Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 180

Tema: Gaming PC

  1. #61
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Gaming PC

    Slažem se s dugim. 27-inčnih monitora već ima po 1500 kuna, dok već odličan monitor dobiješ za 1800-2200 kuna.
    Poprilično je besmisleno dugoročno šparati 100-200 kuna za puno lošije 23-24-inčne modele.

    Za privikavanje na veću dijagonalu treba točno 10 sekundi, a poslije više nema povratka na manje.

  2. #62
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    291

    Re: Gaming PC

    Vi meni o monitorima a još nismo kantu složili kak spada. I pitao sam (nisam dobio odgovor) dal je AMD konfiguracija bolja za gaming, šta je s intelom i nvidiom?!
    / q6600 3.0 GHz / DFI LAN PARTY JR P45-T2RS / 2 x 2 gb kingmax ddr2 / hdd hitachi 300gb & hdd wd segate 320gb / ati hd5870 / LG flatron 22" / chieftec 550w /

  3. #63
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gaming PC

    Možda bi bilo najbolje uzimati neku AMD konfiguraciju budući da će konzole imati takav hardver, ali na kraju se uvijek sve svodi na "koliko para toliko muzike".

    U svakom slučaju, ne pratim to i nemam pojma, ali ono što ću reći je da se kloniš XFX grafički kao vrag tamjana.

  4. #64
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Gaming PC

    @ dugi

    Poanta je bila da ako voziš Reno Klio keca za 90K evra i zadovoljan si mit dem to vozilo, a za 5 let izajde Reno Klio new kec za 70K evra onda jopet uzmeš to vozilo, a ne Megan koji je sad isto 90K evra kao pre stari Klio kec i imaš 20K za nosač za bajsiklo i kvalitetno bajsiklo. Pojnt iz da su dve stvari ampak boljše od jedne mrvu odličnije ako ti to nije mega nužno i tak sljične brije. Možemo svi mi uzest telke od 2 metra dajagonale, al' čemu brate tebra kad i na 32" vidiš vse kak presvetli Bog s nebesi je zmislil.

    Uvek imaš penez na kaj potrošit, naj se zavarivati z reklamami šareni.

    Lepega je terat luksuza, ali treba mal i peneze zašparati akse može.


  5. #65
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    291

    Re: Gaming PC

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    ali ono što ću reći je da se kloniš XFX grafički kao vrag tamjana.
    razlog?
    / q6600 3.0 GHz / DFI LAN PARTY JR P45-T2RS / 2 x 2 gb kingmax ddr2 / hdd hitachi 300gb & hdd wd segate 320gb / ati hd5870 / LG flatron 22" / chieftec 550w /

  6. #66
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Gaming PC

    Ja bih na tvom mjestu pričekao AMD Kaveri koji izlazi u siječnju i uz to uzeo R9 280X i 8 GB rama. Komp ko grom.

  7. #67
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gaming PC

    = Citat = Izvorno postao SiNO22
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    ali ono što ću reći je da se kloniš XFX grafički kao vrag tamjana.
    razlog?
    Redovito imaju problema sa pregrijavanjem. Moja je već na izdisaju i diže se preko 100 stupnjeva u loadu čak i uz najtemeljitije čišćenje hladnjaka. Ako se ne varam, Duke je isto uzeo XFX sad nedavno i već mu je isto tako počela srat.

  8. #68
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    291

    Re: Gaming PC

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ja bih na tvom mjestu pričekao AMD Kaveri koji izlazi u siječnju i uz to uzeo R9 280X i 8 GB rama. Komp ko grom.

    ovo?

    http://www.bug.hr/vijesti/amd-kaveri-po ... 28131.aspx

    onda će tako i biti
    / q6600 3.0 GHz / DFI LAN PARTY JR P45-T2RS / 2 x 2 gb kingmax ddr2 / hdd hitachi 300gb & hdd wd segate 320gb / ati hd5870 / LG flatron 22" / chieftec 550w /

  9. #69
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Gaming PC

    = Citat = Izvorno postao SiNO22
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    ali ono što ću reći je da se kloniš XFX grafički kao vrag tamjana.
    razlog?
    Bučne, pregrijavanje, problemi, generalno loš brend za grafe.

    Ciljaj na Sapphire i Gigabyte za amd, ali ako mora bit r9-280x grafa, razvuci se do Asus r9-280x dc2 (može i dc2 Top verzija koja je i nešto skuplja) pošto su najtiše i ujedno dobo ohlađene. Nažalost skoro svi osim Asusa su podbacili na r9-280x grafama što se buke tiče, ne želiš avion u sobi.

    Što se same platforme tiče, govori kako zbog amd komponenti u novim konzolama treba uzet i amd komponente za komp jer će kao radit bolje, ali opet moraš imat u vidu da intel SAD ima bolje proizvode za čisti gaming.

    Kupovati sad konkretno fx 8350 kao neko osiguranje za budućnost možda zvuči dobra ideja ali zapravo će taj proc bit krama kad 8 jezgri zaista bude POTREBNO I KORISNO za gaming, a neće još 2-3 godine sigurno.

    Intel ima manje jezgri ali su brže i ako je komp samo za gaming, bolje će poslužiti za sve sadašnje igre.

    A što se grafi tiče, ja sam evo uzeo Asus r9-280x, čekam da mi dođe.

    Nvida ima odlični gtx 760 2gb koji vrti SVE na very high ili ultra, pa čak i Crysis 3 ako makneš antialiasing.

    Verzija od 2 gb je dovoljna, 4gb verzija je bacanje novca jer sam je i sam htio i nakon malo istraživanja vidio da ih ne može iskoristiti u 1080p i da obje verzije daju identične rezultate.

    Gtx 760 ima 256 bit bus i neće moći iskoristiti tih 4gb kako spada, ali evo hgspot ima jako primamljivu MSI gtx 760 od 4gb koja je ujedno i najtiša i najbolja verzija te kartice, za 2230kn.

    Gtx 770 je dosta skuplja, od gigabytea je odličnaaaa verzija, tiha, hladna, isto se ne isplati uzeti 4gb jer ih neće iskoristit jer isto radi s 256 bita.

    Od sadašnjih igri ti recimo Skyrim s MASOM grafičkih modova bude prelazio 2gb vram-a, crysis 3 eventualno i bf4 kojem je preporučeno 3gb vrama na grafi.

    E sad, prednost amd grafi je što ove malo bolje tipa hd 7950, 7970/ r9-280x dolaze s 3gb memorije i imaju 384 bitnu sabirnicu i MOGU iskoristiti EFIKASNO tih 3gb vrama ako za to ima potrebe.

    Dolazi i Mantle koji bi trebao podići performanse amd grafama u igrama koje ga budu podržavale.

    S druge strane, drajveri su često problematični kod amda, ja sam već i navikao na to, nvidia tu malo bolje stoji.

    U svakom slučaju ako ne misliš mjenjat grafu u 4-5 godina onda bolje uzeti amd r9-280x pa si na miru i malo future proof, ko zna koliko će sljedeći val next gen igara biti zahtjevan.

  10. #70
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Gaming PC

    Ja sam imao XFX GeForce 9600GT nekih 3 godine i nisam nikad imao nikakvih problema, čak su i temperature dosta niske bile.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  11. #71
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    291

    Re: Gaming PC

    Nakon posla cijelo popodne proveo na youtube-u....od grafe ide unutra ovo:

    http://www.instar-informatika.hr/grafic ... -r9-290-4g

    i procesor AMD X8 8350

    Dvije komponente su sigurne....sad je na redu matična

    evo i matične:

    http://www.instar-informatika.hr/maticn ... 990fxa-ud3
    / q6600 3.0 GHz / DFI LAN PARTY JR P45-T2RS / 2 x 2 gb kingmax ddr2 / hdd hitachi 300gb & hdd wd segate 320gb / ati hd5870 / LG flatron 22" / chieftec 550w /

  12. #72
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    291

    Re: Gaming PC

    WD disk: http://www.instar-informatika.hr/tvrdi- ... -3/0130534
    RAM: http://www.instar-informatika.hr/corsai ... 3M1A160C10

    još SSD, napajanje i kućište

    vračam se u stare vode...baš sam happy, počeo sam se ufuravati...hehehe
    / q6600 3.0 GHz / DFI LAN PARTY JR P45-T2RS / 2 x 2 gb kingmax ddr2 / hdd hitachi 300gb & hdd wd segate 320gb / ati hd5870 / LG flatron 22" / chieftec 550w /

  13. #73
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    291

    Re: Gaming PC

    SSD: http://www.instar-informatika.hr/ssd-di ... uy/0140409
    Kućište: http://www.instar-informatika.hr/kucist ... uy/0151031

    sad mi treba napajanje koje će to sve "gurati". Grafa, procesor i matičnu ne mijenjam.

    Ostalo ak imate bolje po povoljnijoj cijeni prihvačam.
    WD disk uzimam jer sam čitao da se ostali proizvođači ne mogu mjeriti s njime, a može i manji kapacitet od 750GB.
    Kućište jedino prihvačam drugo ako bude atraktivnije.

    Ispričavam se svima koje sam zamaral svojim glupostima i zahtjevima.
    / q6600 3.0 GHz / DFI LAN PARTY JR P45-T2RS / 2 x 2 gb kingmax ddr2 / hdd hitachi 300gb & hdd wd segate 320gb / ati hd5870 / LG flatron 22" / chieftec 550w /

  14. #74
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Gaming PC

    Corsair Carbide 330R, Corsair CX600M i Intel 335 180 GB


  15. #75
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Gaming PC

    nemoj potrosit 1000 kuna na kuciste

  16. #76
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Gaming PC

    Mora zato što kućište direktno utječe na izgled računala.

  17. #77
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Gaming PC

    = Citat = Izvorno postao SiNO22
    SSD: http://www.instar-informatika.hr/ssd-di ... uy/0140409
    Kućište: http://www.instar-informatika.hr/kucist ... uy/0151031

    sad mi treba napajanje koje će to sve "gurati". Grafa, procesor i matičnu ne mijenjam.

    Ostalo ak imate bolje po povoljnijoj cijeni prihvačam.
    WD disk uzimam jer sam čitao da se ostali proizvođači ne mogu mjeriti s njime, a može i manji kapacitet od 750GB.
    Kućište jedino prihvačam drugo ako bude atraktivnije.

    Ispričavam se svima koje sam zamaral svojim glupostima i zahtjevima.
    Ni u LUDILU nemoj uzimat grafičku s REFERENTNIM hlađenjem.

    Jesi pratio malo testove za R9-290?

    Ta grafička ti radi na jebenih 95 celzija i doslovno zvuči ko avion u sobi, ne želiš to.

    A šta tek kad ljeto dođe.

    Osim ako misliš na nju stavljati accelero cooler, al to su ti dodatne pare.

    Ako već želiš r9-290 imati, pričekaj da dođu nereferentni modeli, pa ubodi od gigabajta ili asusa, jer će ti bit makar 15 stupnjeva hladnija i znatno tiša.

    Ponavljam, nikad referentnu grafu kupovati. U drugom tjednu prosinca se očekuju nereferentni modeli.

    Ili uzmi Asus r9-280x koji je brutalan, pogotovo Matrix model.

    Ovo ostalo ok, al kućište mjenjaj.

    Za 1000kn a i manje ima puno boljih kućišta.

    Ako nije obavezno da uzimaš u instar informatici, adm ima dobrih kućišta od kojih ti preporučujem:

    Corsair 500R za dobar airflow, izgleda šmeksi i kvalitetno je, imaš MASU mjesta za kablove sredit iza, mjesta za ventove, filtere naprijed, jedino je bed šta ventilator sa strane uvlači dosta prašine jer sa strane nema filter. Ali dušu dalo za preko ljeta hladan komp imati.

    Fractal Design Define R4 kućište - 860kn dođe, ja ga uzeo, nevjerojatno je, zvučnu izolaciju ima posvuda, ali možeš maknuti di ti treba za vent staviti preko ljeta, nešto prelijepo i masu opcija nudi.

    Define Arc Midi 2 je isto super, više usmjereno na hlađenje pa nema zvučnu izolaciju, mada se meni osobno nije svidjelo.

    Moj savjet ti je da dobro razmisliš o svakoj komponenti koju ćeš uzeti, jer ne valja to kupovati nabrzaka kad se planira konfa koja treba malo duže poslužiti.

    Od napajanja uzmi neko Seasonic, Corsair RM seriju ako ima, HX seriju, izbjegavaj CX jer su zapravo niža klasa napajanja iako povoljna, a s tim amd procom i r9 grafom ne želiš imat loše napajanje, zato idi na provjereno dobre modele i nek bude poštenih 600W pa si na miru.

  18. #78
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    291

    Re: Gaming PC

    = Citat = Izvorno postao mravojed20

    Ni u LUDILU nemoj uzimat grafičku s REFERENTNIM hlađenjem.

    Konačno jedan post koji mi se upotpunosti sviđa, i gdje prihvačam svaki savjet. Pričekat ću do siječnja i onda ću napravit završnu konfiguraciju. Bio bih presratan da sudjeluješ u tome, i da mi samo napraviš popis komponenti i pripadajuce proizvođače. Ne trebaš tražit gdje su najeftinije cijene i kopirat linkove, to ću ja sve odraditi. Nije potrebno da gubiš vrijeme na moje gluposti
    / q6600 3.0 GHz / DFI LAN PARTY JR P45-T2RS / 2 x 2 gb kingmax ddr2 / hdd hitachi 300gb & hdd wd segate 320gb / ati hd5870 / LG flatron 22" / chieftec 550w /

  19. #79
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Gaming PC

    Uzmi 760 i nemas brige stari.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  20. #80
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Gaming PC

    Glupost.

    Ja oduvijek imao grafu sa "referentnim" hlađenjem i nikad problema.

    Pa kvragu ljudi postoji nešto što se zove garancija.

    A i ove šeme oko kućišta sa airflowom i takve gluposti ja fakat neznam kome su bitne. Rađe kupiti kučište za 100kn, ali pametnije infestirati u neki monitor ili dio periferije koji koristiš. Nemoj biti glup kao ja prije 7 godina kad sam dao 2500kn za kučište lol...

  21. #81
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Gaming PC

    Baš sam htio napisati da si ti stvarno prvi koji bi trebao prigovoriti kad netko kupuje skuplje kućište, ali onda sam pročitao zadnju rečenicu.

  22. #82

    Re: Gaming PC

    Zato sam ja pametan i nedavno kupio kućište za 250 kn sa kojim sa sasvim zadovoljan. Planiram ga imati desetak godina kao i prethodno, koje je koštalo otprilike isto.


  23. #83
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Gaming PC

    Prijatelj je nedavno promijenio kućište, s MS Industrial od 150 Kn prešao na Silverstone za 400 Kn.
    Sve što je time dobio je 15ak stupnjeva niže temperature na svakoj od komponenti, doslovno.
    Procesor u idle 15 manje, pod loadom 15 manje, diskovi i jedan i drugi skoro 20 stupnjeva manje, grafička u idle 20 manje pod opterećenjem 15 manje, matična 15 manje.
    Zaključak? Kućište ne igra ama baš nikakvu ulogu.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  24. #84

    Re: Gaming PC

    Sve je to relativno. Zavisi što je imao itd. Ja trenutno imam kućište od 250 kn i samo jedan stražnji vent od 8 cm. Taj vent je još i na minimalnim okretajima. Komponente su u tim uvjetima odlično ohlađene. Mogu postati sliku sa temperaturama u programu po želji ako je netko skeptičan.


  25. #85
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Gaming PC

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Glupost.

    Ja oduvijek imao grafu sa "referentnim" hlađenjem i nikad problema.

    Pa kvragu ljudi postoji nešto što se zove garancija.

    A i ove šeme oko kućišta sa airflowom i takve gluposti ja fakat neznam kome su bitne. Rađe kupiti kučište za 100kn, ali pametnije infestirati u neki monitor ili dio periferije koji koristiš. Nemoj biti glup kao ja prije 7 godina kad sam dao 2500kn za kučište lol...
    Ti si valjda jedan od rijetkih srečkovića. stock cooleri imaju najgori mogući dizajn ikada.
    Ne znam kako Nvidia radi stvari, ali AMD ima zatvoren tip coolera, one male oštrice propelera valjda samo miješaju zrak, a mali razmak između rebara hladnjaka znaći da će ti se svaki čas začepljivati sa prašinom. Ja svoju grafu moram čistiti 2-3 puta godišnje ako ne želim da prelazi 80-90 C.

    Za kučište...samo bi rekao... kupi kvalitetnije kučište i kupi ono koje se tebi osobno sviđa i sa kojim ćeš biti zadovoljan... ostalo te nije briga....

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  26. #86
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Gaming PC

    Imao je MS industrial Taurus ili neko jako slično tome s nazad jednom ventom, mislim od 80 no nisam 100% siguran.
    Konfa Intel Q8300 @ 3,0 GHz, LC-CC-95 hladnjak, 5GB DDR2, XFX HD 7750 1GB s 1 ventom, dva harda ne znam kapacitet, dvd-rw, Gigabyte ploča s P43 čipsetom, Fortron PNF 350W.
    Proc je išao 80, grafa preko 80, diskovi za vrijeme igranja 55 i slično. Kad otvori kućište bočnu stranicu, bilo je malo niže.
    S novim Silverstone Redline RL04B s dva dodatna Xilence 120mm venta procesor mu ne prelazi 65, diskovi su oko 35, grafa pod max opterećenjem oko 65...
    I još mu je komp tiši.

    Napajanje odolje, cable management i dovoljno prostora za ventilataore itekako utjeću na hlađenje i rad sustava.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  27. #87
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Gaming PC

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Glupost.

    Ja oduvijek imao grafu sa "referentnim" hlađenjem i nikad problema.

    Pa kvragu ljudi postoji nešto što se zove garancija.

    A i ove šeme oko kućišta sa airflowom i takve gluposti ja fakat neznam kome su bitne. Rađe kupiti kučište za 100kn, ali pametnije infestirati u neki monitor ili dio periferije koji koristiš. Nemoj biti glup kao ja prije 7 godina kad sam dao 2500kn za kučište lol...
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Sve je to relativno. Zavisi što je imao itd. Ja trenutno imam kućište od 250 kn i samo jedan stražnji vent od 8 cm. Taj vent je još i na minimalnim okretajima. Komponente su u tim uvjetima odlično ohlađene. Mogu postati sliku sa temperaturama u programu po želji ako je netko skeptičan.
    Radije ne bih imao komp nego stavljao skupe komponente u kuciste od 200 kuna.

  28. #88

    Re: Gaming PC

    Pa zato i postoji raznoliko tržište, svakom njegovo. Ja radije potrošim novce na roštiljadu nego na komad precijenjenog lima. Komponentama je i tak svejedno ako imaju dobro hlađenje te ako u sobi nije sauna.


  29. #89
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Gaming PC

    Za 600 kuna se nabavi ok kuciste, a ovo od 200 necu ni komentirat.

  30. #90
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Gaming PC

    = Citat = Izvorno postao Vedro
    Za 600 kuna se nabavi ok kuciste, a ovo od 200 necu ni komentirat.
    Ponekad se može naći i za 300-400 Kn ako pristaneš na neke kompromise.
    Npr Silverstone kojeg sam spominjao da je prijatelj uzeo. Ružno je, ali je učinkovito.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

Slične teme

  1. Gaming PC 7k MAX
    By xtali in forum Konfiguracije
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 21-08-2011, 15:35
  2. Gaming PC do 10 000 kn
    By dingo in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 14-04-2011, 10:11
  3. Gaming
    By The Boz in forum Gaming općenito
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 02-08-2008, 16:35
  4. Cro Gaming
    By The-Borg in forum Gaming općenito
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 22-03-2007, 23:15
  5. Gaming PC
    By SiNO22 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •