Ekipa,

nekome od vas nudim izvrsnu priliku da isproba igranje na najnovijem hardveruSkoji nam je stigao u Vidilab (grafičke kartice) jedan dan tokom idućeg tjedna (2.-5.9.2013).
Za razliku od klasičnog testiranja, za ovo nije potrebna nikakvo hardversko predznanje, već je na vama isključivo da se igrate i kažete nam svoj subjektivni dojam, znači kao da dođete u dućan i isprobavate igranje na raznim konfiguracijama kako biste se mogli odlučiti koji hardver kupiti. Naravno, to će vam rijetko koji dućan omogućiti, pa vam je ovo jedinstvena prilika.

E sad, kako doći do adekvatne osobe koju ja vidim kao "ultra gamera"? Kao prvo, to mora biti netko tko pasionirano igra i voli one naslove kod kojih je izražena vizualna komponenta (grafika, fizika), te netko tko igra veliki broj igara, odnosno ne drži se isključivo svoje omiljene MP pucačine iz 2003. .

Oni koji su zainteresirani za kratko druženje sa mnom, igrama i najnovijim hardverom, neka slobodno i neskromno predlože sebeSi navedu svoje kvalitete, a svi ostali mogu komentirati njihove "prijave", kako bih na kraju prijava i rasprava (do ponoći ove nedjelje 1.9.2013.) mogao steći dojam tko bi bio najprimjereniji/najprimjerenija za ovu tešku zadaću.

Obzirom da se tražiS"objektivna subjektivnost" (lijepo zvuči, zar ne), javiti se ne mogu oni koji su bilo što radili/pisali za PC Play, Vidi, Vidilab, Vidiauto i Mobil.

Također bi bilo pametno da se jave samo oni koji mogu navratiti idući tjedan jedan dan do nas u redakciju, što znači da žive u Zagrebu ili okolici, ili su možda tu kod nekog u posjetu tih dana.

Molim vas da se držite topica i ovog što sam naveo i nemojte me pitati o kojim se grafuljama radi, jer kada bih to i znao, ne bih smio reći