledaj post
    Ako mogu izvući 20, 30, 40 ili više sati iz toga, problema nema. Ionako ne postoji nikakva alternativa DayZ-u pa da moraš vagat koju igru ti se isplati kupovat. Želiš igrati DayZ, kupi DayZ ako si možeš to priuštiti. Mislim da je to i razlog uspjeha early access/kickstarter kampanja bez obzira na očite mane. Svi najvažniji projekti koji tako funkcioniraju imaju iza sebe nešto unikatno i originalno što mnogi igrači žele i ne mogu naći ništa slično na tržištu. Pillars of Eternity/, KSP, DayZ, Next Car Game, nijedna od tih igara nema neku današnju alternativu niti ima ikakve naznake da će je ikad imati izuzev možda nekih starijih igara sa takvom ili sličnom filozofijom koje su fanovi već davno prežvakali.

    Alternativa je da s tih 10/20/30 dolara taj igrač kupi sebi ukus i prestane igrati smeća.

  18. #78
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552
    Ti ga sigurno prodaješ na kile

  19. #79
    Senior Member It lives by night Sonik's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    610
    Mene zanima je li Wedran zbilja toliko ogorčen da smatra kako neke igre jednostavno ne smiju postojati, bez obzira koliko ljudi uživaju u njima. Taj mi je stav čisto neshvatljiv, cilj svakog medija bi valjda trebao biti raznovrsnost, i ako ljudi konstantno žele igrati smeća to je apsolutno ok uz uvjet da bude i igara koje ja volim bez da ih ta smeća zaraze.
    Nekako mislim da je to normalan stav kad više nemaš 15 godina i shvatiš nevjerojatnu činjenicu da nečiji ukus ne odražava njegovu inteligenciju, nego je jednostavno ukus.

    A možda ja samo i dalje uspijevam biti trollan.

  20. #80
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111
    >2014
    >dozivljava vedranove postove
    Zadnji uredio Dylan11 : 17-01-2014 u 13:56

  21. #81
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Evo malo za smirivanje duhova, zaigrajte Continue?9876543210, igru s jasnom filozofskom porukom. Što god radili, igrali, seksali, pili, cugali, kraj je neminovan
    Slike u privitku Slike u privitku

  22. #82
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651
    = Citat = Izvorno postao Sonik Pregledaj post
    Mene zanima je li Wedran zbilja toliko ogorčen da smatra kako neke igre jednostavno ne smiju postojati, bez obzira koliko ljudi uživaju u njima. Taj mi je stav čisto neshvatljiv, cilj svakog medija bi valjda trebao biti raznovrsnost, i ako ljudi konstantno žele igrati smeća to je apsolutno ok uz uvjet da bude i igara koje ja volim bez da ih ta smeća zaraze.
    Nekako mislim da je to normalan stav kad više nemaš 15 godina i shvatiš nevjerojatnu činjenicu da nečiji ukus ne odražava njegovu inteligenciju, nego je jednostavno ukus.

    A možda ja samo i dalje uspijevam biti trollan.
    Da mu vidiš PS3 trofeje, sve bi ti bilo jasno.

  23. #83
    6/10 would chuckle again

  24. #84
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529
    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    CDPR je daleko od pedantonsti i posvećenosti detaljima koje imaju Naughty Dog i Rockstar.
    Neznam njihove igre nisam igrao, ali prema onom što sam pročitao, glavna igra Naughty Doga je Uncharted serijal koji je akcija iz trečeg lica, dok je Rockstaru glavna igra GTA serijal, koji mi je bio zanimljiv dok sam bio klinac i prašio vice city, ali već polako ulaskom u pubertet za vrijeme san andreasa sam prerasto taj njihov fazon. Jednostavno me ne zanima taj detalj koji oni daju pri izgradnji svijeta igre, kad mi se osnovna premisa igre nesviđa, da nije tako onda bi i assassin's creed bio dobra franšiza.

    S druge strane witcher serijalu se može jedino prigovoriti tehnička nedovršenost na izlasku, a sva sreća pa CDPR ima para ko rockstar da si može priuštiti što i oni. S druge strane obje igre koje su dosad izdali su kasnije za badave bile nadograđivane i poboljšavane.

  25. #85
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Izdati nedovršenu igru je suprotno pedantnosti i oku za detalje.

    Nije stvar u žanru i premisi, već koliko se pazi na sitne, gotovo nevidljive detalje. Toga CDPR nema. Ti moraš imati cijeli tim ljudi koji pedantno usavršava igru.

    Edit: Savršen primjer posvećenosti detaljima je mala knjižica viceva koju fura Ellie u The Last of Us.

  26. #86
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529
    ako ti tako kažeš

  27. #87
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727
    I onda se taj cijeli tim bavi knjigama viceva i igra ti ispadne smeće tipa GTA V ili Last of Us.

  28. #88
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Mislio sam da si nam prijatelj.
    I jeste ti i Rider on the Storm ista osoba?

  29. #89
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727
    Znači rejnder je rider?

  30. #90
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249
    Kvaliteta R* se nemože "prerasti". Naughty Dog mi polako ulazi u tu kategoriju, moram još odigrati U3 i TLoU da dosudim.

Slične teme

  1. Hoćete li ikad prestat s gamingom?
    By Daniel666 in forum Pepeljarom u gimpa
    Odgovora: 398
    Posljednji post: 02-05-2011, 00:39
  2. nes ne valja
    By C in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 30-08-2010, 22:30
  3. Gotov sam sa gamingom...sta sada ?:D
    By Norther in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 02-10-2007, 21:25
  4. Jel valja ovo
    By MIKI in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 16-01-2006, 20:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •