Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Outlast

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Outlast



    Upravo odigrao! Survival horor u kojem igrate kao novinar koji dobije dojavu da se u "Mount Massive Asylumu" (umobolnica za one kojima šteka engleski) događaju sranja pa vi naravno krenete tamo.
    Igra je survival horor u tome da ne postoje oružja niti načini samoobrane u klasičnom smislu, vaše jedino oruđe je kamera kojoj možete upaliti noćno svjetlo kada se zamrači da ne vidiš prst pred nosom, a tako je veoma često .
    Jedini način "borbe" protiv neprijatelja je bježanje i skrivanje u ormariće, pod krevete, itd...
    Grafika je strava, najljepša horor igra ikada, oduševljava nekim fora efektima kao krvavim otiscima stopala nakon što zagazite u lokvu krvi i vrhunskom igrom svjetla i sjene.
    Za prolaz mi je trebalo cca 4:30h, i ne znam šta da kažem više, oni koji se vole prepasti tu i tamo neka krenu .


  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Outlast

    Nisam mislio da može strašnije od Amnesie, ali očito može Još brže sam odustao od ovoga, malo je ta grafika otišla predaleko. I još se puno više uživiš u lika, jer vidiš sve dijelove tijela i sve pokrete (i animacije su vrhunske), za razliku od Amnesie.

  3. #3
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Outlast

    Igra se zadnji par dana, fakat scary igra i definitivno bolja od Amnesie...na par scena sam srao govanca.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Outlast

    Jel tako!!!?? Haha, ajde ekipa bacite se svi na Outlast pa na opisivanje teksture i mirisa govanaca koje ćete ostavljati po podu sobe.

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Outlast

    Bojim se
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  6. #6
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Outlast

    Pogledao par gameplay videa, eee, ne bih niakd ovo mogao igrati.

  7. #7
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Outlast

    Odigrao bum pošto obožavam Horrore i slično je Amnesiji što mi je vrh žanra. Mada mi na prvu, preko youtuba, izgleda malo jeftino zbog tih "buu" scena. Moram zaigrati da vidim pravu atmosferu.

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Outlast

    Buu scena je u igri svega nekoliko kao i u svakoj horor igri. Osim F.E.A.R.-a u kojem je svaki prepad bu. Amnesia mi je bila super iako mi nije bila vrh horora koje sam igrao, Condemned: Criminal Origins će mi tu uvijek ostati vrh, a poslije njega Call Of Cthulhu: Dark Corners Of The Earth. Outlast definitivno ide iza ove dvije, igra je bolesna, kratka i slatka ko bombončić (krvavi).

  9. #9
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Outlast

    Nije čak ni sve u bu scenama, nego izvedbi zvuku i atmosferi, ov bu scena samo povećavaš šanse da dobiš infarkt. Po meni, daleko daleko bolje od Amnesie, koja mi je nekako sterilna.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •