Vidi rezultate ankete: Brak može biti samo zajednica muškarca i žene

Glasači
64. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Točno

    15 23,44%
  • Netočno

    49 76,56%
Stranica 12 od 22 PrvaPrva ... 21011121314 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 331 do 360 od 659

Tema: Referendumi

  1. #331
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    Pogledaj te parade . Ukratko to nisu normalni clanovi zajednice. Ti ljudi koji idu tamo su nesto blisko "veganima" koji moraju sve obavijestit o svojim hranidbenim navikama.

    Neznam kako bih to opisao ,al ti ljudi koji idu tamo imaju potrebu osjecat se posebno i zele se pokazat. ( bas me zanima kolki je postotak ljudi koji zapravo peder ili lezba a kolko ufuranih idiota ).

    Uostalom ljudi mrze pedere onda kad su parade. Zato kazem da im vise steti nego koristi, a normalni pederi to i znaju i zato imaju pametnijeg posla od hodanja po trgu i nosenja dilda u ruci.

  2. #332
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    Slažem se, i meni su te parade bezveze. Razlog više da im se daju ta prava jer se više ni po čemu ne bi razlikovali u odnosu na hetero ljude i ne bi bilo razloga da paradiraju. Možda čak ne bi bilo loše da se kao uvjet za dobivanje tih prava predloži zabrana paradiranja kao nekakav kompromis. Zvuči grubo, ali nakon izjednačavanja njihovih prava s pravima hetero parova to paradiranje mi ne bi imalo smisla.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  3. #333
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    Ali mora svijet znat da su ponosni
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  4. #334
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    = Citat = Izvorno postao Paran0a
    Iskreno kod LGBT zajednice me zivciraju te parade, vise stete nego koristi im to donosi.
    Mislim da bi stvari bile bar malo drugacije kad nebi toga bilo ( hodaju po gradu sa stavom"pogledajte nas" ,mediji mjesec dana unaprijed pisu o tome,a i mjesec dana poslje).
    +1

    Odmah se sjetim ovog

    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  5. #335
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    U normalnim zemljama su parade tihe i nikog ne boli kurac.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  6. #336
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    Kad imas HR gdje ljudi nemaju previse doticaja sa LGBT zajednicom i ljudima ,normalan covjek nezna zamislit kako oni zive.
    Onda ti parade ne pomazu nikako jer ti likovi stvaraju potpuno krivu sliku.

  7. #337
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    U Australiji je to turistički event.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Sydney_Gay ... Mardi_Gras

    Ali se ne slažem s vama oko toga, mislim da su ih te parade stavile na mapu i da su ljudi zbog toga počeli raspravljati o njima. Recimo da postoji neki veliki kanabis marš u Hrvatskoj, vjerojatno bi bilo više debata o legalizaciji nego danas kad se zapravo uopće o tome ni ne priča

  8. #338
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    Ne slazes ?

  9. #339
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    U Australiji je to turistički event.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Sydney_Gay ... Mardi_Gras

    Ali se ne slažem s vama oko toga, mislim da su ih te parade stavile na mapu i da su ljudi zbog toga počeli raspravljati o njima. Recimo da postoji neki veliki kanabis marš u Hrvatskoj, vjerojatno bi bilo više debata o legalizaciji nego danas kad se zapravo uopće o tome ni ne priča
    Pa isto u Španiji, tamo traje 10 dana i više dođe kao neki LGBT "festival". Budu koncerti i sranja. Jest da je meni ta muzika koji sviraju odvratna ali koncept mi je dosta fora.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  10. #340
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    [quote=McPingvin_v2.0][quote="The Great Duck":5s2hpgau]
    = Citat = Izvorno postao "McPingvin_v2.0":5s2hpgau
    Jok, ćirilicu se ne da skajlat. Sve i da ovi prikupe potpise za referendum, Ustavni sud će to srušiti u roku odmah.
    Ne znam, koliko znam samo im je trebala saborska većina kad su spuštali prag za obavezno uvođenje dvojezičnosti pred nekih 10-ak godina, a ovi sad će ipak imati dobar dio građana iza sebe ako uspiju.[/quote:5s2hpgau]
    Članak 12.
    U Republici Hrvatskoj u službenoj je uporabi hrvatski jezik i latinično pismo.
    U pojedinim lokalnim jedinicama uz hrvatski jezik i latinično pismo u službenu se uporabu može uvesti i drugi jezik te ćirilično ili koje drugo pismo pod uvjetima propisanima zakonom.

    Članak 15.
    U Republici Hrvatskoj jamči se ravnopravnost pripadnicima svih nacionalnih manjina.
    Ravnopravnost i zaštita prava nacionalnih manjina uređuje se ustavnim zakonom koji se donosi po postupku za donošenje organskih zakona.
    Zakonom se može, pored općega biračkog prava, pripadnicima nacionalnih manjina osigurati posebno pravo da biraju svoje zastupnike u Hrvatski sabor.
    Pripadnicima svih nacionalnih manjina jamči se sloboda izražavanja nacionalne pripadnosti, slobodno služenje svojim jezikom i pismom i kulturna autonomija.[/quote:5s2hpgau]

    Na žalost, ni dalje ne vidim što bi ovdje moglo spriječiti održavanje tog referenduma.

  11. #341
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    Uz Nevena sam, te parade imaju svoju svrhu i fino ju ispunjavaju.

  12. #342
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    Ja sam ih uvijek nekako dozivljavao na pocetku kao svojevrsni outburst, ono kad ljudima dopizdi maltretiranje pa izadju frustrirani na ulice cisto da dokazu ljudima da su tu, dio zajednice koji zeli biti priznat i imati neka osnovna normalna ljudska prava.Zato mi i rutinske godisnje parade (osim ovih turistickih sto je Neven linkao) bas i nemaju smisla jer nista konkretno ne postizu osim da ljudi koji su neupuceni u cijelu stvar zavrse s jos gorom krivom slikom nego sto su imali na pocetku
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  13. #343
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    kad vidim ovakvo šta dođe mi instantno da odem na referendum i glasam protiv ali sam jebeno ljen i prespavat ću pola nedjelje tak da neću otić vjerovatno.

    al svejedno, koji jebeni kurac.

    LOOK BELOW




    #paperplatoongoonz

  14. #344
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    To nema previše veze sa kršćanstvom.

  15. #345
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse
    /
    jebeno nevjerojatno? gdje si to slikao?

  16. #346
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    frend koji je u splitu trenutno je to slikao.
    #paperplatoongoonz

  17. #347
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    Što se tiče parada, ja nemam ništa protiv njih samih, ali ne sviđa mi se oblik na koji su provedene, upravo ovo što je Adimir stavio sliku, previše je tu nepotrebne i retardirane provokacije koja samo raspizdi ljude. Ak ti se protestira za svoja prava, odi s transparentima pred sabor ko i svi ostali i ćao. Vladu će i onak bolit kurac, ali dok budeš uz bok svima ostalima koji su tamo s transparentima, možda te Average Joe počne malo manje demonizirano doživljavat.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  18. #348
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    = Citat = Izvorno postao SharpDressedChevap
    = Citat = Izvorno postao Paran0a
    Iskreno kod LGBT zajednice me zivciraju te parade, vise stete nego koristi im to donosi.
    Evo to. Ništa drugo kod njih mi ne smeta nego te parade. Šta im to treba ne znam.
    Bull faking Isusov šit. Kad si zadnji put vidio paradu, 1997. na TV-u?

    Vidi ove dekadentne pederčine:





    Ja sam bio na Prideu. Bila je i moja frendica. Sa svojom mamom. I sestrom. Iz Foruma nas je bilo desetak. Nitko gay. Sreo sam još jednu frendicu tamo. Pogodi što? Nije gay. Vidio sam kasnije na jednom drugom forumu poznanika koji je stavio svoju sliku... Sa svojom ženom i dvoje male djece. Nevjerojatno - niti on nije gay.

    Na ovom Prideu je bilo oko 15.000 ljudi. Niti jedan incident, bilo koje vrste. Šetnja od Trga žrtava fašizma preko Trga, Frankopanske, Masarykove i Tesline do Zrinjevca. Hrpa ljudi, neovisno o osobnoj spolnoj orijentaciji, marširala je zajedno.

    Ali ono najbitnije - poanta Pridea nije "mi smo gay". Poanta Pridea je "mi nemamo ista prava kao ostatak građana ove države, iako plaćamo poreze i poštujemo zakone kao i svi ostali". Dok se to ne promijeni, bit će Pridea i rado ću biti na svakom.

    @Intelektualac koji je rekao da će glasati za jer će se iduće ženit ljudi s paukovima - https://yourlogicalfallacyis.com/slippery-slope
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  19. #349
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    Nisu vidjeli paradu, vidjeli su slike pojedinaca iz određenih zemalja na internetu.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  20. #350
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    ^Ne znači da nikad ne vidjesmo, samo govorimo općenito. Naši zapravo jesu ok, ali vani- pogotovo gdje se to pretvorilo u turističku atrakciju- bude svačega i nema Isusa da to netko shvati ozbiljno.

    Nije me nikad bilo na prajdu, no otiđoh na onaj Marš za bračnu jednakost i bilo mi je osobno ful retardirano te tad odlučih da to fakat nije za mene. Onak jej, prošetali smo se kroz grad, došli na trg kod sabora, stajali tamo pola sata ko budale dok se netko sjetio popet na stepenice ispred katedrale i neš izblebletat, i onda smo otišli doma.
    Istovremeno obiteljaši su bili zaposleni skupljanjem potpisa i nikog nije bolio kurac za to kaj mi tu izvodimo. Jej. Al tko voli nek izvoli.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  21. #351
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    /cut

    Sve je to super na fotkama ali sta si napravio u konacnici? Ono prosetate se kroz grad od tocke A do tocke B, kasnije kad dodjes doma uploada se par slika na fb/instagram i potapsete se po ramenu svi puni sebe i zadovoljni.
    Nista to ne rijesava, na kraju se samo pretvori u rutinski dogadjaj koji iznjedri par novinskih clanaka, pokoju tv reportazu i vidimo se opet dogodine.

    Volio bih da se vise radi na obrazovanje i komunikaciju s ljudima kojima je sve to novo i ne znaju kako da se nose s promjenama koje to zapravo i nisu jer ti ne prestavljaju nikakvu prijetnju al hajde ti to objasni nekom prije nego sto crkva stigne do njih i krene ih ispirati sa sta je normalno/nenormalno, iskonskim obiteljskim vrijednostima itd...
    Pa zamisli samo neke anketu da se provede na ovom primitivnom Balkanu, sve me strah rezultata i koliko ih jos drzi da se sida prenosi zrakom, da je specificna samo za gay zajednicu ili kad neki homos kihne u javnosti svi u radijusu 100 metara su odmah zarazeni HIVom. Takvim ljudima treba prici i objasniti im neke stvari, dosta ih je jednostavno preplaseno i zbunjeno jer ne znaju kako da se nose s necim sto im je prijetnja kolotecini (iako kao sto sam rekao uopce nije nit im predstavlja prijetnju u zivotu) i covjek u takvom situaciji na kraju samo reagira agresivno i nervozno kao i svaka zivotinja.

    Nemam nista protiv parada al mislim da se moze naci daleko boljih i konstruktivnijih pristupa ovom pitanju tj da se ljude potakne na neku diskusiju nego to sibanje mrtvog konja aka gay parada. Inace nije nista drugacije kao spamanje Boba po yt komentarima u nadi da ce Google vratiti stari layout
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  22. #352

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    Kad bi žene dobile pravo glasa da nisu paradirale nego pokušale lijepo nekome objasniti?

  23. #353
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    /paste
    Nije Prajd jedina stvar koja se radi, pobogu. Jel se pričalo o tome i kako je to leglo odurnih pedera koji šeću u gimp odijelima po gradu? Je. Pokazao sam da nije.

    To nije šetnja. To je prosvjed. Na kojem je bilo 15k ljudi.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  24. #354
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    Shvacam da se zele izborit za svoja prava no imam osjecaj da recimo ova zenska nije u tom vlaku.




    Npr. ovo je moje stajaliste oko toga kolke su sanse da takav pride nesto promijeni


    Ispravi me ako sam u krivu.
    Imaju li oni nekakav drugi nacin da se bore za svoja prava? Nesto sto nije toliko glasno?

    Zamisli sad na trenutak da se takve parade ne desavaju i da gay zajednica odluci traziti prava na neki drugi nacin koji nije toliko javan. Skoro pa sam 100% siguran da nebi imali ovoliku pobunu protiv njih cisto zato jer narod voli da im se um puni mrznjom kako prema HDZ-u kako prema SDP-u kako prema pederima. . .

    Jos kad vidim da se Crkva umjesa u takve stvari dodje mi da povracam.

  25. #355

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    = Citat = Izvorno postao Paran0a
    Imaju li oni nekakav drugi nacin da se bore za svoja prava? Nesto sto nije toliko glasno?

    Zamisli sad na trenutak da se takve parade ne desavaju i da gay zajednica odluci traziti prava na neki drugi nacin koji nije toliko javan.
    Meni je ovo toliko tužno da ne znam... Taj stav. "Ma samo da nisu glasni, samo da nisu javni. Nek traže prava u svojim sobama"
    I ta ženska na fotki, šta s njom? Esksplicitna je? Lizala je nečije grudi okićena božićnim lampicama dok je svirala tehno glazba?

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  26. #356
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    A gle dovoljna je jedna takva ženska da napravi nešto ekscentrično i odmah se od strane, kako je Kid rekao, preplašenih i zbunjenih rvatina kreće generalizirati da su svi takvi.

  27. #357
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    ^Ne znači da nikad ne vidjesmo, samo govorimo općenito. Naši zapravo jesu ok, ali vani- pogotovo gdje se to pretvorilo u turističku atrakciju- bude svačega i nema Isusa da to netko shvati ozbiljno.
    Svaki normalan grad bude od parade napravio turističku atrakciju. Toronto je ove godine na Prideu dignuo 135 milja kanadskih dolara. Što je oko 100 milijuna Eura ili 700+ milijuna kuna.

    Ali tako se to radi u civilizaciji. Kod nas bi u sklopu Pridea mogli prodati samo kamenje i šljunak kao u Brianovom životu.

  28. #358
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    Da ,nazalost to kazem zato jer ovako samo sebi stete. Jebiga u takvom smo drustvu i sa takvim predrasudama da ovakve stvari ne pomazu, bar kolko sam ja vidio.

    I samo sam tebe cekao da doletis na tu sliku ^^ Stavio sam sliku cisto zato da bude neki kontrast na ono sto je Nikola stavio , jer ono sto je stavio nebi ni rekao da je ikakav prajd, kao da se stavio random sliku sa trga. I da ,eksplicitna je.

  29. #359

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    Što ih plaši? Nešto drukčije? Pokušavam shvatiti taj bijes i odbojnosti i zadrte stavove, pokušavam skužiti zašto ali ne ide mi. Ne kužim što točno kod homoseksualizma trigera ikakvo gađenje kod hetero ljudi ili katolika, jel' činjenica da je seks još tabu? Jel moguće da ljudi zaista misle da su njihov brak i neke "moralne vrijednosti" ugrožene ako se homoseksualcima daju prava kao i svima?

    A slika i cura? Eksplicitna u vezi? Svojih stavova? Ne izgleda "normalno"? Ili je radila nešto ekscentrično?

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  30. #360
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Referendum o braku kao zajednici muškarca i žene

    Ne izgleda normalno,da. Nemislim to kao dobro ili lose jednostavno je tako.
    Znas ono kad s nekim raspravljas o vjeri ? I kolko god nekom davao argumente on ce i dalje sve gledat kao napad? Nemozes mu promijenit misljenje nikako.
    Kad to shvatis lakse zivis, a i ljudi oko tebe .

    Ukratko tako ti je i ovdje, parade nece osvijestit ljude kojima su isprani mozgovi . Tako nazalost funkcioniramo kao ljudi i netreba se tu nista cudit. Zato treba bit pametan i nac neki produktivniji nacin.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •