Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 95

Tema: Duel of Champions

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Duel of Champions

    Experience the well known factions of the Might & Magic universe in a completely new format. Cards are beautifully illustrated and feature iconic characters, spells and heroes from Might & Magic.

    - Over 250 fantastically detailed cards
    - Innovative Gameplay
    - Foiled Premium Collector's Edition

    PLAY FOR FREE

    http://www.duelofchampions.com/en/index.aspx


    Eto, malo sam si cugno pa odlucio otvorit temu jer ocito nema, al igra je predojaja da nebi bila bez teme vamo.
    ja igram vec 3 mj, bez da sam i lipe potrosio i zadovoljan sam sa trenutnom statistikom
    ko planira pocet, nek pise u temu, ja malo savjetujem za brze napredovanje

    ajvar23 ingame nick
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Duel of Champions

    al da bas niko nece da proba igru ja nemerem svatit
    ajdeeeee!
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  3. #3
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Duel of Champions

    Počet ću ja kad završim sve obaveze. Soon.
    Javim se.

  4. #4
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Duel of Champions

    "F2P" deckbuilding igra?
    Da, ne.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  5. #5

    Re: Duel of Champions

    Sorry, al' ja ti to stvarno nemam pojma igrat'

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Duel of Champions

    ali valjaaa
    npr
    startate sa dekom koji odaberete na pocetku i imate elo 100 (neki skill bodovi)
    svaka pobbjeda ili izgubljena partija oduzima ili dodaje bodove, ovisno s kolko jakim protivnikom igrate
    prvi igrac ima 1560 ccy elo
    ja sam bez ijedne lipe potrosene doso na 1100 elo
    imam 2 deka koji razvaljuju
    i jos 3 u razvoju, sa kojom dobrom kartom ce bit i ta dva da razvale
    levelovanje ide brzo
    kapmanja i levelovanje i tjedna lova donosi vam sealse (inace se to kupuje za stvarne pare)
    i brzo mozete nasparat ih da kupite 1 box bustera sta inace kosta 10 €
    ja vec 3 otvorio, da sam prije sparo bilo bi i 4
    a ovak bustera za golde koji se dobivaju igranje, levelovanjem i achivementima, tooooneee
    igra nije zahtjevna da morate visit dan i noc
    dovoljno je da se jdnom dnevno ulogirate i odigrate 2-3 partije
    i tak lagano
    svremenom cete dobivat bolje karte i dek ce vam jacat i tak ce te se penjat i na elo ljestvici i sve zajebanije i bolje

    http://www.mmdoc.net/card_list/thumbs/type_card/hero/

    ovdje su vam sve karte koje postoje u igri
    tu isto mozete vidit kako izgledaju dobri dekovi
    dobar dek ima cca 60 karata + - 2
    jer cilj je da imate sve bitno pri ruci i sjebat protivnika u sto kracem roku i rushad ga sa kartama koje nezahtjevaju puno resursa

    ma
    dojaja je igra i sve
    kazemvam
    trebate ovo igrat
    onak, malo zajebancije, ubijanje vremena
    nista nasilno dangubljenje
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  7. #7
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Duel of Champions

    Meni za sad izgleda oke. Cak mi se i svidja nacin igre, i karte su lijepe, a sad sto se tice bodovanja tek sam proso tutorial i prvi campaign i jos trebam poceti sa duelima pa cu onda moci komentirati jeli igra bas toliko awesome kako kazes .

    Krenuo inferno deck i uspio na srecu dobiti Xorm-a u booster packu.

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Duel of Champions

    od bustera bi ti preporucio da uzimas cisti rainforcemens
    nemoj uzimat premium boostere jer je to samo da se karte sjaje i bacanje love cisto
    sealse sparaj za boxove i uzmes hearld of void rising box
    dodaj me
    ajvar23 pa okrenemo koji match za zajebanciju
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  9. #9
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Duel of Champions

    Odigro par partija. 1 spusio,dve dobio al sad na drugoj mi igra nece zavrsiti. Pobijedio sam i samo mi je sve sivo i nikako da mi se vrati na main menu -.-

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Duel of Champions

    da
    taj bug ce se cesto desit
    nekad zaredom das izludit al bezbrige budi on idalje racuna pobjedu i stecene xpirience i golde
    tak da jedina je procedura stas morat restartat igru kad ti se to desi

    inace taj tvoj heroj je dobar za rushanje
    trebas imat sto jacih nizih levela mele krićera da sto prije mos deployat i napravit sataras od protivnika
    i smanjis si sa njime br spelova i pojacas korisne fortune, one sto ti daju dodatne resurse
    spelove si stavi korisne do 2 levela
    jer ti se neisplati dizad do 4 il 6 jer je kodnjega bit sto prije zavrsit partiju tak da moras imat stvari koje mos brzo iskoristit

    evo dva dobra prijmera
    http://www.mmdoc.net/show_deck/4972/
    http://www.mmdoc.net/show_deck/4838/
    znaci sa oviakima daekovima se moze dogurat do dobrih 1400+ elo

    tak da znas polako gradit deku o tom smjeru
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  11. #11
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Duel of Champions

    Fireball i ostali spellovi su me toliko puta spasili da mi se bas ne zuri sa tim planom.

    EDIT: aaaaand freezes....fuuuun. Dobivenu igru sam izgubio jer je igra odlucila ignorirati sve moje komande.

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Duel of Champions

    sve mi je to poznato hahaha
    al jbg
    svremenom ce popravit te bugove sta se dese
    ja sam imo neki bug gdje kad starta meč prije povlačenja karata protivnik izgubi
    ti nedobijes ni godle ni expiriense al ti raste elo
    npr 5 ti se zareda takvih i odkljucas achivement za 5 pobjeda zaredom i skocis za 100 elo xD
    najgore kad se taka sranja dese u turnamentima
    to je show tek


    firebolt je jedan od najkorisnijih/odvrathijih spelova koji je me milion put razjebo
    ja igram necro
    al najbolje ti je onda garanta za heroja koristit jer snjim ustartu imas 1 mane


    volio bi kad bi igra imala trejdanje karata, sad bi te odma pushao sa svojim kartama jer ionako slabo koristim hellburn
    imam par epic, dost rare i common karata i brutalnih kričera
    imam armageddona 2 komada xD
    kupe prasinu


    i jos nes, infernal pit, to nikad nemoj ložit karte, jer neki achivementi trebaju kolicinu, jedino ak je bas neka ultra karta koju punk nemos dobit
    onda da
    npr 500, 1000 5000 itd...
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  13. #13
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Duel of Champions

    Jos nisam level 5 pa ni neznam sta je Infernal Pit. Garanta i koristim zbog toga i jer jos moze koristiti 2 tipa magije pa mogu malo vise eksperimentirati. Firebolt je oke na pocetku al u mid game-u radje hitnem neki cyclone,fireball ili ako mi je srece maznem spell od neprijatelja.

    Sve ovisi kakvo je stanje na ploci.

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer ProzoЯ's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    1.317

    Re: Duel of Champions

    Kako pobjediti onog zadnjeg lika na tutorialu?? Stalno dobijam iste karte i nema sanse pobjedit

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Duel of Champions

    Srce u kartama.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  16. #16
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Duel of Champions

    = Citat = Izvorno postao ProzoЯ
    Kako pobjediti onog zadnjeg lika na tutorialu?? Stalno dobijam iste karte i nema sanse pobjedit
    Bas tutorialu ili zadnji lik u kampanji?

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Duel of Champions

    = Citat = Izvorno postao ProzoЯ
    Kako pobjediti onog zadnjeg lika na tutorialu?? Stalno dobijam iste karte i nema sanse pobjedit
    Poceo sam i ja da igram i isti problem imam. Kontam da kupim nekoliko boostera pa da ga onda probam. Valjda moze tako. :S

    Ako ocete dodajte me ime mi je Sqooch. (U stvari ja se ne sjecam da sam ikad pravio Uplay acc a pogotovu nikad ne bi stavio ime Sqooch. Hvala tom liku ili botu sto mi je napravio acc sa tako kul imenom.)

  18. #18
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Duel of Champions

    Pa neznam ja sam cijeli tutorial bez boostera prosao. Tek sam trebo levele i nove karte pri kraju prve kampanje. Budem te addo al tko zna kad cu igrati . Ugl tegla je bio u pravu. Igra je dosta lijepo odradjena, jeste ima bugova itd ali cak i za neku F2P igru ima dosta opcija za igranje bez ulaganje ikakve pare a cak i farmanje golda i tokena nije toliko sporo i zamorno koliko sam mislio, sa matchmaking system omogucuje da igre budu vise manje balansirane i mogu reci da od 10+ partija sam imo samo 2 di stvarno nisam liku mogao nista jer je nakon 5 turnova imao overwhelming jake karte.


    ...al eto sad imam Doom Bringera i Apocalypse pa se mogu malo i ja zajebavati u late gameu .

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer ProzoЯ's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    1.317

    Re: Duel of Champions

    uspio sam ga pobjedit ali sam morao poboljsati deck^^. sad ne mogu onog 2. lika iz 2. kampanje stalno mi spama one duhove

  20. #20
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Duel of Champions

    Odigraj par puta. Svaki put ce iste karte stavljati. Probaj si staviti dosta magic dmg cobana i spellove il ga nikad neces ubiti. Ako imas Inferno dobro bi bilo nabaviti Garant's purge il neku kartu koja unistava protivniku sve karte istog imena jer frajer ima 60% decka ghostove (nerealno al to je kampanja). Ja sam imao Garant's Purge i odjednom je frajeru samo ostalo 6 karata.

    A ako nemas Inferno deck pa i time ni Garant's Purge...get those spell cards.
    Ja sad bas cekam da nabavim jos Incorpereal karata jer sam imo srece da izvucem u heroic boosteru Fleshbane-a .

    Anyway dobio Abyssal Lorda. Bit ce zanimljivo ako ikad ubacim tog lika u borbu.

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer ProzoЯ's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    1.317

    Re: Duel of Champions

    Pobjedio sam ga tako sto sam igro defenzivno i nestalo mu karata u decku

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Duel of Champions

    E ovako. Igram necropolis starters deck i imam problem sa kartama. Ili sam ja najveci baksuz ili ne znam, uglavnom lik izvuce creature karata kolko oces a ja sve spellove i one fortune karte izvlacim. Cak i kad sam ih pola poizbacivo opet, likovi izvuku dva reda zivuljki a ja nemam ni jednog u ruci, kontam da kupim novi deck, ima onaj za 1500 zmajeva onih, to je ako budem uspio da skupim.

  23. #23
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Duel of Champions

    Koliko imas karata u decku? Ako imas manje od 30 creature-a u decku od 60 moze se desiti da dobijes sve fortune i spellove.

    EDIT: morat cu i ja preispitati svoje deckove veceras. Danas dobivam proljeve od ruka :/

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Duel of Champions

    ja kad sam starto necro sparo sam golde za arianu necro (onaj drugi necro dek) i onda sam od ta 2 iskombiniro jedan
    popeo sam se u 2 dana na 800 elo
    eto
    ja u prosjeku svaki dan najmanje jedan booster kupim
    najcesce sad rokam reinforces , to je najbolje
    naj jeftiniji a unjemu imaju sve bitne karte
    tako da ljepo lagano samo, bez nerviranja i forsiranja, kroz duzi period sa svakih dan cca5 matcheva, imatcete ozbiljne dekove
    a naravno i ako imate srece izvuc dobre karte
    vidio sam likova sa 1300 elo sa 15. lvl
    tak da sve je moguce

    btw, testiram neki novi dek i ispusim 20 partija zaredom i padnem sa 1200 na 1020 elo
    jbg, nevalja

    http://www.mmdoc.net/card_list/thumbs/type_card/hero/

    tu su vam sve karte iz igre pa si pogledajte sta trebate da mozete planirat razvijat dek
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer ProzoЯ's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    1.317

    Re: Duel of Champions

    preso kampanju cjelu, isto koristim necro deck i imam 2 heroja, Adar-Malika i Seriu, ne znam koji mi je bolji :S

  26. #26
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Duel of Champions

    Ja si idem na necro i inferno deck. Necro sam imo srece sto sam dobio par dobrih karata i Fleshfienda za heroja, a za inferno jos namjestavam deck jer jos nisam naso zlatu sredinu. Lako mi je napraviti sorta rush deck al mi je lejm jer onda je igra srece u late game-u ako dobijem losije karte na pocetku.

    Najbolje bi mi bilo kad bih si ugrabio spell caster inferno heroja, onda bi samo palio po terenu i koristio rank 1-3 kreature kao topnicko meso.

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Duel of Champions

    = Citat = Izvorno postao ProzoЯ
    preso kampanju cjelu, isto koristim necro deck i imam 2 heroja, Adar-Malika i Seriu, ne znam koji mi je bolji :S
    ovisi o ostalim kartama
    al otprilike 1v1 je adar jaci
    sve ovisi
    trebas imat dobre fire spelove i dark spelove da ti adar bude bomba
    imam ga ija al ga nekoristim jer nemam adekvatne karte da slozim dek zanjega
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Duel of Champions

    = Citat = Izvorno postao sickpetey
    Ja si idem na necro i inferno deck. Necro sam imo srece sto sam dobio par dobrih karata i Fleshfienda za heroja, a za inferno jos namjestavam deck jer jos nisam naso zlatu sredinu. Lako mi je napraviti sorta rush deck al mi je lejm jer onda je igra srece u late game-u ako dobijem losije karte na pocetku.

    Najbolje bi mi bilo kad bih si ugrabio spell caster inferno heroja, onda bi samo palio po terenu i koristio rank 1-3 kreature kao topnicko meso.
    trebas dhamiriu ili kal-azaara
    dhamiria je jedan od najjacih heroja
    kal-azaar ti je spelas

    btw, jos vi niste igrali protiv slowpowke dockova
    to vam je kad frajer koristi samo spelove i fortune, i ako nisi counter za taj deck nema isusa da pobjedis
    mos samo plakat i kikad end turn dok nezavrsi partija
    ovak otprilike to izgleda
    http://www.mmdoc.net/show_deck/4233/
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  29. #29
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Duel of Champions

    U prijevodu. Magic deck. Il ides 80% kreature,80% spelije ili sredina.

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Duel of Champions

    brijem da je ovo jedina ftp igra u kojoj mos bit najbolji bez ijedne potrosene kinte a bez da se sakatis igranjem i dangubljenjem

    kak se nisu sjetili yougioh napravit na ovaj sistem, to bi rulalo uzduz i popreko
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

Slične teme

  1. Bloodline Champions
    By crofiren in forum MMOG
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 27-05-2011, 12:59
  2. Odgovora: 17
    Posljednji post: 23-11-2010, 18:06
  3. Legendary Champions
    By crofiren in forum MMOG
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 01-09-2010, 14:56
  4. Yu-gi-oh! Online Duel Evolution Error
    By Game_Fan in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 30-08-2008, 10:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •